PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 1,4 8ν Τι Χταπόδι να Βαλω?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Σεπ 2003, 18:48:07    Θέμα δημοσίευσης: 206 1,4 8ν Τι Χταπόδι να Βαλω? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή ψιλομπερδεύτικα λιγο θα ήθελα να σας ρωτήσω με βάζει την τελική απόφαση που έχετε βγάλει μεσα από πολλές συζητήσεις, Ποια λύση είναι καλύτερη για το 206 1,4 για αλλαγή χταποδιού; Αν γνωριζετε τιμές παρακαλω πείτε μου!! Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 02:10:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι [Χταπόδι] να Βαλω Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jongou έγραψε:
Επειδή ψιλομπερδεύτικα λιγο θα ήθελα να σας ρωτήσω με βάζει την τελική απόφαση που έχετε βγάλει μεσα από πολλές συζητήσεις, Ποια λύση είναι καλύτερη για το 206 1,4 για αλλαγή χταποδιού; Αν γνωριζετε τιμές παρακαλω πείτε μου!! Question




Rolling eyes Sniper ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΙ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 05:58:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλάζεις κινητήρα. Θα σου βγει πολύ φθηνότερα. Αυτή είναι η λύση. Όλα τα υπόλοιπα είναι χαμένο χρήμα-χρόνος.

Ένα χταπόδι μάρκας, εκκεντροφόροι, ελεύθερη εισαγωγή, ελεύθερος καταλύτης και αλλαγή εξάτμισης, πρόγραμμα οπωσδήποτε, θα σου δώσουν μερικά αλογάκια, αλλά εδώ ούτε η ίδια η Peugeot δεν έχει ασχοληθεί με τον 14άρη, εσύ γιατί να ασχοληθείς. Απογοητευτικό ακούγεται αλλά γιατί να κάνεις ότι κάναν κι άλλοι και κατέληξαν στο τελικό συμπέρασμα που πρωτοανέφερα; Για ρώτα και τον Πολίτη που πέρασε από αυτό το στάδιο και έριξε ένα σωρό λεφτά ψάχνοντας...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 09:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Αλλάζεις κινητήρα. Θα σου βγει πολύ φθηνότερα. Αυτή είναι η λύση. Όλα τα υπόλοιπα είναι χαμένο χρήμα-χρόνος.

Ένα χταπόδι μάρκας, εκκεντροφόροι, ελεύθερη εισαγωγή, ελεύθερος καταλύτης και αλλαγή εξάτμισης, πρόγραμμα οπωσδήποτε, θα σου δώσουν μερικά αλογάκια, αλλά εδώ ούτε η ίδια η Peugeot δεν έχει ασχοληθεί με τον 14άρη, εσύ γιατί να ασχοληθείς. Απογοητευτικό ακούγεται αλλά γιατί να κάνεις ότι κάναν κι άλλοι και κατέληξαν στο τελικό συμπέρασμα που πρωτοανέφερα; Για ρώτα και τον Πολίτη που πέρασε από αυτό το στάδιο και έριξε ένα σωρό λεφτά ψάχνοντας...



Και τελικά αλλαξα κινητήρα....




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 12:39:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν τα παραπανω σου φαινονται τραβηγμενα το πιο φτηνο χταποδι που ερχεται σε κιτ ομως με την υπολοιπη εξατμιση ειναι της Bosal δηλαδη του Bρατζα που εχει γεμισει διαφημισεις τα περιοδικα.Αλλιιως χειροποιητα με 70-80 χιλιαδες αλλα αμφιβολου αποτελεσματος




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 19:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad THANKS θΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑ!! ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ 1,6 ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ 2000 ΕΥΡΟ !! ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ!! ΑΥΤΑ! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 22:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ιδια χρηματα θα σου κοστισει να φτιαξεις αυτον στα 90-95 αλογα. Confused
Γενικα ενα καλο χταποδι ειναι περιπου στα 500 ευρω.Βαλε και το μεσαιο αλλα 200(αν θυμαμαι καλα το μοτερ με τον καταλυτη στην εξαγωγη δεν εχει μεσαιο),βαλε και ενα επωνυμο τελικο αλλα 300,βαλε και τον καταλυτη αλλα 400,βαλε και τον εκκεντροφορο με το πλανισμα και τα εργατικα αλλα 700,βαλε και αλλα 350 ενα προγραμμα και αλλα 100 για φιλτρο...Πολλα δεν ειναι;Για αυτο σου λεμε,αλλαξε ενα μοτερ...Δεν ειναι νομιμο και χρειαζεται να το δηλωσεις αλλα δυστυχως τα γκαζια πληρωνονται...

Φαντασου οτι εγω προγραμματιζω για τα επομενα 6 χρονια να σκαω 400 ευρωπουλα για να ειμαι νομιμος και να κανω τα γουστα μου. Razz Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 23:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell έγραψε:
Τα ιδια χρηματα θα σου κοστισει να φτιαξεις αυτον στα 90-95 αλογα. Confused
Γενικα ενα καλο χταποδι ειναι περιπου στα 500 ευρω.Βαλε και το μεσαιο αλλα 200(αν θυμαμαι καλα το μοτερ με τον καταλυτη στην εξαγωγη δεν εχει μεσαιο),βαλε και ενα επωνυμο τελικο αλλα 300,βαλε και τον καταλυτη αλλα 400,βαλε και τον εκκεντροφορο με το πλανισμα και τα εργατικα αλλα 700,βαλε και αλλα 350 ενα προγραμμα και αλλα 100 για φιλτρο...Πολλα δεν ειναι;Για αυτο σου λεμε,αλλαξε ενα μοτερ...Δεν ειναι νομιμο και χρειαζεται να το δηλωσεις αλλα δυστυχως τα γκαζια πληρωνονται...

Φαντασου οτι εγω προγραμματιζω για τα επομενα 6 χρονια να σκαω 400 ευρωπουλα για να ειμαι νομιμος και να κανω τα γουστα μου. Razz Rolling eyes



MHPWS TA PARALES???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 00:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια ο ανθρωπος προτασεις για χταποδι ζητησε.
Αν ηταν να αλλαξει κινητηρα,θα ανοιγε αλλο θεμα!
Ας χαλαρωσουμε λιγακι! Cool


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 00:33:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία! Κι εγώ που είδα ΔΥΟ 206 1.4 με χταπόδι, το ένα με Supersprint και το άλλο με χειροποίητο αντίγραφο made by Popay, αυτό με Popay να χάνει από το Supesprint και αυτό με Supersprint να χάνει από μαμίσιο 206 από στάση, τί να πώ; Να προτείνω χταπόδι; Έστω, μην πάρεις ούτε Ποπάι, ούτε Supersprint! Αλλά και αυτό είναι η σωστή απάντηση; Απλούστατα, εάν δεν γίνει ολοκληρωμένη δουλειά (που κοστίζει πολλά λεφτά) τότε μπορεί και να χάσουμε στο τέλος, όχι να κερδίσουμε...

Γι αυτό και συμπερασματικά, προτείνουμε αλλαγή κινητήρα. Το θέμα αυτό εξάλλου έχει εξαντληθεί (επί του παρόντος). Εάν κάποιος έχει να προσθέσει κάτι καινούριο, ουσιώδες και χρήσιμο σε όλα αυτά ας προσθέσει...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bebis206vts (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206XS 1.6 16ν 120hp mod

Ένταξη: 25 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: ΝΑΞΟΣ!!!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 21:11:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι [Χταπόδι] να Βαλω Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Sniper ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΙ!!!![/quote]


Τιμες για χταποδι........χμμμμμμ...
Την τελευταια φορα που το εφαγα στα καρβουνα ειχε 10 ευρο η μεριδα..
Αλλα αν παω για ψαροτουφεκο καμια μερα, πιστευω να μου ερθει πιο φθηνα.....!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


206 πυραυλος!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 07:20:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι [Χταπόδι] να Βαλω Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bebis206vts έγραψε:
Rolling eyes Sniper ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΙ!!!!



Τιμες για χταποδι........χμμμμμμ...
Την τελευταια φορα που το εφαγα στα καρβουνα ειχε 10 ευρο η μεριδα..
Αλλα αν παω για ψαροτουφεκο καμια μερα, πιστευω να μου ερθει πιο φθηνα.....!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing[/quote]

απο οτι βλεπω απο αυτο το post αλλα και το αλλο με τις "σκουπες" , το χιουμορ το εχετε μπολικο μπολικο ! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 08:12:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεύω, πως άμα κάποιος αποφασίσει να δώσει λεφτά για χταπόδι, θα πρέπει να βάλει επώνυμο. Θεωρώ ότι είναι μονόδρομος!!

Επίσης δεν πιστεύω ότι αν κάποιος κάνει κάτι στο αμάξι του και θέλει να το δοκιμάσει, πρέπει να τα στήσει με ένα άλλο από στάση!! Καλύτερα θα ήταν από ρολαριστές 2ες, εκεί μετράς περισσότερο το αμάξι και ο οδηγός έχει μικρότερη ανάμοιξη!!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 09:19:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:

Επίσης δεν πιστεύω ότι αν κάποιος κάνει κάτι στο αμάξι του και θέλει να το δοκιμάσει, πρέπει να τα στήσει με ένα άλλο από στάση!! Καλύτερα θα ήταν από ρολαριστές 2ες, εκεί μετράς περισσότερο το αμάξι και ο οδηγός έχει μικρότερη ανάμοιξη!!!


Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο Γιώργο μου...

Το χταπόδι του πολίτη τι απέγινε???
Νικολάκηηηηηη γιατί δεν το δίνεις στον άνθρωπο σε μια λογική τιμή να δει πως είναι με οχτάποδα ο λέοντας?


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Οκτ 2003, 09:49:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.Ελπίζω να μην φάω πολλές ντομάτες από πιθανό χτίσιμο.
Λοιπόν.Μπορούν τα μέρη εξαγωγής του 1.6 ή του 2.0 να τοποθετηθούν στο 1.4 ή δε γίνεται κάτι τέτοιο;
Αν γίνεται θα αποδώσουν καθόλου ή επειδή έχουν σχεδιαστεί για άλλες ιπποδυνάμεις δεν θα έχουμε κανένα όφελος;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Οκτ 2003, 04:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...Άστο, καμία σχέση...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Οκτ 2003, 12:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβα.Αφηστε το.Πειτε οτι δεν ρωτησα καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2003, 15:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες στο service ρωτησα για χειροποιητο χταποδι και δεν μου ειπε καλα λογια...
Βασικα μου ειπε πως οι πλειοψηφια των εξατμησαδων που κατασκευαζουν χειροποιητα χταποδια ειναι μουφες!Στην τυχη τα στραβωνουν και αν τους κατσει....Δηλαδη για να φτιαξεις ενα χταποδι πρεπει να ριξεις πολυ μελετη για το ποτε ο σωληνας θα πρεπει να στραβωνει και ποσο και τελος παντων αυτες ειναι πολυ ψιλοδουλειες!Ετσι μου ειπε να εμπιστευτω ενα επωνημο εργοστασιακο χταποδι για οταν ερθει η ωρα να το αλλαξω!Εγω ειχα στο μυαλο μου την "ογκομετρηση" που προτεινε ο Vini.Δεν ξερω τι λετε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2003, 15:59:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενας εξατμισας δεν πετυχαινει ακριβως το μηκως των αυλων οπως και τις σωστες κολλησεις...Επισης κανενα χειροποιητο χταποδι δεν εχει την αντοχη που πρεπει και ραγιζει. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 09:35:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Εμενα απο τοτε που εβαλα προγραμμα μετα το πρωτο 10λεπτο λειτουργιας αναβει και δεν ξανασβυνει...Αυτο οφειλεται στο οτι ο εγκεφαλος διαβαζει πολυ πλουσιο μιγμα αλλα δεν εχει καμια διαφορα στην λειτουργια,απλως αναβει. Rolling eyes


Σωστοοοοοοος Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3251s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on