PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Αιγινίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 08:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα να δεις χθες βραδυ που με πηγαινε σπιτι τι βολτα μου προσεφερε..........Ο ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟΣ.Τραβαγε χειροφρενα στα στενα με χιλμ και περναγε φιλερ.Ποτε καμια μερα θα το στουμπησει πουθενα Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 23:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Πήγα και εγώ στην Πίστα με τα παλιά λάστιχα, την μαμά σκισμένη ανάρτηση, το χτυπημενο διαφορικό.....μόνο για βόλτα δηλαδή!
Ο Νίκος με έκανε και δύο γύρες και είδα τι είναι πραγματικά το αγωνιστικό!
Δυστυχώς έφυγα νωρίς γιατί είχε δουλεία!

Υ.Γ Νίκο σε ευχαριστώ πολύ για αυτήν την εμπειρία που με προσέφερες! Wink


..και που να είσουν μέσα στο χρονομετρημένο Smile

εγώ σόρυ που μπερδεύομαι με τα ονόματα και προηγουμένως δε σε έγραψα σωστά Smile

καλά, που κυκλοφορείς με αυτό το διαφορικό ? το ακούγαμε όταν περνούσες και ανατριχιάζαμε !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 23:36:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εμενα να δεις χθες βραδυ που με πηγαινε σπιτι τι βολτα μου προσεφερε..........Ο ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟΣ.Τραβαγε χειροφρενα στα στενα με χιλμ και περναγε φιλερ.Ποτε καμια μερα θα το στουμπησει πουθενα Laughing Laughing


Αμαν αυτές οι περιγραφές.. φίλερ... ηρέμησε ρε.. ιδίως το δεύτερο στο τράβηξα επειδή απόρησα που σου έκανε εντύπωση το πρώτο !!! Smile
Στον Αγ. Κων/νο τραβάω ακόμα πιο θεαματικό !!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 00:51:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και να φανταστείς ότι δεν το πίεσα καθόλου!
Ψαρωτικό ε??
Θα γίνει και αυτό όταν λυθεί το οικονομικό!(σύντομα!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 08:31:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωρε θα κρατήσει ?? Very happy φτου φτου φτου, μη το ματιάσω Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 08:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Στον Αγ. Κων/νο τραβάω ακόμα πιο θεαματικό !!


Κοιτα καμια μερα να μην τα παρει ο Αγιος στο κρανιο και φωναξει την Αστυνομια και σε μπουζουριασουν μεσα. Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2003, 18:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγαμε στο αιγινιο χθες.. Η αποφαση παρθηκε ξαφνικα και δεν προλαβα να ειδοποιησω,δυστυχως Sad Ημασταν 5 αυτοκινητα, CLIO 1,4 16V-205 1,6-ROVER 414-DAIHATSU CHARADE 101HP-και το 206 μου. Η πιστα ηταν σε ψιλοαθλια κατασταση και αρχικα βαλαμε κοντρα στην ευθεια για να δουμα διαφορες- Το daixatsu μου εριξε 1,5αυτοκινητο,εγω εριξα στο 205 1καπο,Το 205 στο CLIO 5αυτοκινητα και το CLIO sto ROVER 1,5αμαξι. [στην ευθεια στο 206 εσπαγε μεχρι και 3η] Στη συνεχεια το daixatsu kai to CLIO καναν απο 2 γυρους και οι επιδοσεις τους ηταν 2.00.6-2.02.7 αντιστοιχα. Ολα τα οχηματα φοραν ελευθερο φιλτρο και εξατμιση Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Οκτ 2003, 01:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα είχε πολύ φασαρία!! Laughing
Δε μου λες αν τα ανοίξουμε εκεί λες να μας πιάσουν? Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Οκτ 2003, 01:38:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντυπωσιακή και η διαφορά του 205 από το clio!!!
Για τα υπόλοιπα κάλά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Οκτ 2003, 18:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εμενα να δεις χθες βραδυ που με πηγαινε σπιτι τι βολτα μου προσεφερε..........Ο ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟΣ.Τραβαγε χειροφρενα στα στενα με χιλμ και περναγε φιλερ.Ποτε καμια μερα θα το στουμπησει πουθενα Laughing Laughing


Αμαν αυτές οι περιγραφές.. φίλερ... ηρέμησε ρε.. ιδίως το δεύτερο στο τράβηξα επειδή απόρησα που σου έκανε εντύπωση το πρώτο !!! Smile
Στον Αγ. Κων/νο τραβάω ακόμα πιο θεαματικό !!


Κοίτα να δείς σε ποιόν έδωσα το CC για αναγνωρίσεις... όϊ όϊ όϊ μάναμ' !!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Οκτ 2003, 19:31:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To 205 εκανε σερβις προσφατα και ειχε 100αρα BP, Επισης το σαζμαν του ειναι θεοκοντο και βοηθαει πολυ στην πιστα ..... Εκει που τελειωναμε εγω εσπαζα την 3η και αυτως ειχε ανοιγμενη 4η. Πηγαιναμε σχεδον τα ιδια [στην ευθεια]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Οκτ 2003, 10:10:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
glf έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εμενα να δεις χθες βραδυ που με πηγαινε σπιτι τι βολτα μου προσεφερε..........Ο ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟΣ.Τραβαγε χειροφρενα στα στενα με χιλμ και περναγε φιλερ.Ποτε καμια μερα θα το στουμπησει πουθενα Laughing Laughing


Αμαν αυτές οι περιγραφές.. φίλερ... ηρέμησε ρε.. ιδίως το δεύτερο στο τράβηξα επειδή απόρησα που σου έκανε εντύπωση το πρώτο !!! Smile
Στον Αγ. Κων/νο τραβάω ακόμα πιο θεαματικό !!


Κοίτα να δείς σε ποιόν έδωσα το CC για αναγνωρίσεις... όϊ όϊ όϊ μάναμ' !!! Laughing Laughing Laughing


Δεν ηξερες.......δεν ρωταγες Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Οκτ 2003, 16:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.... καλύτερα να σου βγεί το μάτι, παρά το όνομα...

κάτι ήξερε και ο ποιητής...

και όλα αυτά από τις φήμες του σουρδο-ΝΙΚΟΥ .....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Οκτ 2003, 17:46:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
.... καλύτερα να σου βγεί το μάτι, παρά το όνομα...

κάτι ήξερε και ο ποιητής...

και όλα αυτά από τις φήμες του σουρδο-ΝΙΚΟΥ .....


Φημες εεεεεε...................Σουρδο Νικος εεεεεεεεεε Question Και το HONDA στο Αιγινιο που εβγαλες απο τον δρομο και το εκανες (ποσο ζημια ειπες Question )...και αυτα φημες ειναι Question Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Οκτ 2003, 21:09:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κεράσω σοκολατάκια να περάσουν οι πικρίες και τα σχόλια;; Laughing
Έ;; Τί λέτε;; Να είμαστε όοοοολοι μαζί πάλι μια ευτυχισμένη οικογένεια! LaughingLaughingLaughing
Φρόνιμαααααααααααα Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Οκτ 2003, 21:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρμόλαος έγραψε:

Φημες εεεεεε...................Σουρδο Νικος εεεεεεεεεε Question Και το HONDA στο Αιγινιο που εβγαλες απο τον δρομο και το εκανες (ποσο ζημια ειπες Question )...και αυτα φημες ειναι Question Twisted evil


Τώρα τι θα γίνει, θα μας βγάλεις όλα τα άπλυτα στη φόρα ?

στο Honda δεν έκανα ζημιά !! -15 μοίρες κάμπερ του έδωσα για καλύτερο πάτημα !!! άλλο που ο περιπτεράς δεν το γούσταρε....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billisdim (Dim)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Φεβ 2007, 00:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτε θα κανονισουμε την επομενη συναντηση στο Αιγινιο τα μελη Β Ελλαδος παιδες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Φεβ 2007, 08:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ συντομα... (τωρα που εχω και 2η τετραδα ζαντες Cool )


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billisdim (Dim)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 31 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 00:38:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπονοεις πως θα χρειαστουν και δευτερες ζαντες η ιδεα μου ειναι?τοσο πολυ θα στραμπουλιχτει το αμαξι στην πιστα? backclima θα περιμενω δημοσιευση οταν αποφασιστει τελικα. παρεπιπτοντως, πρεπει να ειδα το 206 σου στην Σινδο παρκαρισμενο πριν λιγο καιρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2007, 02:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

billisdim έγραψε:
Υπονοεις πως θα χρειαστουν και δευτερες ζαντες η ιδεα μου ειναι?τοσο πολυ θα στραμπουλιχτει το αμαξι στην πιστα?


καμία σχέση
απλά στις 2ες ζάντες θα ζαντάρει 2ο σετ λάστιχων προκειμένου να μην χαλάσει τα δρομίσια του.
οι ζάντες στην πίστα δεν παθαίνουν τίποτα (με λογική οδήγηση)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 3 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2828s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on