PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

εξατμιση σε 207rc
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos_komo_207rc (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rc f/l 2010

Ένταξη: 15 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 16:49:55    Θέμα δημοσίευσης: εξατμιση σε 207rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εδω και λιγους μηνες εκανα εξατμιση στο αμαξι μου 207rc.το αυτοκινητο εχει προγραμμα κ ενα φιλτρο της pipercross.απο τοτε μου φενεται οτι το αμαξι κρεμαει στα ψιλα.δεν ξερω γιατι.η εξατμιση ειναι φ63,5 απο down pipe μεχρι πισω χωρις καταλυτη.επανω ειναι μονο ο λ1 αλλα δεν μ εχει αναψει τσεκ και τετοια.τι μπορει να φταει?μηπως ειναι μεγαλη για το αμαξι?το αυτοκινητο δουλευει στο 1,3over με 1bar σταθερο.λεω να ξανα παω για προγραμμα και να το κανω 1,5over με 1,2 σταθερο.παρεπιπτοντως οταν εκανα το προγραμμα το αμαξι δεν ειχε ουτε φιλτρο ουτε εξατμιση.αν και μου ελεγαν οτι με την εξατμιση θα σικωσει κιαλη πιεση μονο του.τριχες.....καμια αλλη λυση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_komo_207rc (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rc f/l 2010

Ένταξη: 15 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 16:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: εξατμιση σε 207rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_komo_207rc έγραψε:
παιδια εδω και λιγους μηνες εκανα εξατμιση στο αμαξι μου 207rc.το αυτοκινητο εχει προγραμμα κ ενα φιλτρο της pipercross.απο τοτε μου φενεται οτι το αμαξι κρεμαει στα ψιλα.δεν ξερω γιατι.η εξατμιση ειναι φ63,5 απο down pipe μεχρι πισω χωρις καταλυτη.επανω ειναι μονο ο λ1 αλλα δεν μ εχει αναψει τσεκ και τετοια.τι μπορει να φταει?μηπως ειναι μεγαλη για το αμαξι?το αυτοκινητο δουλευει στο 1,3over με 1bar σταθερο.λεω να ξανα παω για προγραμμα και να το κανω 1,5over με 1,2 σταθερο.παρεπιπτοντως οταν εκανα το προγραμμα το αμαξι δεν ειχε ουτε φιλτρο ουτε εξατμιση.αν και μου ελεγαν οτι με την εξατμιση θα σικωσει κιαλη πιεση μονο του.τριχες.....καμια αλλη λυση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:00:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: εξατμιση σε 207rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_komo_207rc έγραψε:
παιδια εδω και λιγους μηνες εκανα εξατμιση στο αμαξι μου 207rc.το αυτοκινητο εχει προγραμμα κ ενα φιλτρο της pipercross.απο τοτε μου φενεται οτι το αμαξι κρεμαει στα ψιλα.δεν ξερω γιατι.η εξατμιση ειναι φ63,5 απο down pipe μεχρι πισω χωρις καταλυτη.επανω ειναι μονο ο λ1 αλλα δεν μ εχει αναψει τσεκ και τετοια.τι μπορει να φταει?μηπως ειναι μεγαλη για το αμαξι?το αυτοκινητο δουλευει στο 1,3over με 1bar σταθερο.λεω να ξανα παω για προγραμμα και να το κανω 1,5over με 1,2 σταθερο.παρεπιπτοντως οταν εκανα το προγραμμα το αμαξι δεν ειχε ουτε φιλτρο ουτε εξατμιση.αν και μου ελεγαν οτι με την εξατμιση θα σικωσει κιαλη πιεση μονο του.τριχες.....καμια αλλη λυση?


O λ2 γιατί δέν είναι επάνω;
Κάνε update στο πρόγραμμα, είναι must!
(Λογικά θα έχει στεγνώσει κ'όλας από μίγμα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_komo_207rc (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rc f/l 2010

Ένταξη: 15 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:03:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να κανω update αλλα μεχρι τι πιεση να το δουλεψω?ο καθενας λεει το δικο του.αλλοι λενε οτι μεχρι 1,3 σταθερο αντεχει και οχι πανω απο 1,5 over γτ θα πεταξουμε την μπιελα απο πανω.ο λ2 καταργιθικε τελειως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:21:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_komo_207rc έγραψε:
να κανω update αλλα μεχρι τι πιεση να το δουλεψω?ο καθενας λεει το δικο του.αλλοι λενε οτι μεχρι 1,3 σταθερο αντεχει και οχι πανω απο 1,5 over γτ θα πεταξουμε την μπιελα απο πανω.ο λ2 καταργιθικε τελειως.


Γιατί και πώς καταργήθηκε δηλαδή; Τουλάχιστον σε αυτό μπορεί να επέμβει ο προγραμματιστής σου στο πρόγραμμα! Δέν νομίζω ότι υπήρχε λόγος!
Το τί πίεση θα δουλέψεις θα στο πεί ο προγραμματιστής, αφού πρώτα το logάρει να δεί τι παίζει με την εξάτμιση κ'όλας και ανάλογα με το τί του ζητήσεις εσύ έτσι θα κινηθεί! Εάν ζητήσεις δύναμη σίγουρα θα στο ανεβάσει και σε πιέσεις, αλλά το πόσο θα κριθεί και από το setup σου(αν π.χ φοράς cooler ή όχι) και φυσικά από το stock μοτέρ! Το 1.5 σε rc είναι καλή πίεση για να βάλεις σε τροχιά τις μπιελίτσες Laughing
Σε γενικές γραμμές πάντως σε αυτά τα setup για να βγάλουν άλογα οι προγραμματάδες τα σκάνε από πίεση(η οποία είναι σταθερή θεωρητικά) και από εκεί και πέρα όσο κρατήσει μέχρι το κόφτη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφου ειναι de cat...τι θα μετραει ο 2ος Λ? τα ιδια με τον 1ο? Laughing
α ρε θα μας πεθανετε για 5 αλογα .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_komo_207rc (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rc f/l 2010

Ένταξη: 15 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το γιατι δεν ξερω να στο πω φιλε μου.ο εξατμισας που πιγα μου τον εκοψε και εμειναν μονο τα καλωδια.γιατι οπως ανεφερα και ποιο πανω το αμαξι δεν εχει καταλυτη.ο προγραμματιστης μου μου ειχε πει οτι σε αμαξια μικρου κυβισμου οπως τα 207 εαν δεν βαλεις καταλυτη υπαρχει περιπτωση να σηκωνει τρελη πιεση χωρις να μπορεις να την ελενξεις με αποτελεσμα να μπαινει σε save mode.ισχυει κατι τετοιο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos_komo_207rc (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rc f/l 2010

Ένταξη: 15 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

5 αλογα ειναι 5 αλογα φιλε μου.ελα να τρεξεις και εσυ με cupra 1.4dsg και μετα ελα να μ πει για 5 αλογα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:48:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_komo_207rc έγραψε:
5 αλογα ειναι 5 αλογα φιλε μου.ελα να τρεξεις και εσυ με cupra 1.4dsg και μετα ελα να μ πει για 5 αλογα....

λεω να σου πω αυτο

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%82

και τρεχα οσο θες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_komo_207rc έγραψε:
5 αλογα ειναι 5 αλογα φιλε μου.ελα να τρεξεις και εσυ με cupra 1.4dsg και μετα ελα να μ πει για 5 αλογα....

ο,τι να,ναι... Rolling eyes


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos_komo_207rc έγραψε:
το γιατι δεν ξερω να στο πω φιλε μου.ο εξατμισας που πιγα μου τον εκοψε και εμειναν μονο τα καλωδια.γιατι οπως ανεφερα και ποιο πανω το αμαξι δεν εχει καταλυτη.ο προγραμματιστης μου μου ειχε πει οτι σε αμαξια μικρου κυβισμου οπως τα 207 εαν δεν βαλεις καταλυτη υπαρχει περιπτωση να σηκωνει τρελη πιεση χωρις να μπορεις να την ελενξεις με αποτελεσμα να μπαινει σε save mode.ισχυει κατι τετοιο?


Arrow To decat φίλε android ελέγχεται από το πρόγραμμα και ο λ μπαίνει ακριβώς εκεί που ήταν και πρίν άσχετα με το άν έχει καταλύτη ή όχι!
Arrow Νίκο, να πείς στον εξατμισά ότι είναι πολύ μαλ***ς που έκοψε το λ!
Έχει λογική αυτό που σου είπε ο προγραμματιστής σου, εάν βάλεις καταλύτη με πολλές κυψέλες ή κρατήσεις το μαμά(χωρίς καλή ροϊκότητα) τότε αυξάνεις το backpressure και συνεπώς τη καταπόνηση της τουρμπίνας η οποία θα σηκώνει άσκοπα πιέσεις(ισχύει, διαπιστωμένα). Ενώ υπάρχει και πιθανότητα με μεγάλες πιέσεις να "φράξεί" ο καταλύτης με προφανεί αποτελέσματα!Βέβαια, εάν όμως έχεις έναν καλό ποιοτικό ελέυθερο καταλύτη με σωστές διαμέτρους στην εξάτμιση, δέν νομίζω να έχεις θέμα..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SαλιγκαρAKIS στις Τετ 15 Δεκ 2010, 17:59:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 17:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παει κ αυτο το τοπικ για οφ.... Crying or Very sad
να ρωτησω κ εγω ο καημενος για να μαθω,τι το ιδιαιτερο εχουν τα κουπρα 1.4 με 180 αλογα σε σχεση με rc 1o σταδιο 210+??
το οτι το ενα ειναι 1.4 κ το αλλο 1.6 κ μετα απο καποια μετρα τα κυβικα αναλαμβανουν εργο???



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:03:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
παει κ αυτο το τοπικ για οφ.... Crying or Very sad
να ρωτησω κ εγω ο καημενος για να μαθω,τι το ιδιαιτερο εχουν τα κουπρα 1.4 με 180 αλογα σε σχεση με rc 1o σταδιο 210+??
το οτι το ενα ειναι 1.4 κ το αλλο 1.6 κ μετα απο καποια μετρα τα κυβικα αναλαμβανουν εργο???


Το off είναι σίγουρο..
Τίποτα δέν έχουν τα cupra-polo-fabia, μαμά 180άρι polo είναι πίσω από rallye φιλτρο-πρόγραμμα!

υ.γ. για τα κυβικά τους μπορούμε να παραδεχτούμε ότι πάνε καλά!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SαλιγκαρAKIS στις Τετ 15 Δεκ 2010, 18:03:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:03:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
παει κ αυτο το τοπικ για οφ.... Crying or Very sad
να ρωτησω κ εγω ο καημενος για να μαθω,τι το ιδιαιτερο εχουν τα κουπρα 1.4 με 180 αλογα σε σχεση με rc 1o σταδιο 210+??
το οτι το ενα ειναι 1.4 κ το αλλο 1.6 κ μετα απο καποια μετρα τα κυβικα αναλαμβανουν εργο???


και ενα gt ειναι μπρωστα Laughing


οσο για το 2ο Λ απ οτι ξερω μπαινει πανω απλα πιο εξω για να δουλευει
μεχρι να τον ακυρωσει απο το προγραμμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε σακη,βλεπω διαβαζεις ολο το φορουμ κ εμαθες αρκετα πραγματα οποτε μαθε κ αυτο...
αν πας στον προγραμματιστη σου κ του πεις οτι εγω θελω να μου το σηκωσεις 2 bar κ το κανει τοτε πιο μεγαλος π@π@ρας ειναι αυτος που το κανει,παρα αυτος που το ζηταει.με τι γνωσεις θα παει ο καθενας κ θα πει στον προγραμματιστη πως θα δουλεψει το αμαξι???
ειναι σα να πας στον εξατμησα κ να του πεις "απο την εξατμηση που θα μου φτιαξεις,θελω να παρω 50 αλογα" Shocked τι θα σου πει αυτος??ναι θα σου πει,αλλα δε θα σου πει οτι θα τα βγαλει κιολας.ετσι κ με το προγραμμα,αν πας κ του πεις θελω να μου το σηκωσεις 1.5 για να μου βγαλει 250 αλογα τοτε κ θα στο σηκωσει,κ δε θα βγαλει τα 250 αλογα κ θα σπασει το αμαξι Laughing
κ τι θα του πεις μετα?μου εσπασες το αμαξι?αυτος θα σου πει "φιλαρακι,εσυ μου το ζητησες" κ καλα θα σου πει Laughing
οποτε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε εναν προγραμματιστη,να του πεις αυτο ειναι το αμαξι,αυτα τα πραγματα εχει,ρυθμισε το οπως νομιζεις εσυ(απο την πειρα σου κ απο αυτα που εχεις δει απο την δουλεια σου)!
το οτι δεν υπαρχει Λ κ δεν εχει αναψει ακομα λαμπακι,σημαινει οτι ηδη το ειχε απενεργοποιησει ο προγραμματιστης.το γιατι το εκοψε ειναι αλλο θεμα,που δε παιζει κ τοσο ρολο με τις πιεσεις που σηκωνει το αμαξι(ελπιζω μονο να τον πηρες παλι τον Λ κ να μη το αφησες στον εξατμησα,εχει του κοσμου τα λεφτα).



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
φιλε σακη,βλεπω διαβαζεις ολο το φορουμ κ εμαθες αρκετα πραγματα οποτε μαθε κ αυτο...
αν πας στον προγραμματιστη σου κ του πεις οτι εγω θελω να μου το σηκωσεις 2 bar κ το κανει τοτε πιο μεγαλος π@π@ρας ειναι αυτος που το κανει,παρα αυτος που το ζηταει.με τι γνωσεις θα παει ο καθενας κ θα πει στον προγραμματιστη πως θα δουλεψει το αμαξι???
ειναι σα να πας στον εξατμησα κ να του πεις "απο την εξατμηση που θα μου φτιαξεις,θελω να παρω 50 αλογα" Shocked τι θα σου πει αυτος??ναι θα σου πει,αλλα δε θα σου πει οτι θα τα βγαλει κιολας.ετσι κ με το προγραμμα,αν πας κ του πεις θελω να μου το σηκωσεις 1.5 για να μου βγαλει 250 αλογα τοτε κ θα στο σηκωσει,κ δε θα βγαλει τα 250 αλογα κ θα σπασει το αμαξι Laughing
κ τι θα του πεις μετα?μου εσπασες το αμαξι?αυτος θα σου πει "φιλαρακι,εσυ μου το ζητησες" κ καλα θα σου πει Laughing
οποτε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε εναν προγραμματιστη,να του πεις αυτο ειναι το αμαξι,αυτα τα πραγματα εχει,ρυθμισε το οπως νομιζεις εσυ(απο την πειρα σου κ απο αυτα που εχεις δει απο την δουλεια σου)!
το οτι δεν υπαρχει Λ κ δεν εχει αναψει ακομα λαμπακι,σημαινει οτι ηδη το ειχε απενεργοποιησει ο προγραμματιστης.το γιατι το εκοψε ειναι αλλο θεμα,που δε παιζει κ τοσο ρολο με τις πιεσεις που σηκωνει το αμαξι(ελπιζω μονο να τον πηρες παλι τον Λ κ να μη το αφησες στον εξατμησα,εχει του κοσμου τα λεφτα).


Άρχισες τις εξυπνάδες πάλι; Mad
Δέν είπα τίποτα διαφορετικό στο παιδί, αν διαβάσεις καλύτερα λίγο πρίν θα δείς ακριβώς ότι του έιπα πως θα κρίνει ο προγραμματιστής τι πίεση θα σηκώσει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι,ποτε τις σταματησα??? Laughing Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
γιατι,ποτε τις σταματησα??? Laughing Laughing


Εξυπνάκιας..και προτρέχεις, το ίδιο που έιπα πιό πρίν είπες και σύ! Wink

1.Τις πιέσεις θα τις κρίνει ο προγραμματιστής ανάλογα με το setup και με τι θέλει ο πελάτης( δύναμη-οικονομία-ευθείες-πίστα; )
2. Ο λ μένει επάνω και καταργείται από το πρόγραμμα, δέν κόβεται!

Είπα-είπες κάτι άλλο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:24:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμ,αφου δε τα ξερω εγω,απο καπου πρεπει να τα διαβασω να τα πω.. Embarassed Laughing

Υ.Γ ακομα να μπει ο μανθος,να αρχισει να σβηνει?? Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2010, 18:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
εμ,αφου δε τα ξερω εγω,απο καπου πρεπει να τα διαβασω να τα πω.. Embarassed Laughing

Υ.Γ ακομα να μπει ο μανθος,να αρχισει να σβηνει?? Laughing


Ναί, φώναξε το Μανθούλι σου... Laughing


------------------------------------------------------------------------------------

η απαντηση στο γιατι κρεμαει το αμαξι (ααν ολα τα υπολοιπα ειναι οκ) υπαρχει στα σχετικα τοπικ

Χρησιμοποιηστε την αναζητηση

το παρον κλειδωνει

Εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2017s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on