PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Xταπόδι aftermaket σε 1.6 16ν
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alex_pug (alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 GTI 2006

Ένταξη: 19 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 12:38:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα,θα θελα αν μπορει καποιος να μου δωσει διαστασεις-διαμετρους απο σωληνες για χταποδι 4-2-1 που να υποστηριζει τα παρακατω πραγματα,
εκκεντρα rallye,προγραμμα,σκουπα,εισαγωγη rallye και απο ζουαν κ πισω 50αρα σωληνα με 200αρι καταλυτη και μεσαιο.Στο μελλον θα μπει και εισαγωγη απο C2 vts και 54αρα σωληνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 13:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RACELAND φτηνο και καλο, suPERSPRINT ακριβο αλλα κορυφή...
και η κλασικη λυση του χταποδιου διχαλο 106... φτηνο και καλο..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 19:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:

Ραλλοχταποδο: 80
Καινουριο διχαλο:100
Περαστικα:50
Συνολο:230 (Ας πουμε 200-250 καθως οι τιμες μπορει να διαφερουν απο λιγο σε ολα αυτα)

Raceland:200
Περαστικα:40
Συνολο:240

Ας γραψουμε και κοστολογιο supersprint να υπαρχουν μαζεμενα
Aγορα:450
Περαστικα:40
Συνολο490

Ας πουμε δηλαδη οτι η τιμη ειναι ιδια.Συνυπολογισε οτι το ενα ειναι καινουριο και το αλλο μεταχειρισμενο και φυσικα απο κατωτερο υλικο(μαντεμι).Το οτι δουλευει το raceland το επιβεβαιωνω εγω αφου ειδα οντως πολυ καλη διαφορα(απομενει βεβαια και μια δυναμομετρηση για του λογου το αληθες) Wink
Για το ss δεν χρειαζεται να γραψουμε κατι νομιζω Laughing


Συνυπολογισε οτι σε αποδοση πανε με αυτη τη σειρα
Και τα 3 ειναι καλα,αν προτιμησεις ραλλοχταποδο κανε καινουριο διχαλο και μην φτιαξεις το υπαρχον
Το supersprint ειναι μεν οτι καλυτερο καθως ειναι φτιαγμενο απο υλικο ενα κλικ καλυτερης ποιοτητας αλλα ειναι και πανακριβο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2011, 20:34:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1 η ωρα το μεσημερι σημερα στην Ιερα Οδο και ενω πηγαινα προς Πειραιως, κοντα στο Γκαζι, με σταματανε για μετρηση καυσαεριων. Μου ζητησανε κτεο και αδεια.

Μου βαζουν το μηχανημα στην εξατμιση, αναβω και αρκουδα για περισσοτερη σιγουρια και μετα απο λιγο μου εδωσαν εντολη να πατησω γκαζι σταθερα με 2500 στροφες Cool

Ερχεται ενας ανθρωπος και μου λεει,

Αν σε σταματησει αστυνομικος, με τον θορυβο που κανει το λιγοτερο που μπορει να σε χρεωσει ειναι 100 ευρω προστιμο, αφαιρεση διπλωματος και πινακιδων.

Και ακολουθει η τρομερη συζητηση:

Ανθρωπος: Γιατι ρε παιδι μου βαζετε εξατμισεις στα αυτοκινητα ?? Θελετε να τρεχετε συνεχεια ? Ενοχλειτε τους γυρω σας και τιποτα δεν κανετε.
Εγω: Εχετε δικιο αλλα παιδια ειμαστε και θελουμε να κανουμε την καυλα μας
Ανθρωπος: Σας καταλαβαινω αλλα δειξτε και λιγη κατανοηση προς το συνανθρωπο σας.
Εγω: Να ειστε σιγουρος οτι μεσα στην πολη δεν το παταω.
Ανθρωπος: Απο καυσαερια εισαι ενταξει.
Εγω: Ευχαριστω.

Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2011, 23:08:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
1 η ωρα το μεσημερι σημερα στην Ιερα Οδο και ενω πηγαινα προς Πειραιως, κοντα στο Γκαζι, με σταματανε για μετρηση καυσαεριων. Μου ζητησανε κτεο και αδεια.

Μου βαζουν το μηχανημα στην εξατμιση, αναβω και αρκουδα για περισσοτερη σιγουρια και μετα απο λιγο μου εδωσαν εντολη να πατησω γκαζι σταθερα με 2500 στροφες Cool

Ερχεται ενας ανθρωπος και μου λεει,

Αν σε σταματησει αστυνομικος, με τον θορυβο που κανει το λιγοτερο που μπορει να σε χρεωσει ειναι 100 ευρω προστιμο, αφαιρεση διπλωματος και πινακιδων.

Και ακολουθει η τρομερη συζητηση:

Ανθρωπος: Γιατι ρε παιδι μου βαζετε εξατμισεις στα αυτοκινητα ?? Θελετε να τρεχετε συνεχεια ? Ενοχλειτε τους γυρω σας και τιποτα δεν κανετε.
Εγω: Εχετε δικιο αλλα παιδια ειμαστε και θελουμε να κανουμε την καυλα μας
Ανθρωπος: Σας καταλαβαινω αλλα δειξτε και λιγη κατανοηση προς το συνανθρωπο σας.
Εγω: Να ειστε σιγουρος οτι μεσα στην πολη δεν το παταω.
Ανθρωπος: Απο καυσαερια εισαι ενταξει.
Εγω: Ευχαριστω.

Laughing Laughing Laughing


ωραίος ο Νικόλαος Laughing

Εμένα εχθές με σταματήσαν "ύποπτη συμπεριφορά" χαχαχαχα

2 τη νύχτα έκανα γύρω γύρω σχεδόν ρελαντί στη Στυλίδα να βρώ ανοιχτό περίπτερο για κανα κρουασάν / monster energy κτλπ χαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2011, 00:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing
οτι να ναι...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2011, 00:22:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά, τον Τασούλη πλέον δε θα μου κάνει εντύπωση να έρθουν μπάτσοι ακόμα και όταν κοιμάται, να τον γράψουν για θορυβώδες ροχάλισμα. Laughing Laughing Laughing

Εσένα, Νικόλα, κακά τα ψέματα, προκαλεί... Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2011, 08:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:

Και ακολουθει η τρομερη συζητηση:

Ανθρωπος: Γιατι ρε παιδι μου βαζετε εξατμισεις στα αυτοκινητα ?? Θελετε να τρεχετε συνεχεια ? Ενοχλειτε τους γυρω σας και τιποτα δεν κανετε.

Εγω: Εχετε δικιο αλλα παιδια ειμαστε και θελουμε να κανουμε την καυλα μας, ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ? ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΕΝΑ!

Ανθρωπος: Σας καταλαβαινω αλλα δειξτε και λιγη κατανοηση προς το συνανθρωπο σας.

Εγω: Να ειστε σιγουρος οτι μεσα στην πολη δεν το παταω, ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΑΝΙΔΩΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΚΥΝΗΓΟΝΤΑ΅ΤΟ ΦΕΤΙΧ ΜΟΥ... ΤΑ ΣΑΞΟΡΑΛΑ!

Ανθρωπος: Απο καυσαερια εισαι ενταξει.

Εγω: Ευχαριστω, ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ, ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΜΕ ΛΑΤΕΞ ΚΑΙ ΜΑΣΤΙΓΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΓΑΩ!!! ΚΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΞΟΡΑΛΑ!!

Laughing Laughing Laughing



Laughing Laughing

ΥΓ.Οι αλλαγες στο κειμενο του φιλου μας εγινανα καθαρα για κομικους λογους χωρις καμια προθεση αλοιωσης των λεγομενων του..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2011, 10:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.ebay.co.uk/itm/190577521093?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Whistling Whistling



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2011, 10:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

200pounds?

καλο φαινεται , ειναι και 4-2-1 ΑΛΛΑ για 106 , οποτε σε μας θελει αλλαγη καρτερ... αλλιως δεν μπαινει..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2012, 10:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αν ξαναβγαλουν παλι κατι παρομοιο με το raceland και παραγγειλει κανεις βαλτε και μενα μεσα στην παραγγελια γιατι διαβαζοντας ολο το θεμα καταλαβα οτι για καινουργιο ειναι πολυ καλη η τιμη του(αν θα ειναι η ιδια).
Αν ειναι ευκολο ενημερωστε με αν βρεθει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2012, 16:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimisboukis έγραψε:
Παιδια αν ξαναβγαλουν παλι κατι παρομοιο με το raceland και παραγγειλει κανεις βαλτε και μενα μεσα στην παραγγελια γιατι διαβαζοντας ολο το θεμα καταλαβα οτι για καινουργιο ειναι πολυ καλη η τιμη του(αν θα ειναι η ιδια).
Αν ειναι ευκολο ενημερωστε με αν βρεθει κατι.


βρεθηκε...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2012, 10:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρεθηκε...[/quote]

Σοβαρα?Απο που γιατι θελω να παρω οπωσδηποτε...Για πες περρισοτερα αρχοντα..Που το βρηκες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 14:01:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καπου εδω μεσα καποιος εβαλε το λινκ σε αναλογο θεμα . δεν το βρισκω τωρα. δεν ηταν raceland αλλα ηταν 4-2-1 απο ινοξ ατσαλι. ε του πο**τη*.. ιδιο φαινοταν με του ραψελαντ σε σχεδιαση..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 14:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mhpws λες αυτο? http://www.ebay.co.uk/itm/190577521093?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 14:19:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ειναι για 106.
Υπαρχουν και για 206 περιπου στην τιμη που τα πηραν με το gb.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 18:54:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eχω απελπιστει με την raceland.Αφου αρχιζω να σκεφτομαι και για ss αλλα πολλαααα τα λευτα...Ας κανουμε λιγο υπομονη ακομα.
Βασικα τους εχω στειλει και email και την receland και την kam.Τζιφος ομως.
Ειδομεν.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 19:51:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Raceland εκλεισε οποτε μην περιμενεις απαντηση...Οτι υπαρχει σε στοκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 21:12:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο μου απαντησαν στα email μου και η raceland και η kam.Η raceland μου ειπε δεν εχουν κανενα προιον(χταποδι δλδ)για 206 1600 16v.Η kam μου ειπε πως δεν συνεργαζονται πλεον με την raceland.Εμενα η απορια μου ειναι η raceland τελικα εκλεισε η οχι?Κανενας απο τους 2 που επικοινωνησα δεν μου ειπε κατι τετοιο.Αν δεν εκλεισε ισως δουμε κατι στο μελλον. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 22:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,εκλεισε,μεχρι και το site τους κατεβασαν...

Χταποδι εβγαζαν κανονικα,απλα λογικο ειναι πια να μην εχουν τιποτα,αφου τα σταματησαν για την ευρωπαικη αγορα.

Η Kam,αστο,ειναι μεγαλο παραμυθι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 27 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2571s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on