PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

To άγριο bodykit του kostas206cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 16:31:05    Θέμα δημοσίευσης: To άγριο bodykit του kostas206cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

    kostas206cc



















Και μερικές φωτογραφίες από το εσωτερικό του cc.











Το αυτοκίνητο ανήκει στο μέλος kostas206cc, που είναι και καλός μου φίλος.
Οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν από μένα.

Ο Κώστας θέλει να βελτιώσει εξωτερικά ακόμη περισσότερο το αυτοκίνητο, βάζοντας μεγαλύτερες ζάντες και χαμηλώνοντας πιο πολύ το πίσω μέρος (αυτή τη στιγμή είναι χαμηλωμένο μονάχα μπροστά). Επίσης, στο εσωτερικό του αυτοκινήτου θα υπάρχει στο κοντινό μέλλον μια διχρωμία του ήδη υπάρχοντος λευκού με μπλε χρώμα. Επόμενό του βήμα, θα είναι και η μηχανική βελτίωση...


Εντυπώσεις και σχόλια, φυσικά ευπρόσδεκτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 17:00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λάθος αμάξι βούλιαξε.

Με κάθε σεβασμό.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 17:41:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλαγη ζαντας επειγοντως!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 17:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Λάθος αμάξι βούλιαξε.

Με κάθε σεβασμό.


Κι εγώ δεν είμαι υπέρ των "άγριων" bodykit που αλλάζουν συνήθως και τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου, αλλά το παιδί αυτό γουστάρει, αυτό κάνει, οπότε... Pirat

spyros_rallye έγραψε:
αλλαγη ζαντας επειγοντως!!


Θα την αλλάξει σύντομα, αφού πρώτα πουλήσει αυτές. Τις δίνει και φτηνά νομίζω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 17:57:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tο καπο ωραιο.Τα πλαινα επισης.Αλλα ρε φιλε η αεροτομη ειναι ....... ας το πω ευγενικα ..... too much .Ο προφυλακτηρας μπροστα τρωγεται αλλα ο πισω χαλαει ολη τη γραμμη του αυτοκινητου Confused

Τωρα ενα φιμε, λιγο χαμηλωμα πισω,μια ζαντα ειναι τα επειγοντα.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 20:38:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν κ δεν είμαι ο ειδικός για εμφανισιακές αλλαγές...

- καλός ο πίσω προφυλακτήρας
- ο μπροστά θα ήταν άψογος αν δεν είχε τις δύο πάνω τρύπες, δεξιά κ αριστερά από την πινακίδα
- θέλει πολύ πιο απλά sideskirts... τα πιο απλά που υπάρχουν! ίσα ίσα να καλύψει το "κενό" που δημιουργείται από τους προφυλακτήρες.
- ξήλωμα εντελώς αεροτομή
- επειγόντως βάψιμο στα πλαστικά μέσα... κατράμι μαύρο γυαλιστερό τα πλαστικά, μαύρο δέρμα σε ότι υφασμάτινο υπάρχει στο αμάξι κ τέλειωσε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 21:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
αν κ δεν είμαι ο ειδικός για εμφανισιακές αλλαγές...

- καλός ο πίσω προφυλακτήρας
- ο μπροστά θα ήταν άψογος αν δεν είχε τις δύο πάνω τρύπες, δεξιά κ αριστερά από την πινακίδα
- θέλει πολύ πιο απλά sideskirts... τα πιο απλά που υπάρχουν! ίσα ίσα να καλύψει το "κενό" που δημιουργείται από τους προφυλακτήρες.
- ξήλωμα εντελώς αεροτομή
- επειγόντως βάψιμο στα πλαστικά μέσα... κατράμι μαύρο γυαλιστερό τα πλαστικά, μαύρο δέρμα σε ότι υφασμάτινο υπάρχει στο αμάξι κ τέλειωσε.


+1000
Και το ξυλινο ραδιοσιντι να αλλαξει απο μεσα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2010, 21:44:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όμορφο... και το χρώμα έλκει το βλέμμα.

Μόνο μία ερώτηση/απορία. Το αυτοκίνητο έχει τρακάρει πίσω; Έχω μία υποψία ότι έχει βγει το πορτμπαγκάζ και δεν έχει μπει καλά...ή δεν το "έκατσαν καλά"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2010, 03:30:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αυτοκινιτο φενετε ετσι μαλον γιατι φοραει τα λεχυς κολοφαναρα και τον προφυλακτηρα,δεν ειναι γνισια γιαυτο σου φενετε οτι δεν κουμπονει το πορτ μπαγκαζ ,δοκιμασε καλυτερα δεν ταιριαζουν καλα τα κολοφαναρα και ο προφυλακτιρας Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2010, 14:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ασπρα χερουλια-ταμπλω τα αγορασε ετοιμα ή μπορεις να τα δωσεις καπου για βαψιμο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2010, 15:51:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ρωτας μορη? σε ειχα για ποιο εξυπνο.. βγαζεις τα δικα σου (σε 4 λεπτα στα εχω βγαλει όλα) τα δινεις στον βαφεα (τον δικο μας ξερεις τον φτηνιαρη) και τα κανεις οτι χρωμα θες..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
orestis (orestis)
Μέλος
Μέλος


106 rallye , saxo GROUP A

Ένταξη: 06 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 137
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2010, 17:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τοσο αγριο που νομιζεις οτι θα σε φαει! Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2010, 17:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orestis έγραψε:
τοσο αγριο που νομιζεις οτι θα σε φαει! Very happy Very happy Very happy

Puke left

Kleiνεις την οροφη...δενεις 2-3 σπαγκους απο το παλισιο του τζαμιου μεχρ την αεροτομη και αν πας για καμπινγκ ειναι ιδανικη απλωστρα για μαγιο πετσετες καλτσες κλπ.......συν οτι οταν στεγνωσουν πας απο πισω και τα πατας και μια με το σιδερο να εισαι και 'σενιος'

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2010, 17:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
orestis έγραψε:
τοσο αγριο που νομιζεις οτι θα σε φαει! Very happy Very happy Very happy

Puke left

Kleiνεις την οροφη...δενεις 2-3 σπαγκους απο το παλισιο του τζαμιου μεχρ την αεροτομη και αν πας για καμπινγκ ειναι ιδανικη απλωστρα για μαγιο πετσετες καλτσες κλπ.......συν οτι οταν στεγνωσουν πας απο πισω και τα πατας και μια με το σιδερο να εισαι και 'σενιος'

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Κακιες Laughing Laughing Laughing

Τωρα σοβαρα φιλε Κωστα την αεροτομη πεταμα,εκτος αν θες να κανεις μπαμ...εκει παω πασο Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2437s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on