PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

57ο Ράλλυ Ακρόπολις - 2011
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 15:27:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικα πολυ ξεχωριστη εμπειρια!
Θα ηθελα ομως πολυ να ημουν παρων στη νυχτερινη...μπολικο θεαμα και γρηγοροτερα περασματα απο το χωμα θαρρω!

Απ οτι μου λενε καποιοι μεγαλυτερης ηλικιας,το ακροπολις γινοταν παλαιοτερα και σε ειδικες στη βορεια ελλαδα..μακαρι να επεστρεφαν παλι Rolling eyes


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 16:53:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλώνιζε όλη την Ελλάδα παλαιότερα, Λευτέρη... Wink

Αλλά από τη στιγμή που έγινε "τηλεοπτικό σπορ" και ειδικά στις παρούσες συνθήκες, η επαναδιασπορά του σε ε.δ. ανά την επικράτεια είναι πραγματικά απίθανη. Πάλι καλά, δλδ, που γίνονται και οι 2-3 ε.δ. εκτός Κορινθίας... Sad

Πραγματικά, αν και από τους μικρούς "θαμώνες" του Ακρόπολις, αισθάνομαι πολύ τυχερός που πρόλαβα να κυνηγώ ε.δ. στη Φθιώτιδα... Rolling eyes

Edit: Και, από το site του Αγώνα, μερικές φωτό για να καταλάβετε περί τίνος επρόκειτο:








Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:09:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν θέλτε να δημιουργήσουμε νέο τοπικ για να ποστάρουμε όλοι το υλικό μας εκεί...

Εγώ πάντως το βάζω εδώ,ώς είθισται

Ορίστε λοιπόν και το Αλμπουμάκι στο photobucket για όποιον έχει όρεξη να τις δεί όλες.


1η φορά μάλωνα σε αγώνα για το ποιός θα πρωτοκάτσει που με τη φωτογραφική,όπως φαίνεται σε πολλές φωτό στο κλασσικό water splash στο ρεγκίνι.



μερικές ενδεικτικά:





Να ευχαριστήσω το φίλο μπάμπη για την ευγενική χορηγία του 70-200 2.8L φακού του σε τέτοιες αντίξοες συνθήκες.
Μπάμπη να ξέρεις πως τον 24-70 θα τον ειχα σκορπίσει σίγουρα,μιας και θα καθομουν δίπλα στα αγωνιστικά...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kane στις Κυρ 19 Ιούν 2011, 22:24:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε θα συμφωνησω για τα διλιτρα. ειναι νωρις ακομα
τα μοτερ τελειως αδουλευτα με κυριο στοχο την αξιοπιστια και οι περιορισμοι στη λογικη των διλιτρων.

με καταλληλες ελευθεριες σε στομια τουρμπο μπορουμε να δουμε μοτερ ξυραφια ψηλα που θα προσομοιωνουν περισσοτερο τη λειτουργια ατμοσφαιρας που ειναι και το ζητουμενο...

οτι και να λεμε το περασμα των φαμπια και ολων των μικρων ατμοσφαιρικων ηταν απο αλλο πλανητη.
οταν ακους ανθρωπο διπλα σου που δεν εχει ξαναδει αγωνα ποτε στη ζωη του να σε ρωταει τι ειναι τουτο το πραμα γιατι κανει τετοι ηχο και τι ωραια που παει με τερμα γκαζι μεχρι τερμα εκει που τα τουρμπο ειχαν κανει 2 πατα ασε
εεε χεστε με ολοι με τα τουρμπο


pughell δωσε πονο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:13:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για μενα το ζητουμενο αυτου του αγωνα ειναι αλλο...

με δεδομενη τη κριση και τη συνολικη καταρευση της ελλαδας
το οτι ο βωβος και το τιμ του καταφεραν να διοργανωσουν ενα ραλλι ανταξιο του παρελθοντος που ολοι λεγανε οτι ειναι στα τοπ 2-3 ραλλι της χρονιας κρατωντας το πηχη ψηλα και δινοντας τα απαραιτητα δικαιολογητικα για να κρατησουν και του χρονου στο καλενταρι ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΡΕΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ......

αλλιως κυριοι θα μετραγαμε αλλα 2-3 χρονια για ποτε θα γινει αγωνας παλι Wink

οποτε να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στη Ελπα και τα λαμογια της που κανανε στην ακρη και σωθηκε αυτος ο σημαντικος για τη χωρα μας αγωνας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:27:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Steve έτσι είναι όπως τα λες. Άλλη φάση το ράλλυ, και που να είχες δει και παλαιότερες εποχές...

Επίσης περί του βίντεο: Μετράει να είσαι 1.92, μλκ πάνω απ' όλου τραβάς!
Xαχαχαχαχ, τεντώνω και τα χέρια και πάω στο 2.42 Laughing

Sinanai έγραψε:
το στροφάρισμα και τα σκασίματα στις αλλαγές των S2000 απλά αλλού.
To anti-lag των mini είναι απλά αλλού Razz


Μ*νθε τα ποδήλατα τα σκέφτηκα και εγώ ρε φίλε... Shocked



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:37:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχω να δηλώσω πως ο οζιέ είναι μεγάλο μπασταρδάκι.

Η θα πας για να κερδίζεις μουνάκι ή οχι.Εκοψε ο τσόγλανος για να εκκινήσει 2ος με καθαρότερο δρόμο.
Αλλά έρχεται η ασφαλτος, θα φάει το ξύλο του.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 07:37:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε ρε τον βλακάκο...

Έτρεχε ο Loeb 1ος και ξεμπάζωνε και παρ' όλα αυτά, αντί ο Ogier να είναι μπροστά με διαφορά κανα λεπτό, ο Loeb έδειξε πόσο τάπα πάει και τον άφησε να χαρεί 10 δευτερόλεπτα μόνο Cool


Κατά κάποιον τρόπο, τα έκανε τα κλαρίνα του Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 08:04:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:
Απ οτι μου λενε καποιοι μεγαλυτερης ηλικιας,το ακροπολις γινοταν παλαιοτερα και σε ειδικες στη βορεια ελλαδα..
μακαρι να επεστρεφαν παλι Rolling eyes
Εγώ είχα πάει Μετέωρα το 1983-84 . . . για πιο βόρεια δεν θυμάμαι Smile


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 08:31:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και 'γω τσαντίστηκα πολύ με τον Οζιέ. Μάλιστα χάζευα 2-3 βιντεάκια που τράβηξα και σε ένα φωνάζω "ΓΚΕΕΕΕΕΫ" και είναι ο Οζιέ, που περνά σχεδόν σβηστός... ΕΛΕΟΣ!

Περί λεγομένων, Τάκη, S2000 FTW, και, όπως είπα, και οι ξένοι μουλοί που ακολουθούν όλο το WRC έλεγαν Σουηδίας και Ακρόπολις! Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 09:15:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
με καταλληλες ελευθεριες σε στομια τουρμπο μπορουμε να δουμε μοτερ ξυραφια ψηλα που θα προσομοιωνουν περισσοτερο τη λειτουργια ατμοσφαιρας που ειναι και το ζητουμενο...


Έχουνε ήδη μεγαλύτερα στόμια και ελευθερίες σε σχέση με τα δίλιτρα τούρμπο του παρελθόντος. Για αυτό και πάνε και ακούγονται.

Σίγουρα όμως, τα S2000 μας πόρωσαν πιο πολύ και ας είναι πιο αδύναμα!!! Wink


www.euphemus.eu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BTS στις Δευ 20 Ιούν 2011, 09:25:12, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 09:16:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Ακρόπολις! Wink
Ακρόπολjjjjις! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 09:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μερικές απο εμένα απο τα 5-6 αμάξια που πρόλαβα να δώ όλα και όλα... Evil (έπρεπε να ξαναπάω στο νοσοκομείο)

Αγιοι θεόδωροι 2

Mitsubishi Evo x
Fiat Abarth Grande Punto s2000
Skoda Fabia s2000
Skoda Fabia s2000
Ford Fiesta s2000

http://www.flickr.com/photos/mantasos/sets/72157627003233356/


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 09:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Και 'γω τσαντίστηκα πολύ με τον Οζιέ. Μάλιστα χάζευα 2-3 βιντεάκια που τράβηξα και σε ένα φωνάζω "ΓΚΕΕΕΕΕΫ" και είναι ο Οζιέ, που περνά σχεδόν σβηστός... ΕΛΕΟΣ!



Στο αγωνιστικό κομμάτι, ο Οζιέ αποδεικνύεται μεγάλη κουφαλίτσα, όπως και η ομάδα που "αδειάζει" σιγά σιγά τον Λεμπ, τον άνθρωπο που την ανέβασε.

Στον αντίποδα, Σόλμπεργκ και Λάτβαλα, συγκέντρωσαν το μεγαλύτερο χειροκρότημα.

Κύριοι, θεαματικοί και μακριά από στρατηγικές και κολπάκια!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 09:48:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στεναχωρέθηκα με Σόλμπεργκ, γιατί για μια ακόμα φορά δεν είχε σταθερότητα στην απόδοσή του. Ενώ τον πάω σαν οδηγό μου τη σπάει αυτό το πράγμα.

Λάτβαλα, από την άλλη, έχω αποφασίσει ότι είναι ο τοπ για μένα αυτή τη στιγμή.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 10:02:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευτυχώς που έχουν αποχωρήσει οι χεράδες και αναδείχθηκε ο Solberg γιατί εδώ και 5 χρόνια... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 14:16:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα πλακα κανετε?
Μαγκια του Οζιε που κανει κολπα στρατηγικης.
δηλαδη ο Λεμπ τοσα χρονια αυτα δεν εκανε?
Απλα τσαντιστηκε ο κοντος γιατι η Σιτροεν δεν τον εχει Νο 1 ωστε να υπακουει στις εντολες της ομαδας ο Νο2, δλδ ο Οζιερ.Δηλαδη ο Οζιε δεν ειναι πλεον το τσιρακι του Λεμπ, οπως ηταν εως τωρα ο ΣορντοΕδω που τα λεμε μαγκια της σιτροεν που δεν δινει εντολες και τους αφηνει να σφαχτουν και αυτο ενεχει 2 πραγματα.
1)Μπορει σε καποιο αγωνα αυτο να της κοστισει βαθμους σαν ομαδα
2)Δειχνει οτι υπολογιζει μελλοντικα τον οζιε σαν πρωτο οδηγο της.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 14:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Καλα πλακα κανετε?
Μαγκια του Οζιε που κανει κολπα στρατηγικης.
δηλαδη ο Λεμπ τοσα χρονια αυτα δεν εκανε?
Απλα τσαντιστηκε ο κοντος γιατι η Σιτροεν δεν τον εχει Νο 1 ωστε να υπακουει στις εντολες της ομαδας ο Νο2, δλδ ο Οζιερ.Δηλαδη ο Οζιε δεν ειναι πλεον το τσιρακι του Λεμπ, οπως ηταν εως τωρα ο ΣορντοΕδω που τα λεμε μαγκια της σιτροεν που δεν δινει εντολες και τους αφηνει να σφαχτουν και αυτο ενεχει 2 πραγματα.
1)Μπορει σε καποιο αγωνα αυτο να της κοστισει βαθμους σαν ομαδα
2)Δειχνει οτι υπολογιζει μελλοντικα τον οζιε σαν πρωτο οδηγο της.


Σπύρο προσωπικά δεν τον πάω τον κοντό, αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι έχει κερδίσει και αγώνες από μπροστά.

Δεν παύει να είναι ξενερωτικό το γεγονός ότι η νίκη κρίνεται σε μεγάλο βαθμό από το ποιος ξεκινάει 2ος, 3ος κλπ στη σειρά εκκίνησης.

Του χρόνου θα πρέπει να σκεφτούν την αντίστροφη σειρά εκκίνησης για τους 1ους 15.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 16:02:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oti kai να λετε οτι και να γραφουμε ο λεμπ ειναι ενας απο τους πιο αντιπαθεις οδηγους ραλλι απο τους "μεγαλους"
μη τα ξεχναμε αυτα επειδη τον τρωμε χρονια στη μαπα και τον συνηθισαμε...

τα ιδια λεγαμε για το σουμαχερ και τωρα του κανουν πλακα τα τσικο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SERSEGI (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 RALLYE 16V

Ένταξη: 15 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 263

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 17:16:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
oti kai να λετε οτι και να γραφουμε ο λεμπ ειναι ενας απο τους πιο αντιπαθεις οδηγους ραλλι απο τους "μεγαλους"
μη τα ξεχναμε αυτα επειδη τον τρωμε χρονια στη μαπα και τον συνηθισαμε...

τα ιδια λεγαμε για το σουμαχερ και τωρα του κανουν πλακα τα τσικο


πανο δεν του κανουν πλακα τα τσικο αλλα τα μονοθεσια τους...


Garage man...

http://www.karabalisracing.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 11 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3947s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on