PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγγελιες στο ιντερνετ (Car.gr , eBay, κτλ...)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 103, 104, 105  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Πωλήσεις - Προσφορές Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 11:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Αγγελιες στο ιντερνετ (Car.gr , eBay, κτλ...) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο η συμβαδιζει με τους κανονες του φορουμ , γιαυτο ανοιγω και δημοσια συζητηση για το θεμα...
η αποψη μου ειναι η εξης:

ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΤΙ ΟΥΔΕΜΙΑ ΕΥΘΗΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΕΙ , απλα επειδη την ψαχνω πολυ και κοιταω συχνα πυκνα , ( πιστευω οτι δεν ειμαι και ο μονος που το κανει ) βρισκω καποιες ευκαιριες -που ειναι κριμα για καποιον που χρειαζεται κατι να μην το παρει μια δεκαρα πιο φτηνα.... Wink (εχουμε και δυσκολες εποχες)

Δεν ξερω αν πρεπει να αναρτουντε αγγελιες για μοτερ η κατι αλλο που δεν μπορει να διαπιστωθει η κατασταση του , αλλα για περιφεριακα πιστευω οτι ειναι αρκετα ευκολο να δει καποιος... Wink

Οτι αλλο ειναι, π.χ. μοτερ, αξονες , κτλ, αν θα αναρτωνται θα ειναι καθαρα για θεμα "ευκαιριας" σε τιμη (αντικιμενικα) . οποιος ενδιαφερεται επικοινωνει - κανονιζει - και φερει ευθυνη μονο αυτος!

ετσι θα ειναι και ευκολο να αναρτωνται και αγγελιες απο αλλα φορουμ της αυτοκινησης

ακουω αποψεις

Wink Very happy


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
LIONHEART 
Μέλος
Μέλος


PEUGEOT 206 1.6 GTI

Ένταξη: 24 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 159
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 12:36:39    Θέμα δημοσίευσης: lionheart Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μένα είναι τέλιο μιάς και την πιό πολύ ώρα στο pc την περνάω στο car ebay και rallycarsforsale και και υπάρχουν περιστασιακά διάφορες και πολύ καλές ευκαιρίες μέσα η και λυσεις πχ αν ψάχνει κάποιος 4pot φρένα αντί για brembo η ap υπάρχουν και απο άλλα πχ rx7 με 150-200 ευρώ!

Εγώ θα έλεγα εκτός απο περιφερειακά να είχε και αλόκληρα αυτοκίνητα αλλά και μοτέρ γενικά τα παντα...απο την στιγμή που υπάρχει η το ζητάει κάποιος εμείς ποστάρουμε και αυτός κάνει τον έλενχο!!!

Απλώς να ξέρει αυτός που ποστάρει οτι είναι ευκαιρία αυτό που ποστάρει!!!

Α και να μπορεί να ξεχωρίζει τις ενδεικτικές τιμές απο τις κανονικές!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 16:24:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αγγελιες στο ιντερνετ (Car.gr , eBay, κτλ...) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο η συμβαδιζει με τους κανονες του φορουμ , γιαυτο ανοιγω και δημοσια συζητηση για το θεμα...
η αποψη μου ειναι η εξης:

ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΤΙ ΟΥΔΕΜΙΑ ΕΥΘΗΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΕΙ , απλα επειδη την ψαχνω πολυ και κοιταω συχνα πυκνα , ( πιστευω οτι δεν ειμαι και ο μονος που το κανει ) βρισκω καποιες ευκαιριες -που ειναι κριμα για καποιον που χρειαζεται κατι να μην το παρει μια δεκαρα πιο φτηνα.... Wink (εχουμε και δυσκολες εποχες)

Δεν ξερω αν πρεπει να αναρτουντε αγγελιες για μοτερ η κατι αλλο που δεν μπορει να διαπιστωθει η κατασταση του , αλλα για περιφεριακα πιστευω οτι ειναι αρκετα ευκολο να δει καποιος... Wink

Οτι αλλο ειναι, π.χ. μοτερ, αξονες , κτλ, αν θα αναρτωνται θα ειναι καθαρα για θεμα "ευκαιριας" σε τιμη (αντικιμενικα) . οποιος ενδιαφερεται επικοινωνει - κανονιζει - και φερει ευθυνη μονο αυτος!

ετσι θα ειναι και ευκολο να αναρτωνται και αγγελιες απο αλλα φορουμ της αυτοκινησης

ακουω αποψεις

Wink Very happy



για ριχτο πιο λαικα...εγω δεν σε καταλαβα!!! Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 17:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοεί οτι πχ: βλέπω εγώ μια αγγελία στο 4troxoi πχ και την θεωρώ καλή? την ποστάρω εδώ μήπως και κάποιος ενδιαφέρεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giorgos80 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 22 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 162

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 17:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή ιδέα ακούγεται, αλλά αν κάποιος αγοράσει οτιδήποτε και του βγει σκάρτο τότε θα δημιουργηθεί γκρίνια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONHEART 
Μέλος
Μέλος


PEUGEOT 206 1.6 GTI

Ένταξη: 24 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 159
Τόπος: ΑΘΗΝΑ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 18:58:05    Θέμα δημοσίευσης: lionheart Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αυτό έγραψα εγώ παραπάνω οτι θα κάνουμε προτάσεις!!!!! απλώς απο κεί και πέρα ο ενδιαφερώμενος το ελένχει ο ίδιος!!! δεν φέρει καμία ευθύνη αυτός που τα πόσταρε!!!!

Όπως και να έχει οι περισσότερες ευκαιρίες κρύβουν κάποιες παγίδες!!
πχ εμένα αν μου πει κάποιος εισαγωγή c2 100 ευρώ αν θα την τσέκαρα 1 ώρα στην κανονική της τιμή ε εκεί θα κάτσω ενα τεταρτο παραπάνω να δώ τι παίζει!

Μπορεί πχ να γράφουμε και κάποια σπάνια ανταλακτικά ασχέτως την τιμή πχ εισαγωγή c2 peugeot sport η μπεκ rc και διάφορα τέτοια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2011, 22:25:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παραδειγμα...

Χαζεβα σημερα και βρηκα αυτο το quafee

Κατ'εμε ειναι καλη ευκαιρια οταν ενα τετοιο κοματι ειναι δυσευρετο και σχετικα φτηνο (κατ'εμε παντα) οταν καινουριο εχει κοστος κοντα στο 1000αρικο.....
Απο 'κει και περα ειναι στο χερακι του καθενος αν τον ενδιαφερει , να κανει κινησεις και να το ψαξει λιγακι παραπανω...

υπαρχει ενα θεματακι σχετικα με την αντικιμενικοτητα του τι ειναι "ευκαιρια" και καλο θα ηταν να μην μπαινουν ολοκληρα αμαξια αλλα να περιοριστουμε σε επιπεδο ανταλλακτικων-περιφεριακων κ.τ.λ.
αυτο δεν ξερω πως θα λυθει και αν ειναι θεμα... Καλο θα ηταν να ισχυει οτι και στις αγγελιες, δηλαδη ΟΧΙ σχολια και καπως να παιζει ενα ξεκαθαρισμα "που και που"...

επεισης πιστευω πως θα ηταν σωστο να μην ανεβαινουν "αγγελιες" απο νεα μελη που δεν εχουν δικαιωμα να ανεβασουν αγγελιες στο φορουμ ,και να ανεβαζουν εδω τα πραγματα τους μεσω αλλων site...ειναι κατι σαν παραθυρακι στους κανονες του φορουμ. τωρα πως θα επιτευχθει αυτο δεν ξερω..

Αν και να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι ειναι κακο αν καποιος θελει να μην ανεβασει την αγγελια του στις "Αγγελιες" και να βαλει μονο το λινκ του σε αυτην την ενοτητα, χωρις ετσι να γεμιζει το φορουμ.
να μην ανεβαζει καθενας τα πραγματα του σε αυτην την ενοτητα αν τα και στις "Αγγελιες"...
θα τα εχει στις "Αγγελιες" κανονικα και αν θελει βαζει το λινκ του εκει
(δηλαδη οτι γινεται τωρα) η μονο εδω


Επεισης να μην γεμιζει ο τοπος απο αγγελιες ebay που δεν παιζει να αγορασει κανενας εδω στην ελλαδα,..η γιατι δεν τα στελνουν εδω η για οποιον αλλο λογο..
Να ειναι ενα τοπικ ρεαλιστικο και οχι "ΟΤΙ ΘΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ"!!
επεισης να αποκλειονται ιντερνετικα καταστηματα, εκτος και αν εχουν τρελη προσφορα σε κατι... πχ το site της PS οταν βαζει προσφορες (οπως τα τετραπιστονα AP που τα ειχε 50% κατω..)...

Παιδια, το εθεσα το θεμα και το συζηταμε εδω για να δουμε κατα ποσο ειναι εφικτο να δημιουργηθει κατι τετοιο κρατωντας παραλληλα το επιπεδο, και να προλαβουμε τυχων προβληματα που θα υπαρξουν .

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα πρεπει να μπει μια πολυ σωστη βαση πριν συμβει οτιδηποτε τετοιο.. και θα ηθελα να ακουσω και την γνωμη των διαχειριστων του φορουμ πανω στο θεμα...

Θεωρω οτι κατι στο στυλ του rallyeregister αλλα αρκετα πιο φιλτραρισμενο θα ηταν εφικτο..


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιαν 2011, 01:09:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατανοω τι εχεις στο μυαλο Wink

το προβλημα ειναι οτι η πραξη εχει δειξει οτι τελικα μαζευονται ενα σκασμό τυχαιοι και βαζουν αγγελία "οτι να ναι" (βεβαια το "Χ" = delete, πατιεται εξαιρετικα ευκολα - αλλα δεν ειναι εκει το θεμα...)

οι κανόνες περι αγγελίών εχουν βγει για να υπαρξει ενας οσο το δυνατόν πιο αντικειμενικός τροπος αντιμετωπισής τους

η αλήθεια ειναι οτι πολλές φορες εχει χρειαστει να αντιμετωπισουμε αρκετες αγγελίες με υποκειμενικο τροπο μιας και δεν γινεται αλλιώς...

απο εμενα (αλλα δεν ειμαι ο μόνος αρμοδιος) εχει ενδιαφερον να το ξεκινησουμε, αλλα (εννοείται πάντα στα πλαίσα των υπολοιπων κανόνων) αν πάρει λάθος δρομο (για τον Α ή Β λόγο) ή αν αρχισουν να υπαρξουν "προστριβές" (μη επιλυσημες) θα κλειδωθεί


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιαν 2011, 22:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο σε οτι αναφερεις συμφωνω απολυτα...
δυστυχως παντα θα υπαρχουν ατομα κακοπροαιρετα και κουτοπονηρα...
Το καλο ειναι οτι ο πιο πολυς κοσμος εχει το μυαλο και καταλαβαινει ...

τι να πω....
συζητηστε το οι αρμοδιοι.... και αν ολοι συμφωνουν ,θα δουμε που θα καταληξει θεμα αυτο το ...
Παντως συμφωνω απολυτα στο οτι αν αρχισουν τα προβληματα να πεσει delete σε ολη την ενοτητα...
γιατι θα ειναι καθαρα και μονο απο καλη θεληση καποιων να προσφερουν το κατι παραπανω, και προσωπικα δεν θα ανεχομουν να σπιλωνουν και να εκμεταλλευονται τον κοπο και την προσπαθεια μου καποια "λαμογια". Thumb Down

θα δουμε ....


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιαν 2011, 23:10:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστευω οτι αν υπαρξει μια καλη βαση το ολο εγχειρημα θα βγει σε καλο.

Το θεμα ειναι να υπαρχουν σωστοι οροι...π.χ να εχει μινιμουμ 50-60 ποστ και αυτα οχι σαν τον παλικαρο που εγραφε σε θεματα 5ετιας...
Δεν ειμαι mod και δεν θελω να παρεμβαινω στη δουλεια σας απλα κανω μια προταση..
Και αν θελετε τη γνωμη μου και τα 30 ποστ για τις αγγελιες λιγα ειναι Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιαν 2011, 15:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο αν ο αλλος ειναι μονο για την παρτι του οτι και να κανεις δεν θα του βαλεις μυαλο...

Υπαρχει κοσμος που δεν εχει ουτε 100 ποστ και εχει πιο πολυ διαθεση να βοηθησει και να συμμετεχει ενεργα και καλοπροαιρετα απο
αλλους που εχουν πολλα παραπανω ποστ απο πολλους απο εμας, και για τον ενα η αλλο λογο δεν εχουν καμια διαθεση να κανουν κατι τετοιο,...

εχει υπαρξει και για εμενα μια τετοια περιοδο , για δικους μου λογους γιαυτο και δεν πρεπει να κατακρινουμε κανεναν, ο καθενας εχει τους λογους του....
Αλλα πρεπει να δωθει η ευκαιρια σε αυτους που πραγματικα θελουν να βοηθησουν και παραλληλα να υπαρχει σεβασμος προς ολους και προπαντων για το φορουμ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!

Δεν λεμε να κλειδωσει γιατι 1-2 ατομα προσπαθησαν να εκμεταλλευτουν τους αλλους .... αλλα να μην επιτρεπουμε εμεις να συμβαινει αυτο , με την "απομονωση" των ατομων αυτων.


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Φεβ 2011, 23:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητοί συμforumίτες,
Δεχθείτε μια ταπεινή - καλοπροαίρετη και τελείως φιλική παρατήρησή μου σχετικά με τις Αγγελίες στο forum...

Από παλιά έχω παρατηρήσει πάρα πολλές αγγελίες να μετατρέπονται σε ολόκληρα τόπικς σχολιασμού -ειρωνικού ως επί το πλείστον- και ενίοτε επίθεσης προς το άτομο που έχει κάνει την ανάρτησή τους.
Έντονα σχόλια για το ''υψηλό της τιμής'', σχόλια ότι το αυτοκίνητο που πωλείται είναι ''καγκούρικο'' και άλλα τέτοια, χωρίς ίχνος ευγένειας και περιστροφών...

Δεν επιθυμώ να αναφερθώ σε συγκεκριμένα παραδείγματα γιατί δεν θέλω να θίξω κάποιον επί προσωπικού, άλλωστε μπορείτε όλοι να τα δείτε.
Αυτό όμως για το οποίο απορώ είναι γιατί οι διαχειριστές και οι συντονιστές του PSclub.gr επιτρέπουν αυτό. Είμαι και η ίδια Moderator σε μεγάλο forum αυτοκίνησης, έχω χρόνια εμπειρία από αρκετά forums και γι' αυτό παίρνω το θάρρος να κάνω αυτήν την ''υπόδειξη''...


Φιλικά,
Μαριάνα Χ.

( Ελπίζω να έχω ποστάρει στο κατάλληλο τόπικ... Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Φεβ 2011, 00:04:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
Αγαπητοί συμforumίτες,
Δεχθείτε μια ταπεινή - καλοπροαίρετη και τελείως φιλική παρατήρησή μου σχετικά με τις Αγγελίες στο forum...

Από παλιά έχω παρατηρήσει πάρα πολλές αγγελίες να μετατρέπονται σε ολόκληρα τόπικς σχολιασμού -ειρωνικού ως επί το πλείστον- και ενίοτε επίθεσης προς το άτομο που έχει κάνει την ανάρτησή τους.
Έντονα σχόλια για το ''υψηλό της τιμής'', σχόλια ότι το αυτοκίνητο που πωλείται είναι ''καγκούρικο'' και άλλα τέτοια, χωρίς ίχνος ευγένειας και περιστροφών...

Δεν επιθυμώ να αναφερθώ σε συγκεκριμένα παραδείγματα γιατί δεν θέλω να θίξω κάποιον επί προσωπικού, άλλωστε μπορείτε όλοι να τα δείτε.
Αυτό όμως για το οποίο απορώ είναι γιατί οι διαχειριστές και οι συντονιστές του PSclub.gr επιτρέπουν αυτό. Είμαι και η ίδια Moderator σε μεγάλο forum αυτοκίνησης, έχω χρόνια εμπειρία από αρκετά forums και γι' αυτό παίρνω το θάρρος να κάνω αυτήν την ''υπόδειξη''...


Φιλικά,
Μαριάνα Χ.

( Ελπίζω να έχω ποστάρει στο κατάλληλο τόπικ... Laughing )


Οταν διαβάζεις σε αγγελία ότι το "εργαλείο κόβει καπίστρι" τότε θες να το μοιράστεις με την παρέα σου, όχι τόσο για να κρίνεις αυτόν που το εγραψε, όσο για το αστείο της υπόθεσης. Από την μια δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με την "λόξα" του καθενός σχολιάζοντας τον, αλλά με την ίδια λογική και το δικό σου ποστ δεν εχει αντίκρυσμα και ουσία εκτός αν είναι δείγμα εμπάθειας για το psclub - που δεν το νομίζω. Δεν βρίσκω το λόγο από την αλλη να το ποστάρεις δημόσια αυτό και να μην το στείλεις μεσω πμ σε κάποιον συντονιστή εδώ.

Ολοι καταδικάζουμε δημόσια τις κόντρες κι ολοι κάνουμε, αλλος μια φορά τον χρόνο κι αλλος 1000. Ολοι λεμε μην τρέχεις κι όμως τρέχουμε. Όλοι λέμε "τον κάγκουρα κοιτα τι αεροτομή έχει κι όμως οι περισσότεροι απο εμάς κάποτε εστω και σαν σκέψη την είχαμε". κτλ κτλ Μην είμαστε υποκριτές και μην ξεχνάμε τα χαρακτηριστικά των ελλήνων.

Δεν διαφωνώ με την λογική σου όμως ζούμε σε μια δύσκολη εποχή και πολλοί από εμάς ίσως έχουμε αναγκη να δούμε το "πωλειται ΑΧ 1.100 900 αλογα" ή τα παρατράγουδα της Πάνιας. Ειναι ίσως χαζό μιας και υπάρχουν πιο υγειής τρόποι ομως κι ετσι ξεφεύγεις απο τα στραβά της μέρας σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Φεβ 2011, 00:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

- Φυσικά και ΔΕΝ τίθεται θέμα εμπάθειας προς το PSclub,
μην ''αποπροσανατολιζόμαστε απ' την παρατήρησή μου. Άλλωστε επανέλαβα πολλές φορές την φιλική και καλοπροαίρετη πρόθεσή μου.

- Φυσικά και δεν αναφέρομαι στις αγγελίες που βγάζουν μάτι, δηλαδή στις πολύ ''αστείες'' ή αυτές που καταλαβαίνεις αμέσως ότι ο άλλος πάει να σε εξαπατήσει.
Αναφέρομαι σε παραδείγματα καθ' όλα φυσιολογικών αγγελιών μέσα στις οποίες έχω δει άκυρα έως και κακοπροαίρετα σχόλια.

- Το έγραψα δημόσια για να το διαβάσουν όχι μόνο οι admins / mods αλλά και εκείνοι που ακολουθούν αυτήν την τακτική την οποία στιγματίζω, μήπως και ξανασκεφτούν ότι πράττουν λάθος και ότι αυτό δίνει κακή εικόνα προς τρίτους / προς τα έξω γενικά...

- Μην το δείτε ως κριτική παρά μόνο σαν φιλική παρατήρηση, επαναλαμβάνω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Φεβ 2011, 00:20:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζητώ συγγνώμη για τα παραπάνω διότι δεν καταλαβα αναφερόσουν σε

Παράθεση:
Αναφέρομαι σε παραδείγματα καθ' όλα φυσιολογικών αγγελιών μέσα στις οποίες έχω δει άκυρα έως και κακοπροαίρετα σχόλια.


στις οποίες προσωπικά δεν εχω παρατηρήσει κάτι το μεμπτόν αλλά δεν ειμαι και τακτικός "πελάτης" για να εχω γενική γνώση του θέματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Φεβ 2011, 00:24:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θέλεις σου παραθέτω με π.μ. δυο-τρεις πρόχειρες... Wink

Δεν χρειάστηκε βέβαια να τις διαβάσω όλες για να τα δω αυτά που λέω, μερικές μόνο αρκούσαν.

Τέλος πάντων, ό,τι νομίζετε πράξετε. Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Φεβ 2011, 00:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριάνα έγραψε:
Αν θέλεις σου παραθέτω με π.μ. δυο-τρεις πρόχειρες... Wink

Δεν χρειάστηκε βέβαια να τις διαβάσω όλες για να τα δω αυτά που λέω, μερικές μόνο αρκούσαν.

Τέλος πάντων, ό,τι νομίζετε πράξετε. Thumb right


αν και δεν ειμαι moderator ή κατι επίσημο εδώ θα ήθελα να μου στείλεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Μάϊ 2011, 10:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παραθέτω ενδιαφέρουσα αγγελία για ζάντες, μπας και ενδιαφέρει κανέναν.

Ο Corsadi στο 4TF έγραψε:
Πωλουνται ζαντες Team Dynamics Sword 6.5Χ15 4Χ100 κ 4Χ108 (διπλοκαρε) με οφσετ 38 σε χρωμα μαυρο ματ. Οι ζαντες ειναι ολοκαινουριες κ αχρησιμοποιητες. Ταιριαζουν σε Opel,VW,Renault,Mazda,Suzuki,Seat,Ford κλπ



Τιμη: 300€
Επικοινωνια: 6944319578, Δημητρης



Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Αύγ 2011, 00:13:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1666609/

Τι δινει ο ανθρωπος εδω ? Το μονο προβλημα ειναι οτι το καπο φαινεται σαν μια μαλ***α και μπορει να εχει περαστει αλοιφη ολο το αμαξι. Κατ' άλλα καλο φαινεται και τιμη λογικη που με ενα παζαρι πεφτει πολυ πιο κατω Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Αύγ 2011, 09:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1666609/

Τι δινει ο ανθρωπος εδω ? Το μονο προβλημα ειναι οτι το καπο φαινεται σαν μια μαλ***α και μπορει να εχει περαστει αλοιφη ολο το αμαξι. Κατ' άλλα καλο φαινεται και τιμη λογικη που με ενα παζαρι πεφτει πολυ πιο κατω Wink


τετοια βλεπω και χαιρομαι... Twisted evil γιατι αν κανει 5500 τωρα ενα rcακι σε 4 χρονακια θα πεσει στα 3000, τοτε τσιμπαω ενα και το κανιβαλίζω μεχρι θανατου, κινητηρα στο δικο μου κατευθειαν και ολο το αλλο ανταλακτικά για να εχω ή να σπροξω στο κλαμπ. το σαλώνι του και μονο να δωσω θα ειναι σαν να το πηρα 2μιση...

και μετα θα εχω κανονικο RCC Very happy


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Πωλήσεις - Προσφορές Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 103, 104, 105  Επόμενη
Σελίδα 1 από 105

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4169s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on