PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

308 - Δεν παίρνει μπρος οταν είναι κρύο

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 10:23:44    Θέμα δημοσίευσης: 308 - Δεν παίρνει μπρος οταν είναι κρύο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά..Το 308 του πατέρα μου τα πρωινά δεν παίρνει μπροστά..Επίσης, είχε σπασμένο καταλύτη και τον αλλάξαμε αλλά και πάλι δεν παίρνει..Οπότε από καποιο αλλο πρόβλημα προήλθε και ο σπασμένος καταλύτης??Μετα όταν ζεσταίνεται δουλεύει κανονικά..Επίσης, νομίζω ότι το αμάξι δεν πηγαίνει καλά ακόμα κ ζεστό..Δεν έχει ανάψει κανένα λαμπάκι πάντως όλα φαίνοναι οκ. Είναι το 1600 με τα 120 και έχει 40.000.
Καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει??
Σας ευχαριστώ πολύ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 10:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mαλλον προβληματικος εγκεφαλος,θελει αλλαγη.
Ειναι κλασσικη βλαβη για 308.
Volvos σωστα τα λεω? Wink


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 10:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Mαλλον προβληματικος εγκεφαλος,θελει αλλαγη.
Ειναι κλασσικη βλαβη για 308.
Volvos σωστα τα λεω? Wink


Εγκέφαλος??? Shocked Οχι ρε παιδιά μην μου λέτε τέτοια θα πάθω καμιά ανακοπή.. Δεν έχει κ εγγύηση το αμάξι Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 12:36:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mporei kai με τηλεφορτωση να στρωσει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 13:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Mporei kai με τηλεφορτωση να στρωσει...


Εγώ φανταστηκα οτι θα είναι κανένα μπουζί η πολλαπλασιαστής..Μόνο να μην είναι ολοκληρος ο εγκέφαλος..Πάντως το πήγα στην Πεζό για τον καταλύτη και δεν είπαν τίποτα για εγκέφαλο κτλ..Μάλλον δεν τους εβγαλε τπτ και είπαν μια χαρα ειναι...δεν ξέρω τι να πω..Καινούργιο αμάξι και χωρίς να πιέζεται ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1054s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 13 - GZIP enabled - Debug on