PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο Opel Astra GTC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
rallos180 (nikos)
Μέλος
Μέλος


205 t16 evo 2

Ένταξη: 27 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 20:15:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νταξει συμφωνω με αυτα που λετε... ας παρουμε μικροτερες κατηγοριες κινητηρων...

alfa romeo-fiat 1.400cc 180ps
vw 1.400cc 180ps
ford 1.600cc 180ps
opel 1.600cc 192ps
mini 1.600cc 184ps?

απλα κανω συγκρισεις γιατι πιστευω πως η peugeot δεν βγαζει πλεον κατι ποιο πανω απο αυτα... εντωμεταξυ οσο και να μαρεσουν τα γαλλικα αν παρατηρησετε δεν εχει κατι καινουργειο απο design η peugeot.. ενω οι απο πανω εταιριες ολο και κατι φτιαχνουν... βεβαια αυτη ειναι αποψη μου


ξεπουλαω
http://img37.imageshack.us/g/dsc00069ox.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 20:30:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασες...
Peugeot 1.600cc 200ps Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostaslbc (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2010)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 12:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Ξέχασες...
Peugeot 1.600cc 200ps Wink


+10 Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 12:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.highoctane.gr/sbj.aspx?sbj=2193


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 13:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abaleo έγραψε:
http://www.highoctane.gr/sbj.aspx?sbj=2193


σε κίτρινο είαι ιεροσυλία....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2011, 16:24:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμφανισιακα τουλαχιστον i like (οχι σε κιτρινο ομως)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
rallos180 (nikos)
Μέλος
Μέλος


205 t16 evo 2

Ένταξη: 27 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2011, 17:34:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Ξέχασες...
Peugeot 1.600cc 200ps Wink


και τι το ωραιο εχουν φτιαξει?εκτος απτο rcz


ξεπουλαω
http://img37.imageshack.us/g/dsc00069ox.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2011, 17:52:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallos180 έγραψε:
makis106 έγραψε:
Ξέχασες...
Peugeot 1.600cc 200ps Wink


και τι το ωραιο εχουν φτιαξει?εκτος απτο rcz

Aυτο σε σχέση με τους κινητήρες.
Εμφανισιακά τώρα, εμένα πχ. μ'αρέσει επίσης κ αυτό που έχω στην υπογραφή μου! Cool
Γούστα είναι αυτά φίλε! Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallos180 (nikos)
Μέλος
Μέλος


205 t16 evo 2

Ένταξη: 27 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2011, 20:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
rallos180 έγραψε:
makis106 έγραψε:
Ξέχασες...
Peugeot 1.600cc 200ps Wink


και τι το ωραιο εχουν φτιαξει?εκτος απτο rcz

Aυτο σε σχέση με τους κινητήρες.
Εμφανισιακά τώρα, εμένα πχ. μ'αρέσει επίσης κ αυτό που έχω στην υπογραφή μου! Cool
Γούστα είναι αυτά φίλε! Wink


+1000 φιλε μου συμφωνω απλα ειναι γνωστο σχεδιακι.. για να σου δωσω να καταλαβεις...

golf-scirocco το ιδιο αμαξι στην ουσια(κανενα δεν μαρεσει απλα για να δειξω οτι κανει κατι διαφορετικο)
corsa opc καμια σχεση με τα παλια corsa
ενω τα peugeot εχουν λιγο πολυ το ιδιο καλουπι,την ιδια μουρι... δεν εχουν κατι καινουργειο να δειξουν


ξεπουλαω
http://img37.imageshack.us/g/dsc00069ox.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2011, 21:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το OPC,που δεν ειναι εκδοση αλλα ερευνητικο κεντρο,ξεκινησε με την ελευση του ατμοσφαιρικου Astra G των 160 αλογων.

Ο λογος υπαρξης αυτου του κλαδου της GM ηταν γιατι σαν ομιλος δεν εχει την δυνατοτητα να χρησιμοποιησει αλλη μαρκα για να καλυψει το "ανυσηχο" κοινο πχ οπως κανει η VAG με τα Seat.
Οποτε αναποφευκτα καποιες εκδοσεις δεν ανηκουν σε τιποτα στον τυπικο χαρακτηρα αυτοκινητων της Opel,πραγμα το οποιο γινεται ολο και πιο εντονο προκειμενου να αποκτησει μεγαλυτερο ποσοστο στην συγκεκριμενη αγορα.

Σαν θεμα συγκρισης με την Peugeot δεν υπαρχει μιας και η Peugeot εκανε στροφη και αφησε την Citroen να καλυψει το κομματι της αγορας που προαναφερω.

Ειναι ακριβως το ιδιο κομματι αγορας που συμμετεχουν η Renault Sport,η Seat Sport,η Abarth,κλπ,κλπ...

Και οχι,δεν ειναι θεμα το αν μπορουν να το κανουν να στριβει,μια χαρα μπορουν(θυμαστε το Speedster;),το θεμα ειναι αν τους αφησουν... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2011, 07:04:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το OPC,που δεν ειναι εκδοση αλλα ερευνητικο κεντρο,ξεκινησε με την ελευση του ατμοσφαιρικου Astra G των 160 αλογων.

Ο λογος υπαρξης αυτου του κλαδου της GM ηταν γιατι σαν ομιλος δεν εχει την δυνατοτητα να χρησιμοποιησει αλλη μαρκα για να καλυψει το "ανυσηχο" κοινο πχ οπως κανει η VAG με τα Seat.
Οποτε αναποφευκτα καποιες εκδοσεις δεν ανηκουν σε τιποτα στον τυπικο χαρακτηρα αυτοκινητων της Opel,πραγμα το οποιο γινεται ολο και πιο εντονο προκειμενου να αποκτησει μεγαλυτερο ποσοστο στην συγκεκριμενη αγορα.

Σαν θεμα συγκρισης με την Peugeot δεν υπαρχει μιας και η Peugeot εκανε στροφη και αφησε την Citroen να καλυψει το κομματι της αγορας που προαναφερω.

Ειναι ακριβως το ιδιο κομματι αγορας που συμμετεχουν η Renault Sport,η Seat Sport,η Abarth,κλπ,κλπ...

Και οχι,δεν ειναι θεμα το αν μπορουν να το κανουν να στριβει,μια χαρα μπορουν(θυμαστε το Speedster;),το θεμα ειναι αν τους αφησουν... Confused


3πορτο και να στρίβει πότε θα κάνουν..... ποτέ μάλλον....καλες προσπεράσεις λοιπόν GTC.

εγώ λοιπόν το εκτιμώ αφάνταστα το rc μου ιδίως περισσότερο από προχθες γιατί αυτό που γλίτωσα απο έναν μπροστά μου, ο οποίος εκανε οχταράκια μπροστά μου χωρίς προειδοποίηση πάνω σε στροφή αφήνοντας μάλλον γκάζι και πατώντας φρένο. Ο τρόπος που αντέδρασε το rc μου ήταν άψογος, μόνο σήματα καπνού δεν μου έκανε ότ θα διώξει κώλο επιτρέποντάς μου να μαζέψω άνετα τον κώλο με ανάποδο λιγο γκαζάκι και γλιτώνοντας το φονικό.... Περισσότερες λεπτομέρειες θα μάθουν φίλοι και γνωστοί...

Άντε να δω να μαζέυεις mini σε ελληνικό δρόμο γυαλί με καρουμπαλα βουναλάκια και δεν ξέρω τι άλλο. ΟΤΙ ΜΙΝΙ να είναι αυτό. Σπορ μοντέλο δεν έχει αντιδράσεις και κράτημα μόνο για πίστα κύριοι, εκτός αν το νοείτε έτσι οπότε πάω πάσο. Καλα δεν το συζητώ για τα άλλα μοντέλα που αναφέροντε....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούν 2011, 14:35:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallos180 έγραψε:


golf-scirocco το ιδιο αμαξι στην ουσια


Not.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 13:38:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
Pughell έγραψε:
Το OPC,που δεν ειναι εκδοση αλλα ερευνητικο κεντρο,ξεκινησε με την ελευση του ατμοσφαιρικου Astra G των 160 αλογων.

Ο λογος υπαρξης αυτου του κλαδου της GM ηταν γιατι σαν ομιλος δεν εχει την δυνατοτητα να χρησιμοποιησει αλλη μαρκα για να καλυψει το "ανυσηχο" κοινο πχ οπως κανει η VAG με τα Seat.
Οποτε αναποφευκτα καποιες εκδοσεις δεν ανηκουν σε τιποτα στον τυπικο χαρακτηρα αυτοκινητων της Opel,πραγμα το οποιο γινεται ολο και πιο εντονο προκειμενου να αποκτησει μεγαλυτερο ποσοστο στην συγκεκριμενη αγορα.

Σαν θεμα συγκρισης με την Peugeot δεν υπαρχει μιας και η Peugeot εκανε στροφη και αφησε την Citroen να καλυψει το κομματι της αγορας που προαναφερω.

Ειναι ακριβως το ιδιο κομματι αγορας που συμμετεχουν η Renault Sport,η Seat Sport,η Abarth,κλπ,κλπ...

Και οχι,δεν ειναι θεμα το αν μπορουν να το κανουν να στριβει,μια χαρα μπορουν(θυμαστε το Speedster;),το θεμα ειναι αν τους αφησουν... Confused


3πορτο και να στρίβει πότε θα κάνουν..... ποτέ μάλλον....καλες προσπεράσεις λοιπόν GTC.

εγώ λοιπόν το εκτιμώ αφάνταστα το rc μου ιδίως περισσότερο από προχθες γιατί αυτό που γλίτωσα απο έναν μπροστά μου, ο οποίος εκανε οχταράκια μπροστά μου χωρίς προειδοποίηση πάνω σε στροφή αφήνοντας μάλλον γκάζι και πατώντας φρένο. Ο τρόπος που αντέδρασε το rc μου ήταν άψογος, μόνο σήματα καπνού δεν μου έκανε ότ θα διώξει κώλο επιτρέποντάς μου να μαζέψω άνετα τον κώλο με ανάποδο λιγο γκαζάκι και γλιτώνοντας το φονικό.... Περισσότερες λεπτομέρειες θα μάθουν φίλοι και γνωστοί...

Άντε να δω να μαζέυεις mini σε ελληνικό δρόμο γυαλί με καρουμπαλα βουναλάκια και δεν ξέρω τι άλλο. ΟΤΙ ΜΙΝΙ να είναι αυτό. Σπορ μοντέλο δεν έχει αντιδράσεις και κράτημα μόνο για πίστα κύριοι, εκτός αν το νοείτε έτσι οπότε πάω πάσο. Καλα δεν το συζητώ για τα άλλα μοντέλα που αναφέροντε....


εγω οηδγησα προχτες μια μερσεντες 300...απιστευτα ασφαλες και σπορ αμαξι. του
του εκανα τιμονιες και δε καταλαβε τιποτα
τραβηξα χειροφρενο μες τη στροφη και εβγαλε ενα ροπαλο και με βαραγε
ενω σταματησε μονο του ανοιξε τη πορτα και με το ροπαλο με πεταξε εξω απο την Ε.Ε...
νιωθω πολυ τυχερος που οδηγω τετοια σπορτ αμαξαρα και γαμαω ολους του πεζακηδες που νομιζουν οτι οδηγουν σπορ αμαξια αυτες τις παλιοσκοτωστρες που πετανε κωλο συνεχεια...




υ.γ. ειναι απλα υβρις για την αυτοκινητιστικη παραδοση ολοκληρης βρετανιας να θεωρεις οτι εστριβε το σπιντστερ σε σχεση με το ελιζ. πηραν ενα ετοιμο εργο τεχνης και καταφεραν να το καταστρεψουν και εσυ λες οτι στριβει? ειδικα το 2.2 που εχω οδηγησει ειναι η επιτομη της γερμανικης μαλακιας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 16:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον εννοεί το νούμερο ΙΙ speedster που ήταν "αξιόλογο"


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 20:50:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη ρε παιδια αλλα αμα δεν καταφερεις να κανεις ενα τετοιο αμαξι να στριψει...εισαι τελειως ασχετος στο να φτιαξεις κατι...ενα με το πατωμα...φουσκα φαρδος ετοιμα πλαισια κτλ...δλδ ενταξει...καμια σχεση με τα καθημερινα 3 θυρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 21:13:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοω το νουμερο 1 Speedster,το ατμοσφαιρικο με τον Χ22 και τα 147 αλογα,και ναι,ηταν ιδιο με την Elise με το μοτερ Κ...
Και ναι,το οδηγησα και μαλιστα αρκετες φορες μεσα στην ιδια εβδομαδα στο OPC festival που ειχαμε το 2002 στην αντιπροσωπεια στην Θεσσαλονικη,την εβδομαδα που γνωρισα και τον F1Pilot οταν ηρθε να κανει βολτα το Zafira OPC. Rolling eyes

Σε καμια περιπτωση δεν ειχε τρελο γκαζι αλλα απο στριψιμο ηταν η χαρα του παιδιου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 21:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

exeis odigisei elise?

epeidh εχει κολλητος μου 2.2 σπιντστερ με κονι πανω κιτρινα και εχω κανει παρα πολλα χλμ με αυτο το αμαξι

και εχει τυχη και εχω μπει 2 φορες σε ελιζ και πρωτη και δευτερη γενια συνοδηγος ειναι να γελας με το οπελ και τις γκαφες που εχουν κανει οι τυπαδες σε σχεση με το λοτους που αντεγραψαν.

αν βεβαια το συγκρινεις με αλλα αμαξια και το οπελ αμαξαρα ειναι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Τρι 14 Ιούν 2011, 21:39:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 21:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι,αλλα εχω αποψη απο αυτην συγκεκριμενα
http://www.lotusclub.gr/forum/viewtopic.php?f=15&t=956
και πιστευω/σεβομαι πολυ περισσοτερο την αποψη των δυο δοκιμαστων που μας ειχαν στειλει τοτε για να βολταρουν τον κοσμο απο οποιονδηποτε αλλο...

Μαλιστα ο Παυλος,ο ενας εκ των δυο,εχει για προσωπικο του αυτοκινητο πιθανοτατα το μοναδικο Renault Spider που υπαρχει στην Ελλαδα και παραυτα το παιδι ειπε οτι δεδομενου του κοστολογιου του το Speedster ειναι μια εξαιρετικη επιλογη αντι για την Elise...
Βεβαια οταν τον ρωτησα αν θα το αλλαζε με το Spider του,χαμογελασε. Laughing

Υ.Γ. Εσυ εχεις οδηγησει Elise K Series; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 22:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη για την παρεμβαση, αλλα τι σχεση εχει το speedster και η lotus με το θεμα μας (νομιζω ειναι το "νεο" Astra?? Shocked Rolling eyes Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Ιούν 2011, 22:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικευσαμε λιγο...Εσυ αμεσως να γκρινιαξεις μωρη σκατoπεθερα... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1612s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on