PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο Opel Astra GTC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 02:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Νέο Opel Astra GTC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τουλάχιστον εμφανισιακά τα σπάει!

Και το προηγούμενο μ'άρεσε, αλλά αυτό είναι πολύ όμορφο!

Μακάρι να βγεί έτσι δηλαδή..

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=4&art_id=11940
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 03:20:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρωτο Opel που μου αρεσε τοσο πολυ (μετα το GT)...Αν βγει ετσι θα γινει πανικος Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2010, 09:01:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αμάξι τα σπάει Shocked πολύ όμορφο κ δυνατό Cool ελπίζω να βγει έτσι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2011, 22:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=4&art_id=13113
μεγκαν-ίζει.. αλλά τρώγεται!


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2011, 23:00:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μο@ναρααα.....μακαρι να βγει ετσι,που δεν το νομιζω!!!Ο μονος λογος που θα πηγαινα σε οπελ.Παντως το νεο σχεδιαστικο μοτιβο της οπελ ειναι πολυ ενδιαφερον!!


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 05:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

290 άλλογα σε εμπρός τροχούς.... ότι ηλεκτρονικό να έχει μόνο στα ρεπρίζ θα τα χρησιμοποιεί.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 07:44:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
Παντως το νεο σχεδιαστικο μοτιβο της οπελ ειναι πολυ ενδιαφερον!!


+1
γενικως δειχνει αρκετα ενδιοαφερον σεναριο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 07:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα, η συνεπαγωγή δεν είναι 290 άλογα εμπρός, άρα σπινιαρίστρα. Είναι Opel, άρα σπινιαρίστρα. Γιατί η Opel και 45 άλογα να βάλει σε αυτοκίνητο, πάλί υποστροφικό μπουρδέλο θα 'ναι. Laughing Laughing Laughing

Για το design, τώρα. Όχι απλά Megane-ίζει... Το megane-ησαν και ψόφησε. Από τα b-pillars και πίσω είναι καρμπόν, έλεος. Αφήστε που έκανε η Seat την αρχή με το Leon (του 1.5 όγκου) και όλοι ακολουθούν αυτό το ρευστοειδές σχήμα σαν... σταγόνα. Τι περιμένατε να πω; Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rallos180 (nikos)
Μέλος
Μέλος


205 t16 evo 2

Ένταξη: 27 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 08:58:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες το θεμα δεν ειναι τι κανει η οπελ...αστο νανε υποστροφικο.. θα γαμαει ομως... αληθεια η πεζω τι κανει?τιποτα.. εχει ξεχασει πως φτιαχνονται τα αμαξια... απτο κακο στο χειροτερο...η οπελ τα αναβαθμιζει και σε design αλλα και σε κινητηρες... μπραβο σρτην οπελ...που κανει κινησεις τετοιες...


ξεπουλαω
http://img37.imageshack.us/g/dsc00069ox.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasilhs_10 (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Katerinh

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 11:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Κώστα, η συνεπαγωγή δεν είναι 290 άλογα εμπρός, άρα σπινιαρίστρα. Είναι Opel, άρα σπινιαρίστρα. Γιατί η Opel και 45 άλογα να βάλει σε αυτοκίνητο, πάλί υποστροφικό μπουρδέλο θα 'ναι. Laughing Laughing Laughing

Για το design, τώρα. Όχι απλά Megane-ίζει... Το megane-ησαν και ψόφησε. Από τα b-pillars και πίσω είναι καρμπόν, έλεος. Αφήστε που έκανε η Seat την αρχή με το Leon (του 1.5 όγκου) και όλοι ακολουθούν αυτό το ρευστοειδές σχήμα σαν... σταγόνα. Τι περιμένατε να πω; Laughing


+200
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 12:40:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Κώστα, η συνεπαγωγή δεν είναι 290 άλογα εμπρός, άρα σπινιαρίστρα. Είναι Opel, άρα σπινιαρίστρα. Γιατί η Opel και 45 άλογα να βάλει σε αυτοκίνητο, πάλί υποστροφικό μπουρδέλο θα 'ναι. Laughing Laughing Laughing

Για το design, τώρα. Όχι απλά Megane-ίζει... Το megane-ησαν και ψόφησε. Από τα b-pillars και πίσω είναι καρμπόν, έλεος. Αφήστε που έκανε η Seat την αρχή με το Leon (του 1.5 όγκου) και όλοι ακολουθούν αυτό το ρευστοειδές σχήμα σαν... σταγόνα. Τι περιμένατε να πω; Laughing


καλα σε αυτό έχεις ένα δίκιο...(σπινιαρίστες γάρ)

Το megane είναι κορυφή απλα σε αυτήν την κατηγορία για εμένα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 12:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallos180 έγραψε:
παιδες το θεμα δεν ειναι τι κανει η οπελ...αστο νανε υποστροφικο.. θα γαμαει ομως... αληθεια η πεζω τι κανει?τιποτα.. εχει ξεχασει πως φτιαχνονται τα αμαξια... απτο κακο στο χειροτερο...η οπελ τα αναβαθμιζει και σε design αλλα και σε κινητηρες... μπραβο σρτην οπελ...που κανει κινησεις τετοιες...


συγνώμη δηλαδή γιατί να μην πάρεις με 35000 το megane με 250 άλογα και είναι η μέρα με τι νύχτα με ότι όπελ βγήκε τα τελευταία 5 χρόνια και θα βγει και τα επόμενα 5?

εκτός αν γουστάρεις να το νιώθεις να σπινιάρει.... ή να στρίβεις και αυτό να πάει ευθεία, ή να σε κόβει το κάθε άντε γεια ηλεκτρονικό που θα έχει...

Αν τώρα είσαι ο άνθρωπος της ρεπρίζ υπάρχει και φόκους 310 αλόγατα. Και πάλι καλύτερο στις στροφές θα είναι από το άστρα.

Τώρα θα πει κάποιος ότι μιλάω πολύ νωρίς, αλλα μάλλον η συνταγή για την όπελ δεν αλλάζει...

Προτιμώ να είναι τετράγωνο το αμάξι και να έχει 150-200 άλογα, παρά να νιώθω να πηγαίνω ευθεία ενώ στρίβω. Τι να χαρώ την προσπέραση? Υπερβολικός? θα δείξει....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:05:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλλον καπου τα χετε μπερδεψει μεσα στο μυαλο σας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

βασικα
οτι δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι τα ιδια κριτηρια
και ενω σε καποιον ενα αμαξι ταιριαζει ιδανικα σε καποιον αλλο ακριβως το αντιθετο
αρα το θεμα ειναι να δεις σε ποιον απευθυνεται το καθε αμαξι και αν ανηκεις σε αυτους πας για ψωνια ή επιλεγεις κατι αλλο... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε αυτο που παρουσιαζετε πιο πάνω είναι το gtc γιατι το συγκρίνετε με το megane rs? καθήστε να βγεί το opc κια μετα τα συγκρίνετε, βιαστικοί Laughing


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
ρε αυτο που παρουσιαζετε πιο πάνω είναι το gtc γιατι το συγκρίνετε με το megane rs? καθήστε να βγεί το opc κια μετα τα συγκρίνετε, βιαστικοί Laughing


αυτο εχω απορία...πως θα το κανουν το opc ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:35:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με 290 ps gtc περιμενετε και opc?η δεν θα βγει τοσα η δεν θα βγαλουν opc...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:36:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι εννοείς 290? Rolling eyes


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:41:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
μαλλον καπου τα χετε μπερδεψει μεσα στο μυαλο σας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

βασικα
οτι δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι τα ιδια κριτηρια
και ενω σε καποιον ενα αμαξι ταιριαζει ιδανικα σε καποιον αλλο ακριβως το αντιθετο
αρα το θεμα ειναι να δεις σε ποιον απευθυνεται το καθε αμαξι και αν ανηκεις σε αυτους πας για ψωνια ή επιλεγεις κατι αλλο... Wink


Αυτό το μόνο σίγουρο! Laughing Laughing Laughing Laughing

σίγουρα έχει διάφορα γούστα, διάφορα πορτοφόλια, διάφορες προτεραιότητες. Αλλιώς η όπελ δεν θα πουλούσε τίποτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 13:43:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
με 290 ps gtc περιμενετε και opc?η δεν θα βγει τοσα η δεν θα βγαλουν opc...


290 θα είναι το opc όχι το gtc

http://www.worldcarfans.com/111031631088/2012-opel-astra-opc-spied-with-less-disguise


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 14:34:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
Αλλιώς η όπελ δεν θα πουλούσε τίποτα.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2074s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on