PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Φίλτρα, χοάνες, βαρελάκια, σκούπες...?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2003, 11:42:49    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Φίλτρα, χοάνες, βαρελάκια, σκούπες...? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλω να βελτιώσω την εισαγωγή μου._

Το φίλτρο μπαίνει στο μαμά κουτί ε; Χρειάζεται και αυτό κρύο αέρα ή μόνο οι φιλτροχοάνες; Αν βάλω φίλτρο με μίνι-σκούπα πατέντα ala Alex, θα γίνει δουλειά; Το βαρελάκι, τι ακριβώς είναι και πόσο κοστίζει;

Alex, τι ακριβώς έχεις κάνει εσύ;; Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2003, 11:56:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρε μια βαθιά ανάσα και άρχισε να διαβάζεις:
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=33
Evil Evil Evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2003, 00:15:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Παναγιωτη απο οτι καταλαβα καλυτερα να βαλεις σκουπα παρα βαρελακι, με την σκουπα εισαι καλυμμενος για 206, τουλαχιστον για τα δικα μας τα 1400αρια.. Με το βαρελακι εχεις χειροτερες επιδοσεις και με την φιλτροχοανη ακομα χειροτερες..

Διαβασα 24 σελιδες και ξοδεψα μερικες ωρες για να το κανω αυτο και κατεληξα σε αυτα... Επισης απο οτι καταλαβα οτι και να κανεις, μην περιμενεις αυξηση στην τελικη...Μερικοι ειχανε, μερικοι χασανε ελαχιστα (2-3 χμ/ωρα).. Αλλα απο ολους διαβασα οτι εχεις αυξηση στο τραβηγμα του αυτοκινητου απο πολυ χαμηλα.. Εμενα αυτο με ενδιαφερει μιας και στην πολη αυτο μετραει..

Εγω εκτος και αν μου βρει κανεις καμμια ιδανικη λυση, θα βαλω σκουπα.. Εχω βρει μια της JR που ειναι και επωνυμη και την ειχαν διαλεξει και σε ενα περιοδικο για το 206.. Οποτε αυτο θα κανω...

Απο εκει και περα πολλοι πειραματιζοντουσαν με διαφορες τεχνικες για εισαγωγη και ενα σωρο πραγματα αλλα εγω δεν θελω τετοια, θελω κατι που θα το βαλω και θα το ξεχασω (εκτος απο τον υπεροχο ηχο που θα κανει η σκουπα απο οτι εχω ακουσει απο ολους!)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2003, 09:32:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε kavalioti(Μακη),μην νομιζεις οτι αμα βαλεις τη σκουπα,θα ξεχασεις το θεμα της εισαγωγης για παντα.Η σκουπα ειναι εξαρτημα μεγαλης παροχης αερα,το οποιο σημαινει οτι στην εισαγωγη σου,εκτος απο αερα θα μπαινει και σκονη,χωματα κλπ.Η σκουπα θελει παρακολουθηση,προσοχη και σχετικα συχνη καθαριοτητα (συνηθως ανα 5000 χλμ,εκτος και αν οι μετακινησεις σου περιλαμβανουν και χωματοδρομους οπου ο καθαρισμος θα πρεπει να γινετε αρκετα ποιο συχνα) ,αν θελεις να μπορει να αποδιδει οπως θεωρητικα πρεπει.Για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο και να μην ασχοληθεις με την εισαγωγη ποτε,κανεις κατι πολυ απλο..Αφηνεις το εργοστασιακο φιλτρο στη θεση του και ξενοιαζεις.Με τη σκουπα εχεις ευθυνες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nasoss 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) GTI

Ένταξη: 26 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2003, 10:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεγαλο κεφαλαιο η σκουπα , θελει προσοχη!


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2003, 13:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα 5000χμ δεν ειναι τιποτα, οταν λεω την βαζεις και ξεχνας ενταξει δεν εννοω δεν το κοιτας ποτε..Αλλωστε καλο ειναι καθε 3 μηνες ας πουμε να ανοιγεις λιγο το καπω και να βλεπεις τι παιζει με τον κινητηρα σου, πιστευω οτι 3-4 φορες τον χρονο ειναι πολυ καλα για να βλεπεις τι γινεται.. Αν εχω ας πουμε να καθαριζω την σκουπα, θα μαθω σιγα σιγα και τι αλλο να προσεχω στον κινητηρα γιατι απο οτι εχω καταλαβει ειναι πολλα αυτα που πρεπει να κανεις και απο μονος σου..Στο service δεν ειμαι σιγουρος οτι σου κανουν τελικα οτι πρεπει...

Αλλωστε απο οτι διαβασα σε εκεινες τις 24-26 σελιδες, τα βαρελακια εχουν καποιο προβλημα με την βροχη? Οπως και η αλλη λυση που βαζεις τον σωληνα για αερα κατω απο το προβολακι ομιχλης..Οπως επισης μια απλη φιλτροχοανη δεν σου δινει σχεδον τιποτα, ενω αυτη που σου δινει στο 206 ειναι μονο η σκουπα οπως λενε οι περισσοτεροι και οπως ηξερα και εγω απο γνωστους κτλ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2003, 13:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
ενω αυτη που σου δινει στο 206 ειναι μονο η σκουπα οπως λενε οι περισσοτεροι και οπως ηξερα και εγω απο γνωστους κτλ..


Απο ηχο,ναι δινει...Τρελλο....
Απο αποδοση...χμμμ εδω αμα θελεις το συζηταμε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Αύγ 2003, 16:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
kavaliotis έγραψε:
ενω αυτη που σου δινει στο 206 ειναι μονο η σκουπα οπως λενε οι περισσοτεροι και οπως ηξερα και εγω απο γνωστους κτλ..


Απο ηχο,ναι δινει...Τρελλο....
Απο αποδοση...χμμμ εδω αμα θελεις το συζηταμε....


Οντως μπορει να μην δινει πολυ αλλα σιγουρα θα δεις διαφορα 1)ψυχολογικη 2)2-3 αλογακια maximum σε 1400αρι.. Απλα επειδη θα βαλω αυτο το κιτ βελτιωσης με χταποδι μεσαιο και τελικο (ολα εκτος απο καταλυτη δηλαδη) θελω να φτιαξω και την εισαγωγη για να ειμαι οκ για μια μικρη αυξηση επιδοσεων..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Αύγ 2003, 13:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
...εκτος απο αερα θα μπαινει και σκονη,χωματα κλπ.Η σκουπα θελει παρακολουθηση,προσοχη και σχετικα συχνη καθαριοτητα (συνηθως ανα 5000 χλμ,εκτος και αν οι μετακινησεις σου περιλαμβανουν και χωματοδρομους οπου ο καθαρισμος θα πρεπει να γινετε αρκετα ποιο συχνα) .....


Sorry αλλά εδώ θα διαφωνήσω μια που έχω βάλει την Green εδώ και πάρα πολύ καιρό. Καθαρισμός κάθε 7000-8000 με χωματόδρομο αλλιώς κάθε 10000 είναι καλά. Ακόμη και κάθε 8 χιλ να τον κάνεις με χρήση κανονικού δρόμου είναι μια χαρά.
Από εκεί και πέρα έχεις μια μικρή αύξηση ροπής (ΠΡΟΣΟΧΗ - μικρή!) και από ήχο........ γκρρρρρρρρρ. Μόνο να πω ότι όταν την έβαλα έσκαγα γκαζιές για να την ακούω Laughing . Ο αδερφός μου δε ,μια φορά νόμιζε πως ο θόρυβος ήταν από μια νταλίκα πίσω μας.... Twisted evil



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Αύγ 2003, 14:32:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατσε κατσε, τοοοοοοοοοοοοσο πολυ θορυβο κανει πια???? Μηπως θα με παιρνουν με τις ντοματες απο τον θορυβο ρε παιδια? Δεν θελω να κανει πια τοσο θορυβο...Μηπως απλα οι Green κανουν τοσο πολυ? Πχ για την JR σκουπα ξερει κανεις αν και ποσο θορυβο κανουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2003, 13:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο συνεργείο για καλύτερη εισαγωγή μου πρότειναν ενα φιλτράκι που μπαίνει μέσα στο ήδη υπάρχον φιλτρόκουτο και το οποίο μου είπε οτι παίρνει περισσότερο αέρα και είναι για 100.000km. Κάνουν τίποτα αυτά Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 00:04:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mimis έγραψε:
Στο συνεργείο για καλύτερη εισαγωγή μου πρότειναν ενα φιλτράκι που μπαίνει μέσα στο ήδη υπάρχον φιλτρόκουτο και το οποίο μου είπε οτι παίρνει περισσότερο αέρα και είναι για 100.000km. Κάνουν τίποτα αυτά Question


Πολύ καλή και αξιόπιστη λύση.

Τα φίλτρα της Green είναι κορυφαία και χρησιμοποιούνται από την Peugeot και Renault Sport.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2003, 00:48:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο τα φίλτρα που μπαίνουν στο μαμά φιλτρόκουτο, ποιο είναι καλύτερο; K&N;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bluespowered (Solwn)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 XT

Ένταξη: 31 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2003, 23:28:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο ελεύθερα φίλτρα μέσα στο φιλτροκούτι πιστεύω πως όλα είναι το ίδιο! Απλά πλήρώνεις όνομα. Το K&N πιάνει την τσέπη σου αρκετά. Εγώ που ρώτησα στο συνεργείο της Peugeot που πάω , μου είπαν για 30 γρόσια το ελεύθερο της Green. Επίσης έχω δοκιμάσει μια φιλτροχοάνη της JR. Απο ήχω σκίζει η ρουφιάνα!!! Shocked Απο επιδώσεις, κάτι γίνεται. Η δύναμη μηράστηκαι σε μεγαλήτερο φάσμα στροφών - καθώς επίσης αυξήθηκε ελαφρά και η κατανάλωση (πράγμα που δε μου πολυάρεσε, αλλά έτσι είναι - Τά άλογα θέλουν σανό για να τραφούν Wink ). Εγώ πάντως προτείνω ελεύθερο φίλτρο μέσα στο μαμα φιλτροκούτι.


Blues Powered - Bad To The Bone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2003, 02:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bluespowered έγραψε:
Απο ελεύθερα φίλτρα μέσα στο φιλτροκούτι πιστεύω πως όλα είναι το ίδιο!...


Παρόμοια ναι, αλλά ίδια όχι.
Όλα τα γάλατα είναι άσπρα, Είναι ίδια όμως; Πολλοί που ξέρουν μόνο τις πιο διαδεδομένες φίρμες νομίζουν πως όλα τα γάλατα είναι ίδια. Κι όμως, όσο κι αν μοιάζουν μπορεί να έχουν πολύ μεγάλη διαφορά: Όσο το νερό με το πραγματικό γάλα. Και έτσι είναι, όσοι το έχουν ψάξει λίγο θα το ξέρουν. Wink

Άσχετο; Δε νομίζω...
Οι νόμοι της κονόμας είναι ίδιοι για όλους, αλλά οι νόμοι της ηθικής διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο. Κι εκεί ανάμεσα παίζεται τελικά το παιχνίδι... Και πολλές φορές (ή όλες; ) ο πιο ανήθικος κονομάει τα περισσότερα...! Ο άλλος ίσως να πάει στον Παράδεισο...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 13:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι απλό... Shocked Θέλω να αλλάξω το φίλτρο αέρος (εργοστασιακό) και να βάλω ένα καινούργιο. Υπάρχει κάποιος κωδικός που πρέπει να ζητήσω? Παω σε ένα βενζινάδικο και ζήτω ένα φίλτρο για Peugeot και τέλος? Πόσο στοιχίζει ξέρει κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 13:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στοιχίζει κοντά στα 10 ευρώ αλλά μην πας σε βενζινάδικο!
Ή σε αντιπροσωπεία ή σε μαγαζί με γαλλικά ανταλλακτικά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 13:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη έχω κάνει γύρο στα 15 χιλ χιλιόμετρα εάν θυμάμαι καλά με το ίδιο φίλτρο! Shocked Για καλύτερα μου λες αντιπροσωπεία......? σε θέμα εγκατάστασης ή και για την ποιότητα του φίλτρου? Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 14:07:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το λεώ γιατί στα βενζινάδικα δεν ξέρω κατά πόσο θα ξέρουν τι να σου δώσουν και σίγουρα θα είναι ακριβώτερο.Η τοποθέτηση είναι πολύ απλή.4 βίδες είναι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 15:00:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστός ! Thumb right Κάτι άλλο.... μπορεί να πάθει κάποια ζημία-επιβάρυνση το αμάξι από ένα φίλτρο αέρος που δεν το έχουμε αλλάξει στην ώρα του? Πχ το αλλάξω σε 5 χιλ χιλιόμετρα που θα το παω για service ? εκτός ότι δεν θα έχει την απόδοση που θα είχε με ένα καινούργιο? ??! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2221s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on