PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

εξάτμιση για peugeuot 206 φιλτροχοάνη και καταλύτης

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
j0k3r (giwrgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4

Ένταξη: 16 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Barkiza

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 03:40:24    Θέμα δημοσίευσης: εξάτμιση για peugeuot 206 φιλτροχοάνη και καταλύτης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Smile καλησπέρα σε όλους έχω το peugeuot 206 1.4 και θέλω να του αλλάξω εξάτμιση καταλύτη γιατί έχει σπάσει και ακούγεται σαν βατράχι όταν πνίγεται είναι αίσχος πραγματικά εκτός από αυτό θέλω να του αλλάξω φιλτροχοάνη και δεν ξέρω τη να του βάλω πάνω για να έξω αποδώσει λόγο του γκαζιού που είναι ηλεκτρονικό..Μπορείται να μου πείτε σας παρακαλώ τη εξάτμιση να του βάλω? Σκέφτομαι μια ολοσομη από την πολλαπλή μέχρι πίσω στο τελικό και να είναι group Ν και να αλλάξω τον καταλύτη όπως σας είπα είναι σπασμένος.. Τώρα όσο αφορά το φίλτρο αέρος θέλω να του βάλω μια καλή φιλοτροχοάνη για να έχω καλύτερη ροπή..!! Απάντησε μου για να ξέρω και εγώ τη να κάνω..!! Ευχαριστώ..!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 09:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι ερωτήσεις σου είναι ήδη απαντημένες στις αντίσοιχες θεματικές ενότητες
have fun reading Wink


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
j0k3r (giwrgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4

Ένταξη: 16 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Barkiza

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 14:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραία όλα αυτά δεν βγάζω νόημα όμως το τη πρέπει να κάνω και τη να βαλω στο αμάξι επειδή είναι ταλαιπωρημένο και δεν ξέρω τη να αλλάξω πρώτα μια διευκρίνιση θα ήταν καλύτερο πιστεύω ευχαριστώ!!![b][/b]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1763s (PHP: 48% - SQL: 52%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on