PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκινητάμαξα (ΟΣΕ)

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 22:47:11    Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκινητάμαξα (ΟΣΕ) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε βρήκα να χει συζητηθεί αλλού οπότε ανοίγω νέο.

Θ'ανέβω Σαλόνικα νεξτ γουίκ και σκεφτόμουν το ενδεχόμενο να φορτώσω το 106 σε αυτοκινητάμαξα που λογικά θα έρθει φθηνότερα απ'το κόστος βενζίνης-διοδίων.

Γνωρίζει κανείς δρομολόγια από Αθήνα->Θεσ/νίκη?

Ή έστω ένα τηλέφωνο του ΟΣΕ. Στο site δίνει το 1110 στο οποίο βγαίνει ένα χαζό ηχογραφημένο χωρίς να αναφέρει τίποτα για αυτοκινητάμαξα Confused

Ευχαριστώ


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 23:38:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτοκινηταμαξες συνονοματε, υπαρχουν απ οσο ξερω μονο στα βραδυνα. Και συγκεκριμενα στο τελευταιο, το οποιο φευγει απο αθηνα 12 παρα νομιζω...
Το κρεβαταδικο.. Και ΑΝ θυμαμαι καλα ειναι κοντα στο 100-120αρικο να το πας και να το φερεις..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 01:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρώτα κάποιον από TDS... τα έχουν τιμήσει άπειρες φορές Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 07:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μονον βραδινη,στις 11μιση αν θυμαμαι καλα,καπου στα 60Ε το αμαξι και καπου στα 30Ε το καθε ατομο,αναλογα με το ποσα ατομα θα ειναι στην καμπινα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 10:16:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Wink

Το ήξερα ότι είναι βραδυνή απλά αναρωτιέμαι αν έχει κάθε μέρα.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 10:34:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to εχουμε ξανασυζητησει (ποιος ηταν να ανεβασει αγωνιστικο? ο Νικολας?)

Εγω σα συμβουλη ειναι να προσεχεις γιατι γινεται της @@ας απο σπασιματα και κλεψιες απο διαφορους


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 12:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αναφερομαστε σε πολιτικο αμαξι η σε αγωνιστικο;;;
δλδ ο λογος ειναι τα εξοδα η αν δεν αντεχει ενα αμαξι(αγωνιστικο) να φτασει πανω?
γτ εχω εναν γα** στις 21 στις σερρες και θελω να την περπατησω την διαδρομη... μου ειπαν γυρω στα 150ε βενζινες +διοδια πανε ελα...και κανα 7αρι ωρες πορεια...
κανε, κερνας μπουγατσα στον λευκο πυργο;; Laughing Laughing Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
imaginas 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.4 (8v) (2001)

Ένταξη: 06 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 228
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 13:07:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτοκίνητα παίρνει μόνο το 504 που είναι το προτελευταίο δρομολόγιο,και υποχρεωτικά θα πρέπει να πάρεις θέση σε κρεβάτι.Φεύγει περίπου στς 23:00 και τα αμάξια φορτώνονται στο Ρουφ,όπου πρέπει να είσαι περίπου 1 ώρα πριν την αναχώρηση.Έχει κάθε ημέρα αυτοκινητάδικο,το οποίο είναι ένα βαγόνι κλειστό και έτσι το αμάξι φτάνει στη Θεσσαλονίκη ασφαλές.

Αν θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες ρώτα στο www.amnizia.com φόρουμ σιδηροδρομόφιλων.


My photogallery!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Αύγ 2010, 18:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

imaginas έγραψε:
Αυτοκίνητα παίρνει μόνο το 504 που είναι το προτελευταίο δρομολόγιο,και υποχρεωτικά θα πρέπει να πάρεις θέση σε κρεβάτι.Φεύγει περίπου στς 23:00 και τα αμάξια φορτώνονται στο Ρουφ,όπου πρέπει να είσαι περίπου 1 ώρα πριν την αναχώρηση.Έχει κάθε ημέρα αυτοκινητάδικο,το οποίο είναι ένα βαγόνι κλειστό και έτσι το αμάξι φτάνει στη Θεσσαλονίκη ασφαλές.

Αν θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες ρώτα στο www.amnizia.com φόρουμ σιδηροδρομόφιλων.


Επιβεβαιώνω. Να πάρεις 6κλινη κουκέτα και να ζητήσεις το μεσαίο κρεβάτι στην φορά του τρένου. Κατεβαίνοντας για Ρουφ έλα να φορτώσεις και τα κοκοψώνια μου. Όσο για το πόσες ώρες θα κάνει, υπολόγιζε +1 από τον δικό μου ρυθμό.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1353s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on