PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Kαμερες-μπλοκα-επικινδυνα σημεια
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Οκτ 2011, 07:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα που ξεκαλοκαιριασε τη στηνουν παντου, ειδικα μετα το μεσημερι.
Πριν μια εβδομαδα συναντησηα 4 μπλοκα απο πυργο μεχρι πατρα.
1 στην ευθεια του πυργου απεναντι απο σελ, ενα μετα την ανηφορα, ενα στα σαβαλια και ενα στα λεχαινα!
Κουρτεσι εχω να δω απο το καλοκαιρι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Οκτ 2011, 08:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρασκευη πρωι ειδα στο πικερμι στο ρευμα για αθηνα απεναντι απο τον σκλαβενιτη παρκαρισμενο οκταβια και στημενο τριποδο...
εχεις φαει την πικρα με τα 4 φαναρια πριν, ανοιγεις λιγο για να στριψεις θεαματικα στο φαναρι της ΑΟ, και τρως το ξενερωμα στο ενδιαμεσο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 13:17:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stamatis_vts έγραψε:
παρασκευη πρωι ειδα στο πικερμι στο ρευμα για αθηνα απεναντι απο τον σκλαβενιτη παρκαρισμενο οκταβια και στημενο τριποδο...
εχεις φαει την πικρα με τα 4 φαναρια πριν, ανοιγεις λιγο για να στριψεις θεαματικα στο φαναρι της ΑΟ, και τρως το ξενερωμα στο ενδιαμεσο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


να προσεχεις γιατι τη στηνουν ακομα και μεσα στην Παλληνη στο ρευμα προς Αθηνα , συνηθως απεναντι απο την alphabank (που ειναι στο ρευμα προς Μαραθωνα)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 13:40:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πριν 5-6 μερες εχω βγαλει βραδυνη βολτα την αλφεττα.μαραθωνος πικερμι κατευθυνση προς μαραθωνα φαναρια ελμπίσκο, κοκκινη μιτο καθεται διπλα μου και για ανεξηγητο λογο πλακωνεται μολις αναβει πρασινο και φευγει σφαιρα ξεκιναω σβελτα και λιγο πιο κατω στο σημειο που κατηφοριζει ο δρομος και εχει την καμερα . . .φωτομοντελο ο φιλος!Παντως αυτη η καμερα δουλευει μετα τα 110 και οχι απο τα 70 που ειναι το οριο.
Σταματη στο σημειο που λες πριν δυο χρονια ειχα παρει το "μπιλιετακι" μου! Laughing Embarassed


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 13:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μετα εμεινες??? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 14:53:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
και μετα εμεινες??? Laughing Laughing Laughing

ρε μλκ να μιλησει και κανεις αλλος να πω ενταξει, μιλας και εσυ που εχεις κανει τα περισσοτερα χλμ μεσα εξω στις ραμπες των συνεργειων??? Rotfl Rotfl


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 15:10:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φαντασου εμενα με αλφα....

θα εβγαινα θα εκανα το μισο τετραγωνο και θα εσπρωχνα το αλλο μισο

κλπ

κλπ

κλπ

Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 15:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν λιγο καιρο το ειχα ψαξει το θεμα και ειχα παρει και απο την αστυνομια της αττικης οδου πληροφοριες.Βραδυ πηγα αεροδρομιο και γυρισα, εφαγα 2 κλησεις (ειδα το φλας σαν αστραπη στην πλατη μου) . 1ο Σποτ μετα την εξοδο της πεντελης προς αεροδρομιο κατω απο μια γεφυρα, και στον Αλφα. Απο την αστυνομια εμαθα οτι μπορει το οριο να ειναι 120χλμ/ωρα αλλα δινουν ενα 20% περιθωριο περιπου και γραφουν απο 140 και πανω , αυτο γιατι πολυ απλα δεν θα προλαβαινε η καμερα να φωτογραφιζει επειδη ειναι παρα πολλα τα αυτοκινητα που πηγαινουν με 120-130. Επισης οι καμερες υπαρχουν, αλλα πολλες φορες ειναι απενεργοποιημενες, οταν δυστυχως ειναι ενεργοποιημενες και τραβανε , εκτυπωνουν μονο ενα 50% απο τις κλησεις και τις αλλες τις σβηνουν. Αυτο γινεται γιατι η τα εξοδα της εκτυπωσης ειναι αρκετα. Αυτη η επιλογη γινεται τυχαια αν θελετε, η επιλεγμενα(κονε) , οποτε αν δειτε φλας και δεν σας ερθει η κληση ποτε μην εκπλαγειτε. Επισης οι καμερες τραβανε 2 φωτογραφιες , μια με φλας και μια καπακι με υπερυθρες , οποτε Old school μαγκιες του τυπου λακ στις πινακιδες δεν πιανει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 15:27:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αγαπαω κρουζ...


αυτη μετα τη πεντελης που ειναι ρε συ????? Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 17:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχω ακούσει οτι οι καμερες εφοσον αποθηκεύουν σε ψηφιακό μέσο πολλές φορες γεμίζουν και ειτε αργούν να τις αδειάσουν ,είτε δεν ξέρω τι , κι ενώ σε φλασάρουν δεν σε αποθηκευουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 18:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ακουσα για ενα καινουριο project της αστυνομιας με καινουριους φαρους στα περιπολικα με 2 καμερες με ρανταρ πανω..

[Ξερει κανεις αν οι καμερες στην ιχθυοσκαλα κερατσινιου (στα τουνελ) λειτουργουν;;]


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 19:09:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

*ναι ισχυει εβαλαν
*σιγα μην λειτουργουν, μόνο τα καντιλάκια δυστηχώς λειτουργουν εκει στη στροφή πριν το τουνελ Sad


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 21:10:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
έχω ακούσει οτι οι καμερες εφοσον αποθηκεύουν σε ψηφιακό μέσο πολλές φορες γεμίζουν και ειτε αργούν να τις αδειάσουν ,είτε δεν ξέρω τι , κι ενώ σε φλασάρουν δεν σε αποθηκευουν...


Ισχυει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 21:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Κρήτη πάντως που έχουν εγκατασταθεί περίπου 40 κουτιά εδώ και μερικά χρόνια, έχει βγει η φήμη ότι είναι άδεια και δε γράφουν τίποτα.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 21:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
Στην Κρήτη πάντως που έχουν εγκατασταθεί περίπου 40 κουτιά εδώ και μερικά χρόνια, έχει βγει η φήμη ότι είναι άδεια και δε γράφουν τίποτα.


Πως μου λειπει η διαδρομη που κατεβαινει στα Σφακια, ονειρικος δρομος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 21:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
Στην Κρήτη πάντως που έχουν εγκατασταθεί περίπου 40 κουτιά εδώ και μερικά χρόνια, έχει βγει η φήμη ότι είναι άδεια και δε γράφουν τίποτα.


Στην Κρήτη έχουν 1 βδομάδα ζωής, αν δεις πχ Ρεθυμνο Χανιά τα έχουν μπαλωτάρει ολα! Οντως ομως ειναι πολλά τζούφια.

Κρήτη επίσης γράφουν μονο το καλοκαίρι, Ιεράπετρα - Αγιος Νικ εχει παντα μπλοκο. Βεβαια δεν εχω δει να σταματάνε οχηματα με ντόπιες πινακίδες! Γιάτι αραγε? Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 22:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:


Στην Κρήτη έχουν 1 βδομάδα ζωής, αν δεις πχ Ρεθυμνο Χανιά τα έχουν μπαλωτάρει ολα! Οντως ομως ειναι πολλά τζούφια.


Να μου ζησεις Κρητη λεβεντια!!


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Νοέ 2011, 15:18:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες το νου σας και μάτια σας δεκατέσσερα, τους έχουν πει αν δεν μαζέψουν λεφτά από κλήσεις δώρο Χριστουγέννων δεν παίρνουν, έχουν ξεχυθεί να γράφουν....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Νοέ 2011, 16:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα το πρωι την ειχαν στησει απεξω απο την alphabank στην πλατεια στον Κορυδαλλο (κλασσικο μπατσομπλοκο) και εγραφαν οτι πετουσε και οτι οδηγουσε !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Νοέ 2011, 23:16:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Παίδες το νου σας και μάτια σας δεκατέσσερα, τους έχουν πει αν δεν μαζέψουν λεφτά από κλήσεις δώρο Χριστουγέννων δεν παίρνουν, έχουν ξεχυθεί να γράφουν....


χθες για πρώτη φορά είδα τρελό μπλόκο επί της κων/πόλεως αμέσως μετά τον κηφισό με κατεύθυνση προς πλατεία μπουρναζίου... το μπλόκο ήταν κυριολεκτικά μπλόκο, αφού είχαν κλείσει τον δρόμο κ έλεγχαν οτιδήποτε πέρναγε. όταν με σταμάτησαν, έγραφαν εκείνη την ώρα 5-6 διαφορετικά άτομα ταυτόχρονα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3214s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on