PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

κοροιδια συνεργειου peugeot σχετικα με φρενα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
garrett156 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:09:56    Θέμα δημοσίευσης: κοροιδια συνεργειου peugeot σχετικα με φρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατ αρχην δεν ξερω κατα ποσο επρεπε να ανοιξω νεο θεμα αλλα το σκεφτομαι απο το πρωι και βραζω.στο θεμα λοιπον...
ειχα παει πριν σχεδον 5000 χλμ σε γνωστο επισημο συνεργειο(δεν ξερω αν επιτρεπετε να το αναφερω ονομαστικα αν μπορω πειτε μου να το κανω)για λαδακια κλπ ενα σερβακι ρουτινας προληπτικα και μονο μιας και πηρα το rc μεταχειρισμενο....ερχετε λοιπον ενα παλικαρι και μου λεει φιλε θελεις τακακια οπωσδηποτε...του λεω ποσα χλμ εχουν ακομα μιας και κανω μονο ταξιδια οπωτε δεν τα δουλευω σε συνθηκες πολης,λεει 2000 - 3000 το πολυ καλο θα ειναι να τα αλλαξεις.του λεω καλα αστα και θα δουμε την επομενη φορα,μου λεει ειναι πολλα τα χλμ μεχρι την επομενη φορα κλπ κλπ κλπ δεν τα αλλαζω μιας και λιγο εως πολυ ξερω ποσο εχει δουλεψει και πως το αυτοκινητο...
ερχομαστε στο σημερα λοιπον μετα απο 5000-6000 χλμ και κατι μηνες αργοτερα οπου μιας και θα κανω ταξιδι ειπα να παω να τα αλλαξω.περνω φιλο μηχανηκο παραγγελνω ferodo και παω σημερα να τα βαλω.βγαζει ζαντα με κοιταει και γελαει...τι ρε;ρε λακαμα μου λεει το τακακι εχει αλλο τοσο(!!!)
καλα ρε παιδια...την τελευταια φορα που κοιταξα την ταμπελα κοπανος την ειχα βγαλει απο το μετωπο....ξερω και καταλαβενω τη λογικη μιας και ειμουν ταξιτζης κ τους ειχα φαει στη μαπα να εχει λιγο ακομα αλλα να στα αλλαξουν,ενταξει πανε να βγαλουν απο τη μυγα ξυγκι,μα να εχει φαει το μισο μονο και να με πρηζουν για νεα τακακια;τοσο λιγουριδες;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσύ μια χαρά είσαι αφού δεν τα άλλαξες τότε
εδώ του πατέρα μου του τα χρεώσανε (οτι έγινε αλλαγη + εργατικά όλα) και δεν του αλλάξανε καν τακάκια..
αποτέλεσμα, 40,000 χλμ με τα ίδια και ο δίσκος να έχει πετάξει δόντι μεγαλύτερο από το δικό μου



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:30:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εσυ ρε φιλε ταξιτζης και δεν ειδες μονος σου ποσο τακακι εχει ακομα?
και εμεινες στα λεγομενα τους?

καλα οτι ειναι κλεφτες ειναι!
απλα μην ξαναπας εκει...
κι αν πας,πανω απο το κεφαλι τους

οσο για τα τακακια,σου εμειναν για αλλη φορά,σε 3000km δηλαδη Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
garrett156 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα εκει ειναι το γελιο...ταξιτζης και επειδη εχω τη σιγουρια στο βλεμα μου λεω σιγα μην με πιασουν μαλ**α...κι ομως...τελικα βλακεια εχω στο βλεμα μου φαινετε...απο την πολυ σιγουρια δεν τα κοιταξα καν....το πιανεις για ποσο βλακας μιλαμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

garrett156 έγραψε:
μα εκει ειναι το γελιο...ταξιτζης και επειδη εχω τη σιγουρια στο βλεμα μου λεω σιγα μην με πιασουν μαλ**α...κι ομως...τελικα βλακεια εχω στο βλεμα μου φαινετε...απο την πολυ σιγουρια δεν τα κοιταξα καν....το πιανεις για ποσο βλακας μιλαμε;


δε νομιζω οτι εισαι βλακας....
βασικα αυτοι δεν θα ηξεραν τι δουλεια κανεις...

το καλο θα ηταν οταν σου ειπε οτι θες τακακια
να του πεις για να δω...

να πας να δεις μονος σου και να δουμε μετα τι δικαιολογια θα σου ελεγε ο μαλ***ς....

τελος παντων αυτα συμβαινουν Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποια σιγουρια φιλε στο βλεμμα και στη τσεπη και και και...

Αν δεν μπορεις να δεις ποσο τακάκι εχεις,φαντάζομαι τι αλλο "παπα" μπορεις να φας σε καποιο λαμογιο-συνεργειο. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Κρατα τα φεροντο καβάντζα τωρα!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ta εχω ξαναγραψει:
Σε αντιπροσωποια δε σε αφηνουν στο συνεργειο διπλα στο ΙΧ λες και ειναι κανενα αβατο τα ζωα
Παω στο μηχανικο και ρωταω μιας που ειδες φρενα τα τακακια τι λενε? εχουν ανετα 5000 χλμ
Μετα απο 1000 παω στο μηχανικο μου και τα ειδαμε μαζι
ειχε μεινει κατι απο τακακι και ειχε φαει και τους δισκους τυχαιο? δε νομιζω

ΟΥΣΤ ΛΑΜΟΓΙΑ
(ευτηχως εκλεισε Lion Pentelis και η αλλη ετοιμαζεται Evil )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:07:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
Ta εχω ξαναγραψει:
Σε αντιπροσωποια δε σε αφηνουν στο συνεργειο διπλα στο ΙΧ λες και ειναι κανενα αβατο τα ζωα
Παω στο μηχανικο και ρωταω μιας που ειδες φρενα τα τακακια τι λενε? εχουν ανετα 5000 χλμ
Μετα απο 1000 παω στο μηχανικο μου και τα ειδαμε μαζι
ειχε μεινει κατι απο τακακι και ειχε φαει και τους δισκους τυχαιο? δε νομιζω

ΟΥΣΤ ΛΑΜΟΓΙΑ
(ευτηχως εκλεισε Lion Pentelis και η αλλη ετοιμαζεται Evil )


χαχαχα σε εμάς μία έμεινε, τα κεντρικά!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:13:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

File mou ego nomizo pos prepei na peis pou piges,
kathos ekfrazeis empeiria pou esy eixes ti gnosi na katalaveis oti se koroidevane...
Alla den katalavaino kati....
giati prepei sto elladistan na eimaste oloi "eidikoi"
kathe fora pou pame to amaksi mas gia servis kai na psaxnomaste oste na min mas koroidepsoun?
(se eleyftheri metafrasi klsepsoun?)

Gia ayto tous plironoume re paidia gia na kanoun ti douleia tous,
giati ego, esy, i o opoiosdipote allos na prepei na "kserei" ?
einai toso dyskolo na kanoun ti douleia tous sosta xoris na lene psemata?

To allo to palikari tou anoigoune moter
xoris kan na exoune kanei endoskopisi...
an itan to diko tous amaksi tha kanane ta idia?
tous exo varethei re ga**to,
vouliazoune mesa sto psema kai stin koroidia...
kai dystixos parasyroun mazi tous atoma/mixanikous pou
einai kai aksioi empistosynis alla kai kai exoun ola ta apaitoumena stoixeia pou xreiazetai enas mixanikos...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βλεπω να τα τρεχουμε Βουλγαρια για τιποτα ESP/διαγνωστικα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
File mou ego nomizo pos prepei na peis pou piges,
kathos ekfrazeis empeiria pou esy eixes ti gnosi na katalaveis oti se koroidevane...
Alla den katalavaino kati....
giati prepei sto elladistan na eimaste oloi "eidikoi"
kathe fora pou pame to amaksi mas gia servis kai na psaxnomaste oste na min mas koroidepsoun?
(se eleyftheri metafrasi klsepsoun?)

Gia ayto tous plironoume re paidia gia na kanoun ti douleia tous,
giati ego, esy, i o opoiosdipote allos na prepei na "kserei" ?
einai toso dyskolo na kanoun ti douleia tous sosta xoris na lene psemata?

To allo to palikari tou anoigoune moter
xoris kan na exoune kanei endoskopisi...
an itan to diko tous amaksi tha kanane ta idia?
tous exo varethei re ga**to,
vouliazoune mesa sto psema kai stin koroidia...
kai dystixos parasyroun mazi tous atoma/mixanikous pou
einai kai aksioi empistosynis alla kai kai exoun ola ta apaitoumena stoixeia pou xreiazetai enas mixanikos...


ελληνικα δε παιζουν? κουραζεις (δεν ειναι δικη μου γνωμη μονο)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:18:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
Ta εχω ξαναγραψει:
Σε αντιπροσωποια δε σε αφηνουν στο συνεργειο διπλα στο ΙΧ λες και ειναι κανενα αβατο τα ζωα


ρε συ Κωστη εγω προσωπικα που εχω παει σε διαφορες αντιπροσωπιες
(οχι τοσο σε πεζω,σε αλλες) δεν μου ειπανε ποτε πρεπει να βγειτε εξω
η κατι τετοιο...
καλα το ¨θελετε να κατσετε διπλα να πιειτε ενα καφε το ακουω¨ αλλα λεω οχι ευχαριστω! Smile
θελω να πω παντα μεσα ειμαι .... δεν μου το απαγορευσαν
ξερω μπορει να μη με θελουν,αλλα στα @@ μου Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:28:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
mechanic έγραψε:
File mou ego nomizo pos prepei na peis pou piges,
kathos ekfrazeis empeiria pou esy eixes ti gnosi na katalaveis oti se koroidevane...
Alla den katalavaino kati....
giati prepei sto elladistan na eimaste oloi "eidikoi"
kathe fora pou pame to amaksi mas gia servis kai na psaxnomaste oste na min mas koroidepsoun?
(se eleyftheri metafrasi klsepsoun?)

Gia ayto tous plironoume re paidia gia na kanoun ti douleia tous,
giati ego, esy, i o opoiosdipote allos na prepei na "kserei" ?
einai toso dyskolo na kanoun ti douleia tous sosta xoris na lene psemata?

To allo to palikari tou anoigoune moter
xoris kan na exoune kanei endoskopisi...
an itan to diko tous amaksi tha kanane ta idia?
tous exo varethei re ga**to,
vouliazoune mesa sto psema kai stin koroidia...
kai dystixos parasyroun mazi tous atoma/mixanikous pou
einai kai aksioi empistosynis alla kai kai exoun ola ta apaitoumena stoixeia pou xreiazetai enas mixanikos...


ελληνικα δε παιζουν? κουραζεις (δεν ειναι δικη μου γνωμη μονο)



Κάπου ειχε ποσταρη οτι εχει καποιο προβλημα δε θυμαμε που και οτι μεχρι να το λυση γράφει Greekglish αν δεις παλαιοτερα post του ειναι Ελληνικα .

http://www.psclub.gr/forum/search.php?search_id=152540614&start=60


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
garrett156 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:39:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Ποια σιγουρια φιλε στο βλεμμα και στη τσεπη και και και...

Αν δεν μπορεις να δεις ποσο τακάκι εχεις,φαντάζομαι τι αλλο "παπα" μπορεις να φας σε καποιο λαμογιο-συνεργειο. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Κρατα τα φεροντο καβάντζα τωρα!


ρε φιλος,ειδες να λεω καπου οτι δεν μπορω να δω ποσο τακακι εχω;πρεπει δηλαδη καποιος να πεταχτει να προσβαλει;το εχετε αναγκη;ειπα οτι δεν πηγε το μυαλο μου προφανως συν του οτι απο τοτε εχουμε κι αλλα στο μυαλο μας και και και....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 14:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@alexandros
στην οικογενεια εχουμε αρκετα ΙΧ αλλες μαρκες σε καμια δεν ειχα δει τετοια αντιμετωπιση δηλαδη δωσε τα κλειδια στο συνεργειο και τον @@ο..

Μαλιστα Αθηνα εκανα αυτη την ερευνα σε πολλα υποκαταστηματα πεζω: Παραδειγμα υπαρχει ενας που ουτε ξερεις τι γινεται γιατι τα οδηγει σε γκαραζ υπογειο που εχουν προσβαση μονο υπαλληλοι Exclamation Exclamation

Δηλαδη εγω οπως και ο φιλος με το προβλημα ειμαστε τοσο ζωα που δεν εχουμε δικαιωμα να βλεπουμε τι κανουν στη περιουσια μας?

Εδω ειχα ζητησει για πραδειγμα κατι στο αμαξι και βαλαν κατι αλλο (και μαλιστα οχι εργοστασιακο!) αλλα που να το δω και να τους σταματησω

Υ.Γ :Επειδη αυτο πρεπει να ειναι νομικα παρατυπο θα υπαρχει συμβουλη πριν παω για το επομενο μεγαλο σερβις Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 17:38:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

garrett156 έγραψε:
kane έγραψε:
Ποια σιγουρια φιλε στο βλεμμα και στη τσεπη και και και...

Αν δεν μπορεις να δεις ποσο τακάκι εχεις,φαντάζομαι τι αλλο "παπα" μπορεις να φας σε καποιο λαμογιο-συνεργειο. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Κρατα τα φεροντο καβάντζα τωρα!


ρε φιλος,ειδες να λεω καπου οτι δεν μπορω να δω ποσο τακακι εχω;πρεπει δηλαδη καποιος να πεταχτει να προσβαλει;το εχετε αναγκη;ειπα οτι δεν πηγε το μυαλο μου προφανως συν του οτι απο τοτε εχουμε κι αλλα στο μυαλο μας και και και....


H απαντηση ηταν για το κομμάτι του ποστ σου που ελεγε περι "σιγουριας στο βλεμμα".
Δεν ηθελα να σε προσβάλλω τις γνώσεις σου,που ειτε τις ειχες ειτε οχι,πρεπει να τσεκάρεις κάποια πράγματα στα συνεργεία.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 23:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ότι είσαι ταξιτζής, σημαίνει απαραίτητα ότι οι μηχανολογικές σου γνώσεις στα αυτοκίνητα είναι επαρκείς?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
imaginas 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.4 (8v) (2001)

Ένταξη: 06 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 228
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Αύγ 2010, 19:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εμένα τον Ιανουάριο σε ένα συνεργείο μου είχαν πει ότι πρέπει να αλλάξω ντίζες χειροφρένου,τακάκια εμπρός πίσω και υγρά φρένων.Μου έβγαλαν ένα "κουστούμι" 350€,αλλά δεν τα άλλαξα.Πήγα σε έναν φρενά και μόλις είδε το αμάξι μου είπε "τα πίσω είναι καινούρια,οι ντίζες μιας χαρά και τα μπροστά είναι στη μέση.Θα αλλάξουμε μόνο υγρά μιας και έχει περάσει 2ετία από την προηγούμενη αλλαγή ".Και έτσι έγινε.Τα πίσω τακάκια είχαν αλλαχτεί στις 140.000χλμ,και το αμάξι όταν το πήγα στο συνεργείο είχε 151.000χλμ.Τα 7000χλμ τα είχα κάνει εγώ σε Εθνικές οδούς καθότι στην Αθήνα δεν το χρησιμοποιώ.
Τώρα με την οικονομική κρίση μερικοί μηχανικοί προσπαθούν να βγάλουν το μηνιάτικο τους από το πρώτο "κορόιδο" που θα μπει στο μαγαζί.


My photogallery!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Αύγ 2010, 19:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
vamvakoolas έγραψε:
Ta εχω ξαναγραψει:
Σε αντιπροσωποια δε σε αφηνουν στο συνεργειο διπλα στο ΙΧ λες και ειναι κανενα αβατο τα ζωα


ρε συ Κωστη εγω προσωπικα που εχω παει σε διαφορες αντιπροσωπιες
(οχι τοσο σε πεζω,σε αλλες) δεν μου ειπανε ποτε πρεπει να βγειτε εξω
η κατι τετοιο...
καλα το ¨θελετε να κατσετε διπλα να πιειτε ενα καφε το ακουω¨ αλλα λεω οχι ευχαριστω! Smile
θελω να πω παντα μεσα ειμαι .... δεν μου το απαγορευσαν
ξερω μπορει να μη με θελουν,αλλα στα @@ μου Very happy

+100000 δεν αφηνεις για κανενα λογο το αυτοκινητο σε ξενα χερια και χωρις επιβλςψη..ακομα και να μην ξερεις απο μηχανολογια καθεσαι πανω απο το κεφαλι του και ελεγχεις και ας μην ξερεις...αυτος δεν το ξερει και θελει δε θελει ειναι προσεκτικος για να μην τακουσει...αμα σε παρουν χαμπαρι οτι εισαι ασχετος απλα την γαμησες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Αύγ 2010, 23:04:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Το ότι είσαι ταξιτζής, σημαίνει απαραίτητα ότι οι μηχανολογικές σου γνώσεις στα αυτοκίνητα είναι επαρκείς?



Kατά 80% δεν ξέρουν πού παν τα 4.



Άνθρωπος στο συνεργείο: αστική ευθύνη αν του συμβεί κάτι

Προσωπικά αν ήμουν μηχανικός δεν θα θελα έναν ξερολα να κάθεται πανω απο το κεφαλι μου και να μου ζαλιζει τον ερωτα. Αν ειναι μπορει καλλιστα να κανει τη δουλεια μονος του.

Η διακριτικη παρακολουθηση απο αποσταση ειναι αλλο πραμα και σαφως θεμιτη.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1558s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on