PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307-amortiser

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
angelokeeper (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 07 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Σεπ 2010, 00:21:50    Θέμα δημοσίευσης: 307-amortiser Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Geia sas paides....mia voh8eia...exw ena 307 1.4 xs me 205-55/16 kai prin apo ligo kairo evala elathria xamhlwmatos GM stis hdh talaipwrhmenes ergostasiakes anarthseis twn 140.000 km...Pleon to amaksi arxizei kai xanei thn ais8hsh pou 8es(me katalavainete) kai ws metepeita lysh einai h allagh fysika anarthsewn. To 8ema einai oti exw psaksei arketa to 8ema kai exw apokleisei ta Bilstein sprint logw aneshs kai sklhrothtas me to elathrio mou. se olous osous exw episkeftei me apotrepoun apo thn lysh twn Bilstein..Etsi 8a h8ela mia allh lysh kai pio fthnh safws..Mou exoun proteinei etsi ta KONI Street..Gnwrizete an endykneitai ....h telos pantws an ta exei dokimasei kapoios? zhtw sygnwmh an sas kourasa...perimnew apanthseis...eyxaristw

Έχει επεξεργασθεί από τον/την angelokeeper στις Τρι 21 Σεπ 2010, 23:02:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Σεπ 2010, 18:10:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με σωστο ελατηριο τα bilstein ειναι μια χαρα....Στο δικο μου τα εχω 50.000 χλμ με ΛΑΘΟΣ!!! ελατηρια και ναι κοπαναει αλλα εχει αισηση ακομα και της υφης του οδοστρωματος....Με σωστο ελατηριο εισαι μια χαρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
invader (alexis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 XSI (2003)

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Σεπ 2010, 12:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Με σωστο ελατηριο τα bilstein ειναι μια χαρα....Στο δικο μου τα εχω 50.000 χλμ με ΛΑΘΟΣ!!! ελατηρια και ναι κοπαναει αλλα εχει αισηση ακομα και της υφης του οδοστρωματος....Με σωστο ελατηριο εισαι μια χαρα

Γιαννη γεια χαρα.εχω ενα 307xsi 2002 οταν το πηρα μετα απο 2000χλμ του εβαλα eibah μαυρα ελατηρια εκατσε 2,5 ποντους εγινε πιο σταθερο και ποιο ομορφο.τωρα μετα απο 8 χρονια και 130000χλμ επιβαλεται να βαλω αναρτηση.εχεις να μου προτεινης καμια? εχω τρεια μικρα παιδια και θελω να ειναι ανετο αλλα και σωστο στο δρομο.επισης απο τοτε πουτο αγορασα (καινουργιο)μου χτυπανε οι εμπρος θολοι ειδεικα το χειμωνα.γνωριζεις κατι για αυτο? πρωτη φορα γραφω στο φορουμ. αλεξ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
angelokeeper (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 07 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2010, 10:37:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

invader έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
Με σωστο ελατηριο τα bilstein ειναι μια χαρα....Στο δικο μου τα εχω 50.000 χλμ με ΛΑΘΟΣ!!! ελατηρια και ναι κοπαναει αλλα εχει αισηση ακομα και της υφης του οδοστρωματος....Με σωστο ελατηριο εισαι μια χαρα

Γιαννη γεια χαρα.εχω ενα 307xsi 2002 οταν το πηρα μετα απο 2000χλμ του εβαλα eibah μαυρα ελατηρια εκατσε 2,5 ποντους εγινε πιο σταθερο και ποιο ομορφο.τωρα μετα απο 8 χρονια και 130000χλμ επιβαλεται να βαλω αναρτηση.εχεις να μου προτεινης καμια? εχω τρεια μικρα παιδια και θελω να ειναι ανετο αλλα και σωστο στο δρομο.επισης απο τοτε πουτο αγορασα (καινουργιο)μου χτυπανε οι εμπρος θολοι ειδεικα το χειμωνα.γνωριζεις κατι για αυτο? πρωτη φορα γραφω στο φορουμ. αλεξ
Alex τελικα περασα τα ΚΟΝΙ STRT (πορτοκαλί) ...το αμαξι έχει τελεια αισ8ηση και φυσικα δν κοπαναει...τα παραπανς αμορτισερ ειναι κατι ενδιαμεσο σε σκληροτερα απο τα κοκκινα και κιτρινα της ΚΟΝΙ και ειναι για χαμηλωμα εως και 3 ποντους....ειναι και best value for money..αγορα περαστικα και ευ8υγραμμιση 350 e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2010, 10:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Με σωστο ελατηριο τα bilstein ειναι μια χαρα....Στο δικο μου τα εχω 50.000 χλμ με ΛΑΘΟΣ!!! ελατηρια και ναι κοπαναει αλλα εχει αισηση ακομα και της υφης του οδοστρωματος....Με σωστο ελατηριο εισαι μια χαρα


αυτο που λες με το οδοστωμα αδερφε το καταλαβαίνω και εγω με τα bilstein, εχω και 40αρι προφιλ.. καταλαβαίνω και το υλικο του δρομου..αχααχααχ


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
invader (alexis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 XSI (2003)

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Σεπ 2010, 09:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angelokeeper έγραψε:
invader έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
Με σωστο ελατηριο τα bilstein ειναι μια χαρα....Στο δικο μου τα εχω 50.000 χλμ με ΛΑΘΟΣ!!! ελατηρια και ναι κοπαναει αλλα εχει αισηση ακομα και της υφης του οδοστρωματος....Με σωστο ελατηριο εισαι μια χαρα

Γιαννη γεια χαρα.εχω ενα 307xsi 2002 οταν το πηρα μετα απο 2000χλμ του εβαλα eibah μαυρα ελατηρια εκατσε 2,5 ποντους εγινε πιο σταθερο και ποιο ομορφο.τωρα μετα απο 8 χρονια και 130000χλμ επιβαλεται να βαλω αναρτηση.εχεις να μου προτεινης καμια? εχω τρεια μικρα παιδια και θελω να ειναι ανετο αλλα και σωστο στο δρομο.επισης απο τοτε πουτο αγορασα (καινουργιο)μου χτυπανε οι εμπρος θολοι ειδεικα το χειμωνα.γνωριζεις κατι για αυτο? πρωτη φορα γραφω στο φορουμ. αλεξ
Alex τελικα περασα τα ΚΟΝΙ STRT (πορτοκαλί) ...το αμαξι έχει τελεια αισ8ηση και φυσικα δν κοπαναει...τα παραπανς αμορτισερ ειναι κατι ενδιαμεσο σε σκληροτερα απο τα κοκκινα και κιτρινα της ΚΟΝΙ και ειναι για χαμηλωμα εως και 3 ποντους....ειναι και best value for money..αγορα περαστικα και ευ8υγραμμιση 350 e
Ωραια επιλογη,θα το κοιταξω.Εχουν πει και για τα εργοστασιακα απο το δυλιτρο cc στο φορουμ,ειναι ποιο κοντα και ειναι οτι πρεπει για την περιπτωση μου,περιμενω απαντηση για το αν ταιριαζουν στο xsi. θα ριξω μια ματια στα κονι παντως.ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιαν 2011, 01:13:29    Θέμα δημοσίευσης: 307 koni sport με eibach ελατηρια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα συνδαλφοι καλη χρονια ποια ειναι η γνωμη σας για κονι sport με eibach ελατηρια 25χιλιοστα?
Απο ανεση θα χασω πολυ?



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούλ 2011, 00:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, εγώ έχω το 307 1.6 και πριν λίγες μέρες άλλαξα αμορτισέρ.

Για να μην κουράζω με την έρευνα που έκανα, έβαλα τα Bilstein τα μαύρα, γιατί ζήτησα παρόμοια άνεση με του εργοστασίου, καθότι κουβαλάμε και μια οικογένεια πλέον. Η τιμή απίστευτη κατ'εμέ......235 ευρώ με περαστικά και ευθυγράμμιση. Το αποτέλεσμα : ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Όντως είναι πιο σφιχτά από τα εργοστασιακά, καμία σχέση με σκληρά ή με κοπάνημα. Τα συνιστώ ανεπιφύλαχτα.........στη διάθεσή σας για λεπτομέρειες........




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 11:01:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Λοιπόν, εγώ έχω το 307 1.6 και πριν λίγες μέρες άλλαξα αμορτισέρ.

Για να μην κουράζω με την έρευνα που έκανα, έβαλα τα Bilstein τα μαύρα, γιατί ζήτησα παρόμοια άνεση με του εργοστασίου, καθότι κουβαλάμε και μια οικογένεια πλέον. Η τιμή απίστευτη κατ'εμέ......235 ευρώ με περαστικά και ευθυγράμμιση. Το αποτέλεσμα : ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Όντως είναι πιο σφιχτά από τα εργοστασιακά, καμία σχέση με σκληρά ή με κοπάνημα. Τα συνιστώ ανεπιφύλαχτα.........στη διάθεσή σας για λεπτομέρειες........


ακριβος οπως τα λες ειναι για τα Β4... τα μαυρα δηλαδη. ΕΙναι ποιο σφιχτα απο του αργοστασιου αλλα οχι πολυ για να μην κοπανανε. ειναι καλη λυση για αμαξι πολης που οσηγαει η οικογενεια...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούλ 2011, 16:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
Svstouk έγραψε:
Λοιπόν, εγώ έχω το 307 1.6 και πριν λίγες μέρες άλλαξα αμορτισέρ.

Για να μην κουράζω με την έρευνα που έκανα, έβαλα τα Bilstein τα μαύρα, γιατί ζήτησα παρόμοια άνεση με του εργοστασίου, καθότι κουβαλάμε και μια οικογένεια πλέον. Η τιμή απίστευτη κατ'εμέ......235 ευρώ με περαστικά και ευθυγράμμιση. Το αποτέλεσμα : ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Όντως είναι πιο σφιχτά από τα εργοστασιακά, καμία σχέση με σκληρά ή με κοπάνημα. Τα συνιστώ ανεπιφύλαχτα.........στη διάθεσή σας για λεπτομέρειες........


ακριβος οπως τα λες ειναι για τα Β4... τα μαυρα δηλαδη. ΕΙναι ποιο σφιχτα απο του αργοστασιου αλλα οχι πολυ για να μην κοπανανε. ειναι καλη λυση για αμαξι πολης που οσηγαει η οικογενεια...


νομίζω κάπου είχε πάρει το μάτι μου για 15% καλύτερη απόδοση........προφανώς συγκρινόμενα με τα εργοστασιακά............

είμαι εξαιρετικά ευχαριστημένος! Η απόδοσή τους είναι εκπληκτική........το αμάξι είναι τρένο και τραπέζι μαζί, αλλά χωρίς κοπανήματα.............σφιχτά ναι είναι, δεν τα λες μαλακά, αλλά προσωπικά αυτή η άνεση μου αρέσει, παρά η μαλακή...............αν θυμάμαι πριν πολλάααααααα χρόνια είχα ανακοινώσει η Lancia για την τότε καινούρια Delta ότι μετά από έρευνες που έκαναν είχαν διαπιστώσει ότι καλύτερα αποτελέσματα άνεσης είχαν από τις πιο σφιχτές (όχι σκληρές) αναρτήσεις, απ'ό,τι με τις μαλακές.......




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Αύγ 2011, 16:30:01    Θέμα δημοσίευσης: κονι πορτοκαλι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συναδελφοι τι εχεται να πειτε για τα κονι street πορτοκαλι? 330€



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
angelokeeper (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 07 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Σεπ 2011, 12:36:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: κονι πορτοκαλι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΤΩΝΗΣ 307 έγραψε:
συναδελφοι τι εχεται να πειτε για τα κονι street πορτοκαλι? 330€
Πολύ καλά σαν αίσθηση και δουλειά στην οδήγηση...δεν κοπανάνε ιδιαίτερα(εγώ τουλάχιστον τα χρησιμοποιώ με με ελατήρια χαμ. 3 π. αλλά απο αξιοπιστία δεν ξέρω...ημασταν 4 ατομα στο καρ και σε μια λακουβα όχι ιδιατερα μεγαλη ...καμια σχεση με αυτες των πολεων......κοπανησε και μετα απο 2 μερες εχανε το πισω δεξι λαδι οντας μονο με 15 χιλ κμ...αναγκαστηκα βεβαια να αλλαξω δυαδα πισω...ενταξει αυτα συμβαινουν....αλλα στην τελικη ως λειτουργια και συμπεριφορα για τα λεφτα της ειναι τρομερη οχι απλα καλή..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 22:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα Β4 Bilstein..........ένα χρόνο μετά χωρίς να έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα, έχω να πω ότι είναι από τις καλύτερες επιλογές που έχω δοκιμάσει τόσα χρόνια............σαν εντυπώσεις μόνο, τολμώ να πω ότι αυτά τα αμορτισέρ ξεφτιλίζουν τα λάστιχα που φοράω, Michelin Energy E3A, δυστυχώς.....

Μέχρι τώρα δεν υπήρχε πρόβλημα με τα λάστιχά μου........ήξερα ότι δεν είναι για πολλά πολλά και θεωρούσα ότι το όριό τους ήταν προβλέψιμο.............με αυτά τα αμορτισέρ, μπαινεις στη στροφή και διαπιστώνεις ξαφνικά ότι έχεις μπει με πολλάααα χιλιόμετρα και ξαφνικά μένεις από πρόσφυση.......κυριολεκτικά, τα λάστιχα δεν επαρκούν για τις δυνατότητες του πλαισίου με αυτά τα αμορτισέρ........δε νομίζω ότι μπορώ να το περιγράψω καλύτερα.........σαν να ανέβηκε τόσο πολύ το πλαίσιο, που υποβιβάζει τα (μέτρια έτσι κι αλλιώς) ελαστικά μου..........μακάρι να μπορούσα να πάω σε Sport Pilot 3 αυτή τη στιγμή, που θεωρώ ότι θα ήταν αντάξια του υπόλοιπου συνδυασμού.........




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johney76 (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 307

Ένταξη: 16 Οκτ 2014
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Οκτ 2014, 12:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Vogtland ΑΝΑΡΤΗΣΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ 307 1.6 110HP. ΒΡΗΚΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ Vogtland ΜΕ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΧΑΜΗΛΩΜΑΤΟΣ 30mm ΣΤΑ 370 ΕΥΡΩ. ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ ΕΛΑΤΗΡΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1531s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on