PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

NEA για τα android smartphones
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 09:56:45    Θέμα δημοσίευσης: NEA για τα android smartphones Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα,

εδω μπορουμε οσοι εχουμε κινητα android να λεμε γνωμες vs κτλπ για τα κινητα μας.

εγω εχω ενα samsung galaxy s και το κινητο ειναι απιστευτο!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nOkpos στις Παρ 15 Οκτ 2010, 13:53:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 10:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθώς η μάχη φουντώνει μεταξύ των iOS και Android, μια νέα έρευνα που διεξήχθη από την εταιρεία ερευνών ChangeWave δείχνει πως ίσως ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για την ανατροπή του λειτουργικού συστήματος της Apple από την πρώτη θέση των προτιμήσεων των καταναλωτών παγκοσμίως. Πιο συγκεκριμένα, οι ερωτώμενοι καλούνταν να απαντήσουν πιο λειτουργικό θα προτιμούσαν να έχει το επόμενο κινητό τους τηλέφωνο και τα αποτελέσματα που ανακοινώθηκαν προκαλούν εντύπωση, καθώς φαίνεται πως πολύ σύντομα θα έχουμε ανακατατάξεις στις προτιμήσεις του αγοραστικού κοινού.

Τα αναλυτικά στοιχεία είναι τα εξής:

* iPhone OS: 38% από 50% (μείωση 12%)
* Google Android: 37% από 30% (αύξηση 7%)
* Blackberry RIM OS: 6% από 5% (αύξηση 1%)
* Windows Mobile: 1% από 2% (μείωση 1%)


*Οι συγκρίσεις αφορούν αντίστοιχη έρευνα της ίδιας εταιρείας που έγινε τον Ιούνιο του 2010.

Αναλύοντας κανείς τα ευρήματα της έρευνας, μπορεί να διαπιστώσει πως το Android διατήρησε την εκρηκτική δυναμική του αυξάνοντας περαιτέρω το ποσοστό του σε αντίθεση με το iOS που φαίνεται ότι απώλεσε σημαντικό μερίδιο των αγοραστικών προτιμήσεων. Αναφορικά με τα υπόλοιπα λειτουργικά συστήματα, το Blackberry OS διατηρεί το μικρό ποσοστό του, ενώ τα Windows Mobile απογοητεύουν μιας και μόλις ένας από τους εκατό συμμετέχοντες θα τα ήθελε στη νέα συσκευή του. Τέλος, το Palm/Web OS μάλλον έχει... διαγραφεί από τις προτιμήσεις των καταναλωτών, αφού κινείται σε μηδενικά ποσοστά.

Οι λόγοι που το Android βρίσκεται κυριολεκτικά μια ανάσα από το iOS είναι αρκετοί. Το υψηλό ποσοστό που συγκέντρωσε το λειτουργικό σύστημα της Apple τον Ιούνιο οφείλεται στην αναμονή για το επερχόμενο τότε iPhone 4, ενώ σήμερα αποδεικνύεται πως έχει «ξεθυμάνει» αρκετά αυτή η επιθυμία. Επιπλέον, ένας άλλος λόγος ίσως αποτελεί το γεγονός ότι το Android προσφέρει μεγαλύτερα περιθώρια πειραματισμού και «κινεί» πλειάδα συσκευών με διαφορετικά τεχνικά χαρακτηριστικά σε αντίθεση με το iPhone που ως γνωστόν η Apple κυκλοφορεί μια νέα συσκευή κάθε χρόνο με μικρές διαφορές σε σχέση με την προηγούμενη.

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι η μάχη της κατάκτησης των προτιμήσεων των αγοραστών μαίνεται με αμείωτη ένταση και αυτό που μένει είναι να δούμε αν όντως τo λειτουργικό σύστημα της Google καταφέρει να γκρεμίσει από το θρόνο του το αντίστοιχο της Apple...

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=17269&d=1286276059
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 10:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Adobe Air και στο Android Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστή στην προαναγγελία που είχε κάνει τον περασμένο Φεβρουάριο και μετά και την κυκλοφορία του Flash 10.1 για Android, η Adobe ανακοίνωσε πως είναι πλέον διαθέσιμη και στο συγκεκριμένο OS η πλατφόρμα Air, μέσω της οποίας δίνεται στους developers η δυνατότητα να αναπτύξουν εφαρμογές οι οποίες θα βασίζονται στις πιο ευρέως διαδεδομένες τεχνολογίες Διαδικτύου και θα μπορούν να «τρέξουν» σε διάφορα λειτουργικά συστήματα, απρόσκοπτα και χωρίς την ανάγκη πολύπλοκων μεταβολών. Αυτό σημαίνει πως η ίδια εφαρμογή μπορεί να λειτουργεί σε Windows, Linux, iOS, Android και Macintosh, μιας και αυτός είναι εξ αρχής και ο στόχος της εταιρείας: η δημιουργία μιας καθολικά συμβατής πλατφόρμας εφαρμογών.

Η έλευση του Adobe Air και στο Android σημαίνει πως οι χρήστες του συγκεκριμένου λειτουργικού θα μπορούν να εγκαταστήσουν εφαρμογές που θα είναι δημιουργημένες για αυτό το framework και στις δικές τους συσκευές ενώ, σύμφωνα με την εταιρεία, η πλατφόρμα αυτή θα έρχεται στο μέλλον ενσωματωμένη με smartphones που θα χρησιμοποιούν το OS της Google. Η εγκατάσταση των εφαρμογών θα γίνεται εύκολα και γρήγορα, μιας και το Air θα παρέχει τις «υπηρεσίες» του στο «υπόβαθρο». Να σημειώσουμε πως δεν διατίθεται κάποιος ενσωματωμένος κατάλογος συμβατών εφαρμογών, οπότε οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει απλώς να εντοπίσουν αυτήν που θέλουν και να ξεκινήσουν την εγκατάσταση της.

Μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του προϊόντος μπορούμε να βρούμε εφαρμογές οι οποίες έχουν αναπτυχθεί για το Air έτσι ώστε να είναι συμβατές και με το Android.

Το Adobe Air είναι διαθέσιμο μέσω του Market και απαιτεί την ύπαρξη της έκδοσης 2.2 του λειτουργικού συστήματος για smartphones της Google. Παράλληλα, για την απρόσκοπτη λειτουργία του χρειάζεται έναν ARMv7-A επεξεργαστή και 256 MB RAM.

πηγη:Myphone.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 13:55:17    Θέμα δημοσίευσης: Gary Marshall: «Η Nokia πρέπει να χρησιμοποιήσει Android» Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NokiaΤο Symbian, το «ανοικτού κώδικα» λειτουργικό σύστημα για smartphones του οποίου την ανάπτυξη «επιβλέπει» η Nokia, υπέστη δύο σοβαρά πλήγματα το τελευταίο χρονικό διάστημα. Δύο από τις εταιρείες-μέλη του Symbian Foundation, η Samsung και η Sony Ericsson, ανακοίνωσαν πως δεν σκοπεύουν να κυκλοφορήσουν νέες συσκευές που θα βασίζονται στο συγκεκριμένο OS, με κύρια αιτία να αποτελεί το Android της Google και η ραγδαία εξάπλωση του.

Στα πλαίσια αυτά, σύμφωνα με πρόσφατο άρθρο του Gary Marshall, αρθρογράφου για την γνωστή ιστοσελίδα τεχνολογικού ενδιαφέροντος TechRadar, παρόμοια απόφαση ίσως θα πρέπει να πάρει και η ίδια η Nokia.

Όπως ο ίδιος αναφέρει, το πρόβλημα είναι πως η φινλανδική εταιρεία δεν έχει κατανοήσει πλήρως τον επιχειρηματικό χώρο στον οποίο δραστηριοποιείται. «Αυτό δεν θα ήταν ιδιαίτερο πρόβλημα αν το μόνο που είχε σημασία ήταν οι προδιαγραφές του υλικού, αλλά κάτι τέτοιο δεν ισχύει στον χώρο των smartphones» λέει χαρακτηριστικά ο Marshall. «Κυρίαρχο ρόλο στα smartphones παίζει το software, αλλά η Nokia είναι ουσιαστικά μια εταιρεία hardware» συνεχίζει, παραθέτοντας το παράδειγμα του iPhone, το οποίο θεωρεί κατώτερο από τους ανταγωνιστές του όσον αφορά τον τομέα του hardware, προσθέτοντας όμως πως «το πολύ καλό λογισμικό του το έκανε να πουλάει σαν τρελό». Προσθέτει και την περίπτωση των Windows Mobile 6.1, τα οποία θεωρεί πως δεν έκαναν ιδιαίτερες πωλήσεις όχι λόγω του hardware, αλλά λόγω του software.

Κλείνοντας, ο αρθρογράφος του TechRadar επισημαίνει: «Ξέρουμε πως η Nokia μπορεί να φτιάξει τρομερό hardware, αλλά μπορεί να φτιάξει και τρομερό λογισμικό; Αν η απάντηση είναι αρνητική - και φαντάζομαι πως είναι - τότε ίσως θα πρέπει να επικοινωνήσει με την Google ή την Microsoft.»

Υπενθυμίζουμε ότι, λίγο καιρό πριν, η Nokia ανακοίνωνε πως το επερχόμενο N8 θα είναι και η τελευταία συσκευή της σειράς N που θα στηρίζεται στο Symbian και πως μετά την κυκλοφορία του θα εκμεταλλευτεί το MeeGo στην συγκεκριμένη «οικογένεια» high-end συσκευών. Παράλληλα, σύμφωνα με πρόσφατη έρευνα της Gartner, προβλέπεται πως το ποσοστό χρήσης του Symbian θα «πέσει» στο 30,2% το 2014, ενώ αυτό του Android θα «σκαρφαλώσει» στο 29,6%. Το συγκεκριμένο μερίδιο αγοράς για το πρώτο κυμάνθηκε την περσινή χρονιά στο 46,9% ενώ για το δεύτερο στο 3,9%.


πηγη:myphone.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 14:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο αδερφός μου έχει το HTC Desire και μέχρις στιγμής είναι ικανοποιημένος.
εγώ έχω το HTC HD που έχει ακόμα windows και σε σχέση με το Desire είναι πολύ πίσω...

άσε που έβαλε και πρόγραμμα να χρονομετράει γύρους στα Μέγαρα Laughing



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 21:19:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
ο αδερφός μου έχει το HTC Desire και μέχρις στιγμής είναι ικανοποιημένος.
εγώ έχω το HTC HD που έχει ακόμα windows και σε σχέση με το Desire είναι πολύ πίσω...

άσε που έβαλε και πρόγραμμα να χρονομετράει γύρους στα Μέγαρα Laughing


φιλε μου το desire ειναι ενα απο τα τοπ κινητα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 00:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και παλι ομως πιο αργο απο iphone με ios 4.1...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Οκτ 2010, 09:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smoki έγραψε:
και παλι ομως πιο αργο απο iphone με ios 4.1...


με τοσα κλειδωματα που εχει ειναι πολυ λογικο !

και μην ξεχνας το galaxy Wink μαζι με cpu για γραφηκα Wink και bluetooth 3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Οκτ 2010, 09:23:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android? βαψτο μπλέ και γρήγορα στην θάλασσα!!!


Υ.Γ αν είναι να πεταχτεί στον θερμαϊκό, θέλει μία άλλη απόχρωση του γαλαζοκαφεπράσινου....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Οκτ 2010, 09:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
android? βαψτο μπλέ και γρήγορα στην θάλασσα!!!


Υ.Γ αν είναι να πεταχτεί στον θερμαϊκό, θέλει μία άλλη απόχρωση του γαλαζοκαφεπράσινου....



why kwstakiiis?? why ? Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 06:42:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:
android? βαψτο μπλέ και γρήγορα στην θάλασσα!!!


Υ.Γ αν είναι να πεταχτεί στον θερμαϊκό, θέλει μία άλλη απόχρωση του γαλαζοκαφεπράσινου....



why kwstakiiis?? why ? Razz




χαχαχαχα! πλάκα κάνω, υπάρχουν και λίμνες που θα το δεχτούν ευχαρίστως!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 08:37:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mην φας, έχουμε γλαρόσουπα Laughing Cool


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2010, 23:39:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μολις απεκτησα το 845 joy της vodafone.ωραιο κινητο το μονο κακο ειναι οτι δεν μπορω να βαλω ως ηχο κλησης MP3 τραγουδια οπως εκανα στο προηγουμενο κινητο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
μεγαλη μαλ***α παντως αυτο το πραγμα.
ξερεις κανεις μηπως γινεται τπτ ωστε να μπορω να κανω ενα τραγουδι ηχο κλησης???


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Νοέ 2010, 23:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tragoyda to sto rec mode...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Νοέ 2010, 00:01:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
δεν τα παω καλα με τις ψιλες νοτες Laughing Laughing Laughing Laughing


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Νοέ 2010, 00:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να πας στο Χ φακτορ!

Καλα τι ναι τουτα τα νεα κινητα.Μεγαλη απατη.

Ουτε μια μερα δε κραταει η μπαταρια τους...

ΘΕΛΩ ΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΤ.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Νοέ 2010, 09:08:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα εισαι συνεχεια με το κινητο στο χερι...

Παρε φορτιστη χειρος! Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Νοέ 2010, 11:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν υπαρχει ενδοπαλμικός παλινδρομικός φορτιστή, ε τότε ναι θα αγορασω. Laughing Laughing Laughing



Υ.Γ. κλοπυραιτ απο ενα μεγαλο μουσικο...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Stef 206 GTi (Stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 GTi [1.6 16v 2004]

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Όπου ουρλιάζουν external

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Νοέ 2010, 20:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giwrgos207GT έγραψε:
μολις απεκτησα το 845 joy της vodafone.ωραιο κινητο το μονο κακο ειναι οτι δεν μπορω να βαλω ως ηχο κλησης MP3 τραγουδια οπως εκανα στο προηγουμενο κινητο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
μεγαλη μαλ***α παντως αυτο το πραγμα.
ξερεις κανεις μηπως γινεται τπτ ωστε να μπορω να κανω ενα τραγουδι ηχο κλησης???


κατέβασε από το market το ringdroid και είσαι κομπλέ!

Ωραίο κινητάκι το Joy...αυτό έχω κι εγώ στην κατοχή μου τώρα, αλλά όντας πρώην κάτοχος iphone 3g (μου το έκλεψαν Sad ) με ξένησε η οθόνη που θέλει λίγο ζόρισμα παραπάνω.

Κατά τα άλλα, έχει ελαφρώς καλύτερο wi-fi δέκτη, πιο δυνατό ηχείο (μεγάλο μείον του iphone) και σαφέστατα είναι πιο γρήγορο λόγω android , ακόμη και κατά τη διάρκεια Multitasking.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2010, 15:19:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγες απο αι φοουν στην οθονη του τζου? ηρωας.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1426s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on