PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 307

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
HW (PP)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 (2004)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούλ 2010, 11:46:42    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους! Ήθελα να ρωτήσω για κάποιον που θα ξέρει γιατί έχω βασανιστεί πολύ καιρό. Έχω ένα Peugeot 307, μοντέλο τέλος 2004 και εδώ και 3 μήνες, όταν το βάζω μπροστά τρέμει. Το πήγα σε συνεργείο και μου είπαν ότι είναι θέμα κακής βενζίνης. Άλλαξα αισθητήρες λαμδα, καθάρισα μπουζί κ.λ.π. ξεκίνησα να βάζω την 100άρα βενζίνη αλλά δεν έχει σταματήσει. Μήπως κάποιος μπορεί να μου πει τι είναι???????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonermgb (Αρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6xs 2007 facelift

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 350
Τόπος: αθηνα.χαλανδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούλ 2010, 11:59:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mήπως οταν ειναι κρύο φίλε μου?Μου το κάνει και σε εμένα αλλα τους μήνες του χειμώνα περισσότερο .... μου το έχει κανει κανα δυο φορες και μες στο καλοκαίρι ......Υπάρχει περίπτωση να είναι όντως απο βενζίνη!





Χαμογέλα ρε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
HW (PP)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 (2004)

Ένταξη: 19 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούλ 2010, 12:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι πίστευα και εγώ στην αρχή αλλά τώρα το κάνει κάθε φορά που βάζω μπροστά. Μόνο όταν πατήσω το γκάζι για 1-2 φορές σταματάει. Δεν θα σταματήσει ποτέ;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούλ 2010, 22:55:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκιμασε να βγαλεις την μπαταρια και να την ξαναβαλεις και κανε και ενα απντειτ τον εγκεφαλλο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lem-x24 (Θανάσης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (16 V)

Ένταξη: 02 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2010, 20:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είναι τόσο έντονο το τρέμουλο που γίνεται ενοχλητικό??? όλα όταν ξεκινούν τρέμουν λίγο παραπάνω!! είχα ρωτήσει και εγώ και μου είπαν ότι μέχρι να ζεσταθεί λίγο έχει ένα ελαφρύ τρέμουλο. εμένα πάντως σταματα όταν έρχεται ο κινητήρας στο ρελαντί!!!


όλα τα καινούρια αμάξια είναι ψεύτικα !.!.!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
silva (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 22 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 23:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως εχει να κανει με τον αισθητηρα ψυχρης εκκινησης η θερμοκρασιας οπως λεγεται???
σε πορεια κανει κομπιασματα το δικο μου και σκεφτομαι μαφ η πολλαπλασιαστη αφου μπουζι εβαλα καινουρια και βενζινη απο γνωστο που βαζω απροβληματιστα .
καποιος να μας πει???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 23:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λέω μήπως λέω μήπως σου έχει σπάσει κάποια βάση του κινητήρα????

Τσέκαρε το!!!!!!!!! Rolling eyes


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάρ 2011, 10:57:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο βενζινη ειναι φανταζομαι γιατι εγς οταν το αγορασα εκανε ετσι οπως λετε οταν ημοθνα στην ελλαδα..απο τοτε που το εφερα στο εξωτερικο σταματησε να τρεμει ιναι ποιο ομαλο και ηρεμο.καλυτερες βενζινες εδς και εβαλα και ενα καθαριστικο και οθτε κομπιαζει οθτε τιποτα.οσο και να ειναι γνωστοσ καποιοις ειναι οι βενζινες χαμηλων οκτανιων και πολυ βρωμικες.καπου καπου ανα 3000μ βαλτε κανα καθαριστικο η βγαλτε το εξω απο τη πολη και ανοιξτε το
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1267s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on