PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Automatic gear fault
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2011, 23:35:03    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Automatic gear fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα 206CC του 2002 και πρόσφατα άρχισε να μου κάνει το εξής:
τραντάζεται με ένα "γκουπ", και στην οθόνη εμφανίζεται η ένδειξη "Automatic gear fault", ενώ το αυτοκίνητο αρχίζει να μουγκρίζει, και χάνει εντελώς το νεύρο του: ούτε επιταχύνει ούτε τίποτα. Η κατανάλωση αυξάνει, και οι στροφές μένουν γύρω στις 2500-3000.
Το κακό είναι ότι δεν το κάνει μόνο όταν επιταχύνω, αλλά ακόμη και σε κανονική πορεία, με ταχύτητα π.χ. 40-50 kmh. Για να σταματήσει το πρόβλημα, πρέπει να το σβήσω και να το ξανανοίξω.

Μήπως ξέρει κανείς τίποτα σχετικά;


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2011, 23:43:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αυτοκίνητο είναι αυτόματο ?
Πόσα χλμ έχεις κάνει με τα λάδια του σασμάν αν είναι αυτόματο?
Τα λαμπάκια του σασμάν στο καντράν αναβοσβήνουν


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2011, 23:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, αυτόματο είναι.

Όσο για την ερώτησή σου, με κάνεις και ντρέπομαι - δεν τα έχω αλλάξει ποτέ στα 5 χρόνια που το έχω.
Και όχι, δεν αναβοσβήνουν λαμπάκια.


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2011, 23:56:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πόσα χλμ έχει το αυτοκίνητο
Το έχεις βάλει ποτέ σε διαγνωστικό για έλεγχο γήρανση λαδιού στο λέω έτσι γιατί έτσι το γράφει το διαγνωστικό


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 00:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

164.000 χλμ.

Όχι, δεν το έχω βάλει. Έχει περάσει από διαγνωστικό, αλλά αυτό δεν το κοίταξα ποτέ - ή αν έγινε, δεν ήταν εν γνώσει μου.
Που σημαίνει ότι αυτό να κάνω;


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 00:19:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που σημαίνει ότι μπορεί να το προλάβεις μπορεί και όχι !!!
Ανάγνωση βλαβών πρώτα για να δεις τη κάνουν τα λάδια και ίσως τηλεφόρτωση

Άλλαξε λάδια βαλε συνθετικά ( dextron III ) και μόνο τέτοιου τύπου
Είναι λίγο ακριβά περίπου 12€ το λίτρο και θες 4-5 lit


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 00:22:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Που σημαίνει ότι μπορεί να το προλάβεις μπορεί και όχι !!! "

Ωχ, δηλαδή μπορεί να μου χαλάσει το κιβώτιο;


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 00:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι
Δίστιχος αν δεν το έχεις κοιτάξει ούτε για λάδια μπορεί και να μη συμφέρει να το φτιάξεις


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 00:31:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ - μου έφτιαξες τη διάθεση τώρα - θα πάω αύριο και θα δούμε τι θα γίνει.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, πάντως!


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kospapad 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307

Ένταξη: 30 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 17:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να το πασ μονο αντιπροσωπεια η εξουσιοδοτημενο
θέλει μόνο τα δικάοτυ λάδια, όχι τα κόκκινα και πρέπει να ζεσταθεί το σασμάν και να ξεράσει το περιττό λάδι .Το πολύ λάδι του κάνει κακό
Το έχεις απο καινούργιο;
συνηθως βάζουν βλάβη σε κάτι ηλεκτροβάννες και με 300€ καθάρισες
αλλιως κλαψ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2011, 22:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι, το πήρα μεταχειρισμένο.
Το πήγα την Παρασκευή, αλλά δεν πρόλαβαν να το κοιτάξουν κι έτσι περιμένω από Δευτέρα να δω τι θα γίνει.
Ναι, φαντάζομαι θα κοιτάξουν τα λάδια, αλλά για να δούμε περί τίνος (άλλου, ενδεχομένως) πρόκειται!


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:15:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και η διάγνωση: ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΒΩΤΙΟΥ!!!

Κόστος; Τουλάχιστον 2.500€!!!!!

Δεν ξέρω τι να πω, έχω μείνει κόκκαλο...
Σημειωτέον, για να καταλήξουμε εκεί, πρώτα αλλάχθηκε ένας διακόπτης (πολλαπλών ενδείξεων) κόστους 260€, αλλά το πρόβλημα παρέμεινε. Τώρα, ως τελευταία ελπίδα, θα προσπαθήσουν στην επίσημη αντιπροσωπεία να κάνουν κάτι στο υδραυλικό σύστημα πίεσης, αλλά με προειδοποίησαν να μην έχω και πολλές ελπίδες.
Αν δεν αποδώσει κι αυτό, το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να μου αφαιρέσουν το κόστος της τελευταίας επισκευής (200€) από το νέο κιβώτιο.

Το οποίο, για να ακριβολογούμε, δεν είναι καινούριο, το οποίο φθάνει στις 5.000€ - ανακατασκευής θα είναι. Με εγγύηση μόνο για 1 έτος.

Και πλέον το ερώτημα είναι αμείλικτο: αξίζει να το κρατήσω; Αν είχα το άπειρο χρήμα, ούτε σκέψη, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! Αλλά στην τρέχουσα χρονική συγκυρία, φοβάμαι να κοιτάξω για άλλο αμάξι, που πάλι μεταχειρισμένο θα είναι.
Τι να κάνω, που να πάρει; Έχει νόημα να μείνω με το CC; Άντε, πες να τα σκάσω τα 2.500€ (που εννοείται πως δεν μου περισσεύουν). Μετά, τι;
Ακόμη και με το κιβώτιο, που ξέρω πως δεν θα έχω πρόβλημα; Ή ότι δεν θα σκάσει κανένα άλλο, εξίσου σοβαρό; Και τότε θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο.

Έχω μπλέξει - αν έχει κανείς συμβουλή να δώσει, ευπρόσδεκτη!!
(πικρό χαμόγελο)


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπό ποιόν πήρες το μεταχειρισμένο;

206CC και χαλασμένο αυτόματο κάτι μου θυμίζει. Confused


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:20:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριακόπουλος, μάντρα στη Βάρη.

Είναι ο ίδιος με την αντιπροσωπεία της CITROEN στη Βουλιαγμένης, Αργυρούπολη. Ασημί


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:28:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι έκδοση Roland Garros?


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι.
Ούτε Quicksilver.


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 10:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το σεναριο να το κανεις χειροκινητο παιζει?
σε ενδιαφερει?
γινεται (δεν εχω ιδεα)?

κιβωτια χειροκινητα βρησκεις πολυ ευκολα και με πολυ λιγα λεφτα ενω και οτι αλλο χρειαστει δεν νομιζω κομπλε να ξεπερασει τα 1000ε



επισης παρε τον Παπαλουκα:
εδω και πες του αν τυχον εχει τετοιο αυτοματο κιβωτιο μεταχειρισμενο ή αν μπορει να σου βρει:
http://onbusinessbook.com/database5.php?a=viewbyid&recid=120165

πες του οτι σε εστειλε ο Μανθος απ το Peugeot Sport Club.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:04:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοβάμαι πως στη φάση που είμαι με ενδιαφέρουν όλα.

Απλά, δεν ξέρω ακόμη.
Κάτι άλλο, το οποίο δεν ξέρω πώς να το πάρω: μόλις τηλεφώνησα στην αντιρποσωπεία του Πύργου, επειδή κατάγομαι από Ηλεία κι έχω κάνει επισκευές εκεί και μου είπαν ότι το αυτόματο κιβώτιο θα πάει 2.000€. Με εργασία, εννοείται, και (το καλύτερο)... ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, όχι ανακατασκευή.
Επέμεινα να μάθω αν είναι δυνατόν και μου είπαν εμφατικά ότι αυτή είναι η τιμή. Να τους πιστέψω; Είναι δυνατόν να υπάρξει τέτοια διαφορά;


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aποκλείεται να είναι καινούριο, εργοστασιακής ανακατασκευής είναι. Αυτό μην σε προβληματίζει όμως.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosb (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 CC

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2011, 11:08:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό τι σημαίνει; Είναι αξιόπιστα;
Αν το βάλω, θα ησυχάσω, ή θα θέλω να κάνω μια προσπέραση και θα τρέμει η καρδιά μου;


Νίκος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3511s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on