PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 THP "αγωνιστικος" καταλυτης

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sakis_rc (sakis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 28 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Σεπ 2010, 15:43:42    Θέμα δημοσίευσης: 207 - 207 THP "αγωνιστικος" καταλυτης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια..επειδη εχω στα σχεδια μου να βαλω προγραμμα στο αμαξι σκεφτομαι για αρχη να βαλω εναν αγωνιστικο καταλυτη πανω ωστε οταν μαζεψω τα λεφτα για το προγραμμα το αμαξι να ειναι "ετοιμο" κατα καποιο τροπο..ερωτηση:θα επαρκει η συγκεκριμενη αλλαγη στην εξαγωγη του αυτοκινητου και θα δω ξεκαθαρη διαφορα ακομα και μονο με την αλλαγη του καταλυτη??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Σεπ 2010, 16:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ξεκαθαρη διαφορα ειναι σχετικο. Εγω μονο οταν εβαλα προγραμμα ειδα 'ξεκαθαρη διαφορα'.

Τωρα για την εξατμιση ουσιαστικα το dp ειναι ολη η δουλεια, catback του rc ειναι αρκετα καλο για μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Σεπ 2010, 16:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Σάκη το dp με ελεύθερο καταλύτη ελευθερώνει πολύ το αμάξι.Δεν ξέρω πώς συμπεριφέρεται σα μαμά αλλά με πρόγραμμα είναι όλα τα λεφτά.Πυροβολάει σε κάθε άφημα του γκαζιού και να μη συζητήσω τι κάνει όταν πιάσει κόφτη.Έτσι όπως το καταλαβαίνω εγώ μπορεί να ρυθμιστεί τέρμα γιατί δεν υπάρχει κάτι να μπουκώνει την εξαγωγή.Το θέμα είναι τι καταλύτη θα βάλεις διότι εκεί παίζονται πολλά... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Σεπ 2010, 17:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Το ξεκαθαρη διαφορα ειναι σχετικο. Εγω μονο οταν εβαλα προγραμμα ειδα 'ξεκαθαρη διαφορα'.

Τωρα για την εξατμιση ουσιαστικα το dp ειναι ολη η δουλεια, catback του rc ειναι αρκετα καλο για μαμα.


Επετρεψε μου να διαφωνισω...
Σορρυ αλλα το μαμα συστημα του εξαγωγης του RC ειναι οτι πρεπει
για τα GT/rallye... Confused
(και αυτο με σχετικη συζητηση οσο αναφορα το βαθμο βελτιωσης τους...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Σεπ 2010, 17:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια... Ισως δε το εθεσα εγω σωστα.
Το 80% απο τα αλλογα που δινει μια βελτιωμενη εξατμιση τα παιρνεις απο το dp (rc παντα). Αυτο ενοουσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούν 2012, 11:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείτε να αναφέρετε μάρκες/τιμέs/cpi και απο που μπορούμε να τους βρούμε ποιο φθηνά.ευχαριστώ(αναφέρομαι περισότερο σε παιδία που έχουν βάλει, και οχι μόνο) Laughing


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
GIORGOS_207RALLYE_ (Γ.Στροφής)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6T RALLYE

Ένταξη: 22 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 179
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούν 2012, 13:18:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως εχει βαλει κανείς αυτόν?
Arrow http://catalysts.gr/pegasus/products01/list00.php?omada2=551&pcode=i29_CD551


OVERLOAD

(Συγνώμη για τα ορθογραφικά, λόγο δυσλεξίας.)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1638s (PHP: 28% - SQL: 72%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on