PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Αιγινίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
billisdim (Dim)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 03:13:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος οδηγαει λογικα μπαινοντας στην πιστα... (εγω παντως ΟΤΑΝ ΜΠΩ, σαν πρωτη φορα που θα μπω,χλωμο να το παω λογικα).. Αρα την ζυγοσταθμιση και την ευθυγραμμιση ΜΕΤΑ πιστας δεν βλεπω να την γλυτωνω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 09:38:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοεί εάν δεν έχεις εξόδους. Αν αποφεύγεις και τα κερμπς ακόμη καλύτερα. Ούτως ή άλλως στο Αιγίνιο τα κερμπς είναι θανατηφόρα για ολόκληρο το αυτοκίνητο.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 09:39:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

billisdim έγραψε:
Ποιος οδηγαει λογικα μπαινοντας στην πιστα... (εγω παντως ΟΤΑΝ ΜΠΩ, σαν πρωτη φορα που θα μπω,χλωμο να το παω λογικα).. Αρα την ζυγοσταθμιση και την ευθυγραμμιση ΜΕΤΑ πιστας δεν βλεπω να την γλυτωνω...


Κάνε και καμιά συμφωνία με κανα φαναρτζή για πιό σίγουρα... Rolling eyes



Anyway, σε μια επίσκεψη που είχαμε κάνει κάαααποτε (με τους βόρειους) με μετρήσανε 2:10:κάτι στον 1ο γύρο (με ένα τετακέ Embarassed ) και στον 2ο 2:02:κάτι... με τα μαμά Conti, την Apex και το μπλοκέ Cool

Έτσι όπως είμαι τώρα, πιστεύω κυνηγάω κάτω από 2 σίγουρα Smile

Bak... δώσε σήμα όταν είναι να πάτε! Very happy (για να ανοίξω τον καρόδρομο πάλι εγώ ο pathfinder Razz )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 09:50:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τετακε????
Προσεχε ρε μην εισαι μ***ας!!!
Παντως το μπλοκε κανει καλη δουλεια.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 10:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον 1ο γύρο τον έκανα αναγνωριστικό, στον 2ο άρχισε η χρονομέτρηση και τελικά είχα βάλει λάθος σημάδι για φρενάρισμα απ' ότι έδειξε το τετακέ. Ο 3ος ήτανε λίγο πιο επιφυλακτικός, και παρόλα αυτά έπεσε αρκετά ο χρόνος Cool

Για να δούμε αν ξαναπάμε τι ψάρια θα πιάσουμε Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 12:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πίστα Αιγινίου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι ξεκίνησε αυτό το τόπικ...
GIANNIS206 έγραψε:
Όταν γυρνούσα από Βόλο την προηγούμενη εβδομάδα,μπήκα στην πίστα του Αιγινίου.
Είναι 3000μέτρα με αρκετές αριστερές κλειστές στροφές και καλό σχετικά με τους δρόμους τάπητα.Αναγνωριστική βόλτα και σιγά σιγά οι ρυθμοί ανεβαίνουν.Έρχετε η πρώτη μικροέξοδος με ένα στιγμιαίο ξεζαντάρισμα αλλά έφτανε για να χάσει αέρα η πίσω δεξιά ρόδα.Αλλάγή λοιπόν και συνέχεια.γρήγορος γύρο και 2:15 χρόνος πολύ καλός από ότι μου είπε ο Μίλτος με βρακιασμένα αμορτισέρ και λάστιχα χάλια.Είχα ακόμη μια μικροέξοδο μέ ενα μικρό ακούμπημα σε μια μπαριέρα.
Η ευχαρίστηση που ένιωσα όμως ήταν πολύ μεγάλη!Δεν με ένιαζε που την άλλη μέρα θα πήγαινα για τα λάστιχα και στο συνεργείο για check+up!
Ουφ!Ακόμα το θυμάμαι και θέλω και άλλο!

Τώρα πια ο Γιαννάκης γυρνάει στο 1:58:80 και χωρίς καμία βελτίωση στον κινητήρα του... Έγινε με κινητήρα μαμά, ελαφρά κοντύτερο κορωνοπήνιο - βελτιωμένη ανάρτηση αλλά με σχεδόν πεθαμένα τα αμορτισέρ, λάστιχα για πέταμα που όμως γι αυτό και δεν τα λυπήθηκε, και φυσικά με τα χεράκια του και το μυαλουδάκι του όντας ασύγκριτα βελτιωμένα σε σχέση με πριν 3-4 χρόνια...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 12:57:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα η εξασκηση κανει παντα καλο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
smpokos (γιωργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: SALONIKA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 14:15:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εχω 2:08 στο εγινιο με εργοστασιακη αναρτηση και μονο ζαντολαστιχα 17 με λαστιχα dunlop sp9000 τελειωμενα. Very happy τωρα που μπηκαν αναρτησεις ελπιζω να παω μια μερα να δω αν κερδισαμε κανενα sec Very happy


MPAMPA MIN TREXEIS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 16:16:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Τελικα η εξασκηση κανει παντα καλο.

Από τη στιγμή που το όποιο έμφυτο ταλέντο είναι δεδομένο, αυτό που τελικά μένει στον καθένα να πράξει είναι η εξάσκηση.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 16:21:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οργωμα παιρνει εκει??
τωρα που εγινα και χωματινος Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 16:57:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικα και το ταλεντο παιζει μεγαλο ρολο.
Υπαρχουν καποιοι που δεν τα καταφερνουν να κινηθουν καλα καλα ποσο μαλλον να κινηθουν γρηγορα κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 21:41:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με πεθαμένα εντελώς αμορτισέρ και έντονη υποστροφή,ελεγχόμενη με φρενόγκαζο, 2:01.Πολύ καλό για τις συνθήκες!!Τώρα,που άλλαξα αμορτισέρ,φυλάω λάστιχα για Σέρρες και μετά για Αιγίνιο!!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
billisdim (Dim)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 21:01:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες την επομενη φορα που θα κανονισετε να πατε Αιγινιο, καντε καμια απαντηση στο τοπικ,ετσι ωστε να ερθουμε και μεις....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 11:19:07    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε σεις!
Άστε το Αιγίνιο κατά μέρος και να κανονίσουμε να ανεβούμε όλοι κατά Σέρρες μεριά!!!!! Twisted evil
Από τον Νοέμβριο φωνάζω...πότε θα ξαναμπούμε???
Κανονίζουμε από τώρα - όλοι μαζί??? Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 12:31:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για Σέρρες, προς παρέλαση (Τέλη Μάρτη) αν θέλετε, μπορώ να σας κάνω την τιμή να έρθω Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
billisdim (Dim)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 14:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

no money,no Serres... Δεν ξερω για σας,αλλα εγω προς το παρον θα αρκεστω στο Αιγινιο... Δεν μου περισσευουν 50ευρωπουλακια να τους τα δωσω για εισοδο,ουτε 30ευρω πανε ελα Σερρες(συν οτι καψω στην πιστα) απο Ναουσα που μενω... Θα πεσει λιγο η ποιοτητα,αλλα θα κερδισει η τσεπη μου νομιζω. αυυυυυτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 15:45:41    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Για Σέρρες, προς παρέλαση (Τέλη Μάρτη) αν θέλετε, μπορώ να σας κάνω την τιμή να έρθω Cool

Μάλιστα.... Razz
Η αυτού μεγαλιώτης κκ. Steve Πορδιός φαίνεται να θέλει να έρθει... Laughing
Τι λέτε όλοι οι άλλοι για τέλη Μαρτίου/αρχές Απριλίου να την κλείσουμε όλοι μαζί???

Αντε μαζευτείτε τώρα που μπορεί να παίξουν λάστιχα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 16:11:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιζει να ερθω και εγω για καμια βδομαδα πανω.
Απο τις 22 μεχρι τις 29 λεω εκτος απροοπτου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2007, 01:08:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα ολοι μεσα μου ειστε!!!!! τελευταια στιγμη θα αρχισουν οι δικαιολογιες...


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2007, 09:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
τωρα ολοι μεσα μου ειστε!!!!! τελευταια στιγμη θα αρχισουν οι δικαιολογιες...

Για μένα πάει αυτό.... Embarassed ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 4 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2668s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on