PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ελαστικά ΤΟΥΟ Τ1S
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2003, 23:48:37    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ελαστικά ΤΟΥΟ Τ1S Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι γνώμη έχετε (όσοι γνωρίζεται) γιά τα ΤΟΥΟ Τ1S 195/55/15 τα οποία τα βρίσκω 340 € Question



Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Σεπ 2003, 00:12:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η τιμή πάντως είναι πολύ καλή. Η Toyo είναι θυγατρική της Bridgestone, άρα τεχνογνωσία υπάρχει. Μπορείς να την εμπιστευθείς.
Το συγκεκριμένο λάστιχο δεν το ξέρω αλλά στο παλιό μου αμάξι είχα τα Toyo F3 (σπορ λάστιχο που λογικά θα έχει καταργηθεί) και μου άρεσαν τόσο που τα ξαναέβαλα άλλες 2 φορές.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Σεπ 2003, 01:48:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλασσική περίπτωση καλού σπορ ελαστικού. Τα φοράει φίλος με Mazda 323 F 1.5 και είναι ευχαριστημένος...

Σαν καλό σπορ ελαστικο συνεπάγεται καλό κράτημα γρηγορες φθορές




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Σεπ 2003, 20:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρα πολυ καλο λαστιχο απλα φθειρεται σχετικα γρηγορα.Το πιο κορυφαιο απο ολα ειναι οτι κραταει την θερμοκρασια του για πολυυυ ωρα ακομα και αν πεσουν οι ρυθμοι! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2003, 13:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell έγραψε:
Παρα πολυ καλο λαστιχο απλα φθειρεται σχετικα γρηγορα.Το πιο κορυφαιο απο ολα ειναι οτι κραταει την θερμοκρασια του για πολυυυ ωρα ακομα και αν πεσουν οι ρυθμοι! Wink


Παιδιά μάλλον αυτά θα βάλω στο αυτοκίνητό μου... Τα βρήκα με 350 ευρώ...
Αυτές τις μέρες θα αλλάξω λάστιχα, αφού όποιος βλέπει πως έχουν γίνει αυτά που έχω (Continental Premium Contact, εργοστασιακά) τρομάζει!!! Twisted evil (41.350 χλμ)

Βέβαια από 'δω και εμπρός τέρμα οι άσκοπες προσπάθειες για γρήγορη οδήγηση (και οι άσκοπες φθορές του ελαστικού). Σε αυτό το "σπορ" θα επιδίδομαι μόνο όταν πραγματικά έχω την διάθεση και την όρεξη... Αλλιώς αυτό το "σπορ" μπορεί να γίνει και επικίνδυνο...
Επίσης πρέπει να ελαχιστοποιήσω τα άσκοπα σπινιαρίσματά μου (που είναι ούτως ή άλλως λίγα), ώστε και από 'κει να γλυτώσω άσκοπη φθορά...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Δημήτριος στις Τρι 09 Σεπ 2003, 23:04:44, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2003, 17:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ όλους γιά την ενθαρρυντική απάντησή σας. Σίγουρα είναι η καλύτερη αξία για δαπάνη και κατά πάσα πιθανότατα, θα τα βάλω σύντομα.


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Σεπ 2003, 10:46:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Ευχαριστώ όλους γιά την ενθαρρυντική απάντησή σας. Σίγουρα είναι η καλύτερη αξία για δαπάνη και κατά πάσα πιθανότατα, θα τα βάλω σύντομα.


Τα παρήγγειλα κι εγώ και θα τα βάλω τη Δευτέρα.Τιμές,195/55/15 στα 310Ε και 185/55/15 στα 300 Ε.Άϊντε να δούμε τι σόι είναι...(για την αξία τους εννοείται).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Σεπ 2003, 20:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πιστευω να "κατεβασες" το προφιλ απο 60 σε 55... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2003, 05:37:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NICK έγραψε:
Τα παρήγγειλα κι εγώ και θα τα βάλω τη Δευτέρα.Τιμές,195/55/15 στα 310Ε και 185/55/15 στα 300 Ε.Άϊντε να δούμε τι σόι είναι...(για την αξία τους εννοείται).


Βάλε τα 185/55/15.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2003, 07:55:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:

Βάλε τα 185/55/15.


Αυτά θα βάλω φίλε μου. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2003, 19:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εντωμεταξυ βλεπω οτι θελω...Τοση ωρα νομιζω οτι μιλαμε για 14αρι 307... Silly
Ναι οντως βαλε τα 185/55. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 10:13:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά πάντως εγώ είμαι ευχαριστημένος από τα λάστιχα (Toyo T1-S 195/55/R15).
Δεν είχα την ευκαιρία να τα δοκιμάσω σκληρά αλλά από το λίγο που τα έτρεξα (και τα γλύστρισα) διαπιστώνω τα εξής:
- Κρατάνε καλά
- Η πληροφόρηση από το τιμόνι είναι υποδεέστερη σε σχέση με τα Continental (ξέρετε τα Premιum Contact). Αυτό πρέπει να έχει σχέση με το πως διαχειρίζονται τα θερμικά φορτία τα λάστιχα.
Πάντως εμένα με τρόμαζε λίγο στην είσοδο της στροφής το αυτοκίνητο. Περίμενα κάποιο σημάδι από το τιμόνι, αλλά τίποτα. Το γλίστρημα το καταλάβαινα μόνο από το τσίριγμα των ελαστικών...
- Είναι πιο τετράγωνα από τα Continetal. Το θέμα έχει συζητηθεί σε άλλο topic, αλλά εμένα μου αρέσει που το αυτοκίνητο δείχνει να φορά πιο πλατιά λάστιχα! Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Όλα αυτά είναι οι πρώτες μου εντυπώσεις, μιας και δεν είχα τον χρόνο να το πάω γρήγορα, ούτε και τόσο καλά όσο θα ήθελα... Μπορεί να τις ανακαλέσω στο μέλλον.


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 15:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
Παιδιά πάντως εγώ είμαι ευχαριστημένος από τα λάστιχα (Toyo T1-S 195/55/R15).
Δεν είχα την ευκαιρία να τα δοκιμάσω σκληρά αλλά από το λίγο που τα έτρεξα (και τα γλύστρισα) διαπιστώνω τα εξής:
- Κρατάνε καλά
- Η πληροφόρηση από το τιμόνι είναι υποδεέστερη σε σχέση με τα Continental (ξέρετε τα Premιum Contact). Αυτό πρέπει να έχει σχέση με το πως διαχειρίζονται τα θερμικά φορτία τα λάστιχα.
Πάντως εμένα με τρόμαζε λίγο στην είσοδο της στροφής το αυτοκίνητο. Περίμενα κάποιο σημάδι από το τιμόνι, αλλά τίποτα. Το γλίστρημα το καταλάβαινα μόνο από το τσίριγμα των ελαστικών...
- Είναι πιο τετράγωνα από τα Continetal. Το θέμα έχει συζητηθεί σε άλλο topic, αλλά εμένα μου αρέσει που το αυτοκίνητο δείχνει να φορά πιο πλατιά λάστιχα! Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Όλα αυτά είναι οι πρώτες μου εντυπώσεις, μιας και δεν είχα τον χρόνο να το πάω γρήγορα, ούτε και τόσο καλά όσο θα ήθελα... Μπορεί να τις ανακαλέσω στο μέλλον.


Τα έβαλα λοιπόν κι εγώ σήμερα.Είναι όμως πολύ φρέσκα για να κάνω ταρζανιές.Προς το παρόν έγραψαν μόνο 100 κμ και οι πρώτες εντυπώσεις...
1)Πολύ μαλακά λάστιχα με πολύ χαμηλό θόρυβο κύλησης,όμως...
2)Έντονος κατά τη γνώμη μου θόρυβος που γίνεται αισθητός από τα 70 χαω και πάνω και έως τα 110χαω (από εκεί και πάνω καλύπτεται από τους άλλους θορύβους) και που φαντάζομαι με τα λίγα που ξέρω ότι θα οφείλεται στην κίνηση του αέρα μέσα από τη χάραξη.
3)Αύξηση,μικρή , του τραβήγματος του αυτοκινήτου καθώς η συνολική διάμετρος των τροχών επανήλθε στο φυσιολογικό,αφού έφυγαν οι ...θηριώδεις για 1400 195/55/15.
Όσο για την εντύπωση του ``φαρδύτερου`` που δίνει Δημήτρη μου,αν μπεις στην ιστοσελίδα της ΤΟΥΟ και δεις τις διαστάσεις,θα παρατηρήσεις ότι το 195/55/15 έχει πλάτος πέλματος 201 mm Exclamation Exclamation Exclamation ενώ το 185/55/15 που φόρεσα εγώ 193mm Exclamation Exclamation Exclamation .
ΥΓ. Είμαι περίεργος να δούμε τι...ψάρια πιάνει και στο βρεγμένο... Confused Scratch


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NICK στις Δευ 29 Σεπ 2003, 23:06:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 16:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικα - Καλοτάξιδα Νίκο...

Check this link...

http://www.1010tires.com/tire.asp?tirebrand=Toyo&tiremodel=Proxes+T1%2DS


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2003, 21:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλό λάστιχο για 265ευρώ που το βρήκα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 08:31:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια που το αναφέραμε. Έχω βρει τα P7000 (195/50 R15'') μόλις 250 euro σ' ένα λαστιχά στον Ωρωπό που είναι και φιλαράκι.
Τα φοράει κανείς;
Έχει κανείς κάτι να μου πει σχετικά;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 09:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vangsgr έγραψε:
Μια που το αναφέραμε. Έχω βρει τα P7000 (195/50 R15'') μόλις 250 euro σ' ένα λαστιχά στον Ωρωπό που είναι και φιλαράκι.
Τα φοράει κανείς;
Έχει κανείς κάτι να μου πει σχετικά;


Μόνο ένας είναι ο ειδικός στο Ρ7000...ο Μίλτος.Ρώτα τον με πμ για λεπτομέρειες.Για να ξέρεις τι να περιμένεις,σου λέω από τώρα ότι θα σου πει τα καλύτερα λόγια.Πρόσεξε όμως την χώρα κατασκευής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 10:33:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι να προσέχετε την χώρα παραγωγής.Τα ρ7000 made in Germany είναι πιο ελφριά κατά 600 γραμμάρια και έχω πλαινά από κέβλαρ.Αντίθετα τα ρ7000 made in Brazil είναι τα πιο βαριά και χωρίς κέβλαρ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 13:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Πολύ καλό λάστιχο για 265ευρώ που το βρήκα!


Μα καλά αστιεύεστε;;;;

Που τις βρίσκετε τέτοιες τιμές;;;; (εγώ τα βρήκα με 350 ευρώ)


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Σεπ 2003, 17:45:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Πολύ καλό λάστιχο για 265ευρώ που το βρήκα!


Μα καλά αστιεύεστε;;;;

Που τις βρίσκετε τέτοιες τιμές;;;; (εγώ τα βρήκα με 350 ευρώ)


Άσε Δημήτρη μου... Crying or Very sad κι εγώ που χάρηκα με τα 300€... NodNo βρε μπας και κάνει λάθος ο μικρός; ... 2gunfire
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2149s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on