PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - προβλημα στην κρεμαγιερα ??
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
egefalos (ALEKOS)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 207 rallye 207 rc ll 2010

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 176
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 16:07:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν είναι τίποτα μου το έκανε k εμέν το 207 rallye και μου είχαν πει πως είναι η καλωδιώσεις τις κόρνας και κάτι πλεξούδες εντωμεταξύ το κάνουν παρα πολλά 207 Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Δεκ 2010, 20:21:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

egefalos έγραψε:
δεν είναι τίποτα μου το έκανε k εμέν το 207 rallye και μου είχαν πει πως είναι η καλωδιώσεις τις κόρνας και κάτι πλεξούδες εντωμεταξύ το κάνουν παρα πολλά 207 Smile


διορθωνεται?
βασικα τι ακριβως γινεται?φευγουν τα καλωδια απ τη θεση τους?
ρωτισα στο συνεργειο και δεν μου ειπε για πλεξουδες κτλ
μου ειπε παντως οτι κολωνα τιμονιου δεν εβγαλε προβλημα κανενα 207
αληθεια-ψεματα δεν ξερω Confused
γιατι βγαινω και απο εγγυηση και το ψαχνω μην πληρωνω κερατιατικα
αξιζει να τους πω να το ψαξουν ή να το αφησω?
ασε που ειναι και λιγο ενοχλητικο



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
egefalos (ALEKOS)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 207 rallye 207 rc ll 2010

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 176
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2010, 01:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα μου έκανε ένα ξύσιμο όταν γύριζα το τιμόνι [και τέταρτο]την πρώτη φορα έβαλαν σπρέι σταμάτησε 2 μέρες και μετά ξανά άρχισε. αν δεν του έδινα σημασία δεν το άκουγα . αυτό το [πρόβλημα] το είχα σχεδόν από την αρχή αλλα μετά από 3 χρονια δεν άλλαξε κάτι προς το χειρότερο. αν σε τρώει πολύ όμως η γνώμη μου είναι να πας και σε μια αλη αντιπροσωπεία να το δουν. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2010, 15:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και το δικο μου καπως ετσι κανει...
αλλα οχι μονο στο και τεταρτο..
και παρα τεταρτο και αλλου Smile
και τωρα μου το εμφανισε το δικο μου
μετα απο 2 χρονια σχεδον
τελος παντων θα το δω
ευχαριστω παντως



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
egefalos (ALEKOS)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 207 rallye 207 rc ll 2010

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 176
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2010, 17:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να σε καλά Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 12:11:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφου ξαναπηγα στο συνεργειο για αλλο προβλημα (γ@μω τη λαιον και τα πεζω μου μεσα) Thumb Down
τους ειπα για το τιμονι παλι
μου λεει ολα το κανουν
λεω @@ το κανουν ολα
εμενα τωρα μετα τα 2 χρονια το κανει
τουλαχιστον τι ειναι ξερεις του λεω?
οχι μου λει
οτι να ναι
παω στον αλλο και μου λεει ειναι τα καλωδια του αεροσακου
διορθωνεται?
οχι
παιρνει σπρει?
οχι
οχια Evil
αν ξαναπαρω πεζω οσο υπαρχει η λαιον να μου κοπουν τα χερια



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
egefalos (ALEKOS)
Μέλος
Μέλος


106 rallye 207 rallye 207 rc ll 2010

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 176
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 12:44:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έλα ρε συνονόματε μην τρελαίνεσαι στο ειπα ότι το κάνουν πολλά, μην του δίνεις σημασία Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 12:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν τρελαθηκα γι αυτο και μονο
ειναι πολλα πραγματα που μου την εσπασαν
διαβασε και αλλα ποστ που εγραψα πριν λιγο



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 16:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
αφου ξαναπηγα στο συνεργειο για αλλο προβλημα (γ@μω τη λαιον και τα πεζω μου μεσα) Thumb Down

αν ξαναπαρω πεζω οσο υπαρχει η λαιον να μου κοπουν τα χερια
Shoot Armed Cussing out 2gunfire Sniper +1000000

10 φορες στο συνεργειο για να σου φτιαξουν 1 προβλημα και αφου πρωτα σου εχουν σπασει τα νευρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιούλ 2012, 22:00:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα...

Σημερα μου αναψε 3 φορες η ενδειξη του τιμονιου. Και τις 3 ήταν ειτε σε στροφη ειτε σε λακκουβα. Εσβηνε απο μονη της, μετα απο 1'.
Καμμια ιδεα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2012, 09:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manosm3 έγραψε:

Καμια ιδεα;

Πουλα το μπρικι κ παρε bmw... , εγω αυτο θα κανω... Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Ιούλ 2012, 10:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
manosm3 έγραψε:

Καμια ιδεα;

Πουλα το μπρικι κ παρε bmw... , εγω αυτο θα κανω... Laughing


Το σκεφτομαι... Στην Αγγλια το 36αρι εχει 3.500 σε estoril Very happy

Ξεχασα να αναφερω οτι δε μου εκανε καμμια διαφορα στο τιμονι, οσες φορες εβγαλε το λαμπακι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2012, 12:48:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δλδ τα Bmw δεν εχουν θεμα με κρεμαγιερα.??? Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2012, 13:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα bmw εχουνε αλλα θεματα.μπειτε λιγο στα φορυμ τους να δειτε προβληματα που βγαζουνε...ολα τα αυτοκινητα με πολλα ηλεκτρονικα και αισθητηρες βγαζουνε προβληματα..το θεμα ειναι τα συνεργεια και η καταρτηση τους..αυτο ειναι το θεμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2012, 14:05:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα μου πει κανεις για τη γαμωκρεμαγιερα;

δεν προλαβα να παω peugeot σημερα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούλ 2012, 14:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
Δλδ τα Bmw δεν εχουν θεμα με κρεμαγιερα.??? Confused

Ο,τι κ να'χουν , πλεον τα ανταλλακτικα τους ειναι πιο φτηνα Laughing

Επισης , μιλαμε για σωστα bmwδακια (σαν του φιλου σου του sakkunen Wink ) , με υδραυλικη υποβοηθηση που ο,τι κ να κλασει θα ειναι ενα ανταλλακτικο , οχι αμεσως 2.500-3.000 οπως εδω... Rolling eyes




Μικρε κ να πας πεζο... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Νοέ 2014, 11:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα κ απο μενα.

Επιστροφη σε Peugeot λοιπον (μετα απο 3χρονη ευτηχισμενη συμβιωση με Ιαπωνεζικο), και εχω αρχισει να μετανιωνω κιολας...

Εχω 2 μηνες ενα 207SW 1.6HDI του 2011 και μολις με αφησε η ηλεκτρικη υποβοηθηση του τιμονιου. Αρχισε περιοδικα (2-3 φορες) να μου δειχνει βλαβη και να χανεται η υποβοηθηση, αλλα μετα απο "restart" ολα δουλευαν ΟΚ. Πριν λιγες μερες μου το ξανακανε μια και καλη και εχω μεινει τωρα με τιμονι "γυμναστηριο για αρσιβαριστες".

Εχει χαλασει (ΠΡΟΦΑΝΟΣ) το ηλεκτρικο μοτερ της υποβοηθησης.
Οσο το εψαξα απο internet και απο μερικους μηχανικους που ρωτησα, εμαθα τα εξης.


1) Βρηκα εναν ηλεκτρονικο στο Περιστερι που κανει επιδιορθωσεις/ανακατασκευες σε μοτερ κρεμαγιερας και μου λεει πως στα 207 παρουσιαζονται 2/3 τυποι βλαβων.
Οι πιο "ευκολη" ειναι πως καιγεται η μια απ'της πλακετες που εχει πανω το συστημα (σημ: πανω στο μοτερ εχει εγκεφαλο για την υποβοηθηση και για το ESP/ΑΒS) οποτε μπορει να αντικατασταθει μονο η καμενη πλακετα με κοστος 200 Ε. Αυτο ειναι μονο το κοστος αλλαγης πλακετας - το μοτερ πρεπει να το βγαλει και να το ξαναβαλει μηχανικος.
Στη "δυσκολη" περιπτωση πρεπει να αντικατασταθει ΟΛΟ το μοτερ μαζι με τον εγκεφαλο. Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν 2/3 τυποι μοτερ αναλογα το μοντελο και τη χρονολογια, με αλλα βισματα και πλακετες (πχ εμενα δεν εχει ESP), οποτε δεν μπορεις απλα να βρεις οποιοδηποτε μεταχειρισμενο μοτερ η κρεμαγιερα- πρεπει να βρεις ΑΚΡΙΒΟΣ το ιδιο (συνηθος σε μεταχειρισμενο γιατι καινουριο ερχεται σετ με τη κρεμαγιερα).

2) Απο αναζητηση στο internet βρηκα ενα Post μιας κοπελας στο 4-ΤΡΟΧΟΙ που ειχε ακριβως το ιδιο προβλημα και σε αντιπροσωπεια της ειπαν χρειαζοταν αλλαγη η κρεμαγιερα με κοστος 2000Ε + ΦΠΑ μονο το ανταλλακτικο !!!

Αν καποιος εχει παρομια εμπειρια/γνωση ??
Stevon και Touristas, θα εκτιμουσα τα φωτα σας !!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Νοέ 2014, 12:22:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω αλλαξει κρεμαργιερα στο αμαξι 2 φορες στο GT. Του GT η κρεμαργιερα δουλευε μονο απο GT h Rallye και οχι του RC kai LE Mans. Εκανα το λαθος και εβαλα του RC καταλαθος και δεν διαβαζε τον εγκεφαλο.

Κοστος καινουρια κρεμαργιερα εχει 1400 ευρω αν θυμαμαι καλα οταν το εψαχνα οταν ειχα ρωτησει, δεν θυμαμαι για 2000 ομως.

Βρισκεις μεταχειρες με 200-300 ευρω και απλα αλλαζεις κρεμαργιερα. Δεν θα συνιστουσα να παιζεις με τις πλακετες. Οταν ειδα το λαθος που εγινε με τις κρεμαργιερες, ο τυπος απο που αγορασα την κρεμαργιερα μου εδωσε αλλες 2 που ειχε μεταχειρες για να δοκιμασουμε με εγκεφαλο αν δουλευουν η οχι μεχρι να βρουμε το σωστο.

Του RC kai LE mans σιγουρα δεν δουλευουν στο δικο σου, κοιτα να βρει απο GT kai Ralye h CC αν δεν βρεις απο SW.

Απο ποιον τα πηρα τωρα δεν θυμαμαι εγινε αυτο πριν 3 χρονια, αλλα στη περιοχη εκει διπλα απο το roof.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Νοέ 2014, 12:44:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ'ευχαριστω πολυ.
Απ'αυτα που εχω καταλαβει μεχρι τωρα πρεπει να βρω περιπου ιδιας χρονολογιας (σιγουρα μετα του 2009) και ιδιου τυπου, δηλαδη χωρις ESP.

Εχω στειλει σημερα email σε μερικες Αγγλικες εταιριες που κανουν rebuilt σε τετοια μοτερ/κρεμαγιερες να με διαφωισουν καλυτερα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2014, 13:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον, update

Πηγα σημερα το αμαξι σε εξειδικευμενο συνεργειο Peugeot-Citroen.

Μου λενε πραγματι εχει χαλασει το μοτερ, το οποιο υπαρχει σαν ανταλλακτικο απο μονο του - τιμη 430 Ε παραγκελια απο Γαλλια και υπομονη 10 εργασιμες...

Επισης εχω παρει τηλ σε πολλες μαντρες ανταλλακτικων για κρεμαγιερα αλλα πρεπει να παω με το μοτερ μου απο εκει. Πρεπει για να δουν τους κωδικους και τις φισες του καθως υπαρχουν 3 τυποι μοτερ και θα ταιρζιαουν μονο του ιδιου τυπου.
Τιμες παιζουν ~ 200 Ε για ολτη τη κρεμαγιερα.

Υπαρχει και η επιλογη που ανεφερα σε προιγουμενο Post, ο ηλεκτρονικος στο Περστερι που (αναλογα τη βλαβη) κανει επισκευη στο μοτερ με 200Ε ΑΛΛΑ σου δινει και εγγυηση, πραγμα που δεν εχεις στη μεταχειρησμενη κρεμαγιερα.

Ενα απο τα Αγγλικα site που επικοινωνισα μου απαντησε πως πρεπει να τους στειλω τους κωδικους του μοτερ για να ξερουν αν μπορουν να το επιδιορθωσουν. Σε περιπτωση που μπρουν η τιμη ειναι 275 λιρες + ΦΠΑ + μεταφορικα και δινουν και εγγυση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2294s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on