PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Αιγινίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
smpokos (γιωργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: SALONIKA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2007, 01:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω μεσα Very happy


MPAMPA MIN TREXEIS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2007, 17:38:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Παρασκευή το βράδυ θα σας πω για μας. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
smpokos (γιωργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: SALONIKA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2007, 18:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εκανα και μια ανακοινωση στο gcc αν θελουν να ερθουν και τα παιδια την κυριακη Very happy


MPAMPA MIN TREXEIS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2007, 01:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά Κυριακή δεν θα έρθουμε οργανωμένα. Αλλά από ό,τι είδα ούτε και ανοργάνωτα. Πρόσφατα πήγαμε και μεμονωμένα. Ο Μάκης έσπασε πάλι το ρεκόρ του κι εμείς ψαχνόμαστε κι άλλο.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STEL106 (ΣΤΕΛΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 16V RALLYE 2001

Ένταξη: 19 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: GIANNITSA-LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Αύγ 2007, 18:47:46    Θέμα δημοσίευσης: ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πω ρε τη έχω στα πόδια μου και δεν το βλέπω..
στην πίστα του αιγινίου πώς πάς εγώ εκεί ξέρω μόνο την πίστα καρτ που έχει.
πηγαίνει άλλο κόσμος εκεί η μπααα???
και πληρώνει για να μπείς η τζάμπο μπεμπέ είναι??


RALLYE KAI ΞΕΡΩ ΨΩΜΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Αύγ 2007, 19:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STEL106 έγραψε:
πω ρε τη έχω στα πόδια μου και δεν το βλέπω..
στην πίστα του αιγινίου πώς πάς εγώ εκεί ξέρω μόνο την πίστα καρτ που έχει.
πηγαίνει άλλο κόσμος εκεί η μπααα???
και πληρώνει για να μπείς η τζάμπο μπεμπέ είναι??


Για την πίστα του αιγινίου στρίβεις στο γήπεδο αριστερά,το παίρνεις καρφί περνας πανω απο ενα ανισόπεδο κόμβο,συνεχίζεις ευθεία,περνάς κατω απο μια γέφυρα,πας δεξιά σε ενα δρόμο με 3Α και πας πας πας...μετά απο κανα 2-3χλμ φτάνεις στην χωματερή.
Εκεί αναλύεις απο που θα μπείς μέσα Razz
Ειναι δωρεάν,πας οποτε θες,η κατάσταση της πίστας θεωρείται πολύ καλή για παρατημένη.
Καλό ειναι να πας καμμια κυριακή,διότι πηγαίνουν οι ήρωες την καθαρίζουν απτα χαλίκια και μπαίνεις ανετα.Το κακό της κυριακής είναι οτι μαζεύεται καθε καρυδιας καρύδι με οτι συνεπάγεται αυτό.
Επίσης απο σπάνια εως ποτέ δε βγάζεις συννενόηση με τους μηχανο΄βιους εκεί΄μέσα, οπότε σαν αποτέλεσμα βλέπεις το ρ1 να πλαγιάζει μπροστά σου και συ νασαι 30 ποντους απο πίσω του...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Αύγ 2007, 10:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πήγαμε 6-7 αυτοκίνητα από Κοζάνη και Θεσ/νίκη πριν δύο εβδομάδες αλλά ειλικρινά... βαρέθηκα! το πιο ενδιαφέρον ήταν κάτι κόντρες που βάλαμε στην ευθεία...

σοβαρά η σχεδίαση της είναι τελείως βαρετή...

μετά τις Σέρρες δεν το αντέχεις εύκολα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Αύγ 2007, 13:33:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
πήγαμε 6-7 αυτοκίνητα από Κοζάνη και Θεσ/νίκη πριν δύο εβδομάδες αλλά ειλικρινά... βαρέθηκα! το πιο ενδιαφέρον ήταν κάτι κόντρες που βάλαμε στην ευθεία...

σοβαρά η σχεδίαση της είναι τελείως βαρετή...

μετά τις Σέρρες δεν το αντέχεις εύκολα...


E ναι ρε νικόλα,δεν ειναι και τιποτα σπουδαίο η πίστα στο αιγίνιο.Αλλά για τους περισσότερους που δεν έχουν/δεν θελουν να διαθέσουν τα χρήματα για σερρες,είναι καλή φάση.
Ειναι κοντά,πηγαίνεις ξεκ*****νεις,κάνεις και καμμια δοκιμή εξέλιξης στην ευθεία.
Απτο να τα κάνουμε στο δρόμο καλό ειναι και το αιγινιο Very happy


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 01:49:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταύρο μαζί σου. Μπορεί μία έξοδος σε στροφή στο Αιγίνιο να είναι οδυνηρή για το αυτοκίνητο και λογικό καθότι παρατημένη 20 χρόνια, όμως πράγματι από το να τρέχουμε στους δρόμους είναι απείρως καλύτερα.

Αλλά όντως καμία σχέση με Σέρρες σαν διαδρομή (κάθε στροφή είναι ξεχωριστή σπαζοκεφαλιά - ενώ το Αιγίνιο έχει 5-6 στροφές που στρίβονται με το ίδιο στυλ - όχι ότι με χαλάει, απλή σύγκριση κάνουμε). Πήγαινε Σέρρες καμιά φορά να μπεις (αν δεν έχεις μπει). Έτσι για την εμπειρία. Αξίζει! Κι αν δεν μπορείς οικονομικά τώρα στα κοντά, ετοιμάσου από τώρα για το μεγάλο TrackDay του NHAC (αυτοκινητιστική ένωση των βορείων clubs) που κλείσαμε για 17-18 Νοεμβρίου.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 07:45:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπα μίλτο δε κάνω εγώ για πίστα Razz .Πως το λένε βρε αδερφέ,δε το χω μέσα μου...προτιμώ κάνα βουνό κι άς είμαι κουλός και δεξιοτίμονος Shocked


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2007, 09:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάντως βαρέθηκα και τζάμπα που φάγαμε και λάστιχο δηλαδή...

απλά και στις Σέρρες δε χρειάζεται να είσαι κάθε δεύτερο ΣΚ. Δύο φορές το χρόνο αλλά να κάτσεις όλη τη μέρα (να εχεις δηλαδή ξεχωριστή τετράδα ή και 6 λάστιχα) τότε γίνεται...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Σεπ 2007, 16:25:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Κυριακή που πέρασε πήγα Αιγίνιο με μια φίλη για παρέα και για να με χρονομετράει.
Έκανα 2 γύρους και είχα και στους δύο 2.02 με συνοδηγό και χωρίς να καταφέρω να βγάλω εντελώς καθαρό γύρο, αφού σε καναδυό στροφές έδιωξε λίγο παραπάνω και μου χάλασε την έξοδο. Peugeot 106, κινητήρας 1.4 75 ps μαμά (μόνο φιλτροχοάνη και εξάτμιση που δεν έδωσαν σχεδόν τίποτα), λάστιχα 185/55-14 με 35.000 χιλιόμετρα και μαμά ανάρτηση με αμορτισέρ 160.000 χιλιόμετρα (όσο και το αμάξι)!
Καλό???
Με τα παλιά μου λάστιχα (165/65-23) είχα κάνει 2.05.
Πάντως τα κερμπ στο Αιγίνιο είναι φονικά. Μια φορά βγήκα και σύρθηκα με την κοιλιά του αμαξιού πάνω στο κερμπ και στραβωσε η εξάτμιση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Σεπ 2007, 06:45:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω ο Καλούδης με ίδιο ακριβώς αυτοκίνητο έκανε 1:56 στο Αιγίνιο... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Σεπ 2007, 13:23:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μη μου λες τέτοια και δεν έχω λάστιχα για ξόδεμα!
Αν ξαναπάω θα δοκιμάσω να κάνω χρόνο χωρίς άλλο άτομο μέσα.
Την Κυριακή που πήγα πάντως είχε λαό και ήταν και μια αγωνιστική BMW του Σκουλαριώτη.
Αν σκάσει μύτη αστυνομία τι μπορούν να σου κάνουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ 2007, 00:31:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
Νομίζω ο Καλούδης με ίδιο ακριβώς αυτοκίνητο έκανε 1:56 στο Αιγίνιο... Razz

1:56 με 106 1.4 75PS χλωμότατο... Αυτός ο χρόνος είναι για Ραλάκι και με καλό οδηγό. Το 2:02 είναι ο καλύτερος χρόνος που έχω δει ή ακούσει για 106 με 75PS...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ 2007, 00:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stef80 έγραψε:

Αν σκάσει μύτη αστυνομία τι μπορούν να σου κάνουν?

Σε μαζεύουν για καταπάτηση ξένης ιδιοκτησίας. Αλλά επειδή ο ιδιοκτήτης δεν έχει κάνει ποτέ μήνυση, η αστυνομία κάποια στιγμή σταμάτησε να ασχολείται με την πίστα Αιγινίου. Αν και ποτέ δεν ξέρεις...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ 2007, 03:19:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
DrJekyll έγραψε:
Νομίζω ο Καλούδης με ίδιο ακριβώς αυτοκίνητο έκανε 1:56 στο Αιγίνιο... Razz

1:56 με 106 1.4 75PS χλωμότατο... Αυτός ο χρόνος είναι για Ραλάκι και με καλό οδηγό. Το 2:02 είναι ο καλύτερος χρόνος που έχω δει ή ακούσει για 106 με 75PS...


Ερωτηση: Ποσα χλμ ειναι η πιστα?
Ερωτηση 2: Με τι λασιχα και αναρτηση εκανες αυτον τον χρονο?
Το αμαξι ειναι μαμα μηχανικα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ 2007, 16:58:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η πίστα είναι λίγο πάνω από 3 χλμ.
Λάστιχα Dunlop SP01 185/55-14 με 35.000 χλμ σε μέτρια κατάσταση.
Ανάρτηση μαμά. Τα μπροστά αμορτισέρ έχουν 65.000 χλμ στην πλάτη τους και τα πίσω 160.000! Έχω αλλάξει ψαλίδια μόνο γιατί είχαν διαλυθεί.
Κινητήρας με φιλτροχοάνη και εξάτμιση αλλά επίσης πολύ ταλαιπωρημένος όπως και ο συμπλέκτης (άπειρες εκκινήσεις σε κόντρες ακόμα και με όλη την παρέα μέσα!) και πιθανόν με χαμηλότερη απόδοση από μαμά.
Παρόλα αυτά αν είμαι μόνος στο αμάξι και βγάλω εντελώς καθαρό γύρο δεν είναι απίθανο να σπάσει το δίλεπτο (ή το μοτέρ... Twisted evil )
Στόμα να χε να μιλήσει αυτό το αμάξι. Ακόμα και το σασί έχει σκιστεί εκεί που στηρίζεται το χειρόφρενο από την πολύ χρήση... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ 2007, 22:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως οντως το ραλλυ γυριζει με καλο οδηγό στο 1.56 το 2.02 για 106 1,4 με μαμα αμαξι και ταλαιπορημενο οπως λες, δεν μου στεκει.... Scratch Scratch Scratch Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
stef80 (stefanos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


BMW 120i msport auto 1016

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 281
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 15:49:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ένα επεισόδιο του Επιτροχόν είχε πάει ο Θεοφράστου με το δήμαρχο θεσσαλονίκης τον Παπαγεωργόπουλο με ένα Ιμπρέζα και οδηγούσε ο Παπαγεωργόπουλος και είχε κάνει ή 1.39 ή 1.49.
Ο χρόνος μου είναι αληθινός και επιμένω ότι έχει περιθώρια βελτίωσης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 5 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2644s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on