PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ελαστικά ΤΟΥΟ Τ1S
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2003, 16:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Εγώ γλυστράω μπροστά και μάλλον πρέπει να κατεβάσω την πίεση!


Σήμερα υπό τρελλή βροχόπτωση και βγαίνοντας από παράδρομο στο δρόμο της Χαλκιδικής με 1η και 15 χαω,πάτησα απότομα το γκάζι και το αμάξι πετάχτηκε μπροστά χωρίς ίχνος σπιναρίσματος,κι ας είχε κάτω 2-3 πόντους νερό σε εκείνο το σημείο.Προς Καλλικράτεια άνετα 130-140 χαω περνώντας μέσα από τις αμέτρητες μικρές λίμνες και ποτάμια που σχηματίστηκαν,χωρίς ούτε μια φορά να νιώσω την παραμικρή δόση υδρολίσθησης,το παραμικρό ελάφρωμα του τιμονιού.Έχω μείνει κατενθουσιασμένος από τα ΤΟΥΟ ,ΚΑΙ στη βροχή,παρόλο που στην αρχή είχα σοβαρές αμφιβολίες για την απόδοσή τους σ`αυτόν τον τομέα (λόγω χάραξης).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
106S16 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 14:19:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά δώστε καμιά διευθηνση-τηλέφωνο από ΤΟΥΟ στην Α. Θεσσαλονίκη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2003, 15:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106S16 έγραψε:
Παιδιά δώστε καμιά διευθηνση-τηλέφωνο από ΤΟΥΟ στην Α. Θεσσαλονίκη


Δυστυχώς τις χαμηλώτερες τιμές τις πήραμε ο Γιάννης κι εγώ από...το Κιλκίς και τις Σέρρες (270-300€ για τα 185/55/15).Στην ανατολική Θεσσαλονίκη όπου μένω κι εγώ,δεν μπόρεσα να τα βρω κάτω από 370€.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2003, 18:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
106S16 έγραψε:
Παιδιά δώστε καμιά διευθηνση-τηλέφωνο από ΤΟΥΟ στην Α. Θεσσαλονίκη


Δυστυχώς τις χαμηλώτερες τιμές τις πήραμε ο Γιάννης κι εγώ από...το Κιλκίς και τις Σέρρες (270-300€ για τα 185/55/15).Στην ανατολική Θεσσαλονίκη όπου μένω κι εγώ,δεν μπόρεσα να τα βρω κάτω από 370€.

Με κάλυψες! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
106S16 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2003, 22:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυχαριστώ πσιδιά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 12:08:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε ΤΟΥΟ Τ1S 195/55/15 Η στην Αθήνα. Κατα προτίμηση Νότια Προάστεια ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
paradisos9_mr2 (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Toyota Mr2

Ένταξη: 19 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθηνα (περιστερι)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2004, 14:06:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟΥΟ Τ1S Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Τι γνώμη έχετε (όσοι γνωρίζεται) γιά τα ΤΟΥΟ Τ1S 195/55/15 τα οποία τα βρίσκω 340 € Question


και αυτο ειναι το δικο μου 205/50/15 Toyo T1s μετα απο 1 μηνα




Basketball ...volley...tenis....football, they all need only one ball......,racing needs TWO!!!

To drift ειναι σαν την ζωη. Θελει ισορροπια!!

MR2 Club of Greece
www.mr2club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2004, 16:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φαντάζομαι αυτό που δείχνει η φωτογραφία είναι πίσω έτσι;

Σε ένα μήνα βρε θηρίο; Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 06:31:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η φωτογραφία δεν υποδεικνύει ταυτόχρονα και γνώμη, παρόλα αυτά, είναι τα ελαστικά που παρήγγειλα. Και φυσικά δεν έχω πρόθεση να τα κρατήσω μόνο μερικές εβδομάδες.


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 10:19:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα TOYO εχω κι εγω και εδω και 3 μηνες περιπου πανε πολυ καλα!
φυσικα για να γινουν λιωμα σε 1 μηνα οπως τα παραπανω στη φωτογραφια πρεπει να εφαγαν πολυ σκισιμο.
Δεδομενου οτι αν και V εχουν πολυ μαλακη γομα (τυπου Η) τρωγονται γρηγορώτερα ειδικα αν τα σκιζεις.
Οπως και να εχει για νορμαλ χρηση αλλα και "νορμαλ" σκισιμο προτεινονται ανεπιφυλακτα.
Το προσον τους: Δουλευουν σχεδον αμεσως γιατι ζεσταινονται ευκολα σε αντιθεση με τα F1 που θελουν αλογα για να δειξουν τις αρετες τους. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 14:11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για προσδιόρισε το "Normal" σκίσιμο ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 07:52:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα & Χρόνια Πολλά ... Rolling eyes

Διαβάζω με ενδιαφέρον όσα λέγονται και γράφονται ... οπότε ας κάνω και εγώ μερικές ερωτήσεις ... Smile

Πρόκειται σύντομα και εγώ (κατά 99%) να περάσω σε ΤΟΥΟ Proxies T1S σε διάσταση 215/40/17 ή 205/45/17 (αν θα βρω στην Ελλάδα) ... Θα ήθελα να ρωτήσω (από όσους το φοράνε) κατά πόσο είναι ευχαριστημένοι και αν τελικά ζεστένεται γρήγορα ??
Εχει την αίσθηση του σκληρού ελαστικού όπως για παράδειγμα του Pirelli ή του Bridgestone ?

Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω και το εξής ....
Ποιος μπορεί να καταλάβει για ποιο λόγο τα TOYO έχουν περί τα 300 με 400 euro η τετράδα και από την άλλη τα YOKOHAMA Parada ή τα AVS Sport έχουν περί τα 600 με 700 euro στην Ελλάδα ? ? ? ? Exclamation Exclamation

Εχω και άλλες ερωτήσεις αλλά σιγά-σιγά ... Confused Confused Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 21:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
για προσδιόρισε το "Normal" σκίσιμο ...


normal σκισιμο= το σκιζω οταν θελω αλλα προσεχω γιατι ξερω πως ειναι λαστιχο και καποια στιγμη θα φαγωθει, αυτο σημαινει πως δεν χρειαζεται να το φερνω στα ορια του ειτε παω για τσιγαρα στο περιπτερο ειτε στο χωριο μου για το Πασχα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 07:15:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σου Νίκο και χρόνια πολλά. Θα ρωτήσω το γνωστό μου, (εκεί που θα βάλω κι εγώ τα Τ1) για τις συγκεκριμένες διαστάσεις.


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 09:23:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Γειά σου Νίκο και χρόνια πολλά. Θα ρωτήσω το γνωστό μου, (εκεί που θα βάλω κι εγώ τα Τ1) για τις συγκεκριμένες διαστάσεις.


thank u!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
paradisos9_mr2 (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Toyota Mr2

Ένταξη: 19 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθηνα (περιστερι)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 09:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Καλημέρα & Χρόνια Πολλά ... Rolling eyes

Πρόκειται σύντομα και εγώ (κατά 99%) να περάσω σε ΤΟΥΟ Proxies T1S σε διάσταση 215/40/17 ή 205/45/17 (αν θα βρω στην Ελλάδα) ... Θα ήθελα να ρωτήσω (από όσους το φοράνε) κατά πόσο είναι ευχαριστημένοι και αν τελικά ζεστένεται γρήγορα ??
Εχει την αίσθηση του σκληρού ελαστικού όπως για παράδειγμα του Pirelli ή του Bridgestone ?


Τι δεικτη εχουν τα ΤΟΥΟ, ποσα αλογα ειναι το αμαξι σου και τι διαδρομες κανεις??


Basketball ...volley...tenis....football, they all need only one ball......,racing needs TWO!!!

To drift ειναι σαν την ζωη. Θελει ισορροπια!!

MR2 Club of Greece
www.mr2club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Απρ 2004, 22:37:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paradisos9_mr2 έγραψε:
Τι δεικτη εχουν τα ΤΟΥΟ??


Αν και η ερώτηση είναι αόριστη, αναφέρω ότι η ΤΟΥΟ ως εταιρία παραγωγής ελαστικών, παρέχει για όλα τα αυτοκίνητα, το ίδιο φάσμα επιλογής ελαστικού και δείκτη όπως η Michelin, Continental κ.α. Άρα εξαρτάται απο ποιό τύπο ελαστικού θα επιλέξεις να βάλεις. Τα συγκεκριμένα Τ1S ξεκινούν απο δείκτη V και πάνω.


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
paradisos9_mr2 (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Toyota Mr2

Ένταξη: 19 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθηνα (περιστερι)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2004, 08:29:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
paradisos9_mr2 έγραψε:
Τι δεικτη εχουν τα ΤΟΥΟ??


Αν και η ερώτηση είναι αόριστη, αναφέρω ότι η ΤΟΥΟ ως εταιρία παραγωγής ελαστικών, παρέχει για όλα τα αυτοκίνητα, το ίδιο φάσμα επιλογής ελαστικού και δείκτη όπως η Michelin, Continental κ.α. Άρα εξαρτάται απο ποιό τύπο ελαστικού θα επιλέξεις να βάλεις. Τα συγκεκριμένα Τ1S ξεκινούν απο δείκτη V και πάνω.


thes na mou peis oti mporo na bro lastixo 215/45/17 se diekth H???

rotisa gia ton deikth giati anaferane ean zestenonte grhgora!!!!


Basketball ...volley...tenis....football, they all need only one ball......,racing needs TWO!!!

To drift ειναι σαν την ζωη. Θελει ισορροπια!!

MR2 Club of Greece
www.mr2club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάϊ 2004, 18:50:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν γνωρίζω τι θες κατ' αρχάς να ρωτήσεις για να μάθεις τελικά. Ήμουν πιστεύω απολύτως σαφής ως προς την πρώτη σου ερώτηση. Ότι ελαστικό βρίσκεις απο τους άλλους κατασκευαστές ελαστικών, το βρίσκεις και στην ΤΟΥΟ στον αντίστοιχο δείκτη.
Αν εσύ τώρα ψάχνεις να βρείς 215/45/17 και με δείκτη Η, δεν γνωρίζω που θα τα καταφέρεις. Κι αν τα βρείς ενημέρωσε κι εμάς τους υπόλοιπους. Για την ΤΟΥΟ πάντως υπάρχουν, αλλά όχι με δείκτη Η κι όχι στην Ελλάδα!
Τέλος, αναφέρω (χωρίς να είμαι ειδήμων) ότι ο δείκτης δεν έχει να κάνει σε τίποτα με το αν ζεσταίνεται γρήγορα το ελαστικό η όχι. Ο δείκτης έχει να κάνει με την ικανότητα του ελαστικού να δουλεύει σωστά μέχρι μιά συγκεκριμένη ταχύτητα. Ενώ το κατά πόσο γρήγορα ζεσταίνεται ένα ελαστικό, έχει να κάνει με τα υλικά με τα οποία είναι κατασκευασμένο το ελαστικό αυτό. Κατά πόσον γρήγορα φτάνει στη θερμοκρασία καλής λειτουργίας, και κατά πόσον την συντηρεί αυτή.
Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο... Very happy


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
paradisos9_mr2 (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Toyota Mr2

Ένταξη: 19 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθηνα (περιστερι)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2004, 09:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok οτι πεις!!!


Basketball ...volley...tenis....football, they all need only one ball......,racing needs TWO!!!

To drift ειναι σαν την ζωη. Θελει ισορροπια!!

MR2 Club of Greece
www.mr2club.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,174s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on