PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ομαδοποίηση σε topic ίδιου περιεχομένου

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2003, 19:47:37    Θέμα δημοσίευσης: Ομαδοποίηση σε topic ίδιου περιεχομένου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητοί κύριοι "κουμπάκιδες",
Έψαχνα προχθές ένα θέμα (δεν θυμάμαι τι ακριβώς - αυτό το αλτσχάιμερ μ' έχει καταστρέψει...). Μου βγήκε η πίστη να βρώ τα υπόλοιπα σχετικά topic. Καλή η αναζήτηση, δε λέω, αλλά πολλές φορές σου πετάει και κάνα άσχετο ενδιάμεσα. Θα μπορούσε να γίνει ένα "σκούπισμα" στις σελίδες (που σε ορισμένες ενότητες ξεπερνούν τις 4-5) και να δημιουργηθούν φάκελοι π.χ. αεροτομές / λάστιχα / εξατμίσεις κουλουπου, ώστε να μην χάνουμε τσαμπαντάν χρόνο ψάχνοντας τόσες σελίδες; Θα μου πείς: "είσαι τεμπέλα κοπελιά" και με το δίκιο σου, αλλά νομίζω ότι αυτό θα βοηθήσει και τους νέουλες να μην ανοίγουν topic με τα ίδια θέματα (π.χ. "Τα τακάκια μου τσιρίζουν σαν την πρώην μου"-προϊστορικό & "Τσιρίζουν τα τακάκια"-προχθεσινό).
Το νόμισμά μου είναι κάλπικο;
Ευχαριστώ

Υ.Γ. ΑΑΑΑ!!! και που 'σαι Τσατασούλη... κανε κάτι βρε παιδί μου με 'κείνο το Chat. Να γίνονται εκεί μέσα οι "καζούρες" και να μην γεμίζουμε σαχλαμάρες το forum!
Ξαναμανα-Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2003, 22:44:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιανα κατι τετοιο ειναι πολυ δυσκολο να γινει και θα χασει αλλωστε την συνοχη του το καθε τοπικ... Νομιζω πως η λυση σε κατι τετοιο ειναι μια database πληροφοριων με το τι πιστευουν οι ειδικοι του φορουμ αναλογα το αμαξι και τα κυβικα... Αλλα και παλι κατι τετοιο ειναι δυσκολο γιατι δεν υπαρχει μονο μια "μαγικη" λυση.. Οποτε μαλλον στην "αναζητηση" θα μεινουμε ολοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2003, 07:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το έγραψα κι αλλού. Θα βοηθήσει πάρα πολύ να μην ανοίγουμε νέα θέματα ενώ υπάρχουν ήδη ανοιγμένα που περιέχουν τις απαντήσεις γι αυτό που ζητάμε. Είναι σαφώς προτιμότερο τις όποιες διευκρινήσεις-ερωτήσεις να τις κάνουμε στο ήδη ανοιγμένο θέμα. Αλλιώς ό,τι μηχανή αναζήτησης και να φτιάξουμε το χάος θα είναι η δεδομένη κατάληξη.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 04:43:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ομαδοποίηση σε topic ίδιου περιεχομένου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Αγαπητοί κύριοι "κουμπάκιδες",
Έψαχνα προχθές ένα θέμα (δεν θυμάμαι τι ακριβώς - αυτό το αλτσχάιμερ μ' έχει καταστρέψει...). Μου βγήκε η πίστη να βρώ τα υπόλοιπα σχετικά topic. Καλή η αναζήτηση, δε λέω, αλλά πολλές φορές σου πετάει και κάνα άσχετο ενδιάμεσα. Θα μπορούσε να γίνει ένα "σκούπισμα" στις σελίδες (που σε ορισμένες ενότητες ξεπερνούν τις 4-5) και να δημιουργηθούν φάκελοι π.χ. αεροτομές / λάστιχα / εξατμίσεις κουλουπου, ώστε να μην χάνουμε τσαμπαντάν χρόνο ψάχνοντας τόσες σελίδες; Θα μου πείς: "είσαι τεμπέλα κοπελιά" και με το δίκιο σου, αλλά νομίζω ότι αυτό θα βοηθήσει και τους νέουλες να μην ανοίγουν topic με τα ίδια θέματα (π.χ. "Τα τακάκια μου τσιρίζουν σαν την πρώην μου"-προϊστορικό & "Τσιρίζουν τα τακάκια"-προχθεσινό).
Το νόμισμά μου είναι κάλπικο;
Ευχαριστώ


Εκεί αποσκοπεί (ως κάποιο βαθμό) και το KB/FAQ που ετοιμάζεται Wink Wink
Τουλάχιστον έτσι ελπίζω....

lia206cc έγραψε:

Υ.Γ. ΑΑΑΑ!!! και που 'σαι Τσατασούλη... κανε κάτι βρε παιδί μου με 'κείνο το Chat. Να γίνονται εκεί μέσα οι "καζούρες" και να μην γεμίζουμε σαχλαμάρες το forum!
Ξαναμανα-Ευχαριστώ


Σαν τι να κάνω Λία μου??? Είναι ΠΟΛΥ πρωί και μάλλον δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0906s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on