PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group Buy Raceland Χταπόδι για 206
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2011, 23:10:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε, ειδικά στις κούρμπες που τα θερμικά φορτία είναι μεγαλύτερα, ειναι λογικό. Απλά στου Μπάμπη είχε σκουριές ρε Στέλιο. Πώς γίνεται inox να σκουριάζει? Μήπως είναι λίιιιγο inox? Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2011, 23:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενα δεν ειναι καθαρο ανοξειδωτο ρε και επισης οι θερμικες αντοχες τους εχουν και καποια ορια,για αυτο και σκουριαζουν.
Ετσι και αλλιως,με 200Ε θα ηταν και παραλογο να ζητατε το κατι παραπανω... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2011, 23:19:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιανη το δικο μου δεν το χω βαλει ακομα επανω...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Μάϊ 2011, 23:48:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ετσι και αλλιως,με 200Ε θα ηταν και παραλογο να ζητατε το κατι παραπανω... Sad


Nαι βρε, δεν είπα τπτ, απλά είχα την εντύπωση πως οτιδήποτε είναι ινοχ, δεν σκουριάζει...

MEMsound έγραψε:
Γιανη το δικο μου δεν το χω βαλει ακομα επανω...


Ρε μας δουλεύεις? Laughing
Για φορεμένο μιλάμε, όταν είναι στην κούτα λογικό είναι να γυαλίζει!
Αυτό έλειπε να ερχόταν αδούλευτο και να είχε σκουριές Evil


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 07:48:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μην το τυλιξεις με τιποτα... το μαμα χταποδι ειναι τυλιγμενο με κατι?
δεν θα εχει προβλημα θερμοκρασιων το μηχανοστασιο ειδικα με μαματο μοτερ.... εμενα δεν εχει τιποτα ...... χρωματα υπαρχουν για αυτες τις θερμοκρασιες και τα μεταλλα αλλα μετα δεν θα σου αρεσει οπτικα το θεμα πιστευω + οτι πρεπει να το αγριεψεις λιγακι το μεταλλο για να πιασει...
θα δεις και το δικο μου απο κοντα σημερα αν εισαι σπιτι.... Wink


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 10:56:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
να μην το τυλιξεις με τιποτα... το μαμα χταποδι ειναι τυλιγμενο με κατι?
δεν θα εχει προβλημα θερμοκρασιων το μηχανοστασιο ειδικα με μαματο μοτερ.... εμενα δεν εχει τιποτα ...... χρωματα υπαρχουν για αυτες τις θερμοκρασιες και τα μεταλλα αλλα μετα δεν θα σου αρεσει οπτικα το θεμα πιστευω + οτι πρεπει να το αγριεψεις λιγακι το μεταλλο για να πιασει...
θα δεις και το δικο μου απο κοντα σημερα αν εισαι σπιτι.... Wink


αυτο ηθελα να πω. Για τα χρώματα. Υπαρχουν σπρει υψηλών θερμοκρασιων ειδικα για χταποδια κτλ.. 7-8 ευρώ.
Εγώ πηρα ενα απο EBAY κοκκινο της φωτιας και εχω βαψει το heatshield του χταποδιου... δεν εχει χαλασει απο τις θερμοκρασιες εδω και 6+ μηνες και το κοκκινο στον κινητηρα λεει.. κατεμε...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 11:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχουν χρωματα μεχρι 800 C που πιστευω οτι ειναι και μια ανωτατη θερμοκρασια εξατμισης στην πολλαπλη εξαγωγης.... αλλα τα χρωματα αυτα δεν αντεχουν μεγαλη μηχανικη καταπονηση...δηλαδη τσαμπουκαδες απο χτυπηματα κ.τ.λ.... και σε πολλα ral..


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:36:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
υπαρχουν χρωματα μεχρι 800 C που πιστευω οτι ειναι και μια ανωτατη θερμοκρασια εξατμισης στην πολλαπλη εξαγωγης.... αλλα τα χρωματα αυτα δεν αντεχουν μεγαλη μηχανικη καταπονηση...δηλαδη τσαμπουκαδες απο χτυπηματα κ.τ.λ.... και σε πολλα ral..


ναι αυτο που εχω ειναι για 750-800C ....


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:59:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικα καποιο σιλικονουχο ακρυλικο η σιλικονουχο αλουμινιου ειναι αυτο που εχεις ... αν και αυτα ειναι 2 συστατικων... σε σπρεϊ...
Το δικο μου θα το αφησω ετσι , δεν θα του βαλω τιποτα για να δω και ποσο θα κρατησει ειδικα τωρα που θα κατευω στο νησι...
παντως περιοχη με περιοχη διαφερει.... αλλο καιρο εχει αθηνα, αλλο Θεσσαλονικη και αλλο σε νησι (απο υγρασιες κ.τ.λ.)..
αν ποτε μου αρπαξει το devilακι μου θα δω τι θα κανω απο χρωμα... αλλα προς το παρων ετσι οπως ειναι .... ακομα και μαυρο να γινει αν δεν σκουριασει δεν το πειραζω...
την ασπιδα που εχει απο επανω , ναι , θα την βαψω..το υπολοιπο οχι!!


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 13:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπάρχει περίπτωση να το βάψω ρε! Νόου γουέι!

Υπάρχουν ένα κάρο υλικά εδώ
Και μάλλον θα γίνει με κάποια κουβέρτα από πάνω, μιάς και το ρεισλαντ δεν έχει υποδοχές για να βιδώσει η μαμά ασπίδα (όπως έχει το devil σου Ζάχο).

Είχε πάρει το μάτι μου και κάποια σπρέυ κεραμικής επίστρωσης, αλλά δεν ξέρω ποιά είναι τα + και - τους...

z@ck! έγραψε:
θα δεις και το δικο μου απο κοντα σημερα αν εισαι σπιτι.... Wink


Άντε πέρνα!!!!!! Very happy


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 13:34:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας δουλευει σωστα πρωτα και μετα το βαφω και πουα με ελεφαντακια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 13:36:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Ας δουλευει σωστα πρωτα και μετα το βαφω και πουα με ελεφαντακια Laughing


....προσεχε τι λες... αν σου βγαλει καλα αλογα θα στο βαψω εγω πρωσοπικα με πινελο...

τα ελεφαντακια τι χρωμα τα θες?




Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
batman-cc (giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 cc 1,6 (16V) (2001)

Ένταξη: 21 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2011, 04:49:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φτασανε?


Batman 206 cc as ginei rcc ki as pethanw
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2011, 10:18:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο αναμονη ακομα. Υποψην οτι εχουν παραγγελθει απο τις 17 του μηνα οποτε ο χρονος παραδοσης 3-5 εργασιμες που ελεγαν, προφανως και δεν ισχυει. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2011, 10:35:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως, οι 3-5 εργάσιμες μου φάνηκε κι εμένα υπερβολικά αισιόδοξος χρόνος...

Εδώ από ebay.co.uk παραγγέλνεις ένα ψιλικοκό (φάκελο) και θέλει 1,5-2 βδομάδες... η παλέτα θα θέλει 3-5 μέρες? Μπααα....


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2011, 11:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oταν σας ελεγα καλο Ιουνιο με δουλευατε Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Μάϊ 2011, 18:22:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τα αγγλικα ταχυδρομεια ενα δεμα φτανει περιπου σε 1μιση εβδομαδα.
Οι μεταφορικες παραδιδουν μεσα σε 3 εργασιμες περιπου,αναλογα με την μερα που φορτωνουν φυσικα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 13:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ενημερωσω οτι η kamracing βαρεσε κανονι αγγλια.
αν οντως παραγγειλατε απο εκει καλο ειναι να αρχισετε τα τηλεφωνα στην ιδια τη raceland μπας και βγαλετε καποια ακρη και σας αποζημιωσει ή σας δωσει σε καλυτερη τιμη νεα χταποδια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 13:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυχομαι να μην υπαρξει θεμα γιατι παλι 200αρικα για χταποδια δεν λεει καθολου Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 14:05:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανονι λιγο δυσκολο να βαρεσε μιας και το promotional account τους στο fb δουλευει/ενημερωνεται κανονικα...
http://www.facebook.com/pages/Kam-Racing/18041413173

Οσο αφορα τα της αγορας,μεταφορας,σηκωστε το γμημενο το τηλεφωνο και μαθετε τι γινεται...
Στο προτιμολογιο εχει και αριθμο πελατη αλλα και αριθμο παραγγελιας οποτε αν οντως τα εχουν στειλει,το να σας δωσουν tracking number ειναι πανευκολο.
Αν παλι δεν τα εχουν στειλει,παιρνετε ενα τηλεφωνο την πιστωτικη σας,ζητατε ακυρωση συναλλαγης και τελειωσε το πανηγυρι...

Υ.Γ. Την επομενη φορα να μην μπλεκεστε με πραγματα που δεν μπορειτε να τακτοποιησετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2675s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on