PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Κροτάλισμα από Σφυρήλατα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 13:46:22    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Κροτάλισμα από Σφυρήλατα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποια η γνώμη,όσων έχουν βάλει σε 207(CP pistons) ή και όποιων έχουν τις μηχανολογικές γνώσεις,για το κροτάλισμα που κάνουν,κυρίως όταν πρέπει να δώσουν κίνηση στους τροχούς, μέχρι να ζεσταθεί το λάδι?(πριν τους 80 Celsium)Συμβαίνει σε όλα?
Καλύτερα να συμβαίνει αυτό,από άποψη ανοχών, ή να μην έχουμε τον παραμικρό παρόμοιο θόρυβο μέσα από το μηχανοστάσιο?(δηλ. απόλυτη εφαρμογή των πιστονιών με το χιτώνιο ακόμα και "παγωμένα")
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 14:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: Κροτάλισμα από Σφυρήλατα σε 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άπορος έγραψε:
Ποια η γνώμη,όσων έχουν βάλει σε 207(CP pistons) ή και όποιων έχουν τις μηχανολογικές γνώσεις,για το κροτάλισμα που κάνουν,κυρίως όταν πρέπει να δώσουν κίνηση στους τροχούς, μέχρι να ζεσταθεί το λάδι?(πριν τους 80 Celsium)Συμβαίνει σε όλα?
Καλύτερα να συμβαίνει αυτό,από άποψη ανοχών, ή να μην έχουμε τον παραμικρό παρόμοιο θόρυβο μέσα από το μηχανοστάσιο?(δηλ. απόλυτη εφαρμογή των πιστονιών με το χιτώνιο ακόμα και "παγωμένα")


Σε 207 με CP που γνωρίζω, τα πιστόνια δέν "κροταλίζουν"..τουλάχιστον σε σημείο που να τα ακούμε με το αφτί!
Με τα απαραίτητα εξαρτήματα όμως, θα ακούμε σίγουρα περισσότερους φορύβους απ'ότι stock.
Πάντα τα σφυρίλατα προσθέτουν φόρυβο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 14:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε μένα έτσι κάνουν από τη πρώτη στιγμή.Το μοτέρ είχε μόλις 8.200 χλμ.Το μέτρησε και ο Κος ρεκτιφιές πριν ρίξει ο μάστορας τα πιστόνια και μας είπε σε άπταιστα αγγλικά... ΟΚ!
Ακόμα και όταν πέφταν αλλά και με τον τρόπο που βυθίζονταν στον κύλινδρο φαινόταν να έχουν άριστη εφαρμογή.Φοβάμαι αν δεν το κάνει σε άλλα μήπως σε μερικές χιλιάδες χλμ πάρουν οι κύλινδροι το σχήμα του στίβου του Καλλιμάρμαρου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 14:52:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κροτάλισμα είναι έντονο.Και οι κουφοί το ακούν μέσα στην καμπίνα.Όσο ζεσταίνεται το λάδι τείνει να φθίνει το κροτάλισμα μέχρι τους 80 βαθμούς όπου λίγο πριν εξαλείφεται.Δε γνωρίζω αν γίνεται τελείως αλλά με τα αφτιά μου δεν ακούω τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 15:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο 207 που σου λέω δέν ακούγονται περίεργοι φόρυβοι ούτε όταν είναι κρύο! Η λειτουργία είναι πάντα φυσιολογική..Το μόνο που παρατηρήθηκε είναι λίγο πιό μπάσος ήχος του μοτέρ αλλά και πάλι μπορεί να μήν είναι καθεαυτού από τα πιστόνια γιατί με την αλλαγή τους μπήκε και άλλη τουρμπίνα.
Καλό είναι να βρείς κάποιον που θα μπορεί να "ακροαστεί" το μοτέρ και να σου πεί για τους φορύβους που ακούς, πρίν γίνουν τα χιτώνια καλαμαράκια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 15:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μοτέρ το άκουσε ο ίδιος ο μάστορας που τα τοποθέτησε ο οποίος λένε ότι είναι από τους best σε όλα αυτά τα καγκουρίστικα.Βέβαια η αναφορά του ότι "Ξέρεις και εγώ άκουσα αυτό τον ήχο,μάλλον τα πιστόνια είναι...λόγω ανοχών πολλά το κάνουν,κάποια το κάνουν,άλλα το κάνουν άλλα όχι... κτλ" έγινε μετά από τη δική μου επισήμανση.Αυτές οι απαντήσεις του, διαφορετικές μέσα σε 5δεύτερα το πολύ, ίσως δικαιολογούνται γιατί με τόσους διαφορετικούς έρχεται σε επαφή κάθε μέρα λέει και αυτός διάφορα!Laughing
Και έτσι να ΄ναι όπως τα λέει,η αντίδραση αυτή μου έδειξε ότι το άκουσε και λέει δε γα***ται ας πάρω τα 2χιλιάρικα τώρα να τελείωνουμε ,γιατί είχε και άλλα μοτέρ να λύσει,αν τύχει και το ακούσει ο μαλ**ας θα δούμε που θα βγάλει αυτό(δούλεψε το μου πε και βλέπεις),αλλιώς άστον και πάλι ο Θεός θα δείξει, που λένε και οι θρησκευόμενοι.Θα δούμε τι θα πουν άλλοι και θα δούμε τι θα μας πει και αυτός στην "ανάκριση" αν και εφόσον προκύψουν ενοχοποιητικά στοιχεία για τον άνθρωπο.
Πάντώς αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα επί του κροταλίσματος ευχαρίστως να τοποθετηθεί
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chris_207 (Χρηστος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 14 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2011, 13:16:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τα εχω τα cp φορεμενα 30.000 χλμ.. και ακουγωντε πολι ελαχιστα οταν ειναι κρυο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2011, 13:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμιά 800αριά χλμ τα έχω και σαν να είναι λίγο μειωμένος ο θόρυβος σε σχέση με πρώτα (όταν είναι κρύο).Ή θα παν όλα γκουντ ή θα γίνουν στο τέλος οι κύλινδροι οβάλ.Από λάδι καις τίποτα?Άκουσα κάτι για 5-50 αντί 5-30 έχεις καμιά ιδέα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chris_207 (Χρηστος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 14 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2011, 14:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω βαζω 5-30 castrol..στις 10.000χλμ 100ml..δεν εχω ακουσει κατι για 5-50..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2011, 14:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ τα εντζ βάζω.Κάποιος που έχει γουισεκο μου το πε.Είπα μπας και ξέρει κάποιος κάτι.ΟΚ ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Ιαν 2011, 23:20:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα πιστονια δεν εχουν καμμια μα καμμια σχεση με τον θορυβο που περιγραφεις..και με κανεναν αλλον εδω που τα λεμε!Απο τη στιγμη που μπηκαν και γυρισε ο στροφαλοφορος,παυει να υφισταται κατι..
Μαλλον τα ωστηρια σου ειναι ή ο τεντωτηρας! Wink μην ανησυχεις

Δοκιμασε κανα αλλο λαδι πειραματικα(παντα ομως εντος των προδιαγραφων)


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 16:24:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβώς πριν την τοποθέτηση δεν γινόταν τίποτα.Ο τεντώτήρας από ότι είδα και μου επιβεβαίωσε ο μάστορας είναι ο καινούριος(σκληρότερος),αφού και ο κινητήρας είναι καινούριος( 9.000+κάτι χλμ,αλλαγή μες την εγγύηση).Δεν είναι ανακατασκευή από Γαλλία(κάνουν κάτι τέτοια συχνά) γιατί τον μετρήσαμε, όπως ανέφερα και στο 3ο ποστ.
Τα ωστήρια γιατί να ακούγονται τώρα με τα σφυρήλατα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 16:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

koita thelo na se voithiso...
opote se periptosi pou den exeis vgalei akri,
(an kai prepei na do to amaksi sou apo konta gia na eimai 100% sigouros)
tha sou po kat'idian ti einai alla sigoura oxi dia graptou logou
(sorry alla den se gnorizo kai den ksero kata poso mporo na miliso eilikrina i oxi...)

kai tha sou fero ena tyxaio paradeigma:
den exei sxesi me sena vevaia, apla san paradeigma to anafero ok?

tin exo patisei sto parelthon me ena typo
pou ton lypithika, epeidi plirone gia na kanei to amaksi tou grigorotero
ayto oxi mono den ginotan alla espage kiolas (3 fores synexomenes)
tou eipa ti exei to amaksi tou kai ti na kanei
(ola ayta meso pm)
kai aytos typose ta pm pou eixame allaksei ta edeikse sto mixaniko tou
kai genika ksafnika vrethika na eimai ego o "kakos" stin oli istoria...
tora vevaia to poios itan o sostos, poios o kakos kai poios o... "koroidos"
den ksero....
ayto vreito to eseis Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 12:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα μας έβαλες σε μεγαλύτερες σκέψεις!Δε πειράζει απτό να κοιμάμαι όρθιος καλύτερα με το ένα μάτι ανοιχτό.Άντε να δούμε που πήγαν τα λεφτά(2χιλιάρικα), γιατί αν πήγαν χαμένα... προβλέπω πόλεμο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 15:41:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για cp δεν εχω ακουσε και γω να κανουν θορυβο...τα wossner παλι στο λεω απο πρωσωπικη εμπειρια κανουν σαν κατσαρολλες....αλλα ειναι λογικο σε καποια πλαισια ναι εχεις θορυβο απο σφυρηλατα μεταλλα μιας και εκ των πραγματων ειναι σκληροτερα και δεν παιρνουν τοσο ευκολα σχημα οσο τα μαμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 17:16:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ κάτι τέτοιο πίστευα,αλλά δεν έπαυε να το ψάχνω,γιατί έχω ρίξει και έχω σκοπό να ρίξω και άλλα αρκετά στο τουτού.Το θέμα είναι να σιγουρευτώ ότι ξεκινάμε σωστά,να μη σκατώσει το θέμα στη πορεία,γιατί και προσεκτικός να είμαι στη συντήρηση,αν παίζει κάτι στραβό κάποια στιγμή θα... Onfire
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 17:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για νά μήν μπερδευόμαστε, δέν είναι καθόλου απίθανο μετά την τοποθέτηση σφυρίλατων εμβόλων να ακούγονται "κροταλίσματα" (σάν να υπάρχουν ανοχές μεταξύ εμβόλου και κυλίνδρου με αποτέλεσμα να "παίζει" το έμβολο)!
Γενικά τα σφυρίλατα "παράγουν" φόρυβο,
γι'αυτό και οι προγραμματάδες καλιμπράρουν ανάλογα τους knock sensors για να μήν "ακούει" το μοτέρ cf!
Το θέμα είναι πόσο έντονα είναι αυτά διότι από ένα σημείο και μετά δέν είναι λογικό..
Arrow Το μοτέρ έσπασε ή απλά μπήκαν νέα πιστόνια για άλλους λόγους Question
Arrow Αυτός που το έδεσε, μέτρησε ανοχές Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 17:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σάν και αυτό κάνει καλή ώρα: http://www.youtube.com/watch?v=5KMu-qi8fTE Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Άπορος (Προγραμματισμένος)
Μέλος
Μέλος


207 rallye

Ένταξη: 15 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 21:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:

Arrow Αυτός που το έδεσε, μέτρησε ανοχές Question

Άπορος έγραψε:
Ποια η γνώμη,όσων έχουν βάλει σε 207(CP pistons) ή και όποιων έχουν τις μηχανολογικές γνώσεις,για το κροτάλισμα που κάνουν,κυρίως όταν πρέπει να δώσουν κίνηση στους τροχούς, μέχρι να ζεσταθεί το λάδι?(πριν τους 80 Celsium)

Άπορος έγραψε:
Σε μένα έτσι κάνουν από τη πρώτη στιγμή.Το μοτέρ είχε μόλις 8.200 χλμ.(το άλλαξα στην εγγύηση λόγω μακακίας αντιπροσωπίας)Το μέτρησε και ο Κος ρεκτιφιές πριν ρίξει ο μάστορας τα πιστόνια και μας είπε σε άπταιστα αγγλικά... ΟΚ!
Ακόμα και όταν πέφταν αλλά και με τον τρόπο που βυθίζονταν στον κύλινδρο φαινόταν να έχουν άριστη εφαρμογή.Φοβάμαι αν δεν το κάνει σε άλλα μήπως σε μερικές χιλιάδες χλμ πάρουν οι κύλινδροι το σχήμα του στίβου του Καλλιμάρμαρου!

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Γενικά τα σφυρίλατα "παράγουν" φόρυβο,
γι'αυτό και οι προγραμματάδες καλιμπράρουν ανάλογα τους knock sensors για να μήν "ακούει" το μοτέρ cf!

Ο προγραμματάς δε μου είπε για αλλαγή στο τωρινό πρόγραμμα.

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Το θέμα είναι πόσο έντονα είναι αυτά διότι από ένα σημείο και μετά δέν είναι λογικό..

Άπορος έγραψε:
Το κροτάλισμα είναι έντονο.Και οι κουφοί το ακούν μέσα στην καμπίνα όταν το ράδιο είναι κλειστό.Όσο ζεσταίνεται το λάδι τείνει να φθίνει το κροτάλισμα μέχρι τους 80 βαθμούς όπου λίγο πριν εξαλείφεται.Δε γνωρίζω αν γίνεται τελείως αλλά με τα αφτιά μου δεν ακούω τίποτα

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Arrow Το μοτέρ έσπασε ή απλά μπήκαν νέα πιστόνια για άλλους λόγους Question

Μπήκαν για άλλους λόγους...

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Σάν και αυτό κάνει καλή ώρα: http://www.youtube.com/watch?v=5KMu-qi8fTE Question

Επειδή το έχω ακούσει μόνο από τη θέση του οδηγού,μπορώ μόνο να επιβεβαιώσω την ομοιότητα του ήχου σε ΧΡΟΙΑ.ΟΧΙ όμως σε ένταση και αν είναι το ίδιο έντονα μεταλλικός.
Αυτά...
Πάντως παιδιά και μόνο που ενδιαφέρεστε και αφιερώνετε χρόνο να μου απαντήσετε παρά το ότι μπορεί το πρόβλημα να είναι τεράστιο ή και να μην παίζει τίποτα...RESPECT-Ευχαριστώ πολύ.
Από όταν τα κούμπωσα τα CP 29/11 και άκουσα αυτό χωρίς όμως να έχω μια σαφή και τεκμηριωμένη άποψη ξενέρωσα από τη 1η μέρα κάνοντας μέχρι σήμερα μόνο 743χλμ άσκιστα εννοείται,μέσα στην Αθήνα,και αυτά επειδή είναι το μοναδικό τουτού που έχω και έπρεπε να πάω σε κάποιες δουλειές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2011, 21:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stenaxoriemai re ga**to me tetoia skinika... Rolling eyes

an kai den mporo na anoikso you tube ktl... company policy Evil

(tha sto po me tin orologia pou xrisimopoioun oi imitheoi "mixanikoi" sta diafora synergeia ktl...)

sigourepse oti den sou "skampilizoune"
sigourepse oti exeis sosta diakena stous pyrous ton emvolon
sigourepse oti den prokeitai na kaneis honing sta xitonia sou...

otan zestathei to moter allazei o ixos?

ayta ta liga gia arxi...
pantos an apokleisoume to fainomeno tou na kaneis honing sta xitonia
ola ta alla diorthonontai
mias kai an itan na spasei tha eixe idi ginei apo tin arxi...

ti ladi eipame xrisimopoieis???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1656s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on