PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ντυσιμο τιμονιου σε 106 και αλλα μοντελα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 17:06:30    Θέμα δημοσίευσης: ντυσιμο τιμονιου σε 106 και αλλα μοντελα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξεκιναμε λοιπον το πρωι χαρουμενα και ωραια να παμε να βρουμε ταπετσερη να μας ραψει το τιμονι τι απ οδω τι απο κει τπτ....

κατω απο 70 ευρω κανενας οτι τριακτινο χωστο ειδα δεν μαρεσε καθως καταργει και τον αεροσακο οποτε παμε σε πατεντες ελπιζουμε ποιο πετυχημενες απο τα φαναρια...

πηρα ενα καλυμα απο πρακτικερ με 3 ευρω με ωραιες ραφες και μ ρθαν αναλαμπες εκεινη την ωρα....

πηγα πηρα δερματινη στο ιδιο σχεδιο και θα ντυσω την εσωτερικη πλευρα του τιμονιου που φαινεται ακαλυπτο με δερματινη που θα "δενει" στην εξωτερικη πλευρα, η οποια με την σειρα της θα καλυπτεται απο το καλυμα και θα δινει την εντυπωση οτι ειναι ραμμενο απεξω...

γυφτια πειτε το, καγκουρια πειτε το εμενα μαρεσε ομως και πιστευω οτι απο τα 70 στα 3+5 ευρω της δερματινης ειναι μια σημαντικη διαφορα....





η συνεχεια απο σαββατο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 01:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδες τι ωραιες ιδεες "κατεβαινουν" οταν εχει προηγηθει καταληψη στο πανεπιστημιο; Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 04:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Ειδες τι ωραιες ιδεες "κατεβαινουν" οταν εχει προηγηθει καταληψη στο πανεπιστημιο; Laughing


μια βδοαμδα κλειστα ημασταν.....ειχα απειρο χρονο να ξιοδεψω στο αμαξι και να παρω ιδεες.... :ΡΡΡ ασε με και αυριο εχω μαθημα πρωι πρωι και πρεπει να περιμενω να παει σαββατο για το τελειωσω....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Οκτ 2011, 22:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

70 ευρω τι λες τωρα πλακα κανεις; Παντος το εχω κι εγω αυτο στο μυαλο μου να το κανω γιατι μου εχει φθαρει κι εμενα το τιμονι με ποιο τροπο τωρα δεν ξερω μαλλον καπως με κολλα η ραψιμο δεν ξερω ακομα το μελεταω βλεπω και κατι βιντεακια τωρα στο γιου τουμπ,που μπωρουμε να βρουμε ρε παιδια ενα τετοιο σε καταστημα με αξεσουαρ θα υπαρχει;

http://www.youtube.com/watch?v=C0wENQzwWjE&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimakos205 (jim)
Μέλος
Μέλος


peugeot 205 1.9 cti

Ένταξη: 03 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 114

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Οκτ 2011, 00:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ να μην το βρεις εδω καπου,το παιρνεις απο ebay...απλα θα θελει προσοχη στη τοποθετηση κ να ποιανουν τα χερια σου για να γινει καλη δουλεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Οκτ 2011, 10:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ έγραψε:
70 ευρω τι λες τωρα πλακα κανεις; Παντος το εχω κι εγω αυτο στο μυαλο μου να το κανω γιατι μου εχει φθαρει κι εμενα το τιμονι με ποιο τροπο τωρα δεν ξερω μαλλον καπως με κολλα η ραψιμο δεν ξερω ακομα το μελεταω βλεπω και κατι βιντεακια τωρα στο γιου τουμπ,που μπωρουμε να βρουμε ρε παιδια ενα τετοιο σε καταστημα με αξεσουαρ θα υπαρχει;

http://www.youtube.com/watch?v=C0wENQzwWjE&feature=related


Παιδια εγω εχω παρει αυτο το δερματακι απο ebay που αναφερετε, αλλα δεν εχω καταφερει να το βαλω ακομα....Μαλλον σημερα θα γινει η εγκατασταση...
Εχουν βγει και videakia οποτε θα το τιμησω...Πληρωσα γυρω στα 14Ε μαζι με μεταφορικα για το αυτοκινητο μου...Ebay for the win!!!! Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Οκτ 2011, 22:01:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπωρεις να βαλεις καποιο συνδεσμο να το δουμε πως ειναι;εδω ποσο το δεινουνε ξερει κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Οκτ 2011, 20:36:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγα σημερα και ρωτησα και μου ειπανε οτι υπαρχει σε 3 τυπους μικιο μεσαιο και μεγαλο ποιο βαζουμε απο τα 3; (ελπιζω οχι το μακρυτερο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Οκτ 2011, 20:31:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια βοηθεια κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 20:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω αγωρασα σημερα αυτο εδω ελπιζω μονο να ειναι το ραφτο τουλασχιστων ετσι φενεται.
http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250727893237
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2011, 00:58:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι σχεση εχει ομως ενα επωνυμο τριάκτινο με το nomral με ενα κάλυμμα? καμια...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2011, 02:06:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
τι σχεση εχει ομως ενα επωνυμο τριάκτινο με το nomral με ενα κάλυμμα? καμια...


Μια φραση λεει: Στην αναβροχια,καλο και το χαλαζι Wink
Αμα το τιμονι σου ειναι φθαρμενο φαινεται πολυ καλη λυση,που 15ευρα,που 200+...ειδικα στις μερες μας! Confused
Αλεξ,οταν το φτιαξεις,ποσταρε φωτος να το τσεκαρουμε Exclamation


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Οκτ 2011, 00:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα αλλουνου παπα ευαγγέλιο ειναι αυτο...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2166s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on