PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

40αρα vs 50αρα σωλήνα - Διαφορες στον δρομο
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 15:52:05    Θέμα δημοσίευσης: 40αρα vs 50αρα σωλήνα - Διαφορες στον δρομο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα,
Το αμαξι μου εχει εκεντρα και ραλοχταποδο, καταλυτη 200αρη και τελικο groupN.

Λογο ενως λαθους του εξατμησα χθες ολη μερα το κυκλοφορουσα με 40αρα σωληνα (νομιζω οτι ηταν αυτη του 1400) . το αμαξι στα χαμηλα απο 1500-3000 στεκόταν αρκετα καλα αλλα το ξεσπασμα που ειχε παλια με την μαμα εξατμηση (46αρα?) και τα εκεντρα δεν το ειχε ποια οπως και δεν τραβουσε στα ψηλά. Λογικα ολα αυτα αφου θεωριτικα μπουκονε.

Με το παραπάνω setup καναμε καποιες δοκιμες με τον νικο με ρολαριστες 2ες απο τισ 1500-2000σαλ.. του εφευγα σιγα σιγα μεχρι τελος απο 4ες που εδειχνε να αρπαζει αυτος.
Γενικοτερα σε 4-5 δοκιμες το ιδιο σεναριο, τον επερνα σιγα σιγα χωρις να μπορω να του ξεκολησο πανω απο αμαξι.

Σημερα εβαλα την ΣΩΣΤΗ ινοξ 50αρα (πρεπει να την μετρησω γιατι ο εξατμησας μου ειπε 52 απεξω και 50 μεσα) , οποτε και το βραδυ θα συγκρινω παλι με τον Νικο σε 5-6 ανοιγματα ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΟΜΗ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΗΣΗΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΤΕΡ και με τα ιδια περιφεριακα τι διαφορα κανει στον δρομο..

ειδομεν! το thread δεν το ανοιξα για να πω τα προσωπικα μου, απλος μια που βρεθηκε αυτη η ευκαιρια με 2 ιδια αμαξια και με μια διατομη μονο διαφορα στην εξαμηση να δουμε τι διαφορες κανει.. ακουγεται πολυ ενδιαφεροννν Laughing

ΥΓ. να πω οτι ακομα και τωρα ετσι οπως ελαχιστα παίρνω τον Νικο ειμαι σχετικα ευχαριστημενος γιατι οι διαφορες στα 2 αμαξια ειναι πολυ μεγαλες. ναι μεν αυτος ειναι μαμα (εχει μονο σκουπα και τελικο) αλλα εγω ειμαι με 205 17αρια ενω αυτος με 16αρια με μικροτερο λαστιχο και 2,5cm μικροτερη διαμετρομ, απο κει και μονο πρεπει να κερδιζει παααρα πολυ καθοτι και οι ζαντες μου ειναι ιδιεταιρα βαριες για 17αρες.. Crying or Very sad
επισης ειμαι ποιο βαρυς κατα 20 κιλά απο τον Νικο και το αμαξι μου απο καποια εξτρα που εχει (μπαρες-ζαντες-ραλοχταποδο-μημουλτι) πρεπει να ειναι και αυτο καμια 20αρα παραπανω.. οποτε του οτι του φευγω ειναι σχετικα κατόρθομα..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 16:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Re: 40αρα vs 50αρα σωλήνα - Διαφορες στον δρομο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα έχει ενδιαφέρον ένα άνοιγμα με 50άρη σωλήνα. Πλάκα θα έχει να σε πάιρνει τώρα.. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 16:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες μου ποσο overlap εχουν οι εκεντροφοροι σου
και μετα σου απανταω σε οποια απορια εχεις.

(αν και καλα ειναι να σου εξηγουσα λιγο, αρχης εξ'αρχρης πως δουλευει το ολο συστημα Wink μιας και ετσι θα καταλαβεις οτι η διαμετρος αυτη καθ'αυτη ειναι μια απλη παραμετρος μιας μεγαλης εξισωσης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
πες μου ποσο overlap εχουν οι εκεντροφοροι σου
και μετα σου απανταω σε οποια απορια εχεις.

(αν και καλα ειναι να σου εξηγουσα λιγο, αρχης εξ'αρχρης πως δουλευει το ολο συστημα Wink μιας και ετσι θα καταλαβεις οτι η διαμετρος αυτη καθ'αυτη ειναι μια απλη παραμετρος μιας μεγαλης εξισωσης)


μα αυτο πιστευω και εγω και το λεω εδω μεσα οτι ολα μαζι δινουν , και οτι ειδικα στην εξατμηση ειναι τοσο πολλοι οι παραγωντες στις μαζες-κινησεις αεριων (μετρα και την διαφορετικοτητα στον ογκο-ταχυητα κινησης των αεριων του καθε σεταπ) που δεν βγαινει ακρη και οσο τεχνικη θελει αλλο τοσο τυχη για να πετυχεις κατι καλο..

εξου και εμε ενδιαφερει το σημερινο τεστ για να δω αν η 50αρα που υποτυθεται οτι ειναι το must σε τετοιο σεταπ κανει οντως την διαφορα και σε συνδιασμο με ολα τα αλλα θα δωσει στο αμαξι...

overlap δεν ξερω, ειναι οι ραλυσιοι εκεντροφοροι σε μαμα σημαδια..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: 40αρα vs 50αρα σωλήνα - Διαφορες στον δρομο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEMI έγραψε:
Θα έχει ενδιαφέρον ένα άνοιγμα με 50άρη σωλήνα. Πλάκα θα έχει να σε πάιρνει τώρα.. Very happy


το λεγαμε μεταξυ σοβαρου και αστιου αυτο το σεναριο με τον Νικο και γελουσαμε χθες αλλα φανταζεσαι να συμβει? μετα τι κανειςς? πας και πετας την 50αρα να βαλεις 40αρα?? Laughing Razz


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:10:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετακομίζεις σε σπιτι με πισινα...στην οπόια να εχεις θεα με πλαινο μεγαλο τζαμι...
κατι σαν αυτο...
το πετας μεσα και το αφηνεις εκει να γινει σπιτι για τα ψαρακια σου
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ετσι δεν πάει και "χαμενο"
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:16:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συν τις μαλ***ες που έχεις στο πορτ-μπαγκαζ σου, είναι άλλα 50kg...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα εχω βγαλει τα cd! μονο τριγωνο και πυροσβεστηρα εχω... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:18:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΚΙ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ 2 CC...
τα χουμε 1000πει!
Evil

περιοριστειτε μονο στην διαφορα που θα προκυψει μονο απο την διαφορα στην διατομη

τα υπολοιπα θα διαγραφουν


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:54:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειπαμε τιποτα.. για τα καημένα τα cds μου ειπαμε... Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:57:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: 40αρα vs 50αρα σωλήνα - Διαφορες στον δρομο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
GEMI έγραψε:
Θα έχει ενδιαφέρον ένα άνοιγμα με 50άρη σωλήνα. Πλάκα θα έχει να σε πάιρνει τώρα.. Very happy


το λεγαμε μεταξυ σοβαρου και αστιου αυτο το σεναριο με τον Νικο και γελουσαμε χθες αλλα φανταζεσαι να συμβει? μετα τι κανειςς? πας και πετας την 50αρα να βαλεις 40αρα?? Laughing Razz


Με 40άρα σωλήνα το rallye 1,3 που έχω στο ΑΧ γαζώνει. Φυσικά σε συνδυασμόμνε ένα στενό supersprint. Ξεκινά ροπη από 2,800 κ δεν τελιώνει μέχρι κ τις 8.000 στροφές. Θα δοκιμάσσω ελευθερο τελικό πρώτα κ μετά θα αλλάξω το σωλήνα σε 47-48 mm.
Κάθε φορά το μετράω με πρόγραμμα gps. Μέχρι στιγμής έχω 0-100 8,82 sec.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 18:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλοι κινητηρες... το 206 εχει νομιζω μεγαλυτερη συμπιεση και περισσότερα καυσαερια, ο ΣΤελιος τα λεει συνεχεια αυτα.. και οτι αυο το μοτέρ θελει να αναπνεύσει και στην εισαγωγή και στην εξαγωγή για να πάρει...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 19:07:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες μου λίγο χοπντρικά για αυτό το μοτέρ. Κυβικά, ιππο, στροφές κόκκινα, ροπή κλπ..
Το rallye είναι από τα πιο ιδιότροπα. Για να τα φέρεις σε όλες τις στροφές κάνεις αρκετούς συμβιβασμούς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 19:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEMI έγραψε:
Πες μου λίγο χοπντρικά για αυτό το μοτέρ. Κυβικά, ιππο, στροφές κόκκινα, ροπή κλπ..
Το rallye είναι από τα πιο ιδιότροπα. Για να τα φέρεις σε όλες τις στροφές κάνεις αρκετούς συμβιβασμούς.


το δικο μου? Rolling eyes

206 1.6 16v
εκεντρα απο 106, χταποδι-διχαλο 106
καμια 120-125 αλογα εκει μεσα, ροπή 15,5 κιλά
κοφτης στις 7.200


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 19:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα αν το πας μέχρι 6.500 στροφές max η 50άρα μάλλον θα σε κόψει στις χαμηλές. Γνώμη μου, τελευταία πειραματίζομαι κ κάπου καταλαβαίνω ότι μετά τις 7.500 στροφές παίζει καλά η μεγάλη διατομή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 19:44:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα σου λεω κοφτη εχω 7200, και οταν μπει η εισαγωγή C2 vts θα ανεβει ο κοφτης στις 8000 με άλλα ελατηρια φυσικα .
οποτε εκει θα χρειστω την μεγαλη σωλήνα,
επίσης δεν με ενδιαφερουν οι 1000-2500 σαλ (αν και μεσα στην πολη τις χρησημοποιώ κατα κόρον και αν δεν τραβαει εκει ανεβάζει και κατανάλωση) γιατι οταν κανεις ανοίγματα ή οδηγας σβέλτα οι στροφες δεν παιφτουν κατω απο 4500... Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 19:46:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά τότε η 50άρα είναι ότι πρέπει Wink
Πρόγραμμα θα βάλεις ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 20:02:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με εισαγωγη C2 η 50αρα θα ειναι οριακη εως λιγη,ιδιαιτερα με ραλλοεξαγωγη.

Η συγκεκριμενη κεφαλη εχει τετοιες ποσοτητες αερα απο τις χαμηλες στροφες ακομα που δεν χανει πουθενα με την 50αρα,ακομα και με την πλαστικη εισαγωγη του 206.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 20:16:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEMI έγραψε:
Σωστά τότε η 50άρα είναι ότι πρέπει Wink
Πρόγραμμα θα βάλεις ?


εχω και απο δαυτο...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 20:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως η διαφορα που εκανε ενας καταλυτης και ενα τελικο με ολα τα αλλα που φοραει ο Αλεξ ειναι απλα τεραστια...αν ολα πανε καλα και με την 50αρα και αποδωσει τα αναμενομενα θα φανει ποσο ΤΕΡΑΣΤΙΑ σημασια εχει μια σωστη εξαγωγη για να δουλεψει ενα αμαξι καλα....


Υ.Γ:Δεν ειδα να ανοιγουν σαμπανιες...Ο Αλεξ μου εφυγε Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1471s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on