PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207-καπνος απο λαδια (απο την εξατμιση)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 07:40:17    Θέμα δημοσίευσης: 207-καπνος απο λαδια (απο την εξατμιση) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον χθες το μεσημερι ενω ειχα το αυτοκινητο να παιζει μουσικη το εβαζα που και που μπρος για να μην μεινω απο μπαταρια.
με τα πολλα μετα απο καπια ωρα παω να το βαλω μπρος και οταν περνει μπρος απο πισω εβγαλε απιστευτο συνεφο καπνου (ασπρο καπνο) και αφου το μαρσαρα λιγο και ασπρισα ολο το σπιτι που βρισκομουν σταματησε να βγαζει καπνο.

εκτος απο αυτο πριν 2 ευδομαδες ειχα συμπληρωση λαδι και χθες μου εβγαλε οτι θελει παλι λαδι !

ακουω γνωμες !
ειναι λογικο ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 10:29:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207-καπνος απο λαδια (απο την εξατμιση) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
Λοιπον χθες το μεσημερι ενω ειχα το αυτοκινητο να παιζει μουσικη το εβαζα που και που μπρος για να μην μεινω απο μπαταρια.
με τα πολλα μετα απο καπια ωρα παω να το βαλω μπρος και οταν περνει μπρος απο πισω εβγαλε απιστευτο συνεφο καπνου (ασπρο καπνο) και αφου το μαρσαρα λιγο και ασπρισα ολο το σπιτι που βρισκομουν σταματησε να βγαζει καπνο.

εκτος απο αυτο πριν 2 ευδομαδες ειχα συμπληρωση λαδι και χθες μου εβγαλε οτι θελει παλι λαδι !

ακουω γνωμες !
ειναι λογικο ?


Decat έχεις;
Ο καπνός μύριζε έντονα; Από τα λάδια μπλεδίζει ελαφρώς, είσαι σίγουρος ότι είναι από λαδίλα ή παίζει να το είχες ώρα σβηστό και απλά να είδες κλασικό σύννεφο από ατμοποίηση του αέρα; Φώτισέ μας..
Και γώ κάθε πρωί πάντως βλέπω ντουμάνι λευκού καπνού(κοπανιστού αέρα) όπως είναι λογικόν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 10:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επίσης, η μπαταρία απ' όσο ξέρω (τουλάχιστον στο 206 έτσι έπαιζε) φορτίζει με την κίνηση του αυτοκινήτου, κ όχι απλά με το να είναι ακίνητος κ με αναμμένη την μηχανή. άρα με το να το βάζεις μπροστά κάθε λίγο κ λιγάκι, περισσότερο κακό κάνεις Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 10:45:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o καπνος μυριζε πολυ εντονα το μονο που εχω στο αυτοκινητο ειναι απο σπιραλ και πισω την εξατμιση του rc με αλλο τελικο και μεσεο.

δεν εχω ξανα δει τοσο πολυ καπνο στο αυτοκινητο μου παντως .
το πρωι βγαζι λιγο καπνο και το περισσοτερο ειναι υδρατμοι .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 10:49:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το βαζες μπρος και το σβηνες σύντομα ή το άφηνες να δουλέψει λίγο;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 10:51:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
o καπνος μυριζε πολυ εντονα το μονο που εχω στο αυτοκινητο ειναι απο σπιραλ και πισω την εξατμιση του rc με αλλο τελικο και μεσεο.

δεν εχω ξανα δει τοσο πολυ καπνο στο αυτοκινητο μου παντως .
το πρωι βγαζι λιγο καπνο και το περισσοτερο ειναι υδρατμοι .


Το θέμα είναι πώς μύριζε ο καπνός!
Βενζινούλα όπως το πρωί; Γιατί τα πρωϊνά και το δίκό μου έτσι μυρίζει, αλλά η λαδίλα έχει άλλη μυρωδιά και πιό σκούρο (πρός γαλάζιο) χρώμα!
Πάντως είναι πολύ πιθανό από τα πολλά άναψε σβήσε να πέρασε λαδάκι από την τουρμπίνα και να είδες αυτό..
Αν δέν το ξανακάνει υπό φυσιολογικές συνθήκες no problem τότες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 11:12:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To σίγουρο είναι ότι τα πράγματα δεν πάνε καλά με ένδειξη χαμηλής στάθμης σε 2 εβδομάδες...

SnakeMJK έγραψε:
επίσης, η μπαταρία απ' όσο ξέρω (τουλάχιστον στο 206 έτσι έπαιζε) φορτίζει με την κίνηση του αυτοκινήτου, κ όχι απλά με το να είναι ακίνητος κ με αναμμένη την μηχανή. άρα με το να το βάζεις μπροστά κάθε λίγο κ λιγάκι, περισσότερο κακό κάνεις Razz


Η μπαταρία φυσικά και φορτίζει στο ρελαντί! Όλοι οι σύγχρονοι εναλλάκτες παράγουν ρεύμα σε στροφές ρελαντί. Απλά όταν έχεις το ράδιο ανοιχτό σε σβηστό 207, όταν καταλάβει ο εγκέφαλος ότι πέφτει η τάση, μπαίνει σε economy mode και τα κλείνει όλα. Για να ξαναπαίξει, αρκεί να το βάλεις μια φορά μπροστά. Wink
Off Topic Embarassed



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 12:05:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
To σίγουρο είναι ότι τα πράγματα δεν πάνε καλά με ένδειξη χαμηλής στάθμης σε 2 εβδομάδες...

αυτο λεω και εγω 300 ml ειναι αρκετα μεσα σε 2 ευδομαδες.

SnakeMJK έγραψε:
επίσης, η μπαταρία απ' όσο ξέρω (τουλάχιστον στο 206 έτσι έπαιζε) φορτίζει με την κίνηση του αυτοκινήτου, κ όχι απλά με το να είναι ακίνητος κ με αναμμένη την μηχανή. άρα με το να το βάζεις μπροστά κάθε λίγο κ λιγάκι, περισσότερο κακό κάνεις Razz


Η μπαταρία φυσικά και φορτίζει στο ρελαντί! Όλοι οι σύγχρονοι εναλλάκτες παράγουν ρεύμα σε στροφές ρελαντί. Απλά όταν έχεις το ράδιο ανοιχτό σε σβηστό 207, όταν καταλάβει ο εγκέφαλος ότι πέφτει η τάση, μπαίνει σε economy mode και τα κλείνει όλα. Για να ξαναπαίξει, αρκεί να το βάλεις μια φορά μπροστά. Wink
Off Topic Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 12:15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτρη απο φουλ στάθμη μέχρι να aνάψει η ένδειξη είναι 300ml?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 14:33:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
nOkpos έγραψε:
o καπνος μυριζε πολυ εντονα το μονο που εχω στο αυτοκινητο ειναι απο σπιραλ και πισω την εξατμιση του rc με αλλο τελικο και μεσεο.

δεν εχω ξανα δει τοσο πολυ καπνο στο αυτοκινητο μου παντως .
το πρωι βγαζι λιγο καπνο και το περισσοτερο ειναι υδρατμοι .


Το θέμα είναι πώς μύριζε ο καπνός!
Βενζινούλα όπως το πρωί; Γιατί τα πρωϊνά και το δίκό μου έτσι μυρίζει, αλλά η λαδίλα έχει άλλη μυρωδιά και πιό σκούρο (πρός γαλάζιο) χρώμα!
Πάντως είναι πολύ πιθανό από τα πολλά άναψε σβήσε να πέρασε λαδάκι από την τουρμπίνα και να είδες αυτό..
Αν δέν το ξανακάνει υπό φυσιολογικές συνθήκες no problem τότες!


Ειτε να εχει ζημια το τουρμπο σου...παιζει ΚΑΙ αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 16:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Δημήτρη απο φουλ στάθμη μέχρι να aνάψει η ένδειξη είναι 300ml?


1lt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 16:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον μωλις γυρισα απο την peugeot o μηχανικος ειπα οτι ηταν υδρατμοι για αυτο και ασπρος ο καπνος. αλλα θα παω αυτες τησ μερες για service θα αλλαξω λαδια και θα κανουμε μετρηση στα 1000 χιλ. να δουμε αν καει λαδι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 18:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υδρατμοι λιγο απιθανο να ηταν...
Μαλλον το μπουκωσες απο το αναψε-σβησε.

Τωρα για το λαδι,μαλλον συγκυρια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 19:07:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207-καπνος απο λαδια (απο την εξατμιση) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
εκτος απο αυτο πριν 2 ευδομαδες ειχα συμπληρωση λαδι και χθες μου εβγαλε οτι θελει παλι λαδι !


Λιγο δυσκολο να ειναι συγκυρια εφοσον το καιει το λαδακι...
Βαλε ενα φιλο σου να σε ακολουθει και κανε 2-3 πατηματακια 2α και 3η,αν στην αλλαγη πεταει καπνα απο πισω πας για τουρμπο...εχω αλλαξει 3 και ξερω Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 12:00:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοιγω αλλο τοπικ, εχουμε και λεμε. 2 φορες τις τελευταιες 10 μερες το πρωι οταν το αναβω, μετα απο κανα 2λεπτο και περιμενοντας να ζεσταθει πριν ξεκινησω, μου σκαει μια ασπρη καπνιλα για 2-3 δευτερολεπτα. Δεν εχει καποια εντονη μυρωδια (λαδιλα η βενζινη). Να σημειωσω πως συμπληρωσα 900 μλ λαδι μετα απο 5000κμ απο την τελευταια αλλαγη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 14:15:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
makis106 έγραψε:
Δημήτρη απο φουλ στάθμη μέχρι να aνάψει η ένδειξη είναι 300ml?


1lt


1.2 για να είμαστε ακριβείς. Από SB.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 15:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Για να μην ανοιγω αλλο τοπικ, εχουμε και λεμε. 2 φορες τις τελευταιες 10 μερες το πρωι οταν το αναβω, μετα απο κανα 2λεπτο και περιμενοντας να ζεσταθει πριν ξεκινησω, μου σκαει μια ασπρη καπνιλα για 2-3 δευτερολεπτα. Δεν εχει καποια εντονη μυρωδια (λαδιλα η βενζινη). Να σημειωσω πως συμπληρωσα 900 μλ λαδι μετα απο 5000κμ απο την τελευταια αλλαγη.


Υδρατμοι ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 15:41:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο φανταστηκα και εγω μιας και δεν εχει καποια εντονη μυρωδια λαδιλας. Το περιεργο ειναι γιατι μου σκαει το ντουμανι κανα 2λεπτο αφου το αναψω και οχι αμεσως?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 17:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το εξατμίζονται οι υδρατμοί από τα καζάνια μάλλον!


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούλ 2011, 13:44:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω επισης πως τις τελευταιες μερες το long term απο 4.5-5.5 εχει παει στο 8. Παιζει να εβαλα καμια μαλακισμενη βενζινη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1394s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on