PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2010/12/20 ΚΑΡΤΟΔΡΟΜΟ-ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 15:06:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το λέω ως προς τις ικανότητες του Κώστα, προς Θεού. Το λέω γιατί ναι μεν το αυτοκίνητο αποδίδει κτηνώδη ποσά ροπής, αλλά το θέμα είναι αν στο Καρτόδρομο έχεις το περιθώριο να την εκμεταλλευτείς. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 15:41:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο νομίζεις....την επόμενη φορά θα στο δώσω να δεις από μόνος σου για τι πράγμα μιλάμε...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 15:42:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το συγκεκριμενο τοπικ απλα δεν παιζεται!!!
Εχω ψοφησει στα γελια!!!
Μολις γυρισα απο salex... , το vtsακι σπερνει Razz
Αρχικα δεν την πολυκαταλαβα τη διαφορα , γιατι ειχα παρεα τα πολλα κιλα του Στελιου Razz , αλλα καπακι που εφυγα κ μεχρι να φτασω σπιτι , αρχισε τα adaptation κ δεν κρατιοταν το θηριο!! Laughing
Επιβαλλεται καρτοδρομο το συντομοτερο για δοκιμη Razz , εγω εννοειται πως ειμαι μεσα , οπως ειπε κ ο Κωστης Laughing

Μανθε μου αρεσει πολυ ο τροπος που σκεφτεσαι Very happy Very happy Very happy
Αν kostas207rc επιθυμει τεχνη χειροφρενου , lift off oversteer κ λοιπες παπατζες , επικοινωνει με τους 2 πισωκινητους κ βλεπει το rcακι του (απο την αριστερα μπροστα θεση) τι κανει με την ροπακλα του κ το χαρωπο κωλαρακι του στο πλαγιαστο καρτοδρομο Laughing

Παω να δω τα βιντεακια!!! Very happy

Α , απο σημερα ειμαι ΚΑΙ cruiseατος Very happy , οποτε επιβαλλεται (ξαναλεω) δοκιμη καρτοδρομο με cruise αναμενο. (Αραγε με το χειροφρενο απενεργοποιειται?!?Γιατι αν "δεν" , τοτε θα ειναι υπερβολικα πρακτικο μιλαμε!!) Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 16:11:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Μάνθο νομίζεις....την επόμενη φορά θα στο δώσω να δεις από μόνος σου για τι πράγμα μιλάμε...

τι να σου πω
οταν καποια στιγμη το (ξανα) οδηγησω το βλεπουμε
πάντως αν δεν λαγκαρει (πολυ) στο ασε-πάτα (και δεν αργει να ξανατραβηξει προς τα εμπρός την μουρη) δεν θα εχουμε θεμα... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 17:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν αν ξαναπαμε θα μπω και εγώ μέσα!!!!! Laughing Laughing Laughing
Ερώτηση ;;;; Πριν από την έναρξη ποιος θα κάνει σεμινάριο σωστού drift?? Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very nice χθες και με πολύ γλύστριμα!! 2 χωραφάκια Laughing
οκτανιε περιμενα ο μακης να βγεί χλωμός αλλα δεν έκανες καλά την δουλειά σου!!!
Κωστάκη φιλάκι????
Τι είναι αυτός ο Ζήσης ρε βγαίνεις εκτός κ δέν έχει υπομονή φτάνει κορνάρει παιζει φώτα μόνο που δεν με μούτζωσε!!! Laughing Laughing Laughing
Στο βιντεάκι του Γιάννη m_r_c το κτήνος μου ακούγεται σαν εσκορτ με διπλα!!!
Η δικιά μου καμερούλα συγκινίθηκε με τα 8 γκιγκ και δεν έγραψε τίποτα Crying or Very sad
Ο βτς με το που ήρθε με το μεϊντ ιν ιταλυ του τα κάναμε φραντζολάκια Laughing Laughing
σιναναϊ πιό σιγά ρε αγόρι μου!!
ζαχαριααααααααα!!!!!!ετοιμάσου φορ δε νεξτ ουαν!!!
Ποτε ξαναπάμε??


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:07:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@MAD θα την βρουμε την ακρη... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Κωστή, γι αυτό λέω Laughing

Κανονίστε μλκες να τ'οργανώσετε την πρωτοχρονιά που θα 'μαι Σαλλλλόνικα!

2-3/1 επιστρέφω, οπότε αν γίνει από κει και μετά είμαι μέσα. Πορώθηκα! Είχα τέτοια πιστούλα για R/C δίπλα στο σπίτι μου και δεν την εκμεταλλευόμουν? Laughing

Μιά 4δα ζάντες να βρω μόνο γιατί είναι κρίμα τα 888 να κάθονται και να λυώνω τα φρέσκα σδράιβ Rolling eyes


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι ακουγεται οτι την αλλη βδομαδα εχει το χοντα κλαμπ...λετε να κανουμε κ εμεις καμια καταδρομικη??? Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:32:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειμαι μεσα ..... αλλα ρε γιαννη παλικαρι μου..... Κυριακη - Δευτερα που θα λειπεις ειναι και οι καλυτερες μερες να παμε πιστευω...
Κυριακατικα 2 του μηνα απογευματακι αν ειναι και η πιστα ανοιχτη ( που θα ειναι) πιστευω πως ειναι ιδανικο ....

βασικα θα ηταν ενδιαφερον να το κανονιζουμε τωρα μεσα στον χειμωνα πιο συχνα... πιστευω πως ειναι αρκετα κοντα ..... απο τιμη τι επαιξε τελικα? ποσο δωσαμε για την πιστα και για ποση ωρα?


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την z@ck! στις Τρι 21 Δεκ 2010, 18:35:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:34:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κλασικα οτι χρεωνε παντα...20 ευρω τα 2 15λεπτα.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 18:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σας εβαλε με το κοματι ,δεν νοικιασατε συνολικα τον χρονο στην πιστα, ....

θελει τηλεφωνο πριν η πας και αμα μπορει και θελει σε βαζει μεσα?

με λενε ζαχαρια περιεργεια... Very happy


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:05:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
σας εβαλε με το κοματι ,δεν νοικιασατε συνολικα τον χρονο στην πιστα, ....

θελει τηλεφωνο πριν η πας και αμα μπορει και θελει σε βαζει μεσα?

με λενε ζαχαρια περιεργεια... Very happy


Δεν μπορούμε να σου πούμε Laughing βασικά για τηλ δεν ξέρω αλλα την τελευταία φορά που είχα μπεί απο σπόντα ήταν πάλι 5-8 20 2/15


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:15:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
κλασικα οτι χρεωνε παντα...20 ευρω τα 2 15λεπτα.

Μια περιοδο χρεωνε 20 ευρω τους 10 γυρους Wink
Αυτο το συστημα παντως ειναι πολυ πιο επιθυμητο Very happy
Honda club?!?
Παμε παμε(!!!) , εγω χθες το βραδυ εραψα ενα crx targa στον Ζαχο , ευθεια κοπιες κ πριν τη στροφη περναω απο πισω του , βγαινω εξωτερικη k...απογειωθηκα. Laughing
Μεσα στο φουντωμα ομως ξεχασα πως ειχα καργα αερα πισω (απο το καρτοδρομο , αν κ ειχα βγαλζει λιγο απο το 42...) , με αποτελεσμα να μαζεψω κωλαρακι μεχρι την εξοδο καμποσες φορες Laughing
Λευτερη , ο Μακης αν ειχε αλλαξει χρωμα (που δε νομιζω) θα ηταν μονο απο τα γελια που ριξαμε μεσα , κ δεν προλαβαινε να ανασανει Laughing . Σιγα μη ζαλιστει με ατμοσφαιρικο Razz , αυτο μονο με τουρμπακι Laughing
Ποτε ξαναπαμε ΛΕΩ!!!???!!! Very happy


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:16:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες το πρωί εγώ πήρα ένα τηλέφωνο. Απλά για να ρωτήσω, και μου είπαν ok, 5 με 8 είναι ανοιχτά για αυτοκίνητα... Αλλά σκέψου ότι όταν πήγαμε η τύπισσα στο μπαρ δεν ήξερε καν αν είναι ανοιχτά. Φώναξε σε έναν που κάτι εργασίες έκανε στο υπόγειο με τρυπάνι: "Εεε, είναι ανοιχτή η πίστα;" "Εσύ τι λες; Ανοιχτή είναι βέβαια" απαντάει αυτός... "Ε, ξέρω 'γω; Τα φώτα είναι σβηστά!" Ό,τι να'ναι, κοινώς... Καλύτερα ένα τηλ πριν πας, δλδ, μην και έχουνε βαρεθεί κι έχουν φύγει.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
.........
Ποτε ξαναπαμε ΛΕΩ!!!???!!! Very happy


αυριο? Whistling Whistling

η Πεμπτη πριν την λεσχη....?? κουραμπιεδες σε οποιον ηταν πιτα -(καθε) γυρο ...... και πιτα απο τα γελια ..... μετραει Mr. Green Mr. Green


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:21:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρα ήταν εχθες τρελαθήκαμε στο αναποδο! Αλλα χαλάλι στο δέυτερο σεσιον που ειχε στεγνωσει ηταν καλα.
Αντε μπας και η επόμενη είναι 16V mode είσοδος Cool ...



3rioStooges-Motorsport Team


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jean στις Τρι 21 Δεκ 2010, 19:23:31, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:22:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη (Jean) γράψε επιγόντως ένα post να φύγεις απ' τα 207! Φτου φτου... Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
Octane έγραψε:
.........
Ποτε ξαναπαμε ΛΕΩ!!!???!!! Very happy


αυριο? Whistling Whistling

η Πεμπτη πριν την λεσχη....?? κουραμπιεδες σε οποιον ηταν πιτα -(καθε) γυρο ...... και πιτα απο τα γελια ..... μετραει Mr. Green Mr. Green


Αυριο εχει το corsaclub... Evil Laughing

Ok Κωστή Laughing



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 19:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυριο 5 η ωρα δηλαδη εκει? Razz
Οκ , εγω μεσα Laughing (θα με χωρισει η γυναικα , αλλα χαλαλι , εχω Road_Runner στο πλευρο μου κ δε φοβαμαι τιποτα!!!) Laughing Laughing Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 9 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2172s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on