PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Εξατμηση για 8v Rallye/XSi (1.3lt, 1.4lt, 1.6lt 8V)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Σεπ 2010, 09:15:44    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Εξατμηση για 8v Rallye/XSi (1.3lt, 1.4lt, 1.6lt 8V) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοιγω αυτο το τοπικ για τι δεν βρηκα κατι ολοκληρωμενο για εμας τους νεκροφιλους , μονο κατι σκορπια κομματια...

Κανω την μετατροπη μου απο 1400 xsi σε 1600 xsi , παντα 8βαλβιδος και θελω να κρατησω αρχικα την εξατμηση του 14αριου για να μην σκαω διπλα λευτα...

Τι διατομες εχει το καθε μοντελο??
ειναι ιδιες οι διατομες και αλλαζουν τα καζανακια?

Το τελικο που ειχα αλλαξει στο πρωτο μου 106, το XRακι μου, το συγκρινα με αυτο μου εχει το XSi και ειναι ολοιδιο καθως και το μεσαιο με την σωληνα του...
Παντα παιζει η πιθανοτητα να το ειχε αλλαξει ο παλιος ιδιοκτητης του ....

το "downpipe" του xsi ειναι διαφορετικο απο του 1600..
ο σωληνας ειναι χωρισμενος στην μεση και τα καυσαερια ενωνουν στο τελος εκει που ειναι ο Λ, ενω το 16αρι εχει μεγαλυτερη διατομη , τον λ κοντα στην πολλαπλη εξαγωγης και δεν εχει χωρισμα...
Τετοιο εχει και το 13αρι?
επεισης θελω να βαλω wideband... που ειναι καλυτερο να τοποθετηθει ? ακριβως απεναντι απο τον μαμα?

Πειτε και διαφορες που εχετε δει στην πραξη με αλλαγες σε after market κομματια, π.χ. τελικα, μεσαια, καταλυτες, χταποδια, καλαμαρακια κ.τ.λ.

Wink


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Σεπ 2010, 18:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και παραθετω φωτο απο το downpipe του XSi!

Φαινεται καθαρα το διαφραγμα που υπαρχει μεσα στην σωληνα...




Mr. Green Mr. Green Mr. Green


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την z@ck! στις Παρ 16 Σεπ 2011, 18:45:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2010, 05:12:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εξατμιση ειναι ιδια ειτε XSi,ειτε 1300R,ειτε 1600 8v και 16v. Wink
Το μονο το οποιο αλλαζει ειναι ο τυπος του καταλυτη και το downpipe.
Στα 8v το dp εχει ιδιες διαστασεις αλλα διαφορετικο υψος λογο καρτερ...
Σαν σχεδιαση δεν διαφερει,ολα εχουν το διαφραγμα που ουσιαστικα κανει το "χταποδι" να γινεται 4-2-1.

Οσο αφορα την αποδοση τωρα,για 1600αρη εγω παραμενω πιστος σε 50αρα με τελικο και καταλυτη(aftermarket φυσικα) ή εναλλακτικα de cat αλλα με δυο καζανια.
Χταποδι επωνυμο(Supersprint ή Devil - αν και προτιμω το πρωτο) ή στην χειροτερη των περιπτωσεων ενα Raceland αλλα καθαρα και μονο λογο value for money και οχι για αποδοση...

Σχετικα με τοποθετηση wideband,αν βαλεις χταποδι,το Supersprint εχει δυο θεσεις για λ οποτε διαλεγεις.Τα υπολοιπα μια οποτε τρυπας τον σωληνα μετα τα ελατηρια και τον βαζεις εκει.
Ετσι και αλλιως προκειται για μετρησεις και οχι για feedback στον εγκεφαλο πραγμα το οποιο σημαινει οτι η αποσταση δεν ειναι προβλημα.
Εννοειται ομως μπροστα απο τον καταλυτη και οχι πισω. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
eueliktos14 (kwstadinos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 rallye s2 8v

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: Loutraki-Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2010, 13:07:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:


Οσο αφορα την αποδοση τωρα,για 1600αρη εγω παραμενω πιστος σε 50αρα με τελικο και καταλυτη(aftermarket φυσικα)


Στελιο,μπορεις να δωσεις περισσοτερες πληροφοριες(μαρκα,οπες κτλπ)?! Πρεπει να αλλαξω τον δικο μου...και δεν ξερω τι να βαλω,ουτε να παω στον εξατμισα και να κανει οτι θελει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
profitis (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Τιποτα,μας τα πηρε ολα η γυναικα...

Ένταξη: 23 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2010, 19:53:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας ειναι 200αρης ρε.
Τωρα για μαρκες,εχει διαφορες,αναλογα με τα χρηματα που θα σου ζητησουν...
Προσωπικα πιστευω οτι πανω απο 250Ε για μεταλλικο 200αρι ειναι κοροιδια(και στα 250Ε δεν αναφερομαι σε Americat,Twister,κλπ).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Σεπ 2011, 15:06:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επαναφερω το θεμα μιας και αλλαζω εξατμηση .... και το μονο στοκ που εχει μεινει ειναι ο καταλυτης.....
Καταργω τελικα το μεσαιο και μπαινει η πρωην του Πετρου,(πλεον δικια μου) :
http://www.ragazzon.com/catalogo/ragazzon/marmitte/peugeot/339/55_0022_00.htm

http://www.ragazzon.com/catalogo/ragazzon/marmitte/peugeot/1207/58_0144_99.htm

ηδη φοραω χταποδακι devil... και θελω να πιστευω (συντομα) μεσα στον χειμωνα θα μπει και εκκεντρο-προγραμμα....

ελεγα λοιπον για καταλυτη... κατι μεχρι 200 οπες με σε Φ50.....
ακουω γνωμες...


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 18:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι..... ξαναερωτευτηκα!!! οχι μο*νι....... το αμαξι μου!!! Love Love
παραθετω φωτογραφικο υλικο απο τη ragazzon.....





παναλαφρη, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και υλικων και τελειως μα τελειως P&P!!! και απο ηχο.... τον κλασικο ηχω των gr.N αλλα με πολυ πολυ πολυ δοση μπασιλας!!! ειδικα οταν κλεινω το γκαζι και ειναι και λιγο κρυο ακομα το αμαξι... ΚΡΗΤΙΚΟ ΠΑΝΗΓΎΡΙ ΛΕΜΕ!!! Shoot

το μεγαλο γελιο ειναι οτι ουτε καν φαινεται !!! η μπουκα βγαινει 5-10 mm πριν τον προφυλακτήρα και ειναι περασια στο υψος (1-2mm αποσταση)!!
(ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ "BTS" για ολα!!!!!!! ξερει αυτος...)

και συνεχιζω....... απο αυτα που εχουμε πει κατα καιρους με Στελιο, mechanic , Λευτερη κτλ, εχω μεινει με το συμπερασμα οτι αν προσεξω τωρα, στην παρουσα κατασταση, τι καταλυτη θα βαλω, μπορει να εχω τον ιδιο θόρυβο σαν να ειχα μεσαιο.... και ελεγα αν εχει κανει κανεις πειραματα και εχει βρει μια καλη λυση στο θεμα...

* παραθετω και μερικες φωτοι απο το χταποδι της DEVIL.... FULL STAINLESS STEEL ολα ...





Cool καυλωστε ελευθερα!! Twisted evil Armed


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 18:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αναρωτιεμαι πως ισορροπει εκεινη η στιβα χαρτιων με το μπλε ντοσιε πανω πάνω...
Laughing Laughing Laughing

υ.γ... ΓΑΜΑΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Μεγειες!!!!!!!!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 19:06:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
αναρωτιεμαι πως ισορροπει εκεινη η στιβα χαρτιων με το μπλε ντοσιε πανω πάνω...
Laughing Laughing Laughing

χαχααχαχαχαχαχ
στον Λευτερη ειναι οι φωτο!!!! η στιβα ειναι πανω στην παπια!!!
(λευτερη αν ακους στειλε μου μνμ η παρε με ... δεν εχω τηλεφωνα κανενος!
Σωτο και εσυ το ιδιο!!)

MEMsound έγραψε:
υ.γ... ΓΑΜΑΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Μεγειες!!!!!!!!!!

Φχαριστω , φχαριστω!!! Love


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 19:27:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
ναι..... ξαναερωτευτηκα!!! οχι μο*νι....... Love Love

Τι όχι μο*νί ρε, αυτή είναι μο*ναρος!!! Twisted evil

z@ck! έγραψε:
χαχααχαχαχαχαχ
στον Λευτερη ειναι οι φωτο!!!! η στιβα ειναι πανω στην παπια!!!

Μλκ φαίνεται λες και η στίβα πατάει πάνω στο μπουφάν κ όλα μαζί ισορροπούν πάνω στην πλάτη της καρέκλας! Laughing Laughing Laughing

Φιλαράκι μεγειές!!! Με το καλό κι έναν καταλύτη της προκοπής και θα ξουρίζει το εργαλείο! Τώρα-γκαζώνει με το-ραγκαζόνι!

Μακάρι να μουν κι εγώ εκεί να τη βάζαμε παρεούλα Crying or Very sad (ξέρω, μην αρχίζεις τα @#)@#@&Τ^@# )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 19:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η αλλη σωληνα ειναι η μαμα?
αν ναι...αυτη που πηρες εχει καλητερες κουρμπες και απο την μαμα!!
ευγε!

υγ εχει και για το δικο μου by the way... σε ακρως ενδιαφερουσα τιμή...
αν και..αν πάρω θα πάρω του RC...μια και καλή... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 19:40:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Μακάρι να μουν κι εγώ εκεί να τη βάζαμε παρεούλα Crying or Very sad (ξέρω, μην αρχίζεις τα @#)@#@&Τ^@# )
γουτσου!!! Love

Αρχες Οκτοβρη ερχομαι αλλα χωρις αμαξι μαλλον...

πρεπει να βαλω καταλυτη οπως και να εχει.... περα του οτι ο δικος μου τα εχει παιξει τελειως,φοβαμαι πολυ οτι θα μου ψωριασει εκει που ακουμπαει ανοξείδωτο με σιδερο, και θελω να την κανω ολη ανοξειδωτη... Confused Embarassed

Απο θεμα αποδοσης δεν ξερω ακομα γιατι περα του οτι δεν εχω ελευθερο δρομο να τρεξω εχει και το αμαξι παλι καποια θεματα (με τις βενζινες και το μοτερακι του ρελαντι ...ΠΑΛΙ!! Mad ).
Παντως εχω δει διαφορα στο ωφελιμο φασμα, εχει αλλαξει ο τροπος που ανεβαζει, και εχει και περισοτερους συντονισμους (στο ιδιο φασμα παλι)..


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την z@ck! στις Παρ 16 Σεπ 2011, 19:58:03, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 19:57:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το αλλο μεσαιο ειναι ημητασιον αλλα στις μαμα διαστασεις. οι κουρμπες ειχαν θεμα ... αλλα ετσι ηταν και το μαμα που ειχε επανω.. Confused

οι τιμες καλες ειναι ...σχετικα.. γιατι πχ τα τελικα τα εχει οσο και τα SS... αν και οι τιμες των stainless στα SS ειναι λιγο τσιμπημενα..
παντως απο ποιοτητα ειναι σουπερ! googleισα τον τυπο του μεταλλου και ειναι απο τα πολυ καλα! + οτι απο αποψη κατασκευης ειμαι παρα μα παρα πολυ προσεγμενα. καλυτερα απο το χταποδι......

Εκανε καλη επιλογη ο Πετρος... Thumb Left Thumb Left Thumb Left


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 20:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζαχαρία βάλε το συντομότερο μεταλλικό καταλύτη μη σπάσει και σου σφηνώσει πουθενά αμαρτία είναι...


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 23:14:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο Ζάχο, πολύ χαίρομαι που έκατσε καλά!

Έχε υπ' όψη το χταπόδι της Devil δουλεύει πάρα πολύ ωραία και δίνει ροπή. Το φοράω και εγώ στο ΑΧ. Απλώς έχει ένα θεματάκι με την εφαρμογή στην κεφαλή και πρέπει να του βάλεις διπλές φλάντζες. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Σεπ 2011, 23:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πετρο εκατσε τελεια στην κεφαλη.... αλλα οχι ακριβως με την ψυκτρα λαδιου... που με παιδεψε... αλλα μπαινει..και θα μπει κουτι... απλα δεν ειχα χρονο γιασ ταιριασμα οταν το εγαζα...σε μια βδομαδα το πολυ θα ειναι επανω!!!!! Wink


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Σεπ 2011, 16:20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να και η εφαρμογη του:





κουτι!!!


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Σεπ 2011, 01:38:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανε κατι να απομακρυνθει απο τον προφυλακτηρα λιγο
θα στον καψει σε λιγο καιρο... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Σεπ 2011, 12:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτείνω κάτι τέτοιο ή κάτι τέτοιο για να βγει παραέξω! Kι επειδή είσαι αγαπούλης, υπάρχει κι αυτό!

Ειδικά μαζί με τα πράσινα νέον και τα νικελωμένα τάσια/ρότορες, θα ταιριάξει γάντι! Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Σεπ 2011, 18:37:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλουμινοτενία.

Αυτό έχω κάνει στο αγωνιστικό ΑΧ και είναι και πολύ kit car πινελιά! Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3008s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on