PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιο το αγαπημένο μουσικό κομμάτι που βάζετε στο αμάξι;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo1st487 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


206 ΧΤ 1.4 16V 90hp

Ένταξη: 04 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 151

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Ιούλ 2004, 12:47:40    Θέμα δημοσίευσης: Ποιο το αγαπημένο μουσικό κομμάτι που βάζετε στο αμάξι; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poio einai to agaphmeno mousiko komati poy vazete sto amaksi otan odhghte? Emena to "meth sto bolan" apo ta imiskoubria.
O stixos ta leei ola Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
En|gmat|c 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 23 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Ιούλ 2004, 21:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ποιο το αγαπημενο μουσικο κοματι που βαζετε στο αμαξι; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egw to "kathe fora" ths Marinas Solwnos!!!!!! Smile colors
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Ιούλ 2004, 22:20:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο Infected Mushroom μέχρι "...όπως θα παίρνω τις στροφές..." Razz

Πέρα από την πλάκα σε ήσυχη διαδρομή μ'αρέσει να ακούω Bon Jovi (τα παλιά), Red hot chili peppers (παλιά και καινούρια), Blondie (= rock), σε driftερή κάτι σε pennywise, mxpx, chumbawumba, oakenfold, digweed, goa gil και τα ρέστα (= punk rock με uplifting/progressive/goa trance) και σε στροφιλίκι οι dandy warholes είναι όλα τα λεφτά (καθώς η στροφή θέλει κλειστό παράθυρο και έτσι οι έξω δεν ακούνε την αγριοφωνάρα μου όταν κράζω "a long time ago, we used to be friends").


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2004, 10:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Απο Infected Mushroom μέχρι "...όπως θα παίρνω τις στροφές..." Razz

Πέρα από την πλάκα σε ήσυχη διαδρομή μ'αρέσει να ακούω Bon Jovi (τα παλιά), Red hot chili peppers (παλιά και καινούρια), Blondie (= rock), σε driftερή κάτι σε pennywise, mxpx, chumbawumba, oakenfold, digweed, goa gil και τα ρέστα (= punk rock με uplifting/progressive/goa trance) και σε στροφιλίκι οι dandy warholes είναι όλα τα λεφτά (καθώς η στροφή θέλει κλειστό παράθυρο και έτσι οι έξω δεν ακούνε την αγριοφωνάρα μου όταν κράζω "a long time ago, we used to be friends").

Ωραίος ο συνδιασμός σου... Wink Razz Laughing Laughing Laughing

Εγώ όμως κάνω καλύτερο ανακάτεμα! Surprised Cool
Βάζω λίγο Sasha,Oakenfold,Deep Dish με λίγο Sisters,Whitesnake,Guns,Cult.Στο μίγμα προσθέτω αρκετό Πλούταρχο-Ρέμο-Τερζή και ανακατεύω στη συνέχεια με πολύ Etnica,Wizzy noise,X-Dream και GMS... Twisted evil Razz Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2004, 10:28:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειτε σε αργους ρυθμους, ειτε σε γρηγορους τα παντα απο RED HOT CHILLI PEPPERS, PEARL JAM και οτιδηποτε απο παλιο κλασσικο rock & metal. Με οτι μεγαλωσαμε αλλωστε. Αγαπημενο κομματι METALLICA "ONE"!!!!!!!!!!


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2004, 13:05:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2004, 13:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2004, 19:15:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αγαπημένο κομμάτι για ταξιδάκι ειναι το stairway to heaven. Για διαδρομές μεσα στην πόλη βαράνε filth και άλλες καφρίλες. Για στροφιλίκια δε βαραει τίποτα για να προσεχουμε τον δρόμο. Προς βραδυνη έξοδο βαράει ραδιόφωνο (οτι παιζει). Τις περισσότερες ώρες οδηγησης προταγωνιστούν helloween,priest,pain of salvation,διαφανα κρινα και συλλογές με αγαπημένα rock κομματια...

Suite Sister Mary.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2004, 20:10:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι και Filth ρε... Πολύ καφρίλα για downtown! Να είμαι δλδ στο φανάρι και να ακούω από δίπλα να ουρλιάζει ο ντάνης "Nocternityyyyyyyyyyyyyy, buaaaaaaaaaaaaaaaaah"; Ήμαρτον Razz

Το Hell Awaits το χεις;

Το μοναδικό filth κομμάτι που έχω σε cd στο αυτοκίνητο είναι το Perverts Church Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Val (Maria)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 155
Τόπος: Αthens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 10:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνηθως παιζουν δυνατα Sisters, Manson, soundrack του στυλ Matrix MI2, Reqiem for a dream και αλλα τετοια... Βεβαια στο ξενερωμα της κινησης παιζει ραδιο το οποιο σε χαλαρωνει... Idea



Shark Attack...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 11:56:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε,εμενα ο dani με χαλαρωνει...τι να κανουμε... καλα στο φαναρι ολοι κλεινουν τζαμια. χαχαχαχαχαχαχαχα!
το Hell awaits το έχω αλλα δεν ειναι filth...ειναι slayer. το έχουν διασκευασει οι filth στο lovecraft and witch hearts αν δεν κανω λαθος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
ε,εμενα ο dani με χαλαρωνει...τι να κανουμε... καλα στο φαναρι ολοι κλεινουν τζαμια. χαχαχαχαχαχαχαχα!
το Hell awaits το έχω αλλα δεν ειναι filth...ειναι slayer. το έχουν διασκευασει οι filth στο lovecraft and witch hearts αν δεν κανω λαθος.

Καθημερινό φαινόμενο... Laughing Laughing Laughing Μαζί βέβαια με ένα ελαφρύ μειδίαμα και κούνημα του κεφαλιού... Twisted evil Laughing Laughing

Σα δε ντρέπεστε παλιοχαρακτήρες,αλήτες και παλιόπαιδα!! Razz Cool Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing


Ερωτηση κι αυτη τωρα...!?!?!? Να παρω το 50-50??? Very happy Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:37:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
mick206 έγραψε:
netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing


Ερωτηση κι αυτη τωρα...!?!?!? Να παρω το 50-50??? Very happy Wink

Έλα μην ψαρώνεις! Ρητορική είναι... Laughing Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 15:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν εμένα στο κάρο μου με συνοδεύουν όλες τις ώρες και στιγμές classic rock και metal μουσικές με πιο επικρατέστερα τα :
Διάφανα Κρίνα, Guns n' Roses, Led Zeppelin, Rory Gallagher, Saxon, Nightwish, Queensryche, Blind Guardian, Judas Priest, Running Wild... (Ε δεν μπορώ να τα γράψω και όλα)

Πάντως αν θέλω να διώξω κάποιον / κάποια από το αμάξι τότε παίζει τσίτα το ROOOOOOTS BLOODY ROOOOOOOTS Shocked Laughing Laughing Laughing Shocked


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 17:18:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Πάντως αν θέλω να διώξω κάποιον / κάποια από το αμάξι τότε παίζει τσίτα το ROOOOOOTS BLOODY ROOOOOOOTS Shocked Laughing Laughing Laughing Shocked

Εγώ θα πρόσθετα και το Chaos A.D... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 18:42:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ρε παιδιά πως αντέχετε να οδηγάτε με τέτοια σύγχυση;
Για κάποιο διάστημα ένας φίλος ερχόταν με τα filth/sepultura ktl mp3 του μαζί άλλα του τό χω κόψει... Όταν τα βαζε μετά απο κάνα 10λεπτο ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... πολυ σαματάς Laughing
Δεν έχω αγαπημένο song... Προτιμώ radio βασικά...
Σε dark διαδρομές εντός και εκτός πόλεως κατα προτίμηση με ομίχλη θέλω οπωςδήποτε Timo mass - Help me... Και τότε τα σπάω! Cool
Ατμόσφαιρα τρελή!


Για δες καιρό που διάλεξε.. ο χάρος να το πάρει...
Farewell 206 Xs (8V) 1,4 (2003)
Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 19:50:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

klain έγραψε:
Καλά ρε παιδιά πως αντέχετε να οδηγάτε με τέτοια σύγχυση;
Για κάποιο διάστημα ένας φίλος ερχόταν με τα filth/sepultura ktl mp3 του μαζί άλλα του τό χω κόψει... Όταν τα βαζε μετά απο κάνα 10λεπτο ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... πολυ σαματάς Laughing
Δεν έχω αγαπημένο song... Προτιμώ radio βασικά...
Σε dark διαδρομές εντός και εκτός πόλεως κατα προτίμηση με ομίχλη θέλω οπωςδήποτε Timo mass - Help me... Και τότε τα σπάω! Cool
Ατμόσφαιρα τρελή!


καλυτερα ειναι δηλαδη να παιζει κοκκινου???
για μενα αυτο ειναι συγχυση και σαματας. γουστα ειναι αυτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2004, 09:38:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
klain έγραψε:
Καλά ρε παιδιά πως αντέχετε να οδηγάτε με τέτοια σύγχυση;
Για κάποιο διάστημα ένας φίλος ερχόταν με τα filth/sepultura ktl mp3 του μαζί άλλα του τό χω κόψει... Όταν τα βαζε μετά απο κάνα 10λεπτο ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... πολυ σαματάς Laughing
Δεν έχω αγαπημένο song... Προτιμώ radio βασικά...
Σε dark διαδρομές εντός και εκτός πόλεως κατα προτίμηση με ομίχλη θέλω οπωςδήποτε Timo mass - Help me... Και τότε τα σπάω! Cool
Ατμόσφαιρα τρελή!


καλυτερα ειναι δηλαδη να παιζει κοκκινου???
για μενα αυτο ειναι συγχυση και σαματας. γουστα ειναι αυτα...


Πες τα ρε Πετράν...

If you don't like rock n' roll... well it's too late now Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
v@g (Βαγγέλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 GTi 2004

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Π. Φάληρο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιούλ 2004, 15:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"10 ποντους τακουνι" - FFC
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1233s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on