PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Αιγινίου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2003, 10:57:58    Θέμα δημοσίευσης: Πίστα Αιγινίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν γυρνούσα από Βόλο την προηγούμενη εβδομάδα,μπήκα στην πίστα του Αιγινίου.
Είναι 3000μέτρα με αρκετές αριστερές κλειστές στροφές και καλό σχετικά με τους δρόμους τάπητα.Αναγνωριστική βόλτα και σιγά σιγά οι ρυθμοί ανεβαίνουν.Έρχετε η πρώτη μικροέξοδος με ένα στιγμιαίο ξεζαντάρισμα αλλά έφτανε για να χάσει αέρα η πίσω δεξιά ρόδα.Αλλάγή λοιπόν και συνέχεια.γρήγορος γύρο και 2:15 χρόνος πολύ καλός από ότι μου είπε ο Μίλτος με βρακιασμένα αμορτισέρ και λάστιχα χάλια.Είχα ακόμη μια μικροέξοδο μέ ενα μικρό ακούμπημα σε μια μπαριέρα.
Η ευχαρίστηση που ένιωσα όμως ήταν πολύ μεγάλη!Δεν με ένιαζε που την άλλη μέρα θα πήγαινα για τα λάστιχα και στο συνεργείο για check+up!
Ουφ!Ακόμα το θυμάμαι και θέλω και άλλο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2003, 11:09:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσοχη εκει ομως μην υπαρξει κανενα ατυχημα γιατι το χωριο ειναι μακρια και καλο θα ειναι να μην εισαι μονος σου εκει.Προσοχη γιατι υπηρξε ενα ατυχημα το προηγουμενο καλοκαιρι και σκοτωθηκε ενα παιδι εκει το οποιο ηταν και γιος του διοικητη της τροχοιας.Ειχαν ενα KADET GTE αγωνιστηκο αλλα δεν ηταν δεμενοι και ο ενας πεταχτηκε απο το παραθυρο και τον πλακωσε το αμαξι που εφερνε τουμπες.Γιαυτο προσοχη οταν πατε εκει...Ας ειναι και κανενας αλλος μαζι σας Wink

Υ.Γ.Ο μελον συνοδηγος μου με το 106 γυρνουσε σε 1:54:00


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2003, 12:10:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιαπουταναφέραμε για πίστα... στα Μέγαρα στρώνουν καινούργια άσφαλτο γιατι θα γίνουν οι αγώνες με τις νταλίκες και το drift challenge Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2003, 07:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νταλίκες ?????? για λέγε, για λέγε !!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2003, 08:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Υ.Γ.Ο μελον συνοδηγος μου με το 106 γυρνουσε σε 1:54:00


Το επίσημο ρεκόρ από ότι ξέρω είναι περίπου στα 1:45:00.

Θέλει αμάξι, χέρια, κουράγιο και πολλή-πολλή δουλειά για να κατέβει ο χρόνος Γιάννη μου. Μπήκες έκανες 2-3 γύρες και θέλεις να κάνεις χρόνο;

Όπως είπα και στον Γιάννη από κοντά, παλιά (10χρόνια πριν) μπήκα με το R5 όταν είχε "μόνο" 100 ίππους (πριν τον Turbo) και γύρισα έναν μόνο γύρο γρήγορα και μέτρησα κάτι λιγότερο από 2:10:00 αν θυμάμαι καλά. Δεν τόλμησα να κάνω 2ο πλακωμένο γύρο γιατί το λυπήθηκα τότε το αμαξάκι μου και τα παρελκόμενά του. Άσε που όταν αργότερα άκουσα χρόνους από κάτι εμπειρότερους μου πέσανε τ'αυτιά και ντρεπόμουνα να πατήσω στην πίστα (όπως πχ ο χρόνος που ανέφερε ο Νίκος παραπάνω). Ξέρεις τί είναι 15 και 20 δεύτερα διαφορά; ΤΕΡΑΣΤΙΑ! Όταν σε καινούρια διαδρομή προσπαθείς να ξεπεράσεις εαυτόν είναι 100% εξακριβωμένο ότι απλώς και μόνο στραμπουλάς το αμάξι σου, τα χέρια σου και το μυαλό σου. Αυτό αποδεικνύεται όταν τολμήσεις να χρονομετρήσεις τον γύρο σου.

Πάμε Γιάννη στα καρτ να πάρουμε από ένα γρήγορο καρτάκι να βγάλουμε 10 λεπτά τα μάτια μας, να μετρήσουμε τους χρόνους μας, και με 15Ε καθαρίσαμε. Στο Αιγίνιο θα σου κοστίζει η κ**λα σου πολύ-πολύ πιο ακριβά. Γιατί από ότι ξέρω είσαι φτωχούλης σαν και μένα αφού ακόμη και το καρτ μας πέφτει πολύ ώρες-ώρες. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2003, 12:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
νταλίκες ?????? για λέγε, για λέγε !!

Truck Festival 10-11-12 Οκτωβρίου
http://www.troxoikaitir.gr/TRUCK_%20FESTIVAL_%202003/indexTruck.htm

Multi color Multi color Multi color Multi color


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2003, 23:18:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
νταλίκες ?????? για λέγε, για λέγε !!


Έχεις ακούσει νταλίκα να πετυχαίνει 0-100km/h σε 6,5 δεύτερα!!!;;;
Έχεις ακούσει κινητήρα νταλίκας να αποδίδει 1200 ίππους!!!;;;

Στην Γερμανία που είχαν γίνει κάτι αγώνες (νομίζω γίνονται κάθε χρόνο, δεν θυμάμαι), υπήρχαν τέτοιοι τράκτορες (χωρίς ρυμουλκό από πίσω φυσικά...)


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 04:29:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως το να βαλουν καινουρια ασφαλτο για να κανουν το επομενο ντριφτ, ειναι λιγο κουλο... Laughing Laughing

Αν παλι βαζουν την ασφαλτο για τις νταλικες, ε τοτε χαλαλι... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 10:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχω δει αγώνες με νταλίκες και γουστάρω τρελά..

αλλά αν αυτά τα θηρία τα δώσουνε όλα τα γκάζια στα Μέγαρα, την επόμενη μέρα η πίστα θα κάνει για περάσματα από τζιπάκια... Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 12:42:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
έχω δει αγώνες με νταλίκες και γουστάρω τρελά..

αλλά αν αυτά τα θηρία τα δώσουνε όλα τα γκάζια στα Μέγαρα, την επόμενη μέρα η πίστα θα κάνει για περάσματα από τζιπάκια... Smile

ναι θα γίνει πίστα για το 4χ4 club και αγώνες bigfoot Laughing Laughing Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 13:27:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ παιδιά δεν είπα ούτε ότι περίμενα για χρόνο ούτε τίποτα!Την τρέλα μου έβγαλα λίγο!
Μίλτο για καρτ μέσα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Σεπ 2003, 04:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
glf έγραψε:
έχω δει αγώνες με νταλίκες και γουστάρω τρελά..

αλλά αν αυτά τα θηρία τα δώσουνε όλα τα γκάζια στα Μέγαρα, την επόμενη μέρα η πίστα θα κάνει για περάσματα από τζιπάκια... Smile

ναι θα γίνει πίστα για το 4χ4 club και αγώνες bigfoot Laughing Laughing Laughing


επειδη σε βλεπω ενημερωμενο( Wink ),ποτε θα γινει το drift?
ξερω μονο οτι θα γινει τον οκτωβρη...... Confused


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Σεπ 2003, 22:24:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
glf έγραψε:
νταλίκες ?????? για λέγε, για λέγε !!


Έχεις ακούσει νταλίκα να πετυχαίνει 0-100km/h σε 6,5 δεύτερα!!!;;;
Έχεις ακούσει κινητήρα νταλίκας να αποδίδει 1200 ίππους!!!;;;

Στην Γερμανία που είχαν γίνει κάτι αγώνες (νομίζω γίνονται κάθε χρόνο, δεν θυμάμαι), υπήρχαν τέτοιοι τράκτορες (χωρίς ρυμουλκό από πίσω φυσικά...)


Αν θυμάμαι καλά,στους αγώνες με τράκτορες που γίνονται στο εξωτερικό,η εκκίνηση δεν δίνεται από 0 χιλιόμετρα,αλλά από τα 60χαω.Μόνο που για να φτάσουν τα τέρατα αυτά των 8 τόνων τα 160 χαω που είναι και η μέγιστη επιτρεπόμενη ταχύτητα,χρειάζονται από τα 60 μόλις 7-8 δευτερόλεπτα.Όσο για τον τρόπο που σταματάνε,είναι εφοδιασμένα με ειδικούς ...υδρόψυκτους δίσκους Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2003, 08:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία ήταν η Πίστα Αιγινίου!!!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Σεπ 2003, 10:42:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Ωραία ήταν η Πίστα Αιγινίου!!!


Τι έκανες πάλι... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 19:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Ωραία ήταν η Πίστα Αιγινίου!!!
\

¨Ηταν ε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 18:09:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.... να μη ξεχάσω

Κυρ 28 Σεπ το πρωϊ, έχει track day στο Αιγίνιο! θα πάμε μια μικρή παρέα από Κοζάνη, φυσικά χωρίς το ΝΙΚΟ Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 18:13:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
.... θα πάμε μια μικρή παρέα από Κοζάνη, φυσικά χωρίς το ΝΙΚΟ Smile


Τωρα αυτο ηταν μπιχτη γιατι δεν το επιασα Question Αφου σου ειπα οτι θα ειμαι Γιανενα.Και στο κατω κατω δεν εχω να αποδηξω τιποτα σε κανεναν αν εννοεις αυτο.Ουτε με ενδιαφερει τι κανει και ποιος. Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Σεπ 2003, 18:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδες τι ειναι το track-day; ωρα; Οπως εχω ξαναγραψει το 206 μου γυρισε 2:00:30 με καποια λαθη. Κατεβαινει 2 δευτερολεπτα ακομα σιγουρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 01:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
.... να μη ξεχάσω

Κυρ 28 Σεπ το πρωϊ, έχει track day στο Αιγίνιο! θα πάμε μια μικρή παρέα από Κοζάνη, φυσικά χωρίς το ΝΙΚΟ Smile


Δεν κανονίζουμε κανα ραντεβουδάκι στην πίστα Κυριακή μεσημεράκι;
Ποιοί άλλοι θέλουν;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3464s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on