PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ευθυγράμμιση θεσσαλονίκη

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
elis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Οκτ 2010, 17:11:31    Θέμα δημοσίευσης: ευθυγράμμιση θεσσαλονίκη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά Καλησπέρα!

άλλαξα πρόσφτα λάστιχα και έχω πρόβλημα ευθυγράμμισης μου είπαν να πάω σε μαγαζί που έχει το πρόγραμμα για το rallye 207.φυσικά δεν πρόκειται να παω αντιπροσωπεία. υπάρχει κανένας καλό συνεργάτης που να ασχολείται με αυτό για να μου συστήσετε? είμαι θεσσαλονίκη και θα προτιμούσα κάπου δυτικά!

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Οκτ 2010, 18:16:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: ευθυγράμμιση θεσσαλονίκη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elis έγραψε:
παιδιά Καλησπέρα!

άλλαξα πρόσφτα λάστιχα και έχω πρόβλημα ευθυγράμμισης μου είπαν να πάω σε μαγαζί που έχει το πρόγραμμα για το rallye 207.φυσικά δεν πρόκειται να παω αντιπροσωπεία. υπάρχει κανένας καλό συνεργάτης που να ασχολείται με αυτό για να μου συστήσετε? είμαι θεσσαλονίκη και θα προτιμούσα κάπου δυτικά!

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!


Δεν επηρεαζεται η ευθυγραμμιση απο την αλλαγη ελαστικων αυτο ειναι λαθος που λενε μερικοι. Αν τραβαβει μετα την αλλαγη , 110% ευθυνεται καποιο απο τα λαστιχα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0767s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on