PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Βελτίωση του 206 1,6 8ν
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Φεβ 2003, 15:52:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
DimiP έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Βρηκα 1,6 8ν εδω στη Λαρισα με 300,000 δραχμες! το μονο προβλημα ειναι οτι δεν μπορει να ξεκληδωσει το imompilazer (σωστα το εγραψα?) Αλλα εαν με ενδειαφερει να τον αποκτησω μου ειπε...κατι θα γινει!


imobiliser



immobiliser Very happy

Very happy Very happy Very happy Very happy




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2003, 19:47:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω βρει έναν 1.6 8v εδώ στη Θεσσαλονίκη από citroen saxo από γαλλία.Έχει μόνο 27000km(βρίσκεται πάνω στο κομμένο αμάξι και είδα το καντράν).Το θέμα είναι αν χρειάζεται αλλαγή το κιβώτιο ή κρατάμε αυτό του 1.4.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 03:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δείτε για μοτέρ στο "Πωλήσεις-Προσφορές". Πιθανή έκπληξη για τους 14άρηδες που έχουν μερικά χρήματα στην άκρη! Very happy


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 10:26:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Δείτε για μοτέρ στο "Πωλήσεις-Προσφορές". Πιθανή έκπληξη για τους 14άρηδες που έχουν μερικά χρήματα στην άκρη! Very happy


Πουλαει κανενας γνωστος Μιλτο Question Κατσε να δω........

Με φαινετε θα βγαλω και τον δικο μου τωρα που θα βαλω τον 16 βαλβιδο Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
VVV (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.600 8V

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 09:50:30    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Βελτίωση του 206 1,6 8ν Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες χαίρετε (o Veni είμαι με άλλο κωδικό γιατί ο προηγούμενος είχε πρόβλημα)...

Μέχρι στιγμής έχω βάλει ελεύθερο μεσαίο και τελικό Ποπάυ και σκέφτομαι να βάλω και σκούπα Peugeot Sport.

Εχει κανενας άλλος 8V 1.600 ή είμαι ο μοναδικός στον πλανήτη Γή? Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 10:57:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχω εγω σε 106.

Καντω 16βαλβιδο και σωνει η δουλεια Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
VVV (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.600 8V

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 11:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να αλλάξω μοτέρ λές?

Το 206 το έχω σαν δεύτερο αυτοκίνητο και δεν σκοπεύω να δώσω λεφτά.
Τη σκούπα και το σκέφτομαι να την πάρω...

Για πρώτο car είχα ένα fiat coupe 16V turbo 230hp αλλά το πούλησα και ξεκινάω να φτιάξω ένα Saab Aero 205hp του 2001 (μπάρες θόλων, αμορτισέρ και ότι χρειάζεται για να γίνει αξιοπρεπές στις στροφές).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 12:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω στην θεση σου θα εφτιαχνα το 206 και θα ειχα το Saab για δευτερο.Ετσι και αλλιως αν το κανεις 16βαλβιδο οπως τα group A το Saab αλλα και τα FIAT ουτε θα σε βλεπουν στις στροφες.Τζαμπα θα βαλεις λεφτα στο Saab.Oτι και να το κανεις οι στροφες ειναι για τα Γαλλακια Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
VVV (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.600 8V

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 25
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 13:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Τζαμπα θα βαλεις λεφτα στο Saab.Oτι και να το κανεις οι στροφες ειναι για τα Γαλλακια Wink


Εγώ δεν είμαι αυτής της λογικής καθώς πιστεύω ότι κάθε αυτοκίνητο αν το στήσεις μελετημένα μπορεί να γίνει άψογο και καλύτερο απο rallye.

Απλά τα rallye όταν είναι normal είναι έτη φωτός μπροστά απο τα άλλα normal.

Μετά αλλάζει το πράγμα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 13:55:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω κανεις λαθος και το εχουμε αναλυσει απειρες φορες.Σε κλειστα κοματια και ανηφορα like Ριτσωνα ειτε 206 ειτε 106 ΄΄καλο΄΄ οτι και να το κανεις το Saab δεν προκειτε να το δεις τον ΄΄Γαλλο΄΄. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2003, 07:43:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συν-οδηγέ 3V, και Saab Aero-Plano να φτιάξεις δεν πρόκειται να πιάσεις μαμά Rallye σε στροφιλίκι (ούτε φυσικά 206 καλοστημένο). Οι στροφές μοιάζουν να φτιαχτήκανε για τα γαλλικά εμπροσθοκίνητα. Ξεχνάς την εποχή που μεσουρανούσαν τα 4κίνητα WRC Impreza-Lancer που στα ασφάλτινα ράλλυ τα 2κίνητα 306Maxi και Megane KitCar τους πετούσαν τα μάτια ακόμη και με χαμηλότετες ιπποδυνάμεις; Μέχρι να εμφανιστούν τα 206WRC και να χαθεί τελείως η μπάλλα... Και δείτε σήμερα από ποιόν απειλείται η Peugeot... από την Citroen!! Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2003, 11:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον, για να σας κουφανω, γνωστος μηχανικος με γνωστη αγωνιστικη ομαδα, ελεγε πως τα 106 cup στριβουν στις κλειστες - μεσαιες στροφες με περισσοτερα g απο οτι τα lancer evo 6 grN !!!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2003, 12:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltella,τα κιτ καρ ηταν πιο γρηγορα καθαρα απο θεμα βαρους,αφου ηταν παναλαφρα και ειχαν παρομοια ιπποδυναμη γυρω στα 300-.
Αυτο τους επετρεπε να φρεναρουν πολυ πιο μεσα στη στροφη,πολυ πιο αργα δηλαδη σε σχεση με ενα wrc,και ετσι κερδιζαν δεκατα σε καθε στροφη.
Γι αυτο μετα τους επεβαλλαν προσθετο βαρος 100-150 κιλα και περιοριστικο στομιο.
Χαρακτηριστικο ειναι το παραδειγμα του Ντελεκουρ,με το 306 στην κορσικη,οπου ειχαν φτασει στην εισοδο της στροφης,ηταν επανω στο φρεναρισμα του μακρει και ο Ντελε δεν ειχε ακομα φρεναρει,με αποτελεσμα να ουρλιαζει ο συνοδηγος του: "Φρεναααααααα"!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 11:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστα τα λετε παιδες Very happy Και ενα ατρανταχτο παραδειγμα ειναι το RALLY ΔΕΘ.

1 ΓΕΝΙΚΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΜΕ 306 MAXI

Δικινητο εριξε τετρακινητο TURBO σε 8 ειδικες.

Οχι γιατι αρχισαν να μου την δινουν στα νευρα οι περισοτεροι που αμα πουμε για γρηγορα αυτοκινητα αυτα θα πρεπει να ειναι τετρακινητα TURBO.Φατε τωρα στην ασφαλτο απο το δικινητο και αντε γεια Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ice gus (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


206 1.6(8v)xs 2000

Ένταξη: 17 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΞΑΡΧΕΙΑ-ΕΛΕΥΣΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Σεπ 2003, 18:42:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω και εγω 1.6 8v εκτος απο αλαγη μοτερ δεν γινεται τιποτα καλυτερο,
απο χρημα μιλαω.
ξερει κανεις ποσο παει ενα μοτερ 16v? και αν ειναι ευκολο να βρεις?


Image hosted by Photobucket.com ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bebis206vts (Νικος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206XS 1.6 16ν 120hp mod

Ένταξη: 25 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: ΝΑΞΟΣ!!!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Σεπ 2003, 21:16:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι δεν το τουρμπιζεις να πας γυρω στα 120-130 αλογα....
Να ακους και τη σκαστρα να λυσαει...


206 πυραυλος!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Σεπ 2003, 22:50:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο...

1)Μπορεί ο άνθρωπος να μην στοχεύει μόνο στα στροφιλίκια...Γι 'αυτό εξάλλου έχει σαν δεύτερο αυτοκίνητο το 206 (μπροστά στο Saab)

2)Μην υπερβάλλετε, Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...Εξάλλου και οι Γάλλοι, απ' ότι λένε πολλοί, έχουν αλλάξει τακτική (κατασκευάζοντας λιγότερο άμεσα αυτοκίνητα)

3)Πιστεύω πως από τα περισσότερα αυτοκίνητα, αν τα μάθεις, μπορείς από αυτά να αντλήσεις οδηγική ευχαρίστηση.


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Σεπ 2003, 20:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα αν φοραει εγκεφαλο Marelli ή Bosch,βγαζει η P.S. το ιδιο πακετακι που βγαζει και για το 106,αρκει μονο να ταιριαζει ο εγκεφαλος...Και η λυση δεν ειναι καντο 16βαλβιδο...
Ακους εσυ αγωνιστικε απο την Κοζανη;;;
Ειναι πολυ προτιμοτερο να βαλει το κιτ της Peugeot γιατι ουτε προβλημα με αδηλοτο μοτερ θα εχει,ουτε θα χρειαστει σχεδον 3 χιλιαρικα για να κανει το αμαξι 125 αλογα,ουτε θα ξερει αν το μοτερ που εβαλε ειναι πιο "λιωμενο" απο το δικο του. Wink
Οσο για το Saab...Εκει που τελειωνουν οι στροφες,μαυρο φιδι που μας εφαγε γαλλακηδες...
Νομιζω οτι ειναι πολυ πιο σωστο να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 08:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell έγραψε:
Οσο για το Saab...Εκει που τελειωνουν οι στροφες,μαυρο φιδι που μας εφαγε γαλλακηδες...
Νομιζω οτι ειναι πολυ πιο σωστο να λεμε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη... Cool


Σωστοοοοός Wink Wink


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 08:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρω πολυ ρε Στελιο.Αλλα στην ευθεια τι να το κανεις Question Οι ευθειες ειναι για να ενωνουν τις στροφες μεταξυ τους Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1588s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on