PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Nέος κινητήρας για το 206, 1400 16v
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 20:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
netblaster έγραψε:
Να σας λυσω την απορια...Στο DRIVE εχω ενα φιλαρακι που δουλευει και ηταν παρων στη δοκιμη!!! Ο ιδιος οδηγησε ενα τριπορτο XS και οταν τον ρωτησα για τις εντυπωσεις του μου ειπε οτι δεν ηταν κατι το ξεχωριστο-με τα δεδομενα της κατηγοριας παντα-αφου σχεδον ολα τα μοτερ αποδιδουν απο 90ps και πανω...Ειχε ομως πολυ σωστες σχεσεις και η ροπη ηταν παρουσα παντου!!! Φρενα σαφως βελτιωμενα και σε αισθηση και αποτελεσματικοτητα!!! Οσο για τις επιδοσεις ειναι οι εργοστασιακες αλλα, βαση αισθησης μουπε οτι περιμενουν ενα 11,5" περιπου για την εκδοση XS τουλαχιστον!!! Οσο για το by-wire γκαζι σε καμια περιπτωση δεν δουλευει οπως το αντιστοιχο της VW που μονο αρνητικα σχολια εχει παρει!!! Εχει μια μικρη υστερηση που ειναι ομως αισθητη μονο απο ενα κατοχο 206!!! Α...εχει και καπως βελτιωμενη ποιοτητα γενικως!!! Οσον αφορα τα σχολια του περιοδικου βγαινουν απο τη "σουμα" 5-6 κειμενων διαφορετικων οδηγων και ο ενας απο αυτους αναλαμβανει το "ραβε-ξηλωνε"!!! Πολυ απλα (δεν ηθελε να το παραδεχτει ο φιλος μου) δεν ηταν και τοοοσο "γεναιοδωρη" (το πιασατε το υπονοουμενο!!!) η πεζο εξου και η μετριοτητα που γραφει στο αρθρο!!!


Εγώ σας το λέω και να το δείτε....
Με το που θα "σκάσει μύτη" το 16V στην Ελλάδα, θα κερδίσει 4-5 αλογάκια...
Στάνταρ.....
Στας Ευρώπας, είναι πιο αυστηροί σε θέματα καυσαερίων......


δεν υπαρχει διαφορα στη ρυθμιση του κινητηρα τουλαχιστον για τις εκδοσεις της Ευρωπης.παντου το ιδιο ειναι.απλα στο drive υπουετω οτι οδηγησαν και προωρη εκδοση με λιγα χιλιομετρα στο κοντερ.4-5 αλογα θα κερδισει μονο απο κανενα διαφημιστη της κακιας ωρας. οι προδιαγραφες euro 3 και euro 4 που μπαινει σεφαρμογη το 2005 ισχυουν σε ολη την Ευρωπη.
η πεζο δεν στοχευει στις επιδοσεις στο 1,4 βαζωντας το νεο μοτερ.δεν το προοριζει να χτυπησει την κατηγορια γρηγορων 1,4 διοτι στην υπολοιπη Ευρωπη απλα δεν ασχολουνται με τετοια αυτοκινητα πλεον (απο πλευρας επιδοσεων).αλλωστε ειναι γνωστο οτι για την μικρη κατηγορια ετοιμαζεται ενα μοτερ 1,6 με 125-130 αλογα νεας τεχνολογιας.
ελπιζω να δουμε και ενα αναλογα σεταρισμενο 206 (rallye Very happy ).ειδη ειναι γνωστο οτι απο του χρονου βγαινει vts c2 με το λεγομενο μοτερ οποτε η πεζο δεν θα το αφησει στα αζητητα το μοτερακι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2003, 09:22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ams πάλι αντιθετα απο το drive λέει πολύ καλά λόγια, οτι το αμαξι τραβαει απο χαμηλα,είναι πολύ ζωντανό και εκρηκτικο,γενικά μονο καλά λέει. Επιβεβαιώνει αυτο που είπατε καποιοι οτι στις εκδόσεις xs & quiksilver θα βγει με κοντυτερες σχεσεις,φαρδυτερα λάστιχα και πισω δισκους (xs: +clima, quiksilver: +ζάντες αλουμινιου). Αλλά επιδόσεις δε ξεχωρίζει... λέει αυτα πο τους εδωσαν απο την αντιπροσωπεία (τα οποία δε τσεκαραν καθοτι η δοκιμη έγινε σε ορεινη διαδρομη με κακες καιρικες συνθηκες). 12,2 0-100 και178 τελική δηλαδη. επίσης εχουν αλλάξει τα πίσω φώτα και το εσωτερικο λίγο ενω το περιοδικο μιλάει και για αναβαθμιση της ασφαλειας χωρις να δινει λεπτομερειες. όλα αιωρούνται λοιπόν ακομα...σε καμια δεκαρια μερες θα ειναι στην ελλαδα οποτε θα μαθουμε...και σε 1 μηνα θα το εχω εγώ οπότε θα μαθουμε πιο πολλά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 17:42:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το AMS μονο καλα λεει για ολους...Anyway, αυτο το αυτοκινητο παραμενει ακομα ενας γριφος!!! Για να δουμε επιτελους...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 10:44:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

4τροχοι...

Ο νέος κινητήρας με τον κωδικό ΕΤ3 έχει κατά 15 ίππους μεγαλύτερη ονομαστική ισχύ από τον προκάτοχο του αγγίζοντας τους 90, με ιδιαίτερα επίπεδη καμπύλη ροπής. Θα συνδυάζεται με δύο διαφορετικής κλιμάκωσης χειροκίνητα κιβώτια, ένα «κοντό» για τις σπορτίφ εκδόσεις και ένα για πιο άνετη μετακίνηση. Ακόμη, θα είναι διαθέσιμο και ένα νέο αυτόματο κιβώτιο tiptronic τύπου Porsche, με 4 σχέσεις και την επιλογή χειροκίνητης σειριακής λειτουργίας. Στον τομέα των φρένων, το ABS ενισχύεται με ηλεκτρονικό σύστημα κατανομής της πέδησης. Νέες είναι και οι αλουμινένιες ζάντες των 14 ιντσών, ενώ μικρές επεμβάσεις στην εξωτερική εμφάνιση συμπληρώνουν την εικόνα. Στο εσωτερικό, οι κυριότερες αλλαγές είναι η τοποθέτηση αερόσακων τύπου «κουρτίνας» για τους μπροστά και τους πίσω επιβάτες, αλλά και η αναβάθμιση του ηχοσυστήματος. Το νέο ηχοσύστημα κατασκευάζεται από την JBL και διαθέτει 8(!) ηχεία και subwoofer. Στους επαρχιακούς δρόμους γύρω από το Παρίσι, είχαμε την ευκαιρία να οδηγήσουμε την «κοντή» χειροκίνητη έκδοση, αλλά και την αυτόματη, της οποίας το κιβώτιο διέθετε εξαιρετικά ομαλή λειτουργία. Ο νέος 16βάλβιδος κινητήρας είχε γραμμική απόκριση και περιορισμένη κατανάλωση, ενώ σε σχέση με τον προκάτοχο του παρουσιάζει ένα πλεονέκτημα στην απόδοση σε υψηλούς ρυθμούς περιστροφής. Αναβάθμιση λοιπόν για το 206, με σύγχρονα στοιχεία που του έλειπαν και στόχο την συνέχιση της επιτυχημένης εμπορικά πορείας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:03:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να υποθέσω ότι θα υπάρξει και κάποια γενναία αύξηση της τιμής για όλα αυτά;;; Shocked


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
Να υποθέσω ότι θα υπάρξει και κάποια γενναία αύξηση της τιμής για όλα αυτά;;; Shocked

αυξηση τιμης?εγω το εχω κλεισει στην ανακοινωθεισα τιμη... δε ξερω τιποτα! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:15:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
4τροχοι...
Ακόμη, θα είναι διαθέσιμο και ένα νέο αυτόματο κιβώτιο tiptronic τύπου Porsche, με 4 σχέσεις και την επιλογή χειροκίνητης σειριακής λειτουργίας. Στον τομέα των φρένων, το ABS ενισχύεται με ηλεκτρονικό σύστημα κατανομής της πέδησης. Νέες είναι και οι αλουμινένιες ζάντες των 14 ιντσών, ενώ μικρές επεμβάσεις στην εξωτερική εμφάνιση συμπληρώνουν την εικόνα. Στο εσωτερικό, οι κυριότερες αλλαγές είναι η τοποθέτηση αερόσακων τύπου «κουρτίνας» για τους μπροστά και τους πίσω επιβάτες, αλλά και η αναβάθμιση του ηχοσυστήματος. Το νέο ηχοσύστημα κατασκευάζεται από την JBL και διαθέτει 8(!) ηχεία και subwoofer.

Το δικό σου τα έχει όλα αυτά Shocked Shocked Shocked


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:42:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
petrskar έγραψε:
4τροχοι...
Ακόμη, θα είναι διαθέσιμο και ένα νέο αυτόματο κιβώτιο tiptronic τύπου Porsche, με 4 σχέσεις και την επιλογή χειροκίνητης σειριακής λειτουργίας. Στον τομέα των φρένων, το ABS ενισχύεται με ηλεκτρονικό σύστημα κατανομής της πέδησης. Νέες είναι και οι αλουμινένιες ζάντες των 14 ιντσών, ενώ μικρές επεμβάσεις στην εξωτερική εμφάνιση συμπληρώνουν την εικόνα. Στο εσωτερικό, οι κυριότερες αλλαγές είναι η τοποθέτηση αερόσακων τύπου «κουρτίνας» για τους μπροστά και τους πίσω επιβάτες, αλλά και η αναβάθμιση του ηχοσυστήματος. Το νέο ηχοσύστημα κατασκευάζεται από την JBL και διαθέτει 8(!) ηχεία και subwoofer.

Το δικό σου τα έχει όλα αυτά Shocked Shocked Shocked

αν τα εχει στανταρ το αυτοκινητο φυσικα και θα τα εχει. εξαλλου το xs εχω παρει αρα δε παιζει να μη τα εχει λογω εκδοσης. εκτος κι αν ειναι παραπληροφορηση τα παραπανω.οι πωλητες δεν ηξεραν να μου πουν οταν το παρηγγειλα (και πιθανον να μην ξερουν ακομα). ο flouri ίσως να μας διαφωτισει... αν ισχυει αυτο για το ηχοσυστημα παντως θα με βγαλει απο μεγαλο aftermarket έξοδο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 11:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε ξερω αν το αμαξι θα ειναι γρηγορο ή αν θα εχει καλο ηχοσυστημα ή καλα φρενα ή θα ειναι ασφαλες... ξερω ομως οτι θα παρω το πιο πολυσυζητημενο αυτοκινητο!!! μιλαμε σιριαλ εχει γινει. φημες, διαψευσεις, επιβεβαιωσεις, απογοητευσεις...ουτε ο φωσκολος να το εφτιαχνε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 12:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγουρα..ειναι το αμαξι γριφος!!! Παντως δε νομιζω να τα εχει οοοολα αυτα στανταρ!!! Το ηχοσυστημα για παραδειγμα ειναι to much για να ειναι στο βασικο εξοπλισμο...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 12:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Σιγουρα..ειναι το αμαξι γριφος!!! Παντως δε νομιζω να τα εχει οοοολα αυτα στανταρ!!! Το ηχοσυστημα για παραδειγμα ειναι to much για να ειναι στο βασικο εξοπλισμο...

όντως...αλλά ποτέ δε ξερεις... το μονο 100% σιγουρο για το xs είναι οτι
1/ εχει αυτοματο κλιματισμο (οχι a/c)
2/ ΔΕΝ έχει ζαντες αλουμινίου
3/ έχει λαστιχα 195/55/15
4/ έχει κοντές σχεσεις

τώρα τα περι αεροσακων,ηχοσυστηματος,συστημα πεδησης κτλ κανεις δε ξερει αν ισχυουν... αντε ποτε θα βγει να μαθουμε ρε πο**τη* μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:16:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να τα έχει στην έκδοση 1,4 Rollan Garros που έχει....16790€ Shocked


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει και 206 1.4 που να κανει τετοια τρελα λεφτα???? ημαρτον ρε...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Υπαρχει και 206 1.4 που να κανει τετοια τρελα λεφτα???? ημαρτον ρε...

Έχουνε ξεφύγει τελείως... Το 1,6 GTi έχει 15300€....


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το rolland garros και με τον παλιο κινητηρα εκανε πολυ παραπανω 15.500 περιπου κι αυτο οφειλεται στα δερματινα καθισματα, την ηλιοροφη, τον κλιματισμο και τις ζαντες αλουμινιου. οχι στο ηχοσυστημα. το ιδιο θα ισχυει και για το καινουριο λογικα.αν εχουν τετοιο ηχοσυστημα στανταρ θα το εχει και το xs & quicksilver κατα 99%. το ερωτημα ειναι... το εχουν στανταρ?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομιζω...Και το ibiza top gun βγαινει με και χωρις το ηχοσυστημα!!! Η διαφορα ειναι γυρω στα 1000e!!! Κατι τετοιο θα ισχυει και για την πεζο!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:30:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πότε είπες ότι παραλαμβάνεις τον Πέζουλα; Να λυθούν όλες οι απορίες μας επιτέλους Cussing out


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:33:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε με το καλο...ειναι μερικοι ακομα που περιμενουν το 206 1.4 16ν!!! Για να δουμε τι θα δουμε...Παντως αυτη η παραπληροφορηση και η αγνοια που διακατεχει το δικτυο της πεζο ειναι ανεπαναληπτη!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nikapos 
Μέλος
Μέλος


rallye - 307

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να σας στεναχωρησω λιγο, αν και το 8ν δεν θα το επαιρνα, θα περιμενα να περασουν και τα μπεμπε προβληματα του νεου κινητηρα. ο κινητηρας βεβαια ειναι ο γνωστος, δεν θα παρουσιασει τιποτα, αλλα τα περιφερειακα του συστηματα? το μουλτιπλεξινγκ το εχει φοβηθει το ματι μου..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 13:57:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοειται οτι μπορει να εμφανιστουν σημαδια νεοτητας αλλα πιστευω οτι το συστημα εχει δοκιμαστει!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3891s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on