PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Save κίτκαρος!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 01:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Save κίτκαρος! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ό,τι λέει ο τίτλος.

Σώστε τον κίτκαρο από την υγρασία και τα ψάρια.
Προσθέστε κι εσείς τη φωνή σας για να μη χαθεί αυτό το εκπληκτικό
κομμάτι μηχανολογίας που αυτή τη στιγμή παίζει το ρόλο της γυάλας για χρυσόψαρα.

Ελπίζω να παρακινηθεί το θείο Τάκη και να πάει τουλάχιστον να του ανοίξει την πορτα να φύγει η υγρασία ή να το φέρει να το ξηλώσουμε μερακλήδικα...


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 09:14:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τακη Λυστε το ρε να συνελθει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 10:13:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον , πρωτο βημα ειναι να σβηστει το θεμα που ανοιξε για μια ακομα φορα , κ τον ξαναεβαλε πωλητηριο.
(Το εκανε κ sticky μην ...πω... Laughing , λες κ προκειται να τον αφησουμε να φυγει!!) .

2) Να περασει ο κιτκαρος απο τον θειο Salex , να γινει η δουλεια χωρις πολλες κουβεντες... . Cool

3) Με το που τελειωσει (ο κιτκαρος , οχι ο volvos Laughing ) , με παιρνει τηλ (ο volvos , οχι ο κιτκαρος...) κ κλεινω πρωτη θεση ΠΙΣΤΑ , 1 χλμ απο την εισοδο της Nordschleife. Cool

4) Καπακια ξεκινανε κ τα χρονομετρα , με στοχο 8:35... , ενω εγω γυρναω απο στροφη σε στροφη , με φωτογραφικη κ καμερα για εξωτερικα πλανα Very happy


Αυτα για αρχη κ μετα βλεπουμε Cool


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 10:21:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 στον Octane Laughing Laughing Laughing


υ.γ. η λογικη βεβαια λεει οτι αν παει αγγλια, δεν εχει νοημα να πληρωνει τελη και ασφαλεια για ενα αμαξι στην Ελλαδα και να "χασει" και τα (αρκετα ομολογουμενως) λεφτα απ' την πωληση αμαξιου σαν συνολο ή και σαν επιμερους ανταλλακτικα...
απ την αλλη...αν δεν υπαρχει οικονομικο θεμα (αυτο το ξερει μονο ο ιδιος και ποσο χρειαζεται τα χρηματα) δεν θα ηταν και ασχημα...να ξερει οτι στην Ελλαδα τον περιμενει "το παιχνιδι του" για "οποτε"...

ουφ συγκινηθηκα Embarassed



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 10:26:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
+1 στον Octane Laughing Laughing Laughing


υ.γ. η λογικη βεβαια λεει οτι αν παει αγγλια, δεν εχει νοημα να πληρωνει τελη και ασφαλεια για ενα αμαξι στην Ελλαδα και να "χασει" και τα (αρκετα ομολογουμενως) λεφτα απ' την πωληση αμαξιου σαν συνολο ή και σαν επιμερους ανταλλακτικα...
απ την αλλη...αν δεν υπαρχει οικονομικο θεμα (αυτο το ξερει μονο ο ιδιος και ποσο χρειαζεται τα χρηματα) δεν θα ηταν και ασχημα...να ξερει οτι στην Ελλαδα τον περιμενει "το παιχνιδι του" για "οποτε"...

ουφ συγκινηθηκα Embarassed

Laughing Laughing Laughing

Που θα τον περιμενει το παιχνιδι του?!?!? Rolling eyes
Μαλλον κατι δεν καταλαβες καλα Μανθο... Laughing

Το νεο σπιτι του κιτκαρου ειναι σε Γερμανικο εδαφος , ενω ακριβη τοποθεσια εδωσα παραπανω. Very happy
(υπαρχει βεβαια κ πιθανοτητα , αντι για Γερμανια να μετακομισει Αυστρια κ να το ανεβοκατεβαζω με τρε'ι'λερ , στον κατοχο του... , σε οποια Χωρα εκεινος το επιθυμει Razz )


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 10:29:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing
το καταλαβα μην ανυσηχείς...
το θεμα ειναι αν θα τον περιμενει

το που θα το βρειτε αναλογως την ορεξη Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 10:34:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing
το καταλαβα μην ανυσηχείς...
το θεμα ειναι αν θα τον περιμενει

το που θα το βρειτε αναλογως την ορεξη Laughing

Θεση = ο,τι πει ο Τακης Laughing
Υπαρχει κ επιλογη , κλειστο γκαραζ σε φιλικο σπιτι Wink , οποτε ε... θα τον περιμενει... Very happy

Αργησα , αλλα κταλαβα κ γω τελικα τι εννοουσες Embarassed

Ωραιο πραμα να σε περιμενουν παντως... , εγω το εχω μονιμα... <3 κ ομολογω πως... μ'αρεσει!!! Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Νοέ 2010, 14:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας ελπίσουμε να παρακινηθεί το τάκι και να ανοίξει την πόρτα του κίτκαρου επιτέλους! Έχω βαρεθεί να ταίζω τα χρυσόψαρα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 20:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα είχα αποκλειστική συνάντηση με τον γκουρού των κιτακαρόψαρων.
Αναμένονται εξελίξεις άμεσα, θα σας κρατήσω ενήμερους Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 20:45:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μεινουμε συντονισμενοι....!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 23:49:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:


Που θα τον περιμενει το παιχνιδι του?!?!? Rolling eyes
Μαλλον κατι δεν καταλαβες καλα Μανθο... Laughing

Το νεο σπιτι του κιτκαρου ειναι σε Γερμανικο εδαφος , ενω ακριβη τοποθεσια εδωσα παραπανω. Very happy
(υπαρχει βεβαια κ πιθανοτητα , αντι για Γερμανια να μετακομισει Αυστρια κ να το ανεβοκατεβαζω με τρε'ι'λερ , στον κατοχο του... , σε οποια Χωρα εκεινος το επιθυμει Razz )


Eιπαμε: George-Rendl Strasse...
Nummer 3

σωστος??
χαχαχσαχαχα


ΤΑΚΗ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ

Υ.Γ. μην βαζεις αγγελια τον κιτκαρο, οσο εσυ την βαζεις, εμεις θα την σβηνουμε, δεν πουλιεται λεμε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 23:53:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:

George-Rendl Strasse...


Αυτός ο Γιώργος έχει μεγάλο σπίτι Question Laughing Laughing Laughing

Μας βλέπω όλους μετανάστες Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,346s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on