PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΣΑΣΜΑΝ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Φεβ 2016, 22:03:08    Θέμα δημοσίευσης: ΣΑΣΜΑΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΜΟΥ.106 ΡΑΛΛΥΕ 16V..ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑΝ ΘΟΡΥΒΟ ΤΑ ΡΟΥΛΕΜΑΝ...ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΟΣΟ ΠΗΓΑΙΝΕ..ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ..ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΟΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΣΧΕΔΟΝ..ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΒΡΗΚΑ 2 ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΧΑΛΙΑ..ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΚΟΜΠΛΕ...ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΡΟΘΛΕΜΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΕΤ ΣΘΜΠΛΕΚΤΗ...ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΟΛΑ...ΚΥΡΙΩΣ 1 2 3 4 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΝ...ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΑΝ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ..ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΒΟΛΤΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΑ ΟΠΙΣΘΕΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΦΡΕΝΑΡΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ..ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΣΥΧΡΟΝΙΖΕ ΡΟΔΕΛΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ...ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Φεβ 2016, 22:18:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβαινω την αγωνια σου. Σου εγραψα ομως τι ειναι σωστο να κανεις και αντ' αυτου ανοιξες 2ο τοπικ.

Μη γραφεις κεφαλαια και ξεκινα διαβαζοντας τους κανονες του φορουμ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=25

Επισης πριν αρχισεις να ζητας οδηγιες, συστησου μας και μετα συζητα:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=59


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1256s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on