PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πίστα Αιγινίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 09:23:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Τωρα αυτο ηταν μπιχτη γιατι δεν το επιασα Question Αφου σου ειπα οτι θα ειμαι Γιανενα.Και στο κατω κατω δεν εχω να αποδηξω τιποτα σε κανεναν αν εννοεις αυτο.Ουτε με ενδιαφερει τι κανει και ποιος. Evil


Μη χαλιέσαι ρε, αλλά εκεί θα έβλεπες το κράτημα από τα Silverstone. Ποιος είπε να αποδείξεις κάτι ? και θα κατέβει και όλη η παρέα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 09:36:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμείς θα φύγουμε κατά τις 9 από Κοζάνη. Γεράσιμε, θα μαζευτούμε όλοι, θα μπουν μερικοί για βόλτα και μερικοί για χρονομετρημένα και οι αλλοι θα χαζεύουν. θα δούμε και τρελό άνοιγμα από 1000αρι Suzuki.

Μίλτο, καλύτερα να κανονίσουμε για νωρίτερα, το μεσημέρι θα είμαστε φευγάτοι!! να μη μας φάει και ο ήλιος, μερικοί θέλουν να προλάβουν και τη F1 στο tv.. Smile

άμα θα είχα και τον άλλον ερχόμουνα και Θεσ/νίκη, αλλά...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 13:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω ειμαι ψημενος αλλα τη φορμουλα δεν τη χανω με τιποτα,τι ωρα υπολογιζεται απο κοζανη να ειστε Question προτεινω κατα τις 10 να ειμαστε εκει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 14:16:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε δεν κανονίζετε και τίποτα μεταξύ 6-11 Οκτωβρίου που θα είμαι και εγώ επάνω;

Αντε να σας δω...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 15:18:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Ρε δεν κανονίζετε και τίποτα μεταξύ 6-11 Οκτωβρίου που θα είμαι και εγώ επάνω;

Αντε να σας δω...

Ώπ!!! Sindobrix τι θα κάνεις στα μέρη μας;; Ταξίδι του μέλιτος; Very happy Very happy


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 16:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Ρε δεν κανονίζετε και τίποτα μεταξύ 6-11 Οκτωβρίου που θα είμαι και εγώ επάνω;

Αντε να σας δω...


Να τα να τααααα Very happy Very happy Very happy Προεδρε θα ανεβεις επανω Question Βρε τι θα παθουμε Razz Μην τυχων και ΔΕΝ βρεθουμε.Θα σου κανω το Κινεζικο μαρτυριο με την σταλα απο βενζινα Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 17:00:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
Παιδια εγω ειμαι ψημενος αλλα τη φορμουλα δεν τη χανω με τιποτα,τι ωρα υπολογιζεται απο κοζανη να ειστε Question προτεινω κατα τις 10 να ειμαστε εκει..


κατα τις 10:30 θα είμαστε εκεί. αν θες έλα και μισή ώρα νωρίτερα για προπόνηση χωρίς να σε δούμε Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 17:03:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Ρε δεν κανονίζετε και τίποτα μεταξύ 6-11 Οκτωβρίου που θα είμαι και εγώ επάνω;

Αντε να σας δω...


Κατά τις 11 του μήνα έλα να μας βρεις Αλεξ/πολη εμένα το ΝΙΚΟ και τη lia.
Ο ένας θα μου αλλάζει λάστιχα και η άλλη θα μου καθαρίζει το αλεξινέμιο στο service Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 17:40:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θα σε κανω Νικοοοοοοοοοο Question Question Question Το αλλο με τον ΤΟΤΟ το ξερεις Question Question Question Ααααα........στο μεταξυ εχουμε 3-4 αμαξια που θα τρεχουν εκει.Να δουμε ποιους θα πρωτοβοηθαμε εκει Exclamation Τρεχει και το ΜΑΧΙ Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Σεπ 2003, 23:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχετε δίκιο παιδιά. Το πρωί είναι πιο καλά. Αλλά δυστυχώς εγώ θα μπορούσα μετά τις 14:00. Οπότε κανονίστε να βρεθείτε όσοι θέλετε εκεί με τον glf κατά τις 10:00 το πρωί. Άλλη φορά θα προσπαθήσω ξανά.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Σεπ 2003, 08:11:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χανεις Μιλτο χανεις που δεν θα πας Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2003, 22:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγαμε και περάσαμε και καλά!

Οι κυριότεροι αντίπαλοι εγώ και γνωστός περιπτεράς της Κοζάνης με κίτρινο vti , αμφότεροι με σλικαδούρες. Του περιπτερά εντελώς πιστιάρικο, το δικό μου ραλιάρικο (Bri540). Και οι δύο κατεβάσαμε φυσικά χρόνους.
εγώ από 1:55.5 που είχα πήγα στο 1:50.8 με ένα μόνο χρονομετρημένο πέρασμα
και ο περιπτεράς από 1.56.0 πήγε στο 1.54.0 και το πάλεψε αρκετά για να κατέβει κι άλλο.

είχε τα πάντα η μέρα. κόντρες με αυτοκίνητα, κόντρα GSXR1000 με ντραγκστεράδικο Punto, burnouts και άλλα ανώριμα Smile

με το που έφτασα βρήκα και τις συμμετοχές από Θεσ/νίκη (Peugeot) και Αθήνα! (Honda)
Από εδώ ήταν η παρέα του Κων/νου και του Γεράσιμου-Frapeole. Στην αρχή πήγα αρκετές βόλτες με τα παιδιά και μάλιστα βίδωσα camera όπως στα ράλι για να τραβήξω πλάνα με τα αυτ/τα μπροστά μου, κάνοντας την διαδρομή της πίστας!! Τράβηξα και το χρονομετρημένο μου και είμαστε καλά Smile

Και όταν φύγαμε πήγαμε στο Αιγίνιο (την πόλη) που είχε συνάντηση βελτιωμένου αυτ/του μέσα σε μια πίστα καρτ και την πέσαμε για ροφήματα. Αργότερα έπεσε και μάσα στην Καστανιά Smile

a perfect day ... for winners Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 00:29:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα με πιεση 36 στα λαστιχα και με 2 μικρες βελτιοσουλες σε 2 στροφες 1:58:23..... Ο χρονος ηταν πολυ καλος και απλα θα αναφερω τα αυτοκινητα που ηταν γρηγοροτερα: - -S3 1:56:8 -CRX 250Hp 1:58:05 και τα 2 αυτοκινητα που ανεφερε ο glf... Αν εξαιρεσουμε το αγωνηστικο106 απο τα αλλα 3 το πιο αδυναμο ηταν το civic με 170Hp το οποιο ειχε και slick λαστιχα. Τα συμπερασματα δικα σας..... Wink


ΤΕΖΑ ΤΟ 206.. [μαμα αμορτισερ] Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 00:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προσθεσω οτι εκανα μονο ενα περασμα και ηταν και ενα 206 1,4 το οποιο νομιζω γυρισε στο 2:09. Σβουριξαν γυρω στα 15 αυτοκινητα και καμια 10αρια κοιτουσαν, ηταν και 4 μηχανες.. ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 01:21:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου φαίνεται ότι το Αιγίνιο πρέπει να το κάνουμε στέκι...
Έχει ακόμη εκείνο τον καρόδρομο για να φτάσεις μέχρι εκεί;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 08:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη χρονο ημερας εκανε ο φιλος μου ο Νικος Question Θα σκυλιασε ο Περιπτερας Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 13:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yeap, κρατάω τα σκήπτρα Smile σε χρόνους που κρατάει η παρέα. και το τελευταίο έχει σημασία γιατί αν πάει κάποιος με τα φιλαράκια του και μας πει την άλλη μέρα "έκανα τόσο" εμείς θα τον πιστέψουμε ανάλογα με πόσο όμορφος είναι...

στα δικά μας μετρημένα, είχαμε 2 ή 3 άτομα που κρατούσαν χρόνο για το κάθε αμάξι ! επίσημα πράματα, όχι παίζουμε Smile

Νικ, ο περιπτεράς ήπιε το αμίλητο νερό, δεν περίμενε να το κατεβάσω τόσο πολύ Smile επίτηδες δεν έκανα και δευτέρη γύρα για να μην μου πάθει και τίποτα ο περιπτεράς και που να τον τρέχουμε μεσ'την ερημιά.
όπως και μέχρι χθες, τον άφηνα να ελπίζει. αφού είδε ότι δεν με πιάνει με στήσιμο, πήρε τα σλικ. και τη μέρα που ήξερα ότι θα το ρίξει πήγα και γω και τον γείωσα Twisted evil Twisted evil Twisted evil καλά που είχα και το κορονωπήνιο, και του έκανα μεγάλη τη διαφορά, αλλιώς θα το παίδευα λίγο και μάλλον θα ήμουν στο 1:52 πιστεύω φυσικά με σλικ.

τώρα απειλεί ότι θα κοντύνει κι αυτός τη μετάδοση... ε ρε πλάκα που έχει Smile

Μίλτο έχει ακόμα τον καρόδρομο και στον πηγαιμό τον πέρασα με 60-70 (και τα σλικ φορεμένα) και τα έκανα ασπρα τα άλλα αυτοκίνητα της παρέας. φυσικά μετά με βρίζανε Smile αλλά εγώ ανέμελος φύσαγα το 106 για να φύγει η σκόνη από το πίσω μέρος Smile

A, έκανα και τον καθηγητή της πίστας σε ένα παιδί από Αθήνα με... Prelude!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 13:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..άσχετο αλλά το πρωϊ που πήγαινα, βρήκα στην Καστανιά μια Porshe Carrera 4 γαλλική... τον πέρασα και του έδειξα πως να προσπερνάει και άρχισε να το δίνει και να με φτάνει, ώσπου σε μια ανηφορική με 3η πατημένη (χοχοχο πως φαίνεται ο ραλίστας) μου φεύγει το πίσω μέρος και κάνο ανάποδο για 2-3 sec.... (φυσικά χωρίς να το θέλω!! μου έφυγε) από εκεί πρέπει να φριχτηκε ο τύπος και έμεινε πίσω.... χεχεχε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 19:29:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
..άσχετο αλλά το πρωϊ που πήγαινα, βρήκα στην Καστανιά μια Porshe Carrera 4 γαλλική... τον πέρασα και του έδειξα πως να προσπερνάει και άρχισε να το δίνει και να με φτάνει, ώσπου σε μια ανηφορική με 3η πατημένη (χοχοχο πως φαίνεται ο ραλίστας) μου φεύγει το πίσω μέρος και κάνο ανάποδο για 2-3 sec.... (φυσικά χωρίς να το θέλω!! μου έφυγε) από εκεί πρέπει να φριχτηκε ο τύπος και έμεινε πίσω.... χεχεχε


Χαχα.Επρεπε να σε κυνηγαγε να γελουσαμε λιγο.Τι δηλαδη Question Επειδη εχει PORCHE σημαινει οτι παταει τα παντα Question Βρε θα ετρωγε τσεκουρι...Που πας ρε καραμητρο στις στροφες να πιασεις αγωνιστηκο αμαξι ε Question Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 21:32:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα και εγώ στην Πίστα με τα παλιά λάστιχα, την μαμά σκισμένη ανάρτηση, το χτυπημενο διαφορικό.....μόνο για βόλτα δηλαδή!
Ο Νίκος με έκανε και δύο γύρες και είδα τι είναι πραγματικά το αγωνιστικό!
Δυστυχώς έφυγα νωρίς γιατί είχε δουλεία!

Υ.Γ Νίκο σε ευχαριστώ πολύ για αυτήν την εμπειρία που με προσέφερες! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 2 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1852s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on