PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

The Road To Hell
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 14:52:53    Θέμα δημοσίευσης: The Road To Hell Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και δεν εχω δει κανενα τετοιο τοπικ ειπα να ανοιξω ενα με τις προσωπικες κολασεις μας.
τους δρομους που οταν τους σκεφτομαστε μιας πιανει ενα μειδιασμα.

οδηγικα ενδιαφερουσες διαδρομες που κανουν εμας και τα αμαξια μας να κοκκινιζουμε.

εγω προσωπικα μετα απο περιπου καμια 300000χλμ στη δεκαετη οδηγικη μου εμπειρια δυο τετοιες διαδρομες εχω...

η μια ειναι το πεταλο στα λιμανακια. ναι ναι αυτη η στροφη η οποια ειναι μια απο τις πιο τεχνικες και δυσκολες στροφες που εχω στριψει ποτε.
το οτι εχει συνδεθει με κοντρες ατυχηματα δυστυχηματα δεν εχει σχεση με την ιδια τη στροφη. για μενα υπαρχει και ενας ψυχολογικος πανω απο ολα λογος καθως εχω τρακαρει -μικρος- εκει.

η αλλη ειναι η διαδρομη στην αρκαδια απο βυτινα-ελατη-λιμποβισι-στεμνιτσα. μια διαδρομη γυρω στα 20++χλμ που περνα βαθια μεσα απο το μαιναλο... μερος της διαδρομης ειναι σε ισκιο καθως τα ελατα απο πανω απο το δρομο εννωνονται και δε βλεπεις ουτε ουρανο! καλη ασφαλτο,φαρδος ανεκτο,ελαχιστη κινηση,τοπιο απο αλλη χωρα(θυμιζει ελβετια) και κινητα χωρις σημα.... για μενα αυτη η διαδρομη ειναι η προσωπικη μου ''πρασινη κολαση''. για να παω στο χωριο μου κανω κυκλο γιανα τη διασχισω αλλα ποτε δε το σκεφτομαι...την εχω περασει δε απειρες φορες με κοσμο μεσα στο αμαξι απλα και μονο για να θαυμασω τα τοπια.

αποσταση απο αθηνα 1.5ωρα - 170χλμ περιπου...

καποια στιγμη θα βαλω και μερικες φωτο...

η διαδρομη στο χαρτη ειναι στο κυκλακι που εχω κανει εδω...
http://i30.photobucket.com/albums/c319/pskarm/fullmap-a12.jpg



υ.γ.θερμη παρακληση να κρατησουμε ενα επιπεδο και να μη το γυρισουμε στο ...η στροφη στη πλατεια της περιοχης μου που μπαινω με σκασμενες 2ες και τρομαζω τις γιαγιαδες και γουσταρω πολυυυυυυ να σκαει τα σαμπ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Τρι 29 Αύγ 2006, 15:00:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 14:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Re: The Road To Hell Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

.........καποια στιγμη θα βαλω και μερικες φωτο...



Όντως πρέπει να ανεβάσεις σύντομα κάποιες φωτογραφίες για να καταλάβουμε καλύτερα το δέος που νιώθεις περνώντας απο το συγκεκριμένο σημείο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:02:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω περασει απο κει..απιστευτη διαδρομη !!!!!!!!!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:04:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κομμάτι από Αγ.Πέτρο μέχρι την πηγή της Πεντέλης και λιγότερο απο εκεί μέχρι την πλατεία της Π.Πεντέλης γιατί είναι κατηφόρα και λυπάμαι τα φρένα... λιγότερο επίσης από Ν.Μάκρη μέχρι Αγ.Πέτρο όπως και τον Διόνυσο λόγω κίνησης...

Το κομμάτι από Ντράφι για Π.Πεντέλη... (και τουμπαλιν αλλά λιγότερο...)

Επίσης από τα Λιμανάκια οι 3 στροφές πριν το πέταλο (αριστερή δεξιά δεξιά) καθώς και οι πατημενες στροφές μετά την ευθεία της καντίνας (μιας και την "ξήλωσαν"...

Η διαδρομή που για εμένα road to hell κυριολεκτικα και μεταφορικά και όπως θες είναι η Κατεχάκη...
Όχι γιατί γλιστράει.
Απλά γιατί όποτε είμαι στην αριστερή λωρίδα (και στα 2 ρευματα) αγχώνομαι ότι κάποιος κουλός από την άλλη πλευρα θα χάσει τον έλεγχο και θα τον δω ξαφνικά μπροστά μου....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:05:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και δεν μπορεί να τον πεί κάποιος δρόμο-κόλαση,εντούτης η διαδρομή απο Κόρινθο προς Παλαιά Επίδαυρο και συγκεκριμένα τα κομμάτια απο Αλμυρή μέχρι την έξοδο του Σοφικού,και απο το Μοναστήρι της Παναγίας Αγνούντος μέχρι και την Παλαιά Επίδαυρο είναι οι αγαπημένες μου γιατί είναι γεμάτες στο πράσινο απο μεγάλα δέντρα,έχει καλό δρόμο και αρκετά στριφτερό σε πολλά σημεία του,άρα μπορείς να παίξεις ευχάριστα με το αυτοκίνητο σου,έχει υπέροχη θέα ειδικά στα κομμάτια που δεξιά σου είσαι πνιγμένος στο πεύκο και αριστερά σου βλέπεις το απέραντο γαλάζιο της θάλασσας και δεν κρύβω ότι πολλές φορές έχω πεταχτεί για λίγες μόνο ώρες στην Επίδαυρο μόνο και μόνο για να χαλαρώσω απο τη μοναδικότητα που σου προσφέρει η διαδρομή.. Wink

Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Τρι 29 Αύγ 2006, 15:07:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:07:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βραδινη αναβαση Παρνηθα απο τελεφερικ προς Καζινο τι σας λεει?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:08:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Βραδινη αναβαση Παρνηθα απο τελεφερικ προς Καζινο τι σας λεει?


Δεν την έχω κάνει ούτε πρωί...άρα μάλλον θα πρέπει να ξεκινήσω απο εκεί...αν και φαντάζομαι ότι τη νύχτα με όλο το λεκανοπέδιο πιάτο μπροστά σου θα είναι μαγεία... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:12:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Βραδινη αναβαση Παρνηθα απο τελεφερικ προς Καζινο τι σας λεει?


με την καμία με τους τυχόν αποτυχημένους θαμώνες του Καζίνο...
αλλά από θέα είναι φανταστική.... Wink

Επίσης μια πρόσφατή διαδρομή...
Δεν θυμάμαι ακριβώς τα ονόματα των χωριών αλλά από Πόρτο Γερμενό προς Αθήνα το μάτι σου πήζει Shocked στο πράσινο και ο δρόμος είναι άρκρως ενδιαφέρων.... (συστίνεται και με την ανάποδη φορά = προς Γερμενό)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ως Σωφικο ειναι φοβερη η διαδρομη...απο εκει και περα δεν εχω παει...

παρτε μερικες φωτο που βρηκα απο τη διαδρομη που λεω στο μαιναλο...
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/mainalo22.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/mainalo24.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/37.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/43.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:19:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Ως Σωφικο ειναι φοβερη η διαδρομη...απο εκει και περα δεν εχω παει...

παρτε μερικες φωτο που βρηκα απο τη διαδρομη που λεω στο μαιναλο...
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/mainalo22.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/mainalo24.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/37.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/43.jpg


Όντως πολύ ωραία διαδρομή...ειδικά αυτή με τα χιόνια είναι όλα τα λεφτά... Wink
Όσο για μετά το Σοφικό,επιβάλεται να πάς Παναγιώτη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 15:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ Road To Hell θα έλεγα Πεντέλη - Αγ. Πέτρο συμφωνόντας με τον Μάνθο αλλά λόγω ότι περνάω πολύ συχνά από εκεί έχω γενικά εξοικειωθεί.
Θα έλεγα όμως διαδρομή από Αγ. Στέφανο προς φράγμα λίμνης Μαραθώνα. Θα το χαρακτίριζα Road To Hell γιατί υπάρχουν στροφές που γλιστράν πάρα πολύ ενώ δεν είναι όλα τα σημεία έτσι. Η βλάστηση εκεί είναι πολύ πλούσια κι αυτο σου προκαλεί ένα δέος, ενώ το αρκετό πλάτος αλλά και η αραιή κίνηση του δρόμου κάνουν τα km/h να ανεβαίνουν επικίνδυνα στο ταχύμετρο.

Να προσθέσω κατάβαση χιονισμένη Υμηττού αργά το βράδυ προς ξημερώματα με κλειδωμένα τα ανάποδα Smile colors
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 16:01:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
volvos έγραψε:
Ως Σωφικο ειναι φοβερη η διαδρομη...απο εκει και περα δεν εχω παει...

παρτε μερικες φωτο που βρηκα απο τη διαδρομη που λεω στο μαιναλο...
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/mainalo22.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/mainalo24.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/37.jpg
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/photos/places/mainalo/43.jpg


Όντως πολύ ωραία διαδρομή...ειδικά αυτή με τα χιόνια είναι όλα τα λεφτά... Wink
Όσο για μετά το Σοφικό,επιβάλεται να πάς Παναγιώτη... Wink

Πολυ ωραια διαδρομη! Cool
Την ειχαμε κανει και με καποια παιδια απο το club Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 16:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Θα έλεγα όμως διαδρομή από Αγ. Στέφανο προς φράγμα λίμνης Μαραθώνα.


Και στη συνέχεια σκαρφάλωμα μέχρι Καπανδρίτι. Wink
Από τις αγαπημένες μου διαδρομές. Smile

Στην Πάτρα έχει αρκετές διαδρομούλες, αλλά αγαπημένη (προς το παρόν) είναι αυτή στο Πλατάνι. Razz Εκεί ισχύει το road to hell, αν σκεφτείς πως ο δρόμος είχε "πέσει" σε ένα σημείο. Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Spyros_L 
Μέλος
Μέλος


Old school

Ένταξη: 25 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: Κορυδαλλός-Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 19:32:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Αν και δεν μπορεί να τον πεί κάποιος δρόμο-κόλαση,εντούτης η διαδρομή απο Κόρινθο προς Παλαιά Επίδαυρο


Θα συμφωνήσω με τον Μάνο...κάνω αυτή τη διαδρομή αρκετές φορές τον χειμώνα όποτε αποφασίζω να πάω μέχρι εκεί για κυνήγι. Δυστηχώς πάντα έχω μαζί μου τον Ιάπωνα οπότε κρατάω και το σταυρό στο χέρι και πηγαίνω.


Πίστευε και μη, ερεύνα
Πίστευε και μη ερεύνα

Ένα απλό κόμμα αλλάζει τα πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Αύγ 2006, 09:03:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Θα έλεγα όμως διαδρομή από Αγ. Στέφανο προς φράγμα λίμνης Μαραθώνα.


Και στη συνέχεια σκαρφάλωμα μέχρι Καπανδρίτι. Wink
Από τις αγαπημένες μου διαδρομές. Smile


Welcome αγαπητέ Exclamation

Από το φράγμα σχεδόν ξεκινάει και μια εκπληκτική εντουροδιαδρομή Exclamation

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Παναγιώτη για την συγκεκριμένη διαδρομή και θα προσθέσω την διαδρομή προς Ορεινή Ναυπακτία Exclamation Exclamation Exclamation

Στροφές Πράσινο και τίποτα άλλο Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Αύγ 2006, 10:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Από το φράγμα σχεδόν ξεκινάει και μια εκπληκτική εντουροδιαδρομή Exclamation


Rolling eyes Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 15:31:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εθεαθη το παπι με τετρακινητο τουρμπο τερας στη πρασινη κολαση της ορεινης γορτυνιας που αναφερω πιο πανω..
περιμενω εντυπωσεις και φωτο...

το σπιτι μου ρε το βγαλατε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 15:59:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπο προσωπκα road to hell, ή του heaven,εχω να απαριθμησω απειρα!
1)Αγρινιο - Καρπενησι ,ευχεσαι να τελειωσει αυτη η διαδρομη, να σταματησεις να οδηγεις, τοσο κουραστικη!
2)111-Κλειτορια-Καλαβρυτα
3)Χαλανδριτσα-καλαβρυτα
4)Πριολιθος-Κλειτορια, και γενικοτερα ολοι οι παραπανω συνδυασμοι!
5)Καλαματα-Στουπα,απλα TOP!
6)Πεταλιδι-Κορωνη
Εδω ανδρωθηκα οδηγικα,εχω κοντεψει να δω το Χαρο με τα ματια μου,εχω σβουριξει,εχω κανει κοντρες προφυλακτηρα-προφυλακτηρα,και αλλα ωραια.
Ασφαλτος χειροτερη και απο φρεσκογυαλισμενο παρκε σε μαρμαρο,αγροτικα,τρακτερ,τουριστες,και πολλα αλλα συνεχως επι του δρομου.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 16:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειδικα η διαδρομη σπυρο απο σπαρτη καλαματα(ταυγετος πανω κατω) ειναι κολαση.
τη πεερασα το καλοκαιρι και κουραστηκα ακομα και εγω...ακομα θυμαμαι δε ενα αστρα στεισιον επαγγελματικο με ενα βλαχο που ειχα εμπρος στο κατεβασμα ο οοποιος θεωρησε οτι πρεπει να υπερασπιστει τη τιμη του τοπου απεναντι στους αθηναιους...μιλαμε μεχρι και τασι του εφυγε σε μια στροφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το μαγικο σε αυτες τις διαδρομες θεωρω ειναι οτι
α.γλυστρανε πολυ οποτε δε χρειαζεται παρα πολλα χλμ για να χαρεις το αμαξι και να το πας καπως οριακα
β.δεν εχουν πολυ κοσμο
γ. μπορεις να πετυχεις ευκολα καραβλαχους τελειωμενους που θα σου ανοιγουν δρομο Laughing
δ.απιστευτης ομορφιας τοπια που ανοιγει το ματι σου και χαιρεσαι που εισαι ελληνας...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Τρι 30 Ιαν 2007, 16:21:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιαν 2007, 16:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι καλυτερο έχω κάνει, δυστυχώς δεν οδηγόυσα το pug αλλά ενα ignis sport


Γραμματικό --> Σούλι --> Βαρνάβας (ζενίθ). Ο Βαρνάβας είναι η αποκορύφωση. για εμένα ειναι 5 φορές καλύτερα απο το Διόνυσο διότι.
1.Πολύ καλη ποιότητα οδοστρώματος αντίστοιχη του "νέου" Διόνυσου
2.Πολύ τεχνικό κομμάτι
3.Πολύ καλή ορατότητα ωστε να πηγαίνεις και στο αντίθετο ρεύμα για φουλ γραμμές
4.Πολύ ωραίο τοπίο
5. Κυκλοφοριακό = μηδέν δεν περνάει αμάξι ούτε για πλάκα

Είναι λίγο μακριά βεβαια για να σας δώσω να καταλάβετε όσοι δεν ξέρετε πριν το Γραμματικό είναι ο Μαραθώνας!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 1 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3729s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on