PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Automatic gear fault
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:26:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα εργοστασιακής ανακατασκευής (μίζες, εναλλακτες κλπ) ουσιαστικά τα ανοίγουν και αλλάζουν ό,τι αλλάζει. Πρακτικά είναι εξίσου αξιόπιστα (ή αναξιόπιστα, όπως το πάρει κανείς Laughing ) με τα καινούρια.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγνωμη που στις σκοτουρες σου θα πω την μλκια μου

τοσο καιρο που το πηγαινες για service δε σε ενημερωσε κανενας
οτι τα λάδια του σασμάν θελουν αλλαγη?
ειναι οι ιδιοι αυτοι που σκεφτεσαι να κανεις την επισκευη?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:29:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο την Peugeot πωλουνται και μοτερ και κιβωτια ανακατασκευασμενα απο το ιδιο το εργοστασιο
αυτο σημαίνει οτι τα παιρνουν μεταχειρισμενα τους αλλαζουν οτι χρηζει αλλαγης και τα ξαναπουλάνε (προφανως οχι σε τιμη "καινουργιου")

ρωτησε τους τι ειδους εγγυηση σου δινουν
τι περιλαμβανει αυτή
ζητησε το και γραπτως κατα προτιμηση


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
συγνωμη που στις σκοτουρες σου θα πω την μλκια μου

τοσο καιρο που το πηγαινες για service δε σε ενημερωσε κανενας
οτι τα λάδια του σασμάν θελουν αλλαγη?
ειναι οι ιδιοι αυτοι που σκεφτεσαι να κανεις την επισκευη?


Άστο, ξέρεις πόσες φορές το έχω σκεφτεί κι εγώ αυτό; Φαντάζομαι, αν ήμουν αντιπροσωπεία, και εμφανιζόταν κάποιος με αυτόματο, θα τον προειδοποιούσα να προσέχει πως θα το περιποιείται. Θέλω να πω, το λογικό είναι πως όλοι μας ξέρουμε από σειριακά, ενώ από αυτόματα μάλλον έχουμε άγνοια.
Τώρα με τις επισκέψεις μου στη DAKAR, μου είπαν ότι σε κάθε service ήλεγχαν το λάδι του κιβωτίου για να δουν αν θέλει αλλαγή, αλλά μεταξύ μας πολύ αμφιβάλλω - αν είχαν κάνει οτιδήποτε, θα το είχαν χρεώσει κι αναγράψει στο λογαριασμό.
Αλλά και τι να κάνω τώρα; Δεν αλλάζει τίποτα: έχω περάσει από όλη τη γκάμα συναισθημάτων, οργή, απογοήτευση, παραίτηση, άσ'τα!


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:43:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο έλεγχος γίνεται από το διαγνωστικό, οπότε αν στο συνέδεαν κάθε φορά για να δουν τπτ σφάλματα κλπ θα το έβλεπαν και αυτό.

Από κει και πέρα εγώ θα άλλαζα τα λάδια έτσι και αλλιώς κάθε 2 χρόνια ή κάθε 60-70k χλμ.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
απο την Peugeot πωλουνται και μοτερ και κιβωτια ανακατασκευασμενα απο το ιδιο το εργοστασιο
αυτο σημαίνει οτι τα παιρνουν μεταχειρισμενα τους αλλαζουν οτι χρηζει αλλαγης και τα ξαναπουλάνε (προφανως οχι σε τιμη "καινουργιου")

ρωτησε τους τι ειδους εγγυηση σου δινουν
τι περιλαμβανει αυτή
ζητησε το και γραπτως κατα προτιμηση


Αυτός είναι ο μεγάλος μου φόβος: αν βάλω το προτεινόμενο (ανακατασκευής) που δεν είναι καθόλου φθηνό, δεν είμαι κι εξασφαλισμένος πως θα ξενοιάσω. Δίνουν ένα χρόνο εγγύηση, φαντάζομαι για τα μηχανικά μέρη, αλλά ποιος μου "εγγυάται" ότι δεν θα έχω νέα τρεξίματα με κάτι άλλο, που πάλι θα αφορά στο κιβώτιο;

Πέσαμε στην περίπτωση: είναι κιβώτιο, να πάρει η ευχή, δεν μπορείς να το αγνοήσεις έτσι απλά, σαν να ήταν πχ ντουλαπάκι που δεν κλείνει καλά.


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στη θέση σου θα ψαχνόμουν, όπως είπε και ο μάνθος, αν γίνεται η μοντίφα σε χειροκίνητο... θα σου βγει πολύ φθηνότερα αν είναι εύκολο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 12:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου είπαν ότι γίνεται να το γυρίσω σε χειροκίνητο - μάλιστα, να υπολογίζω κανένα χιλιάρικο λιγότερο. οπότε πάμε χοντρικά στα 1.500€.

Κοίτα να δεις, που θα φτάσουμε στο σημείο να μας φαίνονται και τα 1500€ λίγα! Χαρτοπετσέτες...

Sad


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 22:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ανακατασκευής μην το φοβάσαι αν δεν στο πουν ότι είναι ανακατασκευής ούτε το καταλαβαίνεις
Με το μεταχειρισμένο μάλλον θα μπλέξεις
Για το μηχανικό εσύ αποφασίζεις
Εγώ προτιμώ AUTO


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2011, 22:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά, κι εγώ είμαι υπέρ του αυτόματου κιβωτίου.
Τόσα χρόνια, μου άρεσε, όπως ήταν φυσικό.
Πάντως, ούτε και ξέρω τι θα κάνω: η μετατροπή σε χειροκίνητο δεν είναι κι ό, τι ευκολότερο, και μάλλον το κόστος θα ανέβει πολύ περισσότερο από το 1.500€ που μου είπαν σαν αρχική εκτίμηση.
Οπότε... άδηλο το μέλλον!


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kospapad 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307

Ένταξη: 30 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάρ 2011, 09:50:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι βγάζει το διαγνωστικο κια σου λένε για αλλαγή
Ποος σου δίνει το ανακατασκευής η αντιπροσωπεία με εγγύηση η το συνεργείο;
έχω δει μεταχειρισμενο αυτοματο gia 307 (είναι το ίδιο AL4)στα Σπατα στον Μπερτολη δες το car.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάρ 2011, 12:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα - τώρα το είδα!

Βασικά, το έχω πάρει πλέον πίσω από την αντιπροσωπεία (DAKAR στη Βουλιαγμένης) και το κινώ πάλι, με φόβο ψυχής για την ώρα που θα ξαναβγάλει το μήνυμα. Μου έφτιαξαν τις ηλεκτροβαλβίδες της πίεσης, και 1,5 μέρα τώρα δεν έχει δείξει τίποτα (φτου, φτου, μην το ματιάσω! )
Στο διαγνωστικό έβγαζε σφάλμα στη πίεση του υδραυλικού συστήματος (αν σε κατατοπίζω).

Η αλήθεια είναι πως το ψιλοφοβάμαι το μεταχειρισμένο. Θέλω να πω, όταν υπάρχουν τόσα προβλήματα με τα μαμίσια συστήματα της PEUGEOT, πώς να εμπιστευθώ κάτι μεταχειρισμένο, με το οποίο θα είμαι τελείως ξεκρέμαστος;!

Δεν το παίζω δύσκολος, ούτε θέλω να φανώ πρήχτης ότι εσείς μου προτείνετε πραγματα κι εγώ τα απορρίπτω - αλλά. παρά το γεγονός ότι δεν μου περισσεύουν τα λεφτά, φοβάμαι να βάλω μεταχειρισμένο κιβώτιο: έτσι και ξαναπάθω κάτι, τότε όλοι θα μου πουν "ας πρόσεχες!", και τότε θα πρέπει επιπλέον να αγοράσω πάλι κιβώτιο. Οπότε θα μου φύγει πολύ χρήμα...

Αχ, ας ήξερα ότι θα είχα δουλειά και στο μέλλον, και τότε θα το έπαιρνα το ανακατασκευής, και θα ξεμπέρδευα. Αλλά έτσι όπως είναι τα πράγματα, δεν τολμάω τέτοια ανοίγματα... Confused


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάρ 2011, 12:33:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λάδια ελπίζω να άλλαξες...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάρ 2011, 12:35:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι - τώρα πια έμαθα το σωστό.
Αν και άργησα, απ' ό,τι φαίνεται Sad


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kospapad 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307

Ένταξη: 30 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Μάρ 2011, 10:06:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικά τελείωσες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 22:35:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα νεώτερα


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 22:44:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνώμη, δεν μπήκα στο forum τις τελευταίες ημέρες.

Λοιπόν, είμαι εκεί που είχαμε μείνει: αλλάχθηκαν οι ηλεκτροβαλβίδες (?) στο υδραυλικό σύστημα του κιβωτίου, και μέχρι στιγμής το αμάξι πάει καλά. Βέβαια, οι αλλαγές ταχυτήτων γίνονται κάπως πιο απότομα απ' ότι στο παρελθόν, αλλά αυτό είναι το λιγότερο.

Μακάρι να πάει καλά...


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
devilgirl_666 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207cc 1.6 (2009)

Ένταξη: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούλ 2011, 01:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω και εγώ το ίδιο θέμα (gearbox faulty). Το είχα πάει και το συνέδεσαν με το διαγνωστικό και δεν βρήκαν τι εφταιγε. Έκαναν αναβάθμιση εγκεφάλου, σβήστηκε το σφάλμα αλλά μετά από 6μήνες πάλι τα ίδια. Καμιά ιδέα?


sleep as a child, dream as a prophet
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούλ 2011, 02:29:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ' αρχήν, απλά σου βγάζει το μήνυμα στην οθόνη, ή έχεις και το πρόβλημα στη συμπεριφορά του αυτοκινήτου που περιέγραψα εγώ;
Δεύτερον, πόσο καιρό έχεις το αυτοκίνητο; Γιατί βλέπω ότι είσαι με 207CC.


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
devilgirl_666 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207cc 1.6 (2009)

Ένταξη: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούλ 2011, 12:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο κανει. Κάτι σαν τράνταγμα, και κόβει κάπως-ζορίζεται. 2χρόνια το έχω καινούριο. 20500km


sleep as a child, dream as a prophet
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3847s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on