PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - προβλημα στην κρεμαγιερα ??
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:39:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oτι τοποθετήθηκαν εν γνώση σου πως χάνεις την εγγύηση Rolling eyes


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε μη τρελαθουμε, οταν θες -3,5 και -5 ποντους για να δειχνει ωραιο μετα καλα κανουν , εγγυηση σου δινουν για οπως το χουν σχεδιασει οχι οπως γουσταρει ο καθενας μας να το κανει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:59:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mathanas έγραψε:
Ε μη τρελαθουμε, οταν θες -3,5 και -5 ποντους για να δειχνει ωραιο μετα καλα κανουν , εγγυηση σου δινουν για οπως το χουν σχεδιασει οχι οπως γουσταρει ο καθενας μας να το κανει.



εεεε ναι......με την διαφορά οτι αυτοί και μαμά να είναι το αμάξι θα βρούν κάτι.φοράς michelen ελαστικα αντί των pzero.


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 14:17:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mathanas έγραψε:
Ε μη τρελαθουμε, οταν θες -3,5 και -5 ποντους για να δειχνει ωραιο μετα καλα κανουν , εγγυηση σου δινουν για οπως το χουν σχεδιασει οχι οπως γουσταρει ο καθενας μας να το κανει.


οπα οπα παρτω αλλιως στο δικο μου αυτοκινητο εχω αλλαξει τα παντα !
ουτε το μισο δεν ειναι το ιδιο ! απο την αρχη που το πηρα λιγο ηθελα να παω στα δικαστηρια και μου ειπαν οτι θα εχω αλλη μεταχειριση για αυτο το λογο ! αλλα κατσε την τριτη θα το παω !
και στην τελικη το αυτοκινητο χτυπουσε απο πριν βαλω τα ελατηρια αλλα δεν ακουγαν τπτ τοτε !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nOkpos στις Παρ 17 Δεκ 2010, 14:21:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 14:19:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα ηταν απο τα 3ποντα να χαλανε κρεμαργιερα...τοτε τα μισα αμαξια στην ελλαδα θα θελαν
μην ξεχναμε οτι τα βαζαν κ αυτοι...σαν peugeot Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 16:23:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie έγραψε:
oτι τοποθετήθηκαν εν γνώση σου πως χάνεις την εγγύηση Rolling eyes


Όχι φίλε μου, δεν χάθηκε καμια εγγύηση, ούτε εν γνώση μου, ούτε εν αγνοία μου. δλδ σου πουλάω τα ελατήρια, στα τοποθετώ, και σου κόβω και την εγγύηση? Αν ήταν να χάσω την εγγύησή μου τα έβαζα κ εκτός αντιπροσωπείας.
Απλά θέλω να πω ότι όλα είναι ρευστά και ότι όπως είπε και ο android, αμα ηταν απο τα 3ποντα να χαλανε κρεμαργιερα, τοτε τα μισα αμαξια στην ελλαδα θα ήταν χαλασμένα, γι'αυτό τα τοποθετούν και οι ίδιοι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 17:33:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
reselie έγραψε:
oτι τοποθετήθηκαν εν γνώση σου πως χάνεις την εγγύηση Rolling eyes


Όχι φίλε μου, δεν χάθηκε καμια εγγύηση, ούτε εν γνώση μου, ούτε εν αγνοία μου. δλδ σου πουλάω τα ελατήρια, στα τοποθετώ, και σου κόβω και την εγγύηση? Αν ήταν να χάσω την εγγύησή μου τα έβαζα κ εκτός αντιπροσωπείας.
Απλά θέλω να πω ότι όλα είναι ρευστά και ότι όπως είπε και ο android, αμα ηταν απο τα 3ποντα να χαλανε κρεμαργιερα, τοτε τα μισα αμαξια στην ελλαδα θα ήταν χαλασμένα, γι'αυτό τα τοποθετούν και οι ίδιοι.


με παρεξήγησες Laughing αυτό που εννοώ είναι πως είναι ΤΟΣΟ καραγκιόζηδες που αυτό θα σου πούν!! όχι πως έχουν δίκαιο...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 18:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb Left Καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο. (χωρίς να τους βάζω όλους στο ίδιο τσουβάλι, καθώς όλες αυτές οι δυσκολίες που προβάλλουν, αποτελούν κυρίως εντολές απο άνωθεν! Βέβαια αν θέλει να βοηθήσει ο καθένας μπορεί) Απο κει και πέρα εξαρτάται απ τον καθένα μας το πως θα διεκδικησει το δίκιο του.
Βέβαια εγγύηση τέλος για μένα εδώ και 6 μήνες, οπότε βασίζομαι στην καλή διαγωγή που έχει δείξει μέχρι στιγμής το Ραλλάκι, ωστε να μου είναι αχρείαστοι Exclamation Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 20:08:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα παλι εδω και μια εβδομαδα στο δεξια αριστερα κανει ενα χρρ-χρρ σε καποια σημεια
και ακουγεται απο την κολονα τιμονιου(πισω απο το τιμονι)



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 20:31:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα απο οτι ειδα σημερα που αφησα το αυτοκινητο μαλλον θα την βαλουμε στην εγγυηση την κρεμαριερα... Very happy

θα αλαξω και μπροστα της 2 αναρτησεις λογο χτυπηματος οχι οτι χαλασαν!
και κατι αλλο ασχετο με το θεμα .
εχω τα ΗR (-3,5) 1 χρονο και οι αναρτησεις δεν εχουν χαλασει ακομα ! ειναι μια χαρα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 22:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
τελικα απο οτι ειδα σημερα που αφησα το αυτοκινητο μαλλον θα την βαλουμε στην εγγυηση την κρεμαριερα... Very happy

Thumb Left

nOkpos έγραψε:
εχω τα ΗR (-3,5) 1 χρονο και οι αναρτησεις δεν εχουν χαλασει ακομα ! ειναι μια χαρα !

Δεν μου κάνει εντύπωση, εγώ έχω τα eibach (-3) δυόμιση χρόνια και 45000χμ και είναι μια χαρά, και μετρημένο! Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 23:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έστριβα σήμερα το τιμόνι επίτηδες, μιας και διάβασα το άρθρο, προσπαθώντας ν'ακούσω κάποιο θόρυβο και δεν έκανε το παραμικρό.

Άρα δεν εμφανίζεται σε όλα τα 207, χωρίς να σημαίνει πως είναι και πρόβλημα βέβαια.
Ίσως να παίζουν ρόλο οι 15άρες ζάντες και οι χαλαρές αναρτήσεις που κάνουν το στρίψιμο πιο εύκολο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 00:44:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:
Έστριβα σήμερα το τιμόνι επίτηδες, μιας και διάβασα το άρθρο, προσπαθώντας ν'ακούσω κάποιο θόρυβο και δεν έκανε το παραμικρό.

Άρα δεν εμφανίζεται σε όλα τα 207, χωρίς να σημαίνει πως είναι και πρόβλημα βέβαια.
Ίσως να παίζουν ρόλο οι 15άρες ζάντες και οι χαλαρές αναρτήσεις που κάνουν το στρίψιμο πιο εύκολο.

Παίζει κ αυτό σίγουρα, και το λέω αυτό γιατί αν δοκιμάσει κανείς σε Rallye/RC να ακούσει τον ήχο όταν το αμάξι είναι σε ράμπα, δλδ οι ρόδες δεν εχουν επαφή με το έδαφος, αρα δεν παίρνουν το βάρος του αυτοκινήτου, αρα το σύστημα δεν έχει φορτίο, δεν ακούγεται τίποτα...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 01:19:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:
Έστριβα σήμερα το τιμόνι επίτηδες, μιας και διάβασα το άρθρο, προσπαθώντας ν'ακούσω κάποιο θόρυβο και δεν έκανε το παραμικρό.

Άρα δεν εμφανίζεται σε όλα τα 207, χωρίς να σημαίνει πως είναι και πρόβλημα βέβαια.
Ίσως να παίζουν ρόλο οι 15άρες ζάντες και οι χαλαρές αναρτήσεις που κάνουν το στρίψιμο πιο εύκολο.



φιλε μου εχουμε διαφορετικες κρεμαγιερες !οπως και το rc εχει αλλη κρεμαγιερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 01:49:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
Driver ///M έγραψε:
Έστριβα σήμερα το τιμόνι επίτηδες, μιας και διάβασα το άρθρο, προσπαθώντας ν'ακούσω κάποιο θόρυβο και δεν έκανε το παραμικρό.

Άρα δεν εμφανίζεται σε όλα τα 207, χωρίς να σημαίνει πως είναι και πρόβλημα βέβαια.
Ίσως να παίζουν ρόλο οι 15άρες ζάντες και οι χαλαρές αναρτήσεις που κάνουν το στρίψιμο πιο εύκολο.



φιλε μου εχουμε διαφορετικες κρεμαγιερες !οπως και το rc εχει αλλη κρεμαγιερα

Δεν το γνώριζα αυτό. Οκ τότε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 08:16:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
Driver ///M έγραψε:
Έστριβα σήμερα το τιμόνι επίτηδες, μιας και διάβασα το άρθρο, προσπαθώντας ν'ακούσω κάποιο θόρυβο και δεν έκανε το παραμικρό.

Άρα δεν εμφανίζεται σε όλα τα 207, χωρίς να σημαίνει πως είναι και πρόβλημα βέβαια.
Ίσως να παίζουν ρόλο οι 15άρες ζάντες και οι χαλαρές αναρτήσεις που κάνουν το στρίψιμο πιο εύκολο.



φιλε μου εχουμε διαφορετικες κρεμαγιερες !οπως και το rc εχει αλλη κρεμαγιερα

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό, όλα τα 207 έχουν την ίδια κρεμαγέρα (βασει servicebox). το ότι έχουν διαφορετικές ρυθμίσεις στην σκληρότητα, είναι θέμα λογισμικού.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 11:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ειχε κανενας σας προβλημα με την κολωνα τιμονιου?

ρωταω γιατι τελευταια στο δικο μου ακουγεται ενα χρρρ-χρρρ πισω απο το τιμονι οταν στριβω.και συνηθως το κανει οταν ειναι κρυο
αληθευει οτι ειναι ηλεκτρικη η κρεμαγιερα και δεν παιρνει καθολου υγρα?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 12:03:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, ηλεκτρική είναι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannhs13 (giannhs)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 44

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Δεκ 2010, 16:55:17    Θέμα δημοσίευσης: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι τιποτα σοβαρο,μην αγχωνεσαι


GIA PANTA PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Δεκ 2010, 15:49:06    Θέμα δημοσίευσης: Re: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Ναι, ηλεκτρική είναι.


νομιζα οτι ειναι ηλεκτρουδραυλικη

giannhs13 έγραψε:
δεν ειναι τιποτα σοβαρο,μην αγχωνεσαι


τι αλλο μπορει να ειναι?γιατι κρεμαγιερα δε νομιζω να ειναι γιατι οπως ειπα ακουγεται απο εκει που ειναι η κολωνα τιμονιου



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2006s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on