PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 308 facelift
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 02:48:10    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 308 facelift Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H Peugeot έδωσε τις πρώτες λεπτομέρειες και φωτογραφίες από το ανανεωμένο 308 το οποίο θα κάνει ντεμπούτο στη Γενεύη. Οι βασικές διαφορές εντοπίζονται στις εξωτερικές αλλαγές κυρίως στο μπροστά μέρος, στους ανανεωμένους κινητήρες, στο μειωμένο βάρος κατά 25 κιλά και στην προσθήκη της έκδοσης e-HDi.

Ανανεώθηκαν και τα τρία μοντέλα της γκάμας, hatchback, CC και SW όπου στιλιστικά θυμίζουν αρκετά το 508 και διαθέτουν νέα γρίλια, νέο προφυλακτήρα, LED φωτιστικά σώματα, νέο καπό, επανασχεδιασμένες ζάντες, νέα logos καθώς και νέα διακοσμητικά. Στο εσωτερικό, οι αλλαγές εντοπίζονται στους νέους χρωματικούς συνδυασμούς καθώς και στα αναβαθμισμένης ποιότητας υλικά που χρησιμοποιήθηκαν στα διακοσμητικά του ταμπλό και στα καθίσματα.

Το αυτοκίνητο θα είναι διαθέσιμο από το καλοκαίρι του 2011 και με την έκδοση e-HDi να εφοδιάζεται με έναν 1600αρης HDi FAP κινητήρα 115 ίππων που θα διαθέτει σύστημα Start/Stop, ζάντες 16″ με ελαστικά χαμηλής τριβής και σύστημα ανάκτησης ενέργειας κατά το φρενάρισμα με εκπομπές CO2 98 γρ/χλμ. Συνδυάζεται είτε με αν 6-τάχυτο χειροκίνητο κιβώτιο είτε με ένα 6-τάχυτο ηλεκτρονικά ελεγχόμενο χειροκίνητο κιβώτιο (EGC).

Επίσης ο 1.4 VTi αποδίδει πλέον 98 ίππους, ο 1.6 VTi 120 ίππους και ο 1.6 THP είναι διαθέσιμος σε δύο εκδόσεις 156 και 200 ίππους. Επίσης διαθέσιμοι θα είναι και δύο πετρελαιοκινητήρες, ο 1.6 HDi με 92 ίππους και ο 2.0 HDi με 163 ίππους. Το αυτοκίνητο θα αρχίσει τις πωλήσεις τον Απρίλιο

Arrow http://www.autoblog.gr/2011/02/08/peugeot-308-facelift/




1491263 569803449762728 1642393627 o


Έχει επεξεργασθεί από τον/την king207cc στις Τετ 09 Φεβ 2011, 02:53:02, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 02:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουκλί είναι..ειδικά με τα νέα φωτιστικά σώματα!! Wink


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 07:52:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδιά, το cc βγήκε το 2009 και χωρίς να έχει συμπληρώσει καλά καλά 2 χρόνια βγάζει facelift;;



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 11:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

i like Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DENMARK (SOTIRIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 CC 1.6 THP Sport Pack (2009)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 13:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με τον Bill207 …τι κιόλας facelift το 308CC???? Shocked
Και με το RCZ θα γίνει που έχει την μούρη του 308 και αυτό facelift για να έχει την «νέα εμφάνιση» της PEUGEOT???
Αυτό καλά-καλά δεν το είδαμε να κυκλοφοράει στους δρόμους. Thumb Down

Νομίζω πως οι ευρωπαϊκές αυτοκινητοβιομηχανίες θα γίνουν στο τέλος σαν τις ιαπωνικές.
Facelift ανά εξάμηνο και θα χάνουν τα αυτοκίνητα μας την αξία τους πιο γρήγορα. Evil

Τέλος πάντων, να μια φωτο που δείχνει λίγο καλύτερα το εμπρός μέρος και τα φώτα ημέρας γύρω από τους προβολείς ομίχλης, τα οποία δεν είμαι σίγουρος αν μ’ αρέσουν σε αυτήν την θέση



http://cdn1.worldcarfans.co/2011/2/8/super/1224796601687034113.jpg


Catch me ……………if you can !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 13:27:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ όμορφο το cc Exclamation Exclamation
νομίζω πέρνουμε κ μια γεύση απο το 208 που θα βγει τον Σεπτεμβρη Wink




1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 14:12:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
πολύ όμορφο το cc Exclamation Exclamation
νομίζω πέρνουμε κ μια γεύση απο το 208 που θα βγει τον Σεπτεμβρη Wink



Oντως πολυ ομορφο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 14:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
i like Cool


συμπληρωση...μιας και τωρα το ειδα λιγο πιο προσεκτικα...
μαλλον με χαλαει λιγο που τα εμπρος φωτα "απολεσαν" την μυτερη ακρη του στην πλευρα προς την μουρη του αυτοκινητου και εγιναν λιγο πιο στρογγυλοτετραγωνισμενα Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 14:38:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα γιατί ρε; Τώρα μοιάζει ακόμα περισσότερο με κορεάτικο. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 18:19:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όμορφο.
Σαν να βλέπω το 207 φουσκωμένο... και με διαφορετικά φώτα ομίχλης...

Θα μπορούσε να ξεφύγει λίγο από το γνωστό πλέον σχέδιο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 18:24:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ ωραιο το 308 και πολυ ομορφη επιθετικη μουρη θα τολμουσα να πω! Cool


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 13:09:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πειράζει που το τωρινό μοντέλο το θεωρώ μακράν πιο όμορφο και επιθετικό.....?νομίζω οτι το ''φλόρεψαν'' λίγο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 13:27:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Θα μπορούσε να ξεφύγει λίγο από το γνωστό πλέον σχέδιο...

Δηλαδη δεν εχεις προσεξει πως ολες οι εταιριες πλεον πουλανε το ιδιο σχεδιο σε small , medium , large και extra large Laughing Laughing Laughing

Η peugeot γιατι να αποτελει εξαιρεση?!? Cool


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 14:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι δεν το βλέπω. Στις περισσότερες εταιρείες υπάρχει κάποια διαφοροποίηση μεταξύ των μοντέλων ώστε να ξεχωρίζουν.

Στην Peugeot βλέπω ένα σχεδόν ίδιο σουλούπι σχεδόν σε όλα τα μοντέλα.
Πολλές φορές στο δρόμο βλέπω το 307 ή και το 308 και νομίζω ότι είναι το 207 ... Σχεδόν ίδια. Προχθές είδα ένα RCZ και ήταν σαν χαμηλωμένο 308 ... Τώρα βγήκε το 308 facelift και βλέπω ότι είναι σχεδόν ίδιο πάλι με το 207 (ειδικά το 207 facelift). Ακόμη και οι καθρέπτες ίδιοι είναι.

Στις άλλες εταιρείες δεν το έχω δει αυτό το φαινόμενο σε τόσο απλωμένη έκταση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 14:28:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενώ πχ το polo δεν είναι golf*0.8 Laughing


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 14:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ή τα περισσότερα vag δεν έχουν το ίδιο ταμπλό... και τιμόνι...???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 14:49:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά, πιστεύω πως μια χαρά κρατάνε ακόμα τις γραμμές τους τα peugeot σε σχέση με άλλες εταιρείες, κυρίως προς vag μεριά.
Α4, νέο Α6, Α7, Α8 δείχνουν να είναι το ίδιο αμάξι με άλλο μήκος, όπως αρκετές ομοιότητες έχουν polo, golf, scirocco (Μπροστά κυρίως) και δυστυχώς στο ίδιο μήκος κύματος κυμαίνεται και η bmw με σειρά 5 και 7 και σύντομα και 3.
Ακόμα και πολλές alfa (159, brera, spyder) μπροστά είναι ολόιδιες.

Τα peugeot πάλι, παρότι έχουν κάποιες γενικότερες ομοιότητες στο σουλούπι, διακρίνονται ξεκάθαρα μεταξύ τους και όχι μόνο λόγω μήκους. Ας πούμε, 207-308 είναι αρκετά διαφορετικά, όπως και 206-307. Το rcz πάλι, με την εξαίρεση της μούρης, δε μοιάζει με τα υπόλοιπα μοντέλα.
Στο μέλλον βέβαια δεν ξέρω τι θα γίνει, μιας και οι μούρες των fl μοντέλων έχουν αρχίσει να μοιάζουν (βλέπε 308fl με 207fl και κυρίως με ορισμένα σχέδια που αφορούν υποτίθεται το 208) και πάνω απ'όλα, να γίνονται πολύ λιγότερο επιθετικές.[/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 19:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χε!χε! έχετε απωθημένα με τα VAG ε; Όλο σε αυτά πάει η κουβέντα. Και σε αυτό το θέμα αλλά και σε άλλα θέματα.

Όπως και να γίνει όμως υπάρχουν και άλλοι κατασκευαστές.


Εκτός αν τα VAG είναι κρυφός πόθος που δεν εκπληρώθηκε ποτέ... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν έχει η toyota, η mazda, η volvo, η alfa, τα VAG, η bmw, η mercedes, η ford κλπ (για να μην τις αναφέρω όλες μιας κ για όλες ισχύει) εταιρική ταυτότητα? Τα mini τους είναι σχεδόν ένα scale 10-20% των μεσαίων και αυτά ενα άλλο 10-20% των μεγάλων...εσωτερικά και εξωτερικά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2011, 21:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

driver7 έγραψε:
Γιατί δεν έχει η toyota, η mazda, η volvo, η alfa, τα VAG, η bmw, η mercedes, η ford κλπ (για να μην τις αναφέρω όλες μιας κ για όλες ισχύει) εταιρική ταυτότητα? Τα mini τους είναι σχεδόν ένα scale 10-20% των μεσαίων και αυτά ενα άλλο 10-20% των μεγάλων...εσωτερικά και εξωτερικά...

+3.000 Laughing


Vini έγραψε:

Εκτός αν τα VAG είναι κρυφός πόθος που δεν εκπληρώθηκε ποτέ... Cool

Κρυφος δεν ειναι Laughing
Για καποιους απο μας εκπληρωθηκε και μαλιστα πολλες φορες , μιας και με τετοια μεγαλωσαμε (κατα 50%) Cool

Αν δεν ειχανε στραφει σε μη απενεργοποιουμενα esp , xds και dsg... , τα τωρινα γαλλακια θα ηταν αορατα... Cool


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1884s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on