PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Εξατμηση για 8v Rallye/XSi (1.3lt, 1.4lt, 1.6lt 8V)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Σεπ 2011, 19:10:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ αλλά: κομμένη με το χέρι και κολλημένη στραβά! Μόνο έτσι δείχνει motorsport! (κ καλά κολλήθηκε στα pits υπό πίεση χρόνου κλπ "βάρβαρες" συνθήκες Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 10:04:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:

στον Λευτερη ειναι οι φωτο!!!! η στιβα ειναι πανω στην παπια!!!
(λευτερη αν ακους στειλε μου μνμ η παρε με ... δεν εχω τηλεφωνα κανενος!
Σωτο και εσυ το ιδιο!!)


Ωραίος Ζάχο Cool Cool
Τώρα το "λευκο eurofighter" κάνει περισσότερη φασαρία απο την "μπλέ βολίδα"? Shoot Laughing Laughing
Φίλε το όλο πακέτο τα σπάει,άψογος Cool Cool

υ.γ.
Σού έχω στείλει το τηλ/νο μου και του Λευτέρη. Wink




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 13:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόνο εγώ τα στηρίζω έτσι!!!!!χαχαχχαχ
Δεν θα κάνω και εγώ τιποτα με την εξάτμιση θα σας φαω όλους!!!(ζηλεύω μαμω την τρέλα μου)
Ζαχούλη θέλω ημερομινία και μέρες που θα είσαι εδώ για να κλείσω για Μήλο!!!Θα ρωτήσω εκεί που παρκάρεις οπότε διεύθυνση μη γράψεις!!!! Laughing Laughing Laughing Α το χταποδάκι μην το βάλεις και με παιδεύεις ταξιδιώτη άνθρωπο!! Silly
ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!!!!!! Wink Wink


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 14:08:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BY FAR Η πιο ομορφη εξατμιση πο εχω δει εδω και χρονια
απιστευτη δουλεια Cool
κριμα πετρο που δε σου εκανε Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 14:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
BY FAR Η πιο ομορφη εξατμιση πο εχω δει εδω και χρονια
απιστευτη δουλεια Cool
κριμα πετρο που δε σου εκανε Crying or Very sad


Οι Ιταλοί σε αυτά δεν παίζονται. Μετατρέπουν τα μέταλλα σε αντικείμενα πόθου. Laughing

Ουδέν κακόν αμιγές καλού τελικά!

Ο Ζάχος έβαλε την εξάτμιση που αρμόζει στο Eurofighter...

..και εγώ έφτιαξα μία εξ' ίσου όμορφη και αποδοτική 48άρα εξωτ. (για απόκριση χαμηλομεσαία) στον Σκριβάνο, που ίσως είναι πιο κατάλληλη για τα κυβικά και την εφαρμογή μου. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 15:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τετοιες μαλ***ες λες....
ετοιμασου τωρα για τη καταρα του κωλαρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 16:07:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεπον.... δεν σας ειπα νεα.... Armed Afroman
το αμαξι τα σπαει!!!! ελυσα προσωρινα το θεμα "μοτερακι ρελαντι" και ξαφνικα το αμαξι μεταμορφωθηκε!!!
το πακετακι μου ολο εχει βγαλει τρελο γκαζι.... εχω παρει σε ολο μα ΟΛΟ το φασμα των στροφων. και στα χαμηλα αλλα και στα ψηλα, τοσο που μου εχει ξανα εμφανιστει το σκαλι μετα τις 4000 rpm, αλλα καθαρα απο την πιο πολυ δυναμη που βγαζει τωρα!!!
απο ηχο.... αλλου! και χθες που μπηκα πρωτηφορα σαν συνοδηγος καταλαβα οτι ολο μα ολο το πατομα συντονιζει απιστευτα!!!

Αλλα εχω παθει πλακα με το γκαζι!!!! τον προφυλακτιρα τον εκαψα ηδη... κιτρινισε Twisted evil
τωρα εχει σειρα ο καταλυτης... φοβαμαι οτι μην ελευθερωσει πολυ και αδειασει τελειως.... πως πρεπει να αλλαξω αμεσα ειναι στανταρ.... αλλα 100αρι η 200αρι? Rolling eyes

Πετρο αποψη μου ειναι οτι η 48αρα θα ειναι λιγη αν στο δικο μου με 50αρα ανοιξε τοσο μα τοσο πολυ .... αλλα ειμαι πεπισμενος οτι το εχεις ψαξει ηδη...

Σας ευχαριτω ολους για τα καλα σας λογια!!! Embarassed Cool
ελαβα και τα τηλεφωνα Σωτο.... ευχαριστω μαν!! Wink

Ο κωλαρας που να εχει εξαφανιστει????
Τακη με βλεπω να περνω το 16/65 για δωρο Χριστουγεννων(φυσικα μαζι με το μπλοκε) !! Twisted evil


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 18:19:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ειπα και εγω στον Πετρο οτι η 48αρα ειναι λιγη αλλα ζηταει ροπη(χωματινο γαρ) οποτε εχει μια θεωρητικη υποσταση το σκεπτικο του.

Για τα υπολοιπα,welcome to the club του στροφαρισματος... Laughing Laughing Laughing
Για καταλυτη 100αρη και χωρις μεσαιο καζανι.Το 1600αρι ειναι πολυ πνιγμενο μοτερ οποτε καλο ειναι να το ελευθερωσεις οσο μπορεις ψηλα. Wink

Περι 16/65 στα εχω πει αλλα δεν ακους... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 20:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το ειπα και εγω στον Πετρο οτι η 48αρα ειναι λιγη αλλα ζηταει ροπη(χωματινο γαρ) οποτε εχει μια θεωρητικη υποσταση το σκεπτικο του.


Αφού κατά βάθος μου έχει αδυναμία ρε Παναγή. Σιγά μην μου έριχνε κατάρα...!

ΥΓ. Στέλιο έχεις δίκιο για τα ψηλά, το δικό μου μάλλον σφίγγει λίγο εκεί, αλλά έτσι όπως έφτιαξα το μοτέρ (ροπάτο) παντρεύτηκε τόσο καλά με το σαζμάν που στις αλλαγές θυμίζει σχεσάτο. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 00:12:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
απο ηχο.... αλλου!

Δηλαδή τώρα όταν αφήνεις γκάζει κάνει κρκτσσσσσσσνννν??? Laughing Laughing Laughing

z@ck! έγραψε:

Τακη με βλεπω να περνω το 16/65 για δωρο Χριστουγεννων(φυσικα μαζι με το μπλοκε) !! Twisted evil

Ρε τύπε, τι θα γίνει με την περίπτωσή σου? Απ'τη μιά το ισιώνεις, απ'την άλλη το στραβώνεις. Laughing
Τι να το κάνεις το 16/65 ρε μλκ? Οk είσαι κ συ τρις την ώρα εθνικές σαν κ εμένα. Αλλά από τη μία έχεις το 14/60 και κάθεται σπίτι μου, από την άλλη νομίζεις ότι με το 16/65 θα δεις ουσιαστική διαφορά? Τσέκαρέ το στο etagement.xls που σου χω δώσει και σύγκρινε. Όχι φυσικά με το ντραγκστερο-κ/π που φοράς τώρα... μιλάμε για ανθρώπινες καταστάσεις. Φοράς το 14/60, σου στέλνει κ ο Στελάρας μιά μακρυά 5η (όλο κ κάποια θα έχει, δε μπορεί Laughing ) και κλείνεις κ μ'αυτό το κεφάλαιο ΣΩΣΤΑ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 11:07:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω για 100αρι ελεγα Στελιο. πιστευω πως θα ειναι μια χαρα και για εναν Ν εκκεντροφορο. Wink
Οσο για το 16/65, με εσενα συμφωνω φιλαρακι μου, θελω το σωστο βημα... το 14/60, επειδη το εχω οδηγησει μου χανει πολυ απο την αισθηση της ροπης και λυσαει, δεν θα "απλωνει"... παντως οταν ερθω, θα το παρω να το φορεσω επανω... στο νησι δεν εχω μεγαλες ευθειες να βγαζω τοσα πολλα χιλ..... + οτι μαλλον θα χρειαστω ποδια απο κατω και χωματινη αναρτηση Embarassed

ας παμε ον τοπικ τωρα...
τι καταλυτη να βαλω? τι ειναι καλυτερο σαν σχημα για το πατωμα μου?
θελω να "χωνευει" τελειως στο πατωμα μου....
ανοξειδωτοι παιζουν? (δεν εχω ιδεα απο το θεμα Embarassed )

ΥΓ1* Γιαννη... τρελος ηχος.....σαν μελωδια λεμε!!!! και απο σκασιματα....κλαιω!!!
Θα με σταματησει η αστυνομια νομιζωντας οτι περναω και ριχνω με ΑΚ.. Armed Shoot
ΥΓ2*και ετοιμαζου για ανακατασκευη του αξονα.... Twisted evil
ΥΓ3* Εσπασα και το χειροφρενο..... Whip Whistling


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 11:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πολεμος!!!
Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 11:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:

ΥΓ2*και ετοιμαζου για ανακατασκευη του αξονα.... Twisted evil

Eτοιμάσου για νέο project: TETΡΑπλά ρουλεμάν! Wink (not kidding-ότι πρέπει για offroad)

z@ck! έγραψε:

ΥΓ3* Εσπασα και το χειροφρενο..... Whip Whistling

Eτοιμάσου για fly-off (a la BMW E30 που βλέπαμε...) αφού ούτως ή άλλως πας για φτιαχτά σωληνάκια όπως σε βλέπω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 12:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρωτα θα φτιαξουμε το δικο μου fly-off... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2011, 11:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="RoadRunner122"]Eτοιμάσου για νέο project: TETΡΑπλά ρουλεμάν! Wink (not kidding-ότι πρέπει για offroad)

!!!!! αυτα ειναι !!! πες να ετοιμαζομαι οικονομικοχρονοτεχνικοκαυλωτικα!! Love
Φιλαρακι δες μια το κοστος που ελω για ολα τα ρουλεμαν του αξονα, μαζι με τ μουαγιε καινουρια.... να ετοιμασω κομποδεμα.. Wink

z@ck! έγραψε:
Eτοιμάσου για fly-off (a la BMW E30 που βλέπαμε...) αφού ούτως ή άλλως πας για φτιαχτά σωληνάκια όπως σε βλέπω...

Μαειπα ηδη του αδερφου μου, απλα περιμενω να δω σε τι χειροφρενο και κατανεμητη θα καταληξω για ναεχουμε σωστα ρακορ......αλλα γενικα..ευκολακι στο νησακι!!

Μολις αλλαξω ρυθμιστη και βαλω παλι τον 2,5αρι θα τραβηξω και incar !!


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
clouseau 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 28 Φεβ 2015
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Φεβ 2015, 16:08:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα
επειδη ειμαι ασχετος, αν κρινω καλα απο και τον τιτλο του τοπικ, η μαμα εξατμιση του rallye 1.3 ειναι ιδια με του 106 1.4 και 1.6 rallye?
επειδη ψαχνω ενα μαμα τελικο αν βρω απο 1.4αρι κανει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 16:44:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ιδιο ειναι μονον απο 1400 xsi,οχι με τα απλά 1400αρια των 75 αλογων.
Εναλλακτικα παντως,αν συμβιβαζεσαι,σου κανει χωρις προβλημα και απο 16v 106...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
clouseau 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 28 Φεβ 2015
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 17:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ιδιο ειναι μονον απο 1400 xsi,οχι με τα απλά 1400αρια των 75 αλογων.
Εναλλακτικα παντως,αν συμβιβαζεσαι,σου κανει χωρις προβλημα και απο 16v 106...


ευχαριστω για την απαντηση. γιατι λες για συμβιβασμο αυτη του 16v 106?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 22:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι δυστυχως δεν ειναι ιδιο με των ΜΚ1... Sad

Δεν αλλαζει κατι ουσιαστικο σε αποδοση,απλά δεν ειναι εντελως ιδιο το καζανι. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
clouseau 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 28 Φεβ 2015
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 22:25:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσωπικα δε με πειραζει. απλα θελω να μη κανει θορυβο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1536s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on