PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 sw 1.6 HDI

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vaggelis1979 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 16:55:31    Θέμα δημοσίευσης: 307 sw 1.6 HDI Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα.θα ηθελα τις γνωσεις σας!Ειμαι στα σκαρια να αγορασω το 307 sw 1.6 HDI πετρελαιο φυσικα,το μονο που με κολλα ειναι οτι βγαζει λιγες αναθυμιασεις απο την τουρμπινα αλλα αυτη δουλευει καλα,και απο την εξατμιση δεν βγαζει ντουμανι.Τα αυτοκινητο εχει 107000 χιλιομετρα.Παιζει ρολο η ακινησια?Ειναι κατι σοβαρο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 19:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

an leitourgontas sto relanti vgainoun anathymiaseis apo tin plevra tou kompressora, en ora leitourgias
kleise eygenika to kapo, pes "eyxaristo poly" kai psakse gia kati allo...

an einai apo tin meria ton kaysaerion
(den einai anathymiaseis)
kai to kanei mono otan einai kryo to moter tote 90%
se kapoio simeio exei sealing failure
den einai kati tragiko, ftiaxnetai eykola
(alla zita tou na sou to meiosei apo tin timi agoras, kai zita apo to synergeio katharismo kai epanatopothetisi + elegxo steganotitas)
Alla isos na simainei kai kaki xrisi
(diladi o idioktitis me kryo moter to zorize xoris na perimenei na zestathei)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelis1979 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 23:17:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
an leitourgontas sto relanti vgainoun anathymiaseis apo tin plevra tou kompressora, en ora leitourgias
kleise eygenika to kapo, pes "eyxaristo poly" kai psakse gia kati allo...

an einai apo tin meria ton kaysaerion
(den einai anathymiaseis)
kai to kanei mono otan einai kryo to moter tote 90%
se kapoio simeio exei sealing failure
den einai kati tragiko, ftiaxnetai eykola
(alla zita tou na sou to meiosei apo tin timi agoras, kai zita apo to synergeio katharismo kai epanatopothetisi + elegxo steganotitas)
Alla isos na simainei kai kaki xrisi
(diladi o idioktitis me kryo moter to zorize xoris na perimenei na zestathei)


το θεμα ειναι οτι δεν το ειδα εγω γιατι ειμαι πολυ μακρυα απο το αυτοκινητο και πηγε ενας φιλος μου με εναν φανοποιο και μου ειπε οτι ειδε καθος ανοιξαν το καπο (και το αυτοκινητο το ειχαν βαλει μπρος )ειδαν καπνο απο το σημειο που ειναι η τουρπινα αλλα ακριβως δεν ξερει γιατι ειναι καλυμενη απο καποιο προστατευτικο προφανος.Ισως να ειναι και απο αλλου και να βγαινει απο εκει?Δεν ξερω τι να πω ειναι περιπλοκη η περιπτωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giorgos80 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 22 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 162

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2011, 00:24:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν το δεις με τα μάτια σου μην εμπιστεύεσαι κανέναν. Από εκεί και πέρα αν η τουρμπίνα βγάζει καπνούς τότε θέλει άλλη, οπότε λογικά θα έκανε και κακή χρήση ο προηγούμενος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2011, 04:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά που το είπες . . . Smile
Από βδομάδα θα κατεβαίναμε με ένα φίλο μου για να το δει και να το αγοράσει . . .
Άκυρο !!!


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,089s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on