PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Αιγινίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 16:08:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Παντως οντως το ραλλυ γυριζει με καλο οδηγό στο 1.56 το 2.02 για 106 1,4 με μαμα αμαξι και ταλαιπορημενο οπως λες, δεν μου στεκει.... Scratch Scratch Scratch Scratch


με βάλατε σε υποψιες...δεν ετυχε ποτε να χρονομετρήσω γύρο εκει...2 λεπτά παρά σαν πολύ μου φαίνεται για ραλακι 16β,αλλά ποτε δε ξερεις!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 18:58:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oπα, λάθος μου...

Road_Runner έγραψε:

Παντως οντως το ραλλυ γυριζει με καλο οδηγό στο 1.56 το 2.02 για 106 1,4 με μαμα αμαξι και ταλαιπορημενο οπως λες, δεν μου στεκει.... Scratch Scratch Scratch Scratch

Ήθελα να γράφω ΑΝ οντως γυριζει τόσο, τότε..............
Λαθος μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ 2007, 00:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το Αιγίνιο το έχω φάει αρκετά στην μάπα. Ο φίλος που γύρισε με το 75ιππο 106 στα 2:02 είναι πάρα πολύ καλός οδηγός, όχι απλώς καλός. Τον πιστεύω γιατί ο χρόνος είναι πραγματικός παρότι "κουφός" για τους περισσότερους. Ενώ το 1:56 με το ίδιο αυτοκίνητο δεν κολλάει εκτός εάν αυτός που γυρνάει δεν ενδιαφέρεται καθόλου για το αν και πώς θα φύγει από την πίστα (σίγουρα θα φύγει σε κάποια γύρα, εκτός κι αν ο Σεμπαστιάν Λεμπ είναι Θεσσαλονικιός και δεν το ξέρω). Με την ίδια λογική ένα ραλλάκι μαμά με τέτοιον πολύ καλό οδηγό μπορεί να γυρίσει κάτω από 1:56 ίσως και κάτω από 1:54.
Ο Μάκης ο δικός μας που στο Αιγίνιο (και Σέρρες και Ρύσιο) είναι κορυφή γυρνάει με το 206 του (ραλλοχτάποδο αλλά με ότι σκ@τά στήσιμο θέλεις) 1:54-1:55 όταν εγώ δε βρήκα το κουράγιο να σπάσω το 2λεπτο (παίζω στο δέκατο) κι ο Γιάννης που δάγκωσε ταυτότητα γύρισε 1:58:8 με 206 με κινητήρα μαμά. Μερικοί άνθρωποι έχουν τρομερό feeling στην πίστα και δεν παλεύονται. Για να γυρίσει κάποιος 2:02 με ένα απλό 106 1.4 και να λέει ότι κατεβαίνει κιόλας πρέπει να έχει τέτοιου υψηλού επιπέδου feeling.

Γνωρίζω φυσικά και την ακραία πλευρά: Έναν θεόμουρλο (είναι φίλος και τον λένε Άρη - το έχω ξαναπεί το σκηνικό - και έτρεξε μαζί μας πέρυσι στο 1o TD NHAC στις Σέρρες) που γύρισε το Αιγίνιο στα 2:04 με Corsa A 1.4 60PS!!! Μόνο που δεν υπάρχει στροφή που δεν έχει φύγει έξω. Όταν κάποτε έκανα την μλκία και μπήκα να με κάνει βόλτα βγήκαμε έξω δύο φορές και την πρώτη τα είδα όλα (το αμάξι κάπου χτύπησε δυνατούτσικα από κάτω και ο οδηγός δεν σταμάτησε ποτέ για να δει τί έπαθε - μόνο στο τέλος αφού τελείωσε έριξε μία γρήγορη ματιά). Τελείως μα τελείως "ραλλύ" ο τύπος "με το πλάι κι όπου πάει" και φυσικά συνοδηγό δεν θα με ξαναδεί ούτε ζωγραφιστό, αν και πρόσεξα ότι αφότου πήρε καινούριο αμαξάκι άρχισε να γυρνάει πιο ανθρώπινα όπως εμείς... νααα του πάει τώρα! Laughing
Το Αιγίνιο δεν είναι Σέρρες για να μας παρέχει κάποια ασφάλεια σε περίπτωση εξόδου.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 08:49:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

links για δύο μικρά βιντεάκια από Αιγίνιο
http://www.youtube.com/results?search_query=180+sto+aiginio&search=Search
http://www.youtube.com/results?search_query=106+drift+aiginio+last+turn&search=Search
αν και το Αιγίνιο δεν προσφέρεται ιδιαίτερα για τέτοια γιατί τρως πολύ λάστιχο Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 13:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θεόμουρλεεεε! Καλά σε έκοψα... Laughing
Γερός να είσαι και να προσέχεις. Τα έκανα κι εγώ αυτά νεότερος. Τώρα λυπάμαι το αμάξι και τα λάστιχά μου (κι εμένα μαζί όταν τ'ακούω από την γυναίκα).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Οκτ 2007, 00:30:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αχ καημένο μου χειρόφρενο Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιαν 2008, 20:47:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγα στις 2 του μηνος με ρ32 σοφτ ψιλοτελειωμενα και με βρεγμενες της 2 δεξιες με τριτη εκανα 5 γυρους και 2 καλυτεροι 1.53.9

Στον πιο γρηγορο που πιεσα πολυ και πατησα λιγο παραπανω εσωτερικη και αναποφεκτα νερα,μου εκανε ενα ξεκολλημα που ομοιο δεν μου εχει ξανακανει το 206...
Να σημειωσω οτι ηταν στην κλασσικη γρηγορη στροφη της πιστας οπου μπολικοι εχουν κανει το προγραμμα του Μελισσανιδη[τουμπες,πιρουετες κτλ] και ουτε καταλαβα πως εμεινα στο δρομο με μια στροφη αναποδο...

Παρολα αυτα και με το σκ@το στην καλτσα συνεχισα ετσι για την τρελα και το χρονομετρο εγραψε 1.55.5...

Πιστευω οτι με ολοστεγνη πιστα ειχα τουλαχιστον 0,5δλ κατω..

Καλη χρονια σε ολους


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
solonas2 (solon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,4 (8V)

Ένταξη: 27 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 15:01:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά επειδή συνήθως Σαββατα και Κυριακές ειμαι Βέροια σκέφτομαι πολύ σοβαρά τώρα στα κοντα να κάνω μια επίσκεψη σην πίστα του αιγινίου. Αυτό που με φοβίζει περισσότερο είναι η πιθανή καταπόνηση του 206 μου. Εχει κανείς καμιά ιδέα εκτός απο τα λαστιχα (τα οποία είναι τελειωμένα) τι άλλες φθορές μπορούν να προκληθούν με σχετικά συνετή φυσικά οδήγηση, ειρουμένων των αναλογιών παντα! Σημειωτέον πως το 206 μου είναι μαμα με φιλτρο κ&ν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 08:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόσεχε την έξοδο....σε μερικά σημεία άμα βγείς από την πίστα με λίγο παραπάνω χλμ, μπορεί να τουμπάρεις.... (υπάρχει διαφορά στο ύψος)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 18:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα εχεις υποψιν πως καλυτερα να πας με τελειωμενα ελαστικα παρα με τα καινουργια πολιτικα σου..τρωει πολυ λαστιχο η πιστα.
Κανε στην αρχη 4-5 δοκιμαστικους ΧΑΛΑΡΟΥΣ γυρους ωστε να δεις στροφες/γραμμες και το σημαντικοτερο...να καθαρισει η γραμμη σου απο τις σκονες, (αν εισαι ο 1ος εκεινης της μερας).
Οπως σου ανεφερε ο άνωθεν,εχει καποια επικυνδυνα σημεία με υπολογισιμη για τουμπα,υψομετρικη διαφορα.Τερμα μεγαλης ευθειας,αριστερη και ξανα αριστερη...εκει παιζει το πρανες στο 1 μετρο αν θυμαμαι καλα...
Επισης πριν μπεις στη πιστα,στο σκουπιδοτοπο κατεβα απτο 206 σου και περπατησε τον ωστε να δεις εαν εχει λασπη.
Μην δεις απλα και,περπατησε τον οπσωσδηποτε.Αυτα!!!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεθάβω το θέμα μετά από περίπου δυόμισι χρόνια.
Πλέον είμαι κάτοχος ενός Audi tt 1.8 tfsi με πρόγραμμα και 200+ άλογα.
Μια που είμαι λίγο πριν την αλλαγή ελαστικών σκέφτηκα πως ήταν ευκαιρία να πάρει το βάπτισμα του πυρός στην πίστα και το tt.
Οι συνθήκες βέβαια, ήταν ιδιαίτερα αντίξοες για πουσαρισμένο turbo κινητήρα, αφού η θερμοκρασία πλησίαζε τους 40 βαθμούς οπότε κινητήρας, φρένα, λάστιχα έβραζαν.
Να θυμίσω ότι με το Peugeot 106 1.4 με 75 PS που είχα, έκανα χρόνο 2.02 οπότε ήμουν σίγουρος ότι με το tt θα σπάσω τα χρονόμετρα.
Έκανα μόλις 2 γύρους με χρόνο 1.58 στον πρώτο και 1.55 στο δεύτερο αλλά δε συνέχισα, αφενώς γιατί το αυτοκίνητο είχε πάρει φωτιά, αφετέρου γιατί δεν ήθελα να ρισκάρω πιθανή έξοδο.
Πήγα αρκετά συντηρητικά και φυλαγμένα βέβαια, αλλά και πάλι περίμενα πολύ μεγαλύτερη διαφορά! Και σκέφτομαι πόσο κομμάτια πήγαινα με το 106?? Ειχα βέβαια πολλές εξόδους όσες φορές έτυχε να πάω, πρέπει να κουβαλούσα πολλή τρέλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:25:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rcz ekane 1.49 krima gia tin epilogi soy eprepe na pareis peugeot
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:26:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε τι κατασταση επικρατει εκει?

Σκουπιδια εχει εξωτερικα της πιστας? μπορεις να μπεις? εχουν στρωσει τιποτα χαλικια εκει?
Η πιστα σε τι κατάσταση βρισκεται?

Αυτα!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:34:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
rcz ekane 1.49 krima gia tin epilogi soy eprepe na pareis peugeot


Πρέπει να φόραγε ψαλίδια αλουμινίου αυτό, δεν εξηγείται αλλιώς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:43:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βλακακο τα ψαλιδια αλουμινιου στο ΤΤ εχεις καταλαβει γιατι τα βαλανε και που και για ποιο λογο δε τα φοραει κανενα αλλο βαγκ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:44:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επ... όχι και βλακάκο.

Κάνε μας μια φανταστική ανάλυση για τα ψαλίδια αλουμινίου του TT.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gulik έγραψε:
Κάνε μας μια φανταστική ανάλυση για τα ψαλίδια αλουμινίου του TT.


αχαχαχαχχααχαχαχαχαχα,


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 15:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχουν 6000ευρω το ενα
εξου και η εξτρα τιμη απο το rcz και εχουν μεταβλητο βαθμο βλακειας...αναλογα με το ποιος το οδηγει προσαρμοζουν το καμπερ εμπρος αντιστοιχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 16:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
rcz ekane 1.49 krima gia tin epilogi soy eprepe na pareis peugeot


Δεν ήταν ακριβώς το κριτηριο μου όταν πήρα αυτοκίνητο ο χρόνος στο Αιγίνιο... Wink
Άσε που όπως είπα δεν το πίεσα γιατί δεν έχω την πολυτέλεια να βγω όπως έβγαινα με το 106.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 16:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
φιλε τι κατασταση επικρατει εκει?

Σκουπιδια εχει εξωτερικα της πιστας? μπορεις να μπεις? εχουν στρωσει τιποτα χαλικια εκει?
Η πιστα σε τι κατάσταση βρισκεται?

Αυτα!


Ο δρόμος μέχρι την πίστα και τα σκουπίδια έξω από αυτήν είναι όπως ακριβώς και την τελευταία φορά που πηγα πριν κάποια χρόνια. Ειδικα με την ξηρασία που επικρατει τελευταια περπατιεται μια χαρα.
Η πίστα αυτή καθεαυτή ήταν ανέλπιστα καθαρή απλά έχουν μεγαλώσει πάρα πολύ κάποιοι θάμνοι δεξιά και αριστερά με αποτέλεσμα σε κάποια σημεία να μειώνεται το πλάτος αλλά και να μπαινεις τυφλά σε κάποιες στροφες αφου δε φαίνεται η εξοδος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2761s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on