PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - ΣΚΟΥΠΕΣ peugeot sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 19:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην τα λες ετσι αποτομα αυτα τα νουμερα ρε Νικο.
Θεωρω υπερβολικα παντως αυτα τα χρηματα μονο για ενα συστημα εισαγωγης και ποσο μαλλον για τα κυβικα μου(1.4).Τις επιδοσεις που θα δωσει δε νομιζω οτι θα ειναι τοσο μεγαλες ωστε να δικαιολογουν ενα τετοιο ποσο.
Αυτες ειναι προσωπικες αποψεις και μονο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 23:50:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω άλλη άποψη περί επενδύσεων, κι αυτό εξ ανάγκης περισσότερο. 1000Ε για σκούπα PS για μας τους φτωχούς που δεν θα τρέχουμε και σε αγώνες, είναι πάρα πολλά λεφτά, κι ας είναι και η καλύτερη των λύσεων.

ΥΓ Για να μαζέψω 1000Ε θα χρειαστεί τουλάχιστον ένας χρόνος και να μην ξοδέψω τίποτα άλλο για το αμάξι μου.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 01:06:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
1000 και κατι ευρο χοντρα χοντρα


Βρε δε πας να κουνησεις λιγο το κεφαλακι σου γιατι εχει αρχιζει και ρεταρει απο το στροφιλικι και τα Bucket!!! Ακου 1000 ευρω για εισαγωγη! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
VVV (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.600 8V

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 07:26:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν λεπτομέρειες περί τοποθέτησης της σκούπας στο αυτοκίνητο μου χτές.

Καταρχήν να σας πώ για την τοποθέτηση...

Στο δικό μου αυτοκίνητο 1,6 8V το σύστημα εισαγωγής έχει ως εξής:

μετώπη-------φιλτροκούτι-------πνίχτης------σωλήνας------εισαγωγή.

Ελάχιστα εκατοστά πρίν την εισαγωγή και πάνω στον σωλήνα, εκτός απο τις αναθυμιάσεις εμένα έχει και κάτι άλλο που δεν έχουνε τα 16V και τα 1,4....Το μοτεράκι του ρελαντί Rolling eyes

Έτσι το μόνο που μπόρεσα να κάνω χτές ήταν να βάλω όπου το μαμά φιλτροκούτι τη σκούπα. Όμως μετά υπάρχει ο πνίχτης(ή παπάς ή λαβύρινθος ή δεν ξέρω γώ πως αλλιώς) απο τον οποίο πάει η σωλήνα στην εισαγωγή.

Άρα ουσιαστικά αν αφήσω έτσι το car δεν θα έχει ουσιαστική διαφορά αφού ο αέρας παγιδεύεται στο πνίχτη.
Είναι δηλαδή σαν να έβαλα ελεύθερο φίλτρο στο μαμά φιλτροκούτι και να βελτίωσα λιγάκι τον αέρα.

Αν καταργήσω το πνίχτη υπάρχουν 3 ζητήματα:

1.Τι είναι το μοτεράκι του ρελαντί και γιατί υπάρχει ακριβώς πρίν την εισαγωγή? Μήπως επηρεαστεί απο την επιπλέον ποσότητα αέρα?

2. Γιατί ο πνίχτης είναι ΜΕΤΑ το φιλτροκούτι? Στο Hyundai που είχα ο πνίχτης ήτανε πρίν στη μετώπη.

3. ο σωλήνας που πήγαινε απο το φιλτροκούτι στον πνίχτη (και τώρα πάει απο τη σκούπα στον πνίχτη, είναι μεγαλύτερης διαμέτρου απο αυτόν που φεύγει απο τον πνίχτη και πάει στην εισαγωγή.
Άρα και να έβρισκα σωλήνα με έτοιμες τις θέσεις να μπεί το μοτεράκι και οι αναθυμιάσεις θα έπρεπε να ήταν μεγαλύτερος στη μια μεριά και μικρότερος στην άλλη Shocked

Άραγε το rallye το 1,6 8V έχει την ίδια διάταξη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 07:55:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πόσοοοοοοοο Question Question Question Question
Μόνο 1000 ευρώπουλα .....


Που θα την βρούμε στην Ελλάδα ?

(αρχίζω να παίζω ΛΟΤΤΟ γρήγορα)


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 08:34:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια δεν ειναι σκουπα αυτο που λεω.Ασε που πιστευω σε σχεση με ενα τετραπεταλουδο που κανει και 2500 ευρο χιλιες φορες αυτο της PEUGEOTSPORT.Αμεσως να με παρετε απο τα μουτρα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 08:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει ρε παιδια ο Νικος λεει για ολοκληρη την πολλαπλη εισαγωγής



Και κανει σιγουρα πανω απο 100 Ευρακια.

Κωστα δεν αναφερομαι στο project μρ τις φιλτροχοανες απο την Θεσ/νικη αν και καπως ετσι θα κινηθουμε και εμεις.Η βασική αρχη ειναι να χρησιμοποιηθούν φιλτροκούτια / σωληνώσεις απο αλλα pug με σκοπο να ερθει φρεσκος αερας απο την μετώπη στο φιλτροκουτι με ελευθερο φιλτρο αερα.Μεινετε συντονισμενοι απο Δευτερα θα εχουμε νεοτερα σχετικα με τα αποτελεσματα δοκιμων τα οποια αν ειναι ικανοποιητικα θα τεκμηριωθούν και απο δυναμομέτρηση ετσι για να ξερουμε που βαδιζουμε.

VVV(Κώστα),

Ισως το καλυτερο θα ηταν να δοκίμαζες και εσυ να χρησιμοποιήσεις κομματια της εισαγωγής απο το 106 8V Rallye 1.6


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
VVV (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.600 8V

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 09:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμία photo ρε παιδιά απο το μοτέρ του 106 rallye 1,6 8V να δώ πως είναι?

Μαμά όμως ε... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 09:07:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.106rallye.co.uk

Για ψαξε λιγο σ αυτο το site


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 09:14:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Ρε παιδια δεν ειναι σκουπα αυτο που λεω.Ασε που πιστευω σε σχεση με ενα τετραπεταλουδο που κανει και 2500 ευρο χιλιες φορες αυτο της PEUGEOTSPORT.Αμεσως να με παρετε απο τα μουτρα Laughing


Νίκο εγω προσωπικά εχω δει την φωτογραφια της συγκεκριμένης εισαγωγής και είναι super. Wink
τώρα εαν αξίζει τα 1000 ευρω δεν μπορώ να το ξέρω αφού δεν έχω δει
μετρήσεις ....


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 11:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα το βρήκα πως ειναι το συστημα εισαγωγής του 106 1.6 8V



Στην Αγγλία αντικατέστησαν το κομματι Νο.12 που είναι οι πνίχτες με το Νο.12 της επόμενης φωτό με ευεργετικά αποτελέσματα σε ροπή και ιπποδύναμη.Βασικά αυτο το σύστημα εισαγωγής ειναι και του 106 xsi



Αρα είμαστε σε καλο δρόμο σαν σκέψη!!Κωνσταντίνε ετοιμάσου ερχεται η σειρά σου!! Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 12:07:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:

Αρα είμαστε σε καλο δρόμο σαν σκέψη!!Κωνσταντίνε ετοιμάσου ερχεται η σειρά σου!! Laughing


Ρε Μάκη, έχω καεί απο το πολύ ζέσταμα...

Τα υπόλοιπα... στο γνωστό οινοποιείο - συνεργείο...


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 16:55:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη THANKS για την Φωτο.Παντως γιαυτο το πραγμα αξιζει τα λεφτα της.Πολλοι βαζουν αυτην την εισαγωγη απο το 206 σε 106 και ριχνουν στα αφτια ΤΕΤΡΑΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΛΥΣΕΙΣ περισοτερων χρηματικων ποσων Wink Οταν το κανω τετραπεταλουδο θα σας πω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
VVV (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.600 8V

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 22:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Κωστα το βρήκα πως ειναι το συστημα εισαγωγής του 106 1.6 8V



Στην Αγγλία αντικατέστησαν το κομματι Νο.12 που είναι οι πνίχτες με το Νο.12 της επόμενης φωτό με ευεργετικά αποτελέσματα σε ροπή και ιπποδύναμη.Βασικά αυτο το σύστημα εισαγωγής ειναι και του 106 xsi



Αρα είμαστε σε καλο δρόμο σαν σκέψη!!Κωνσταντίνε ετοιμάσου ερχεται η σειρά σου!! Laughing


Μάκη δεν τις βλέπω τις photos μαλλον γιατί δεν είμαι registered.

Μήπως μπορείς να μου τις στείλεις στο veni12@mail.gr σε παρακαλώ πολυ?

Και το κομμάτι με το οποίο αντικατέστησαν τους πνίχτες που μπορούμε να το βρούμε? Είναι κάτι εργοστασιακό ή ιδιοκατασκευή?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Οκτ 2003, 23:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
Jongou έγραψε:
Martini έγραψε:
εχω παρει απο την Condor σκουπα για 206 1.6 211 ευρα ταιριαζει κουτι βεβαιως και βγαζει για 206 αν και νομιζω οτι εκει που μπαινει δεν εχει απο που να ρουφηξει αερα.. αλλα αυτο εινια μια αλλη ιστορια...


Παιδιά συμφωνώ, και εγώ που έβαλα προσφατα σκούπα με 240 ευρώ παρατήρησα ότι δεν εχει από που να τραβήξει αν και ο λέωντας έχει καλύτερα ρεπρίζ Razz ! Λέτε να κάνω καμία μόνωση για την θεροκρασία? Onfire Onfire Onfire Onfire Question


υπάρχει μονωτική απο φύλλο αμιάντου ή κατι τέτοιο αλλά δεν έχω
ακούσει να το έχει δοκιμάσει κανείς ...

για τις ρεπριζ έχεις μετρήσει πριν και μετά ή λογω ήχου ενθουσιάζεσαι Question


Με έναν φίλο μου μετρούσαμε πριν την σκουπα τα 0-100
και μας έδειχνε συνέχεια 13,9-14,3! Μετά την σκούπα το ξανα κάναμε και μας έδειχνε 13-13,3 δευτ'!
Εκτος του θορύβου το 206 έχει γινει ποιο άγριο-απότομο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2003, 00:39:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες έβαλα και εγώ πρόσφατα σκούπα στο τουτου μου και παρατήρησα τεράστια διαφορά……στον ήχο!!!! Laughing

Μου στοίχισε η σκούπα με ανθρακονήματα της GREEN 129Euro μόνο!!! λόγο έκθεσης. Όλες η σκούπες για το 206 είναι ένα μέγεθος. Ότι και μοτέρ να φοράτε ο σωλήνας του υδραυλικού τιμονιού καθώς και η μπαταρία είναι σε στάνταρ θέση. Για ποιο λόγο να αλλάξουνε το μέγεθος???


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2003, 01:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Παίδες έβαλα και εγώ πρόσφατα σκούπα στο τουτου μου και παρατήρησα τεράστια διαφορά……στον ήχο!!!! Laughing

Μου στοίχισε η σκούπα με ανθρακονήματα της GREEN 129Euro μόνο!!! λόγο έκθεσης. Όλες η σκούπες για το 206 είναι ένα μέγεθος. Ότι και μοτέρ να φοράτε ο σωλήνας του υδραυλικού τιμονιού καθώς και η μπαταρία είναι σε στάνταρ θέση. Για ποιο λόγο να αλλάξουνε το μέγεθος???


δεν ειναι ολες ιδιες!
υπαρχουν 2 σχηματα.
1 ειναι για τα 1600αρια 16v
και η αλλη για τα 1400αρια
υπαρχει διαφορα στο σχημα και οχι ασκοπα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 00:08:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Δημητράκη πια είναι η διαφορά, γιατί φοράω ίδια σκούπα με αυτή που φοράει ένας φίλος μου στο CC. Μαζί τις βάλαμε και μάλιστα όταν τις πήραμε εγώ σαν τρελάκιας λέω θέλω την μεγάλη να μου δώσετε και μου είπε ο άνθρωπος μια είναι για όλα τα 206. Μπορεί η Green να έχει φτιάξει ένα σχήμα και για τα δύο τουτου. Δεν ξέρω τι άλλο να πω Rolling eyes Πάντως άμα βρεθούμε σε κανένα meeting θα στην δείξω. Shocked


Tony - Seat Ibiza Formula Racing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tony στις Τρι 02 Δεκ 2003, 00:15:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 04:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η σκούπα του 1.6 16V μπαίνει στο 1.4 (και 1.1). Το αντίστροφο δεν γίνεται.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 08:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Ρε Δημητράκη πια είναι η διαφορά, γιατί φοράω ίδια σκούπα με αυτή που φοράει ένας φίλος μου στο CC. Μαζί τις βάλαμε και μάλιστα όταν τις πήραμε εγώ σαν τρελάκιας λέω θέλω την μεγάλη να μου δώσετε και μου είπε ο άνθρωπος μια είναι για όλα τα 206. Μπορεί η Green να έχει φτιάξει ένα σχήμα και για τα δύο τουτου. Δεν ξέρω τι άλλο να πω Rolling eyes Πάντως άμα βρεθούμε σε κανένα meeting θα στην δείξω. Shocked


η διαφορα ειναι στο σχημα και πιθανα στο ανοιγμα και στο φιλτρο.
το οτι υπαρχουν 2 σκουπες το εχει βεβαιωσει και ανθρωπος του club που δουλευει στην Peugeot.
τωρα αν καποιοι για διαφορους λογους εβγαλαν (ισως αρχικα και μετα ξεμεινε) ενα καλουπι και το πουλαγαν για ολα , δεν ξερω...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2075s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on