PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2010/12/20 ΚΑΡΤΟΔΡΟΜΟ-ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 23:25:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη άσε τα πρατήρια... Έχεις λιγότερες από 24 ώρες να βρεις ροδέλες για να μην ξεβιδώσουν κι αύριο τα μπουζί! Laughing Laughing Laughing

EDIT: Σοβαρά, τώρα, ποιοι είστε γι' αύριο; Πω, καταστροφική παρέα είστε... Άντε, να γυρίσει ο άλλος στα αεροπλανάκια του στην Αυστρία να βάλουμε κώλο κάτω να διαβάσουμε, γιατί μας έχει ξεσηκώσει! Laughing Όχι τπτ άλλο, αλλά είναι και μέρες που πρέπει να πάρω δώρα, και με 40άρικο -μαζί με βενζίνες - στο πιστίδιον ανά διήμερο δε βγαίιινω!!! Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 00:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ήδη βάλει loctite και ο ράλλος είναι ετοιμοπόλεμος Laughing

Πλάκα πλάκα αύριο αν είναι το κορσακλούμπ θα είναι τίγα στα opc ρε. Που πάμε ξεκάρφωτοι στ'αγγούρια?

Αύριο για μένα θα είναι δύσκολη μέρα, έχω να συγχρονίσω πολλά μαζί και δεν ξέρω όχι αν θα μπω αλλά κι αν θα βρω χρόνο να περάσω να πω ένα "γειά". Δεν αποκλείω τπτ βέβαια γιατί η τάβλα είναι μεγάλη αλλά μάλλον χλωμό Confused


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 00:32:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο ελειψα κ οργιασατε παλι ρε τρελοπαιδα!! Laughing

Η ταβλα οντως παραειναι μεγαλη , ενω τι να πουν τα opc , φωναζουμε τον Ζηση κ τα εκτελει με συνοπτικες διαδικασιες!!! Very happy

Πολυ θα ηθελα για αυριο αλλα πριν λιγο προεκυψε θεμα με το χωριο κ αυριο πρεπει να παω προς τα κει!!! Αν προλαβω στον γυρισμο εννοειται πως επικοινωνω τηλεφωνικως κ ερχομαι!!

Βαγγελη κατι εχουν παρει τα αυτακια μου , οποτε μολις δω τιποτα , θα εκτελεστει χωρις καθυστερηση. Cool

Το προγραμματακι δουλευει πολυ ωραια κ ολο δυναμωνει Very happy
Πρεπει να γινει κανενα πατημα να δουμε πως παει το πιστολετο Laughing
Αν υπαρχει κανενα δυνατο 207 THP Φ.Π.Ε στο club ας μου στειλει πμ Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Beer Beer Beer


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 00:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω μιλήσει με ένα παιδί και θα πάνε αύριο οι κορσάκιδες...Η τάβλα είναι μεγάλη και τα λεφτά λίγα!!!



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 00:53:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Πω, καταστροφική παρέα είστε... Άντε, να γυρίσει ο άλλος στα αεροπλανάκια του στην Αυστρία να βάλουμε κώλο κάτω να διαβάσουμε, γιατί μας έχει ξεσηκώσει! Laughing Όχι τπτ άλλο, αλλά είναι και μέρες που πρέπει να πάρω δώρα, και με 40άρικο -μαζί με βενζίνες - στο πιστίδιον ανά διήμερο δε βγαίιινω!!! Cool

Laughing Laughing Laughing
40αρικο με βενζινες ρε θηριο!?!
Αυτα ειναι!!!
Ουτε 107... Razz

Εμενα τι δωρο θα μου παρεις?!? Laughing

Υ.Γ. Αυριο αργαμιση ΟΧ να σε ραψω μονοκαβαλο Laughing Laughing Laughing κ καπακι παραλια με τις ραπτομηχανες μας , να ραψουμε κουστουμακια υψηλης ραπτικης Laughing Laughing Laughing
Τα πουτ@νακια θα ξεσαλωσουν τωρα που μπορουν Cool , πριν ξυπνησει Κ.Ι.Τ.Τ.caros Razz

Υ.Γ.2. Θελω GAZ κ ισως κ ραβδους Razz


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 01:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι παίρνεις ρεεε!!! Laughing Laughing Laughing

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Για αύριο δεν είμαι σίγουρος αν θα έρθω... Για να μπω ούτε καν. Το '11 πια... Το αν θα έρθω για βόλτα αύριο εξαρτάται από το αν θα βρεθούμε με κάτι φίλους ή/και με την κοπέλα μου. (Η οποία, αν της πω ότι θα είστε Καρτόδρομο θα με φάει να έρθουμε για να μπει συνοδηγός!...) Για αργαμισιάτικη βόλτα σε ύποπτα μέρη, το συζητούμε... Το χωριό σου που είναι; Στροφιλίκι περιλαμβάνει η διαδρομή προς τα 'κει; Εμ, έλα που δε μπορείς να βάλει ράβδους... Ακούς εκεί γρήγορο citroen με ημιάκαμπτο... Τς τς τς... Α, ξέχασα, θα σου πάρω δώρο συνδρομή στο "γιαγιά και ράψιμο". Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 01:34:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Mόνο $17.15 από Amazon! Tσάμπα την έβγαλες Κωστή Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 01:37:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλαίω... Lol Lol Lol Lol Lol Lol


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 10:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Τι παίρνεις ρεεε!!! Laughing Laughing Laughing

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Για αύριο δεν είμαι σίγουρος αν θα έρθω... Για να μπω ούτε καν. Το '11 πια... Το αν θα έρθω για βόλτα αύριο εξαρτάται από το αν θα βρεθούμε με κάτι φίλους ή/και με την κοπέλα μου. (Η οποία, αν της πω ότι θα είστε Καρτόδρομο θα με φάει να έρθουμε για να μπει συνοδηγός!...) Για αργαμισιάτικη βόλτα σε ύποπτα μέρη, το συζητούμε... Το χωριό σου που είναι; Στροφιλίκι περιλαμβάνει η διαδρομή προς τα 'κει; Εμ, έλα που δε μπορείς να βάλει ράβδους... Ακούς εκεί γρήγορο citroen με ημιάκαμπτο... Τς τς τς... Α, ξέχασα, θα σου πάρω δώρο συνδρομή στο "γιαγιά και ράψιμο". Laughing Laughing Laughing

Ρε ουτε εσυ , ουτε ο φιλος σου με τα δωρα δεν την παλευετε μια!!! Laughing
χαχαχαχαχαχαχαχα
Tο χωριο ειναι μια ευθεια...λιγο πιο εξω απο την Κορινθο , κ δεν θα παω απο παλια ΕΟ λογω father Wink
11 (αν γινει η πτηση που περιμενουμε) θα ειμαι αεροδρομιο.
Για αργαμιση τηλεφωνιομαστε , ψηνομαι πολυ για βολτα. (σωωωωωωωωωωπα!!! Laughing Laughing Laughing )

Υ.Γ.Πωπω αυτο που ανεβασε ο Γιαννης εχει κ 3 full simplicity patters!!! i liiiiiiiiiiike Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 11:58:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:

Μιά 4δα ζάντες να βρω μόνο γιατί είναι κρίμα τα 888 να κάθονται και να λυώνω τα φρέσκα σδράιβ Rolling eyes


Γιάννη πως τα είδες τα sdrive σε αυτές τις συνθήκες; Σύγκριση vs R1R;

Είχα τα R1R και σκέφτομαι για sdrive.

Ας πάμε στην κατάλληλη ενότητα

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=10360&start=340


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 12:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ σήμερα μέσα!Για τι ώρα μιλάμε όμως???



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 14:31:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ εκτός για σήμερα...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 14:38:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω...

Δεν το κανουμε καλυτερα απο την αλλη βδομαδα που δεν θα εχουμε τοσες υποχρεωσεις - ψωνια -μαμακιες, κ.τ.λ..
ασε που στις γιορτες δυσκολο πραγμα η επισκευη....


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 14:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

next τεταρτη??????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 14:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν το εχεις ετοιμο ... Mr. Green
οποτε θελετε , απλα αυτην την βδομαδα ειμαι λιγο πηγμενος Embarassed


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 16:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
Sinanai έγραψε:
Τι παίρνεις ρεεε!!! Laughing Laughing Laughing

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Για αύριο δεν είμαι σίγουρος αν θα έρθω... Για να μπω ούτε καν. Το '11 πια... Το αν θα έρθω για βόλτα αύριο εξαρτάται από το αν θα βρεθούμε με κάτι φίλους ή/και με την κοπέλα μου. (Η οποία, αν της πω ότι θα είστε Καρτόδρομο θα με φάει να έρθουμε για να μπει συνοδηγός!...) Για αργαμισιάτικη βόλτα σε ύποπτα μέρη, το συζητούμε... Το χωριό σου που είναι; Στροφιλίκι περιλαμβάνει η διαδρομή προς τα 'κει; Εμ, έλα που δε μπορείς να βάλει ράβδους... Ακούς εκεί γρήγορο citroen με ημιάκαμπτο... Τς τς τς... Α, ξέχασα, θα σου πάρω δώρο συνδρομή στο "γιαγιά και ράψιμο". Laughing Laughing Laughing

Ρε ουτε εσυ , ουτε ο φιλος σου με τα δωρα δεν την παλευετε μια!!! Laughing
χαχαχαχαχαχαχαχα
Tο χωριο ειναι μια ευθεια...λιγο πιο εξω απο την Κορινθο , κ δεν θα παω απο παλια ΕΟ λογω father Wink
11 (αν γινει η πτηση που περιμενουμε) θα ειμαι αεροδρομιο.
Για αργαμιση τηλεφωνιομαστε , ψηνομαι πολυ για βολτα. (σωωωωωωωωωωπα!!! Laughing Laughing Laughing )

Υ.Γ.Πωπω αυτο που ανεβασε ο Γιαννης εχει κ 3 full simplicity patters!!! i liiiiiiiiiiike Laughing


Πανο παρε τηλ οταν κανονισετε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 20:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις γύρισα με Μάκη(ΜΑD)....αφού δεν ήρθε κανείς ξεσαλώσαμε μόνοι μας....



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 21:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανενα βιντεο τραβηξατε???κ εγω τωρα μπηκα σπιτι Crying or Very sad



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 21:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιες φοτο μόνο τράβηξε ο Μάκης



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 21:33:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν κάποιος μας έριξε κατάρες και όλες οι φωτογραφίες βγήκαν μαύρες!!!!
Σήμερα είμασταν με Κωστα στην πίστα μόνοι μας και πραγματικά το ευχαριστηθηκαμε όσο δεν παει!!!
Ο Κωστας παλεβε να κρατήσει το rc και εγώ παλευα με το κ@@λο ESP!!! Μην φωναξεις Μανθο το ξέρω ότι έχεις δίκιο!!!! Laughing Laughing Laughing
Ανταλλαξαμε αυτοκίνητα και πραγματικά το rc ήταν φανταστικό στο πως έμπαινε στις στροφές!!
Next time θα ξαναπαμε όλοι μαζί γιατί πραγματικά μας λειψατε όλοι!!! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 11 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2247s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on